Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-05-10, 22:22   #1
creez
Przyczajenie

stawianie włosow.

Mam 2 pytania.

1. Szukam kosmetyku do stawiania wlosow któryby je jak najmniej lub w ogole nie sklejał a przy tym stosunkowo mocno utrwalal. Chcialbym otrzymac taki efekt nie sklejonych wlosow jak na zdjeciu ponizej.

http://photos.nasza-klasa.pl/9349806...f731d544e.jpeg

w zwyczaju mam stawiac wlosy bardzo potrzepane z postawioną grzywka i tylem (cos ala jak na zdjeciu z tym ze moje obecnie sa dosyc krótsze jakies 5cm). generalnie gdy sa dluzsze (10cm) stawianie ich staje sie coraz bardziej meczace i czasochłonne. jak dotad uzywalem lakieru i znikomych ilosci gumy.

2. czego mogl uzywac i jakimi technikami poslugiwal sie fryzjer do postawienia takich wlosow jak na zdjeciu. chodzi mi o takie bardzo ogolne domysly. moze poznam jakies przydatne 'triki'

za jakiekolwiek info dzieki i sru jesli użyłem jakis nieprofesjonalnych terminow ale posta pisalem spontanicznie a tym bardziej nie znam sie na fryzjerstwie. C:

Edytowane przez creez
Czas edycji: 2010-05-10 o 22:43
creez jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 23:26   #2
Laszczyslawa
Raczkowanie

Dot.: stawianie włosow.

ja pamietam ze kiedys poprosiłam mojego szalonego fryzjera ze chce zeby wloski na glowie mi streczaly... i on wytlumaczyl mi..ze odpowiednie ciecie to juz polowa sukcesu... jesli fryzjer obetnie cie mniej wiecej tak jak on wtedy mnie tj ( jakos to tak lecialo:P) wycieniowac wloski tak aby te krotsze pod spodem przytrzymywaly w pionie te dluzsze:P wtedy polowa drogi juz za toba... i nawet duzo chemii nie potrzeba ;p pamietam tez trik pokazywany na youtubie... gdzie stawiasz wlosy suszarka w tym samym czasie pryskajac lakierem.. ale uwaga..uwazaj abys ich nie spalil :/ my dziewczyny tapirujemy wloski...ale Tobie tego nie polecam bo jesczez chyba nigdy nie widzialaam faceta z tapirem.. chociaz.. byloby to ciekawe.. po prostu.. suszarka ( mozesz dac glowe w dol :P) guma zel.. i lakier.. nic madrzejszego chyba nie wymyslimy

pozdrawiam i zycze efektow
Laszczyslawa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 21:10   #3
creez
Przyczajenie

Dot.: stawianie włosow.

a moze jakies konkretne odpowiedzi chciaz do pytania pierwszego? ;>
creez jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości