DO GRAŻYNKI (FARBOWANIE NA BALEYAGU) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-03-06, 19:39   #1
agusiaki
Rozeznanie

DO GRAŻYNKI (FARBOWANIE NA BALEYAGU)

Pani Grażynko, bardzo proszę o poradę w sprawie zmiany kolorku włosów. W tej chwili mam włosy w dwóch kolorach-spodnia warstwa jest w ciemnej czekoladzie, natomiast góra ma jasny baleyage z blondów. Trochę już mi sie znudzily te kolorki i chciałabym przejśc na coś bardziej wiosennego .
I tu moje pytanko: czy mogę to zrobić kładąc sobie np. czerwień, albo machoń na calośc głowy? Jaki będzie wtedy efekt?? Czy włosy sie wyrównają, czy raczej będzie widac różnicę w kolorach spodu i góry, tyle, ze bardziej subtelnie??
Bardzo proszę o odpowiedź, opinia profesjonalistki jest mi tu niezbędan
Pozdrawiam serdecznie...
Załączam fotkę fryzurki...

Marzysz o kolorze włosów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowiedź znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-06, 19:49   #2
olla22
Raczkowanie

GG do olla22
Re: DO GRAŻYNKI (FARBOWANIE NA BALEYAGU)

Czesc.
Mam pytanko:czy moglabys zamiescic zdjecie ja ta fryzurka wyglada z przodu!strasznie mi sie podoba!STRASZNIE!swietna! naprawde super!
Acha mam jeszcze jedno pytanko:gdzie sobie ja zafundowalas(salon,zaklad )????
Bardzo goraco prosze o odpowiedz!
pozdrawiam Cie.Ola

P.s dodam nieproszona,ze nowy kolor bedzie sie splukiwac z blondu i dojdzie w pewnym momencie do rozu lub pomaranczu a ciemne beda mialy tylko gleboki czerwony polysk!
Ale ta fryzurka i kolorki poprostu super!
olla22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-06, 20:04   #3
agusiaki
Rozeznanie

Niestety nie mam fotki przodu
A co do adresu, to bardzo proszę (niewiem skąd jesteś, bo ja z 3miasta) Gdynia ul. Wielkokacka centrum Witawa studio fryzjerskie Marii Kosedy.
Co do wypłukiwania sie kolorków z blondu, to wiem, że to zjawisko występuje, ale czy nie zależy to od farby ( w myśl zasady, ze lepsza potrzyma dłużej?)

Stary 2004-03-06, 22:33   #4
olla22
Raczkowanie

GG do olla22

Aha kurde ja z Warszawy!ale normalnie fryzurka super!a jakie masz wloski?cienkie czy nie?bo ja mam cienkie i delikatne i proste i mysle czy taka fryzurka bylaby ok dla mnie?
co do tej farby to czerwonosci szybko traca kolor ale ostatnio gadalam o farbach rudych na wizazu i slyszalam ze wellaton jest godny polecenia! czerwien wulkaniczna,czerwien kolorado,egzotyczna czerwien!i podobno trzymaja sie w miare dlugo!ja kiedys farbowalam sie na rudo to uzywalam londacolor:czerwien owocu granatu!w tej chwili jestem blondynka ale mysle o powrocie do rudego
co do fryzurki to napisz mi czy jakos szczegolnie ja modelujesz?i jakie masz wlosy wiec bede wiedziala czy bylaby dla mnie ok?
pozdrawiam .ola
Stary 2004-03-06, 22:50   #5
olla22
Raczkowanie

GG do olla22

Ja mam jeszcze 2 pytankamoze pomyslisz ze jestem jakas dziwna ale normalnie nie moge sie napatrzec na to zdjecie (ta fryzurka)!w ogole masz fajny typ urody(takie wyrazne rysy i ladny profil)ale jeszcze jedna rzecz przykula moj wzrok!na zdjeciu masz sliczny kolor podkladu,wyglada slicznie tak delikatnie a zarazem taki pudrowy efekt!moglabym sie dowiedziec o firme i kolorek??aha i usteczka!tak delikatnie umalowanetez bym chciala wiedziec
mam nadzieje ze mi odpiszesz
pozdrawiam.Ola
Stary 2004-03-07, 13:38   #6
agusiaki
Rozeznanie

OK, widzę, że nastąpiło nieporozumienie. Być może z mojej winy, ale nie zrozumialyśmy się.
Na tej fotce nie jestem ja-poprostu znalazłam fryzurkę łudząco podobną do mojej (poza grzywką), a ponieważ akurat nie mialam aktualnego zdjęcia z moją fryzurką, więc dodałam tamto. To poniżej to moje zdjęcie z pierwszego podejścia do tej fryzury-teraz mam już dużo jaśniejszą górę i nieco dłuższe włoski....

Dzięki za rady co do czerwieni, narazie zdążyłam sie zaopatrzyć w L'Oreal New Feria Color Booster jasna czerwień i zobaczymy... Potem napewno wypróbuję Wellaton polecony przez Ciebie!
Dziękuję i pozdrawiam

Stary 2004-03-07, 14:17   #7
olla22
Raczkowanie

GG do olla22

Aha)))Smiesznie wyszlo troche ale to nicNo ale Ty tez jestes bardzo ladnaChyba zafunduje sobie takie farbowankoMam blond baleyage caly lepek ale chyba zrobie sobie taki pasek naokolo glowy!tylko mysle czy braz czy czerwien?Raczej rudy bo jestem bladziuchna (nie moge chodzic na solar)
Jak zrobisz kolorek to napisz jak wyszlo?? i czy farbka szybko znika?moze tez jej uzyje jesli bedzie ok?
Pozdrawiam.Ola
Stary 2004-03-07, 14:26   #8
agusiaki
Rozeznanie

Wiesz, nie jestem pewna jak to bedzie wyglądalo z czerwienią, moze być zupełnie inny efekt A co do tego brązu, to jest on nie tylko na około głowy, ale także pod spodem. Fryzjerka robiąc tą fryzurę podzieliła mi wlosy na głowie na dwie części i górną przerobiła na jasny baleyage, a dół tylko odrosty, bo startowałam właśnie z takiego czekoladowego ciemnego brązu.
Daj znac jak u Ciebie to wyjdzie. Pozdrawiam-Aga

Stary 2004-03-07, 14:51   #9
olla22
Raczkowanie

GG do olla22

Ok napewno napiszeJa to myslalam zeby zrobic tylko naokolo!Jeszcze nie wiem musze poradzic sie swojej kolezanki fryzjerki!u mnie to duzo roboty bo najpierw trzeba by byl chyba ten pas naokolo przyciemnic jakim ciemnym blondem a dopiero potem rudy!bo z jasnych to szybko zejdzie!a ja nie znosze efektu splukanej czerwieni!poza tym mam juz odrost wiec wydaje mi sie ze lepiej wyrownac kolor bo jak sie zmyje to na odrostach zostanie piekny czerwony kolorek a nizej roz albo pomarancz!A czemu chcesz ufarbowac sie na rudy?W tych kolorach na zdjeciu jest ci do twarzy!taki daja cieply efekt!ten blond jest taki sloneczno-miodowy1wiem ze teraz masz jasniejsze!ale zanim zrobisz ta rudosc to pomysl!ja teraz sie mocno zastanawiam co zrobic bo do tego blondu dosc dlugo schodzilam!najfajniej by bylo jakbym miala wloski naturalne:braz lub rude!poglebialabym tylko swoj kolor!a ja mam taki mysi,ciemny szary blond!buuuuuuu...paskudny !nie moge nosic swojego naturalnego!i nie moge sobie jakos dobrac konkretnego koloru bo w sumie w kazdym mi dobrze!mam niebieskie oczy ale za to ciemne brwi! tylko juz teraz nie moge zbyt ciemnych bo nie opalam sie(kiedys przesadzalam i juz nie moge w ogole) i daja efekt czarownicy!
ok koncze! ja to lubie duzo pisac)))
Pozdrawiam .Ola
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości