Czy moge pozwolić sobie na taką fryzurę ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-03-07, 16:29   #1
OliKa
Przyczajenie

GG do OliKa

Czy moge pozwolić sobie na taką fryzurę ?

Ostatnio spodobała mi się fryzura (ta na zdjęciu). Chciałabym ją sobie zrobić, ale wydaje mi się że mam raczej za cienkie włosy. Czy jest jakiś sposób na zwiększenie objętości fryzury? Słyszałam ostatnio o kosmetykach firmy MATRIX, a dokładniej z serii Ampfily (czy jakoś tak :P) które "podnoszą" fryzurę. Gdzie mogę je kupić ? Z góry dziękuje !
OliKa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-07, 16:45   #2
estelle
Raczkowanie

Re: Czy moge pozwolić sobie na taką fryzurę ?

mam podobna fryzure jak na zdjeciu cienkie wlosy i mam troche problomow,bo myje je co dwa dni i susze na duzych walkach dla objetosci.Taka fryzurka mimo arystycznego nieladu wymaga pracy i czestego raz w miesiacu podciecia u fryzjera.Zaproponowal mi ja moj fryzjer gdyz stwierdzil,ze mam za szerokie czolo.
OliKa napisał(a):
> Ostatnio spodobała mi się fryzura (ta na zdjęciu). Chciałabym ją sobie zrobić, ale wydaje mi się że mam raczej za cienkie włosy. Czy jest jakiś sposób na zwiększenie objętości fryzury? Słyszałam ostatnio o kosmetykach firmy MATRIX, a dokładniej z serii Ampfily (czy jakoś tak :P) które "podnoszą" fryzurę. Gdzie mogę je kupić ? Z góry dziękuje !
estelle jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości