Najlepsza ruda farba??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2004-03-01, 21:53   #1
olla22
Raczkowanie

GG do olla22

Najlepsza ruda farba???

Witam
Mam takie pytanko:szukam farby do wlosow w kolorze rudo-czerwonym!!!Ktora z farb polecilaby mi Pani jako ta trzymajaca sie najdluzej????Do tej pory uzywalam Londacolor-czerwien owocu granatu i bylam w miare zadowolona.Myje wlosy codziennie wiec ten kolor na dlugo nie starcza!Zastanawialam sie nad kremem Wellaton czerwien kolorado!!!Ktora z firm ma najdluzej utrzymujace sie czerwienie????moga tez byc farby ze sklepow fryzjerskich!Szukam najmocniejszej w utrzymaniu sie na wlosach!!!!!

bardzo dziekuje za porade!
olla22 jest offline  
Stary 2004-03-02, 20:09   #2
Nutka
Nutka nie gryzie!

Re: Najlepsza ruda farba???

Cześć ja jestem wlasnie taka rudo-czerwona, kiedys dziecko w przedszkolu narysowało mi wlosy czeroną kredką
Co do trwałości to nie wypowiem się, ale ile farba sie trzyma zależy chyba od wlosów, u mnie farba trzyma sie znakomicie i martwia mnie tylko odrosty Chociaż oczywiscie częsciowo sie zmywa...
Co do farb to kilka dobrych lat uzywałam Paletty i bylam bardzo zadowolona. Ale ostatnio przeszłam na Wellę - ma cudowne czerwone (!!!!!) kolory uzywałam już i czerwień kolorado i egzotyczną czerwień obie są śliczne Czerwień kolorado na moich wlosach jest akurat bardziej intensywnie czerwona.. Polecam spróbuj!!!

_________________________ _________________________ _

WYSZUKIWARKA nie gryzie

mikroREKLAMA
Moje gotowanie
Dzielimy się wiedzą jak przyrządzić, ugotować i upiec tak wspaniale jak nasze babcie!

Ta reklama pokazywana jest pod 4 169 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Nutka jest offline  
Stary 2004-03-02, 21:01   #3
olla22
Raczkowanie

GG do olla22

Czesc Nutko
Super ze mi cos odpisalas bo jutro chce kupic farbe!!!No wlasnie ja uzywalam Londacolor i tez bylam zadowolona ale mysle zeby cos zmienic!I wlasnie przegladalam farbki sobie ostatnio i mysle nad tymkolorem:czerwien kolorado!Chce zeby to byl kolorek czerwonawy ale nie za wsciekly!!!!ktory Ci sie bardziej podobal?kolorado czy egzotyczna????O palette myslalam ale chcialabym kilka jasnych pasemek a wiem ze palette sie ciezko rozjasnia ! co jaki czas farbujesz wloski?mi ta londa zmywala sie w miare szybko! szybko znikal ten sliczny czerwony gleboki polysk!!!pozniej juz zostawala tylko rudosc.

prosze o odpowiedzpozdrawiam
olla22 jest offline  
Stary 2004-03-03, 17:31   #4
Nutka
Nutka nie gryzie!

Nooo pewnie juz po wszystkim jesteś juz po zakupach...a ja pracowalam i dopiero teraz mogę...a wczoraj byla też po za zasiegiem
W Welli są różne czerwienie-aż oczy bolą To zależy jaki masz kolor wlosów .jaśniejsze czy ciemniejsze. Na moich pieknie wygladaja wszystkie ale najbardziej intenstwna jest chyba ta czerwieć wulkaniczna...chociaż i kolorado też jest intensywna...Napisz jaką wybralaś i jak wyszly wloski! Pozdrawiam

WYSZUKIWARKA nie gryzie

mikroREKLAMA
Moje gotowanie
Dzielimy się wiedzą jak przyrządzić, ugotować i upiec tak wspaniale jak nasze babcie!

Ta reklama pokazywana jest pod 4 169 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Nutka jest offline  
Stary 2004-03-03, 17:32   #5
Nutka
Nutka nie gryzie!

Acha! Wlosy farbuje co 2 miesiace

WYSZUKIWARKA nie gryzie

mikroREKLAMA
Moje gotowanie

Nutka jest offline  
Stary 2004-03-07, 19:36   #6
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

niestety nie znam farb ze sklepowej półki, sorki! moge polecić czerwienie z Renee Blanche, Mtrix one napewno sie trzymaja dobrze, ale nie jestem pewna czy ci sprzedadza w sklepach fryzjerskich
Stary 2010-02-15, 20:20   #7
89imperatorr
Przyczajenie

Dot.: Najlepsza ruda farba???

Hej, kiedyś farbowałam sie na czerwono i fryzjerka mi powiedziala ze rude i czerwone farby sa nietrwałe z natury, że to juz ich taka cecha jest :/ i chyba rzeczywiści, bo miałam różne, droższe i tańsze , ale te sklepowe i jakoś wszystkie szybko bledły :/ a , i nie polecam Safiry, cena 30 zł a działa jak ta za 5 zł wrrr!
89imperatorr jest offline  
Stary 2010-02-16, 23:15   #8
elpii
Rozeznanie

A ja farbuje z garniera zlocisto miedzianym blondem. na moich brazowych wlosach wychodzi wlasnie rudawo czerwony kolor. Jak dla mnie jest super.
elpii jest offline  
Stary 2010-02-16, 23:34   #9
maartucha
Zadomowienie

GG do maartucha

bezsensowne odkopanie watka z 2004 ;>

" . . D
zisaj uwierzyłam, że do szczęścia
Mi wystarczy bym przy Tobie była . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline  
Stary 2010-10-12, 16:04   #10
Lady Guidette
Zadomowienie

Może i bezsensowne, ale odpowiedzi na zadane pytanie nadal niet...

Jaki rudy najtrwalszy i nie niszczy włosów? Zaryzykowac Casting?

(Mam hennę ciemny brąz na głowie, chcę dać na to rozjaśniacz i wyrównać rudą farbą własnie.)
Lady Guidette jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości