Pytanie do Grażynki (farby do włosów) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-03-01, 17:53   #1
milqua
Przyczajenie

Pytanie do Grażynki (farby do włosów)

Chciałabym poradzić sie odnosnie farb chodzi mi o czerń lub granatową czerń - a mianowicie jakie Grażynko firmy preferujesz? których kolory sa najbardziej intensywne i nie blakną po tygodniu. Byłabym wdzieczna za polecenie konkretnych produktów oczywiscie profesjonalnych oraz szamponow do wlosow farbowanych tez profesjonalnych(chodzi mi o konkretne zestawy które uwazasz za najlepsze). Niedawno zastosowalam Ce-Ce i efekt był jezcze gorszy niz w przypadku farb z supermarketu. I jeszcze pytanie czy taka profesjonalna farbe mozna stosowac z woda 6% niekoniecznie tej samej frmy ( taka mi sprzedano w sklepie). Z góry wielki dzieki
milqua jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-04, 14:55   #2
milqua
Przyczajenie

Re: Pytanie do Grażynki (farby do włosów)

Oczywiscie jesli któras z was dziewczyny ma jakies sprawdzone farbki i szampony z profesjonalnej polki to dzieki za wypowiedz. Przeszukujac wizaz spotkalam sie z pochlebnymi opiniami na temat farb Kadusa, Matrixa oraz szamponow Kadusa do wlosow farbowanych ale nie chcialabym decydowac sie na podstawie pojedynczych wypowiedzi.
Stary 2004-03-07, 20:36   #3
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

Hejka!!
naprawde to raz spotkałam farbe , gdzie kolor granatowa czern byla z odcieniem niebieskim , az bylo widac!! to byla farba poprzedniego Matrixa, niestety nie ma juz jej w Polsce, ale moze byc tez Wella , trzyma nawet kolor niebieski lecz niestety do kilku myc potem zostaje czarny ale nie wyplukuje sie, Renee Blanche pdobnie, tyle moge powiedziec, ale na ogól czarny w profesjonalnych firmach tych co wymieniłam i np. Goldwell, Loreal, nie płowieje po myciu, oczywiscie jezeli uzywa sie szamponów i odzywek tych fim np. to jeszce w tym pomaga
Stary 2004-03-09, 13:34   #4
milqua
Przyczajenie

Bardzo dziekuje za odpowiedz Rozumiem ze w przypadku Matrixa chodzi o farbe Socolor, a odnośnie Loreal i Goldwell pisałas Grażynko kiedys ze te farby raczej slabo trzymaja kolor zreszta spotkalam sie takze z takimi opiniami dziewczyn ( odnisnie Loreala). Niestety nadal nie wiem jak to jest z ta woda? czy musze koniecznie zakupic tej samej firmy co farba czy moze byc dowolna ze sklepu fryzjerskiego? jak juz pisalam stosowalam farbe Ce-Ce z wodą innej firmy i strasznie szybko sie wyplukala i nie wiem czy to jest wina tej wody czy poprostu ta farba jest nienajlepsza.(problemem jest czesto bardzo duza pojemnosc wod tej samej firmy co farba) A co Grażynko sadzisz o farbach Schwarzkopfa Igora Royal oraz Kadusa Selecta Premium?
Stary 2004-03-10, 22:42   #5
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

zasada jest jedna, nalezy uzywac oxydantu tej samej firmy co farba,tak zaleca producent, ja sie tym kieruje ZAWSZE!! firmy o ktorych piszesz moze dla innych sa dobre mi nie odpowiadaja z roznych przyczyn o ktorych raczej nie chce pisac, dlatego ze to moje odczucia a innym moga odpowiadac, tak samo jak te ktorych ja uzywam moga nie pasowac komus innemu, raczej wolałabym aby sie wypowiedziały osoby ktore znaja te farby o ktore pytasz,
Stary 2004-03-12, 01:10   #6
milqua
Przyczajenie

Bardzo dziękuje i przesyłam buziaki
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości