G豉dkie i mocne w這sy - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2004-03-05, 18:25   #1
Natalia-Kosana
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 307
Wy郵ij wiadomo嗆 przez ICQ do Natalia-Kosana GG do Natalia-Kosana

G豉dkie i mocne w這sy

Cze嗆.
Mam pewien problem - puszenie si w這s闚. Niestety do嗆 mocno mi si pusz, szczeg鏊nie gdy jest wilgtno, a to brzydko wygl康a. Moje w這sy te nie s zbyt mocne, i czasem pojawia si troch 逝pie簑. Dodam jeszcze, 瞠 mam w這sy mniej wi璚ej do 這patek, kr鏒sze przy twarzy, d逝窺ze z ty逝, o zawijaj帷ych sie 豉dnie ko鎍ach, przet逝szczaj帷e sie u nasady (codziennie trzeba my) i suche na ko鎍ach. Jak powinnam je piel璕nowa, aby zapobiec puszeniu si, 逝pie穎wi, nadmiernemu przet逝szczaniu si oraz je wzmocni? Bardzo prosz o polecenie opowiednich szampon闚, od篡wek, pianek etc. i o duuu穎 odpowiedzi.
Stary 2004-03-06, 09:31   #2
Natalia-Kosana
Raczkowanie

Re: G豉dkie i mocne w這sy

Podbijam w徠ek i bardzo prosz o odpowiedzi.
> Cze嗆.
> Mam pewien problem - puszenie si w這s闚. Niestety do嗆 mocno mi si pusz, szczeg鏊nie gdy jest wilgtno, a to brzydko wygl康a. Moje w這sy te nie s zbyt mocne, i czasem pojawia si troch 逝pie簑. Dodam jeszcze, 瞠 mam w這sy mniej wi璚ej do 這patek, kr鏒sze przy twarzy, d逝窺ze z ty逝, o zawijaj帷ych sie 豉dnie ko鎍ach, przet逝szczaj帷e sie u nasady (codziennie trzeba my) i suche na ko鎍ach. Jak powinnam je piel璕nowa, aby zapobiec puszeniu si, 逝pie穎wi, nadmiernemu przet逝szczaniu si oraz je wzmocni? Bardzo prosz o polecenie opowiednich szampon闚, od篡wek, pianek etc. i o duuu穎 odpowiedzi.
Stary 2004-03-06, 17:11   #3
Natalia-Kosana
Raczkowanie

Podbijam w徠ek. Prosz, odpiszcie mi, to naprawd wa積e...
Stary 2004-03-06, 21:12   #4
Natalia-Kosana
Raczkowanie

Hej!!! Prosz, pom騜cie, licz na was!!!
Stary 2004-03-06, 21:32   #5
agusiaki
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 927

Co do puszenia, to widzia豉m specjalny preparat przeciwko puszeniu si w這s闚 (niestety nie pami皻am nazwy) a tak瞠 szampony i od篡wki chyba Sunsilk.... Nie mam tego problemu, wi璚 pami皻am bardzo pobie積ie zas造szane gdzie przypadkiem informacje.... Mam nadziej, ze chocia troch Ci pomog..

Marzysz o kolorze w這s闚 jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-03-07, 00:54   #6
joannea
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 694

Natalia-Kosana napisa(a):

ok, no to lecimy - zastrzegam jednak, ze opinie tu umieszczone s moje i nie daj gwarancji ; z tego, co zrozumia豉m, mamy taki sam typ w這s闚

>Jak powinnam je piel璕nowa, aby zapobiec puszeniu si,

z ody篤ek moze spr鏏uj krem regeneracyjny Welli SP 30 sekund - co prawda, nie jestem jeszcze pewna, jak dzia豉 (uzywam od niedawna),ale na pewno bardzo wyg豉dza w這sy - a za bardzo, z moich puszystych fali zostawia o po這we mniejsz na obj皻o軼 fryzur, ale chyba nigdy nic mi a tak nie zregenerowa這 i wyg豉dzi這 w這sk闚 . jeszcze nie wiem, czy mi si to podoba, ale zdecydowanie widac r霩nic.

bardzo dobre efrkty daje od篡wka z 鄴速ek z cytryn (ale nie zapobiega to puszeniu). przepis jest te w poradniku.

aha, no i cosmetici dora - maj naprawd fajne preparaty, spr鏏uj moze ich kryszta造 na ko鎍闚ki?
>逝pie穎wi,
Nizoral. Je瞠li nie pomo瞠, moze dermatolog?

>nadmiernemu przet逝szczaniu si
i tu moja metoda, ostatnio potwierdzona przez dermatologa: raz na jakis czas przet逝szczy w這sy, i to tak porz康nie, zeby, za przeproszeniem, a sztywno sta造. je瞠li masz przet逝szczajaca sie sk鏎 g這wy, wiesz, o czym m闚i . tak, brzmi to obrzydliwie, ale daje efekty. je瞠li tylko siedz w domu, bo pisz artyku, albo ucz sie do egzaminu, i nie jestem blisko mojego ch這paka, uprzedzam otoczenie o takiej akcji - i nie myj g這wy przez tydzie na przyk豉d. M璚z sie starsznie, ale efekty s swietne. Pomaga to te odzwyczaic w這sy od najorszego przyzwyczajenia - mycia ich codziennie. To tak jak z cer t康zikow- im mocniej si je myje, czyli wysusza, niszczy naturaln barier ochrononn - tym bardziej si przet逝szczaj. Ustala豉m to z dermatologiem - rzadsze mycie doprowadza do uspokojenia gruczo堯w. Mnie po kilku latach uda這 sie doprowadzi do mycia co 3 dzie, i jest to sukces, zwa篡wszy, jak bardzo 這jotokowa mam sk鏎. Wbrew temu, co staraja si nam wm闚ic koncerny - rzadsze mycie g這wy jet dla w這s闚 lepsze. Aha - i mycie w takim wypadku powinno by d逝gim, d逝gim procesem - nie na這篡c i zmy, ale porz康nie "wypra" w這sy, a szczeg鏊nie sk鏎.
Spr鏏uj te specjalnych szampon闚 dermatologicznych: Proviegniol szczeg鏊nie (mi zalecony przez dermatologa). Aha, i szampony Welli SP, polecane przez Grazynk, rzeczywi軼ie s skuteczne.

Z drugiej strony, ograniczenie mycia g這wy ma te dobry wop造w na przesuszone ko鎍e,kt鏎e 豉mi si i p瘯aj w豉snie pod wp造wem zabieg闚 zwi您anych z myciem, moczeniem, roczesywaniem na mokro. to z kolei spostrzezenie mojej fryzjerki, z kt鏎ymardzo sie zgadzam.

>oraz je wzmocni?
suplementy, suplementy i jeszcze raz suplementy. przeszukaj forum z w徠kami na ten temat - wszystkie preparaty ze skrzypem itp, od najdro窺zych do najta雟zych - ale trzeba je stosowac bardzo systematycznie, no i przez d逝zszy okres czasu,zeby zauwa篡 efekty.

uhh, tyle ja. jakby mia豉 jakiekolwiek pytania, postaram si pom鏂
joannea jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-03-07, 00:54   #7
joannea
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 694

Natalia-Kosana napisa(a):

ok, no to lecimy - zastrzegam jednak, ze opinie tu umieszczone s moje i nie daj gwarancji ; z tego, co zrozumia豉m, mamy taki sam typ w這s闚

>Jak powinnam je piel璕nowa, aby zapobiec puszeniu si,

z ody篤ek moze spr鏏uj krem regeneracyjny Welli SP 30 sekund - co prawda, nie jestem jeszcze pewna, jak dzia豉 (uzywam od niedawna),ale na pewno bardzo wyg豉dza w這sy - a za bardzo, z moich puszystych fali zostawia o po這we mniejsz na obj皻o軼 fryzur, ale chyba nigdy nic mi a tak nie zregenerowa這 i wyg豉dzi這 w這sk闚 . jeszcze nie wiem, czy mi si to podoba, ale zdecydowanie widac r霩nic.

bardzo dobre efrkty daje od篡wka z 鄴速ek z cytryn (ale nie zapobiega to puszeniu). przepis jest te w poradniku.

aha, no i cosmetici dora - maj naprawd fajne preparaty, spr鏏uj moze ich kryszta造 na ko鎍闚ki?
>逝pie穎wi,
Nizoral. Je瞠li nie pomo瞠, moze dermatolog?

>nadmiernemu przet逝szczaniu si
i tu moja metoda, ostatnio potwierdzona przez dermatologa: raz na jakis czas przet逝szczy w這sy, i to tak porz康nie, zeby, za przeproszeniem, a sztywno sta造. je瞠li masz przet逝szczajaca sie sk鏎 g這wy, wiesz, o czym m闚i . tak, brzmi to obrzydliwie, ale daje efekty. je瞠li tylko siedz w domu, bo pisz artyku, albo ucz sie do egzaminu, i nie jestem blisko mojego ch這paka, uprzedzam otoczenie o takiej akcji - i nie myj g這wy przez tydzie na przyk豉d. M璚z sie starsznie, ale efekty s swietne. Pomaga to te odzwyczaic w這sy od najorszego przyzwyczajenia - mycia ich codziennie. To tak jak z cer t康zikow- im mocniej si je myje, czyli wysusza, niszczy naturaln barier ochrononn - tym bardziej si przet逝szczaj. Ustala豉m to z dermatologiem - rzadsze mycie doprowadza do uspokojenia gruczo堯w. Mnie po kilku latach uda這 sie doprowadzi do mycia co 3 dzie, i jest to sukces, zwa篡wszy, jak bardzo 這jotokowa mam sk鏎. Wbrew temu, co staraja si nam wm闚ic koncerny - rzadsze mycie g這wy jet dla w這s闚 lepsze. Aha - i mycie w takim wypadku powinno by d逝gim, d逝gim procesem - nie na這篡c i zmy, ale porz康nie "wypra" w這sy, a szczeg鏊nie sk鏎.
Spr鏏uj te specjalnych szampon闚 dermatologicznych: Proviegniol szczeg鏊nie (mi zalecony przez dermatologa). Aha, i szampony Welli SP, polecane przez Grazynk, rzeczywi軼ie s skuteczne.

Z drugiej strony, ograniczenie mycia g這wy ma te dobry wop造w na przesuszone ko鎍e,kt鏎e 豉mi si i p瘯aj w豉snie pod wp造wem zabieg闚 zwi您anych z myciem, moczeniem, roczesywaniem na mokro. to z kolei spostrzezenie mojej fryzjerki, z kt鏎ymardzo sie zgadzam.

>oraz je wzmocni?
suplementy, suplementy i jeszcze raz suplementy. przeszukaj forum z w徠kami na ten temat - wszystkie preparaty ze skrzypem itp, od najdro窺zych do najta雟zych - ale trzeba je stosowac bardzo systematycznie, no i przez d逝zszy okres czasu,zeby zauwa篡 efekty.

uhh, tyle ja. jakby mia豉 jakiekolwiek pytania, postaram si pom鏂
joannea jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-03-07, 23:05   #8
gaga
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 305
GG do gaga

Hi1 Natalia!
wejdz na watek puszace sie wlosy , jest tam kilka rad , ale nie ma tak naprade czarodziejskiego preparatu, na naszym rynku!

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:54.