pani Grazynka to mistrzyni swiata!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-03-06, 14:46   #1
dixi
Zakorzenienie

GG do dixi

pani Grazynka to mistrzyni swiata!!!

pare dni temu oddalam w jej rece tragiczny efekt swoich nieprzemyslanych wyczynow fryzjerskich o ktorych pisalam kiedys - czyli wlosy w dwoch kolorach: 5 cm od skory braz zloty, dalej czarne i oto mam teraz na glowie wloski w kolorze ciemnego brazu pieknie rozswietlone miedziamo -zlotymi refleksami strasznie sie balam o kondycje wlosow po odbarwianiu, ale pani Grazynka zapewniala od poczatku ze nic sie zlego nie stanie, pracowala przy mojej glowie ponad cztery godziny, zapewniajac ze lubi pracowac i w efekcie moje wlosy blyszcza niesamowicie i wygladaja teraz na znacznie zdrowsze niz byly przed wizyta
dzieki pani Grazynko, z fryzura tez juz sie zaprzyjaznilam choc nieco inaczej sobie ukladam (a wlasciwie rozczochruje ) a na tę a'la moja idolka zaczekam do nastepnego razu
dixi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-10, 13:13   #2
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga
Re: pani Grazynka to mistrzyni swiata!!!

Dorotko!!
nastepnym razem bedzie tez kocej, bo nie bedziemy robic tylu zabiegow!! ale dla mnie moze byc tak samo dlugo , bo bardzo bylo mi miło!!
Stary 2004-03-10, 14:36   #3
kasiulka
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
Re: pani Grazynka to mistrzyni swiata!!! - zgadzam się :)

Ja też złożyłam niedawno wizytę w salonie Pani Grażynki. Co prawda sama mistrzyni była nieobecna, ale jej zastępczyni (Kinga) też jest świetna ! .
Mam pięknie obciete włoski, tak jak chciałam, dosłownie same mi się układają. Poza tym nie wiedziałam że moje szorstkie i sztywne włosy można aż tak wygładzić ! Po wyjściu cały czas ich dotykałam, bo mi się wydawało że to nie moje wlosy , mąż zagroził że mnie zwiąże jak nie przestanę "klepać się po głowie"
Pani Grażynko dolączam do grona Pani stalych klientek

Oliwka
kasiulka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-10, 16:57   #4
anastasia
Raczkowanie

Ja tez jestem szczęściarą,ze moglam gościć w Studio Pani Grażynki .Byłam na wizycie w styczniu i Pani Grażynka zrobiła mi ladny balejazyk z czekoladowego brazu i bladu .wszystkim sie podobalo w szczegolnosci mojemu chlopakowi . za jakis tydzien wybieram sie ponownie na zafarbowanie odrostow .to wielkie szczęście oddać sie w tak dobre rece, jak rece Pani Grażynki
Stary 2004-03-10, 18:09   #5
agaik
Raczkowanie

Wyślij wiadomość przez Yahoo do agaik

super to slyszec, bo ja tez jestem umowiona na wizyte u Pani Grazyny, nie moge sie doczekac
agaik jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-11, 00:11   #6
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

a bo faceci nie rozumieja!! ze my sie umiemy cieszc nawet z malutkich rzeczy a juz z tego ze nam sie własne włosy podobaja
bardzo sie ciesze ze jestes zadowolona!!
bo strasznie sie martwiłam , ze tak z ta szkoła poplatałąm, ale wiedziałam ze Kinga sobie poradzi! w koncu moja szkoła!
zreszta wiesz ze były dwa wyjscia kawka , herbatka nawet po ciacho by skoczyła , zebys tylko na mnie zaczekała!! albo sie zgodzisz zeby sie Toba zajala
jutro jej powiem co napisałas napewno sie ucieszy!!

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości