Olejek rycynowy do w這s闚 - Forum Wizaz.pl

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Piel璕nacja w這s闚

Notka

Piel璕nacja w這s闚 Twoje w這sy s suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz si, jak piel璕nowa w這sy, by by造 zdrowe i l郾i帷e. Jakich kosmetyk闚 do w這s闚 warto u篡wa?

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2002-07-11, 08:24   #1
gosia27
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 50
GG do gosia27
Olejek rycynowy do w這s闚

Wczoraj wypr鏏owa豉m olejek rycynowy do w這s闚, na nieumyte w這sy p鏊 buteleczki olejku i troche od篡wki do wos闚 bo lepiej sie rozprowadza. Za這篡豉m czepek foliowy i r璚znik i posiedzia豉m z tym ok. godzinki - w這sy faktycznie lepiej si rozczesuj i maj po造sk. Bed to robi cze軼iej. Podobno dobrze jest doda 鄴速ko ale ja nie dodawa豉m.
gosia27 jest offline  
Stary 2002-07-11, 20:50   #2
Evoonya
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 223
GG do Evoonya
Re: Olejek rycynowy do w這s闚

Ja uprawiam wersj "ortodoksyjn" - p馧 szklanki olejku rycynowego (mam d逝gie i grube w這sy), 鄴速ko, sok z cytryny. Na to czepek, r璚znik i 酥i z tym ca陰 noc. Robi to co dwa tygodnie, chyba od czterech ju lat. Dzi瘯i temu moje farbowane kud造 doskonale znosz wszelk aplikowan im chemi. 涉DNA od篡wka (a pr鏏owa豉m wielu, r闚nie tych z wysokich p馧ek) nie daje takiego uczucia mi瘯ko軼i, po造sku i wyg豉dzenia w這s闚. [img]icons/icon7.gif[/img]
Evoonya jest offline  
Stary 2002-07-19, 16:03   #3
sarenka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 214

a gdzie mo積a naby olej rycynowy??

WESOΧCH 名I﹗!
sarenka jest offline  
Stary 2002-07-19, 16:35   #4
guest
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 15 959

W aptece: opakowania po 30g i po 100g.
guest jest offline  
Stary 2002-07-19, 16:36   #5
sarenka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 214

dzi瘯i [img]icons/icon37.gif[/img] justy!

WESOΧCH 名I﹗!
sarenka jest offline  
Stary 2002-07-20, 22:17   #6
Mgie趾a
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 782
GG do Mgie趾a

A ja mam fatalne do鈍iadczenia z olejkiem rycynowym. Zrobi豉m sobie kiedy (dawno temu) od篡wk. Do olejku doda豉m bodaj瞠 dro盥瞠 (tak by這 w przepisie) i to chyba wszystko. Mam bardzo d逝gie (do pasa) w這sy. Troch trudno by這 to rozprowadzi, bo ten olejek si strasznie lepi! Ale najwi瘯szy czad by gdy chcia豉m zdj望 r璚znik, kt鏎ym owin窸am w這sy. Przylepi mi si!!! Musia豉m si troch nam璚zy, 瞠by si z niego wypl徠a [img]icons/icon9.gif[/img]. A w這sy po umyciu g這wy... Rozczesywa豉m si godzin. Tak spl徠anych dawno nie mia豉m (moje w這sy poza tym, 瞠 s d逝gie, s jeszcze takie "paj璚zynowate", lekkie, cienkie same w sobie, cho jest ich sporo). Mo瞠 dlatego, 瞠 zmy ten olejek 豉two nie jest (no, chyba 瞠 wrz徠kiem... tego nie pr鏏owa豉m [img]icons/icon12.gif[/img] ). Ostrzegam wszystkie posiadaczki w這s闚 takich jak ja mam. A szcz窷ciarom, kt鏎ym to s逝篡 篡cz powodzenia!
Mgie趾a jest teraz online  
Stary 2002-07-21, 15:20   #7
guest
Zakorzenienie

A jak si zmywa taki olejek z w這s闚? Szamponem czy jak? [img]icons/icon41.gif[/img]
guest jest offline  
Stary 2002-07-21, 17:35   #8
Mgie趾a
Rozeznanie

GG do Mgie趾a

Ja zmywa豉m szamponem, ale sporo go na to posz這. Mo瞠 lepsze by by這 szare myd這 [img]icons/icon12.gif[/img].
Mgie趾a jest teraz online  
Stary 2002-07-21, 20:26   #9
guest
Zakorzenienie

czy trudno嗆 zmycia olejku rycynowego jest r闚nie du瘸 jak sp逝kania oliwy z oliwek? mi oliwa z oliwek zmy豉 si ju przy drugim na這瞠niu szamponu.. ale je郵i z olejkiem rycynowym jest trudniej to wola豉bym o tym wiedzie... i wsta rano te kilka godzin wcze郾iej [img]icons/icon25.gif[/img]
guest jest offline  
Stary 2002-07-21, 22:14   #10
Mgie趾a
Rozeznanie

GG do Mgie趾a

Mi olejek rycynowy zszed po jakim 4-5-tym razie. Ale mo瞠 jestem jaka wyj徠kowa. Albo za du穎 go u篡豉m...
Mgie趾a jest teraz online  
Stary 2004-07-05, 16:17   #11
monkey
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5
GG do monkey
olejek rycynowy

gdzie mozna kupic olejek rycynowy?ile on kosztuje?czy jest go duzo??z gory dzieki za odpowiedzi
monkey jest offline  
Stary 2004-07-05, 16:23   #12
Justy
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 762
Re: olejek rycynowy

w aptece. od 2 do 6 z w zale積osci od rozmiaru butelki
Justy jest offline  
Stary 2004-07-05, 21:08   #13
m這daa
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 363

Ja zawsze placilam 1,70-2 zl. W sumie nie jest to duza buteleczka, ale mi zawsze wystarcza na dlugo (ok.miesiac), choc zalezy jeszcze co z nim robie

pozdrawiam
m這daa jest offline  
Stary 2004-08-11, 14:13   #14
k-n
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 504

U mnie w aptece maja tylko ma貫 buteleczki, jedna kosztuje 2,5 z. Taka buteleczka starcza mi zaledwie na 2-3 razy
Stary 2004-11-21, 18:31   #15
lean
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 62
GG do lean
olejek rycynowy

mam mo瞠 g逝pie pytanie jak stosuje si olejek rycynowy- jako od篡wk wiem 瞠 trzeba go podgrza ale czy wciera si go tylko w sk鏎 g這wy czy te we w這sy.
lean jest offline  
Stary 2004-11-21, 18:37   #16
m這daa
Wtajemniczenie

Kto pyta nie bladzi
Ja olejku rycynowego nigdy nie podgrzewalam, jelsi juz to oliwe z oliwek (ale ta do paznokci).
Polecam do olejku dodac pare kropel soku z cytryny i zoltko z jajka, bo sam ojelek bardzi ciezkos ie rozprowadza (a juz niemozliwe jest to chyba na chiociaz poldlugich i suchych wloskach).Poza tym taka mieszanka daje o wiele lepsze efekty

pozdrawiam
m這daa jest offline  
Stary 2004-11-21, 18:57   #17
lean
Raczkowanie

GG do lean

wiesz ten spos鏏 o kt鏎ym ja s造sza豉m polega na pozostawieniu olejku na w這sach nawet przez ca陰 noc i podobno ma po nied逝gim czasie dawa niesamowite efekty- co przyda這by si moim marnym w這siskom, a jako nie wyobra瘸m sobie 瞠by zostawia jajko na tak d逝gi czas, a ty jak d逝go trzymasz to 鈍i雟two na g這wie no i przede wszystkim czy to pomaga?
lean jest offline  
Stary 2004-11-21, 19:04   #18
m這daa
Wtajemniczenie

O foou... nie wyobrazam sobie tyle zostawic olejek... tym bardziej ze jest straaasznie tlusty, moze obciazyc dosc wlosy i nie wyobnrazam sobie pozniej zmycia...
Nigdy niczego nie zostawiam na cala noc, max to 30-40min

m這daa jest offline  
Stary 2004-11-21, 19:10   #19
lean
Raczkowanie

GG do lean

a daje to rad?, mam plan zmieni moje trzy w這sy na krzy w burz jem ju 2 miesi帷e tabletki dro盥zowe, obci窸am rozdwaj強帷e si ko鎍闚ki i teraz chcia豉m eksperymentowa z t rycyn, mo瞠 kt鏎a z was ma jeszcze pomys na jak御 spektakularn kuracj na w這sy niekoniecznie domow- nawet ch皻niej bym kupi豉 co gotowego - byle tylko nie kosztowa這 strasznego maj徠ku. z g鏎y dzi瘯i
lean jest offline  
Stary 2004-11-21, 19:20   #20
m這daa
Wtajemniczenie

Ja nie stosowalam olejku dlugo, bo nie lubie sie tak bawic. Dlugo schodzilo z przygotowaniem, nalozeniem, zapach okropny i trzebabylo dlugo trzymac...pod recznikiem, wszystkie splywalo i w ogole, wiec dalam sobie spokoj, ale efekty ponoc widac jelsi sie stosuje raz na jakis czas (oczywiscie bez przesady)
Co do gotowych, przejrzyj po prostu KW

pozdrawiam
m這daa jest offline  
Stary 2004-11-21, 19:23   #21
Ela
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 700

no ja w豉snie wczoraj kupi豉m olejek ryc., bo przeczyta豉m w Olivi (teraz jest taki "dodatek" g堯wnie o w這sach. Fioletowy tytu..)瞠 nalezy go zostawic na noc w豉郾ie, na這zyc foli, zawin望 w r璚znik. No c霩 ... pozniej myc 5 razy, ale co za co.
Stary 2004-11-21, 19:27   #22
lean
Raczkowanie

GG do lean

elu ale czy trzeba to wetrze we w這sy czy w sk鏎 g這wy?
lean jest offline  
Stary 2004-11-21, 20:25   #23
Ela
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 700

lean napisa(a):
> elu ale czy trzeba to wetrze we w這sy czy w sk鏎 g這wy?
nie pamietam co tam napisali (musze kupic t gazetke, bo tylko czyta豉m u fryzjera)ale wydaje mi sie ze wetrzec nale篡 w sk鏎. Ma to pobudzac do odrostu, wi璚 trzeba wetrzec w cebulki.
ja dzis sobie paznokcie "pobudza豉m" .... woreczki foliowe + rekawice kuchenne.
Stary 2004-11-21, 20:30   #24
lean
Raczkowanie

GG do lean

dzi瘯i mam nadziej ze to da rad zaczynam od jutra
lean jest offline  
Stary 2004-11-21, 20:36   #25
cosmopolitanka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 99
GG do cosmopolitanka

z tego co wiem, rycyna daje te niz貫 efekty je郵i poczestuje sie ni rzesy podobno staja si d逝窺ze..ale sama nie stosowa豉m, wi璚 g這wa nie r璚ze...
cosmopolitanka jest offline  
Stary 2004-11-21, 20:42   #26
lean
Raczkowanie

GG do lean

ja si tym zainteresowa豉m bo kiedy przeczyta豉m w jakiej gazecie- niestety nie pami皻am ju w jakiej 瞠 kuracja taka daje efekty spektakularne. ja mam przynajmniej tak nadziej bo nie widzia豉m specjalnych efekt闚 ani po radicalu(ca豉 kuracja) ani po seboradinie i niestety te po wax, po tej ostatniej od篡wce w這sy faktycznie wygl康a造 豉dnie ale w og鏊e nie zahamowa豉 wypadania- a to m鎩 problem podstawowy
lean jest offline  
Stary 2004-11-22, 08:09   #27
maargolcia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 55

Kuracja na rz瘰y jest baaardzo skuteczna-wypr鏏owa豉m na sobie!!Wreszcie wida 瞠 mam i dolne rz瘰kiPodobno trzeba to podrzewac ale ja robilam to takim o temp. pokojowej star szczoteczka do tuszu. Przez pierwsze 2 tyg to przy kazdej obecno軼i w 豉zience a teraz to ju tylko na noc.Nale篡 tylko uwa瘸c bo bardzo piecze jak dostanie sie do oka!!! Na w這sy dodaje go po trochu do mikstur robionych w豉snor璚znie i powiem 瞠 my郵a豉m 瞠 nigdy tego nie sp逝cze, ale nawet nie mam z tym problemow.Polecam dla cierpliwych
maargolcia jest offline  
Stary 2004-11-22, 08:57   #28
hair
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 860

i ja uzywalam olejku, naprawde dale suuuper efekty. Nacieralam czystym olejkiem skore glowy na noc (przy okazji masaz) pozniej gestym grzebieniem przeczesywalam zeby go rozprowadzic. Oczywiscie poszewka nadaje sie pozniej do prania. Uzywalam tez maseczki z nafty kosmetycznej i olejku (mniej wiecej 1:5) i tez skutkowalo . Aha ! Blondynki - uwaga, to przyciemnia wlosy. No i wspaniale robi na rzesy i brwi, polecam !
hair jest offline  
Stary 2004-11-22, 10:06   #29
Czarna_Ines
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 205

dziewczyny mam pytanie, tylko prosz was nie 鄉iejcie si nidgy nie u篡wa豉m olejku rycynowego, wi璚 nie wiem czy chodzi tutaj o taki zwyk造 p造n kupiony w aptece? mo瞠 jest jeszcze jaka inna wersja....
Czarna_Ines jest offline  
Stary 2004-11-22, 10:21   #30
maargolcia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 55

olejek rycynowy kupuje sie w aptece albo w sklepie z zio豉mi. S do wyboru w dw鏂h wielkosciach-ja wzie豉m t wieksz i starczy這 mi na oko這 miesi帷.
maargolcia jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
olej rycynowy, piel璕nacja w這s闚, przyspieszanie porostu

Nowe w徠ki na forum Piel璕nacja w這s闚

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:54.

Wizaz.pl - Polityka poufno軼i - Warunki dost瘼u - G鏎a