czarna henna - czyli jak to dzia豉 na w這sy - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2004-03-08, 22:20   #1
yukkuy
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

czarna henna - czyli jak to dzia豉 na w這sy

Pisz poniewa chcia豉bym przefarbowa w這sy henn na kolor czarny, Na Waszej stronce przeczyta豉m, 瞠 mo瞠 by ona niebezpieczna dla sk鏎y, czy tyczy si to tak samo w這s闚? Czy mo瞠 ona by dla nich r闚nie szkodliwa?
A mo瞠 zupe軟ie inne rodzaje henny przeznaczone s do w這s闚 a jeszcze inne do sk鏎y?(kompletnie si natym nie znam)
Aha i jeszcze jedno czy wog鏊e jest mo磧iwe 瞠by moje ciemne blond w這sy przefarbowa造 si na bardzo ciemny kolor czarny(bo o takim marz) pod wp造wem henny?
prosz o odpowied, z g鏎y dzi瘯i
pozdrawiam
PS.za豉nczam zdj璚ia moich wymarzonych w這s闚
yukkuy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-03-10, 13:20   #2
gaga
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 305
GG do gaga
Re: czarna henna - czyli jak to dzia豉 na w這sy

chna do w這s闚, owszem daje fajny kolor, ale uzywana dosc czesto moze dzielac niedobrze na nie,i raczej nie jest do usuniecia, natomiast farba czarna czy szmpon tez daje piekny po連k, i jak sie z nia potem powalczy to mozna zmienic kolorek
Stary 2004-03-10, 16:59   #3
yukkuy
Przyczajenie

hmm..w豉郾ie przeczyta豉m artyk馧 z waszej stronki o hennie do w這s闚 ELD (to jest ten link: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ils&itemid=247) i opis produktu jest raczej przeciwny do tego co pani pisze.
To znaczy po pierwsze henna ta piel璕nuje i nie niszczy w這s闚. Nadaje im tak瞠 po造sk.
Po drugie zmywa si bardzo 豉two - zwykle ju po kilku myciach powraca si do naturalnego koloru w這s闚. Hm...jak to w ko鎍u jest? bo si ju pogubi豉m
W ka盥ym b康 razie, czy mog豉by mi pani poleci jak捷 dobr,piel璕nuj帷 w這sy henne, nadaj帷 w這s czarny, intensywny kolor(taki jak na zdj璚iach, kt鏎e wcze郾iej przes豉豉m). Co do farby to musz powiedzie, 瞠 jestem do嗆 uprzedzona, cho nigdy nie stosowa豉m. Poprostu wydaje mi si 瞠 to ona dopiero niszczy w這sy i wygl康a nienaturalnie. Natomiast henna jest sk豉dnikiem naturalnym i poprostu lepiej si prezentuje (ale by mo瞠 si myle, ale i tak nie chc 瘸dnej farby).
Prosz o rade i odp. jak to w ko鎍u jest tak naprawde z t henn
a i jeszcze jedno, pisze pani:"chna do w這s闚, owszem daje fajny kolor, ale uzywana dosc czesto moze dzielac niedobrze na nie"- co mam przez to rozumie? pod jakim wzgl璠em niedobrze? Wysusza je, niszczy czy jeszcze co innego? Czy mo瞠 poprostu dzia豉 niedobrze pod tym wzgl璠em, 瞠 trfale farbuje w這sy i potem poprostu nie ma ju odwrotu?
prosz o odp bo naprawd potrzebuje takiej fryzurkowej zmiany
pozdrawiam serdecznie
Stary 2004-03-10, 17:27   #4
joannea
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 694

Gra篡nka odpowiedzia豉 Ci jako specjalista, natomiast link, kt鏎y podajesz, nie odsy豉 w 瘸dnym razie do artyku逝, ale do Katalogu Kosmetyk闚, gdzie wypowiadaj si u篡tkownicy. A u篡tkownicy mog mie r騜ne zdanie na temat okre郵onych produkt闚.

z w豉snego do鈍iadczenia wiem, 瞠 henna nie szkodzi w rozs康nych dawkach, ale moja najbli窺za przyjaci馧ka musia豉 軼i望 w這sy, bo po kilkuletnim, regularnym koloryzowaniu henn by造 w bardzo z造m stanie, a przede wszystkim wychodzi造 na pot璕.

aha, i jeszcze jedno: henna jest ostatnim 鈔odkiem, jaki pos康za豉bym o nadawanie naturalnego odcienia. Po prostu, bardzo wida po niej, 瞠 w這sy by造 farbowane.
joannea jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-03-10, 19:13   #5
gaga
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 305
GG do gaga

ja nie pracuje srodkami detalicznymi, wiec nie moge ci doradzic, ale widze ze dziewczyny da造 swoje opinie na jej temat, no i prosze znajdz na watkach bo tam szeroko opisa豉m dzialanie i te dobre i zle na w這ski pozdrawiam
Stary 2004-03-14, 20:27   #6
yukkuy
Przyczajenie

w takim razie jaki 鈔odek polecacie kt鏎y nada豚y moim w這som g喚boki czarny kolor a przy tym wygl康a do嗆 naturalnie i nada w這som 豉dny po造sk??
Licz na wasz pomoc
bardzo zale篡 mi na tym by mie pi瘯ne, naturalnie wygl康aj帷e czarne w這ski;p

PS pani Gra篡nko jako trudno jest mi znale嗆 ten w徠ek o dzia豉niu henny na w這sy (kurcze strasznie jest ich du穎, dlatego prosi豉bym, je郵i to mo磧iwe, o link do tego tematu
Stary 2004-03-14, 21:03   #7
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 833

Cleo napisa(a):
>prosi豉bym, je郵i to mo磧iwe, o link do tego tematu

Prosz
http://www.wizaz.pl/w-agora/download...ead=1062170051

J璠rek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyk闚
mikroREKLAMA
Smaczny?...
No pewnie :-D

Ta reklama pokazywana jest pod 5 833 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
BabciaWeatherwax jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:18.