Jak zmieni kolor w這s闚 sposobami naturalnymi?(bez u篡cia farby)-w徠ek zbiorczy - Strona 11 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-10-03, 18:50   #301
truskawkowawiosna
Moderator

Wiadomo軼i: 9 805
Dot.: rozja郾i naturalnie??

bez obrazy, czy Ty masz problemy ze wzrokiem ju nawet nie wspominam o wyszukiwarce, ktora rozwiazalaby problem raz dwa, ale taki watek jest juz, pare linijek nizej

陰cze, ale na przyszlosc prosze stosowac sie do zasad
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCxW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dres闚ki bawe軟iane. Zajmujemy si haftem komputerowym. Szyjemy dla ma造ch i du篡ch:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 805 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-22, 10:47   #302
WweronikaWw
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 457
GG do WweronikaWw
Rozjasniamy w這sy :) (blond)

Hej Chcia豉bym abys my w tym watku zdradza造 sposoby na rozjasnianie wlosow domowe jak i szampony odzywki itp.

Wiem ze taki watek by ale stary,a ciagle pojawiaja sie nowe kosmetyki

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-22, 15:53   #303
dagna1
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 446
Dot.: Rozjasniamy w這sy :) (blond)

tez jestem bardzo ciekawa. polecono mi szampon,ktory stopniowo rozjasnia wlosy-eva natura rumiankowy. na razie stosuje go krociutko,aby cos powiedziec,czy mi rozjasnilo..poczekamy,zob aczymy. ciekawa jestem,czy odzywka timotei rumiankowa delikatnie rozjasnia wlosy
dagna1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-22, 16:02   #304
Aggie125
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 14 864
Wpisy w blogu: 2
GG do Aggie125

Ko鎍z w豉郾ie pierwsze opakowanie od篡wki Timotei z rumiankiem i bursztynem. Moim zdaniem odzywka 豉dnie podbija m鎩 kolor w這s闚 - naturalnie ciemny blond, obecnie jeszcze rozja郾iony przez s這鎍e po lecie. Poza tym mo積a robi p逝kanki z rumianku, jesli komu zale篡 na szybszym efekcie.

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-22, 16:12   #305
WweronikaWw
Zakorzenienie

GG do WweronikaWw

Eche no piszcze jeszcze

Papierosy
zapuszczanie
Stary 2007-10-22, 19:31   #306
Maria221
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 909
Wink Dot.: Rozjasniamy w這sy :) (blond)

Na zmian koloru w這s闚 to p逝kanki rumiankowe. S 2 rodzaje rumianku

*rzymski-->nadaje taki midowy kolor
*zwyk造 (chyba, bo nie wiem jak si dok豉dnie nazywa)--->rozjasnia

Bierzecie 造磬 takiego ruminku, wsypujecie do miski, garnka,dzbanka whatever i zalewacie gor帷 wod. Im wi璚ej rumianku, tym intensywniejszy kolor, zar闚no w naczyniu jak i na w這sach. K豉dziecie talerzyk---> musi naci庵n望 i ostygn望. Doda olejk闚 eterycznych cytrusowych (nadaj kolor blond, rozja郾iaj). Mo瞠cie te przed myciem/p赧kaniem zrobi z nimi maseczk np. olej kokosowy+nafta+olejki

oto jakie olejki mozecie kupi:

*bergamotka
*greiphrut
*pomara鎍za
*cytryna
*limetka
* chyba yang yang,ale pewna nie jestem.

Proponuj kupi 2 lub 3 i jaki zapach do tego mmmm

powodzenia
Maria221 jest teraz online   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-24, 14:12   #307
WweronikaWw
Zakorzenienie

GG do WweronikaWw

eehe dzieki

...?

Papierosy
zapuszczanie
Stary 2007-10-24, 16:16   #308
kasie鎥a_wieesz
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 279

ja stosowa豉m i stosuj nadal rozja郾iacz z Rossmanna.na pocz徠ku u篡wa豉m go codziennie i mia豉m strasznie 鄴速e w這sy,ale p騧niej gdy da豉m im odsapn望 zrobi si 豉dny blond.stosuj go teraz co jaki czas,bo zauwa篡豉m,瞠 nawet je郵i nie psiukam w這s闚 to one od suszenia same si rozja郾iaj.wi璚 wystarczy raz na jaki czas.nie weiem czy kto mnie zrozumia
kasie鎥a_wieesz jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-24, 19:45   #309
truskawkowawiosna
Moderator

Dot.: Jak zmieni kolor w這s闚 sposobami naturalnymi?(bez u篡cia farby)-w徠ek zbiorcz

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Poka wiadomo嗆
Hej Chcia豉bym abys my w tym watku zdradza造 sposoby na rozjasnianie wlosow domowe jak i szampony odzywki itp.

Wiem ze taki watek by ale stary,a ciagle pojawiaja sie nowe kosmetyki
ale przeciez mozna kontynuowac tam rozmowe

Cytat:
Napisane przez dagna1 Poka wiadomo嗆
tez jestem bardzo ciekawa. polecono mi szampon,ktory stopniowo rozjasnia wlosy-eva natura rumiankowy. na razie stosuje go krociutko,aby cos powiedziec,czy mi rozjasnilo..poczekamy,zob aczymy. ciekawa jestem,czy odzywka timotei rumiankowa delikatnie rozjasnia wlosy
ja sie przemoglam i zaczelam regularnie uzywac tego szamponu efekt faktycznie jest, minimalny, ale bardzo ladny
mikroREKLAMA
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dres闚ki bawe軟iane. Zajmujemy si haftem komputerowym. Szyjemy dla ma造ch i du篡ch:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 805 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
Stary 2007-10-24, 22:07   #310
Choomik
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 776
GG do Choomik
Dot.: Jak zmieni kolor w這s闚 sposobami naturalnymi?(bez u篡cia farby)-w徠ek zbiorcz

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Poka wiadomo嗆
ja sie przemoglam i zaczelam regularnie uzywac tego szamponu efekt faktycznie jest, minimalny, ale bardzo ladny
Potwierdzam. Pami皻am, 瞠 sama poleca豉m gdzie ten szampon, bo rzeczywi軼ie rozja郾ia w這sy. Dzi瘯i niemu nie musze co 2 miesiace robi odrost闚 po pasemkach, bo m鎩 naturalny kolor 豉dnie wtapia si w rozja郾ione w這ski
And show you that you can

There're no boundaries...
Choomik jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-11-01, 17:33   #311
kaaSkaa
BAN sta造

Wiadomo軼i: 862
Dot.: Re: ciemniejsze w這sy-do Anety

Cytat:
Napisane przez guest Poka wiadomo嗆
Rozja郾i豉m je nast瘼uj帷o.Potrzebne sa dwie cytryny i 4 torebeczki rumianku.Zagotowa豉m wod - 1 litr i zala豉m nim rumianek,zostawi豉m do nasi彗ni璚ia przez oko這 30 minut.Nast瘼nie wyje豉m niepotrzebne juz torebki rumianku i wycisne豉m sok z dw鏂h cytryn (przedtem przekroi豉m na po堯wki).I takim p造nem p逝ka豉m w這sy zaraz po umyciu zwyk造m szamponem.疾by by lepszy efekt zawine豉m g這we czyst torebk foliow i potem r璚znikiem.I w takim turbanie chodzi豉m po domu przez oko這 godzine.Na koniec czesanie i/lub suszenia.To ca豉 filozofia.
El napisa(a):
> Zdrad prosz jak rozja郾i豉 w這sy. Tzn. jak wygl康a豉 ca豉 procedura.
I po jednym u篡ciu takie efekty ? A jaki mia豉 kolor i jaki uzyska豉 po rozjasnianiu ? Zniszczy造 ci si po tym w這sy?
kaaSkaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-11-03, 18:30   #312
kaaSkaa
BAN sta造

Wiadomo軼i: 862
Dot.: Re: naturalne sposoby farbowania w這s闚

Od篡wka koloryzuj帷a Henna Color - Chna Venita
Co powiecie o tym ?

Przepraszam, nie zauwa篡豉m swojego postu wy瞠j
kaaSkaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-11-05, 19:01   #313
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy pr康zik w jej obwodach

Wiadomo軼i: 11 730

macie jakis pomysl na rude refleksy? tak mi sie marza

Regulamin targowiska

mikroREKLAMA
騜ka drewniane.

Ta reklama pokazywana jest pod 11 730 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
virtual_reality jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-11-05, 19:09   #314
una creatura bella
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 144

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Poka wiadomo嗆
macie jakis pomysl na rude refleksy? tak mi sie marza
Mamy .

Jaki masz kolor w這s闚 i jak mocne maj by te refleksy?
Stary 2007-11-05, 19:43   #315
virtual_reality

字edni z這tawy blond, a refleksy hm.. jasno rude

Regulamin targowiska

mikroREKLAMA
騜ka drewniane.

Ta reklama pokazywana jest pod 11 730 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
Stary 2007-11-06, 16:00   #316
una creatura bella
Wtajemniczenie

Hmm, ja w takim celu nadania rudawych refleks闚 stosuj co, co na zagranicznych stronach nazywane jest henna gloss i uzyskuj bardzo delikatny rezultat kolorystyczny, ale na jasnych w這sach b璠zie bardziej intensywny.

Robi si to tak (proporcje na 鈔edniog瘰te w這sy za ramiona): 2-3 造磬i henny zalewa si niezbyt gor帷 wod lub czym kwa郾ym - sokiem z cytryny, limonki, grejpfruta, octem jab趾owym, wod z odrobin kwasku cytrynowego itp. (podobno wtedy mocniej farbuje, ale nie wszyscy si z tym zgadzaj) i odstawia na kilka/kilkana軼ie godzin, a do uwolnienia si barwnika. Papka powinna mie konsystencj puree ziemniaczanego .
Jak sprawdzi, czy henna jest gotowa? Po pierwsze zmieni kolor na brunatny. Mo積a te kapk na這篡 na sk鏎, po chwili zmy i je郵i zostanie br您owo - pomara鎍zowy 郵ad to znaczy, 瞠 mo積a nak豉da. Najpierw jednak nale篡 henn wymiesza z du膨 ilo軼i jakie w miar prostej w sk豉dzie od篡wki (ja stosuj w tym celu od篡wk Ziaja Plantica) lub jogurtu naturalnego. Jogurtu lub od篡wki powinno by w przybli瞠niu tyle, ile hennowej papki. W這sy umy, na這篡 mieszank, odzia si w czepek foliowy i potrzyma z godzink lub p馧torej, pami皻aj帷, 瞠 im d逝瞠j z tym chodzimy, tym intensywniejszy kolor. Potem ju tylko sp逝ka i nie przejmowa si je郵i w這sy b璠 na pocz徠ku wydawa造 si t瘼e. 2-3 dni i b璠 郵icznie b造szcza造
Stary 2007-11-06, 17:10   #317
virtual_reality

Cytat:
Napisane przez una creatura bella Poka wiadomo嗆
Hmm, ja w takim celu nadania rudawych refleks闚 stosuj co, co na zagranicznych stronach nazywane jest henna gloss i uzyskuj bardzo delikatny rezultat kolorystyczny, ale na jasnych w這sach b璠zie bardziej intensywny.

Robi si to tak (proporcje na 鈔edniog瘰te w這sy za ramiona): 2-3 造磬i henny zalewa si niezbyt gor帷 wod lub czym kwa郾ym - sokiem z cytryny, limonki, grejpfruta, octem jab趾owym, wod z odrobin kwasku cytrynowego itp. (podobno wtedy mocniej farbuje, ale nie wszyscy si z tym zgadzaj) i odstawia na kilka/kilkana軼ie godzin, a do uwolnienia si barwnika. Papka powinna mie konsystencj puree ziemniaczanego .
Jak sprawdzi, czy henna jest gotowa? Po pierwsze zmieni kolor na brunatny. Mo積a te kapk na這篡 na sk鏎, po chwili zmy i je郵i zostanie br您owo - pomara鎍zowy 郵ad to znaczy, 瞠 mo積a nak豉da. Najpierw jednak nale篡 henn wymiesza z du膨 ilo軼i jakie w miar prostej w sk豉dzie od篡wki (ja stosuj w tym celu od篡wk Ziaja Plantica) lub jogurtu naturalnego. Jogurtu lub od篡wki powinno by w przybli瞠niu tyle, ile hennowej papki. W這sy umy, na這篡 mieszank, odzia si w czepek foliowy i potrzyma z godzink lub p馧torej, pami皻aj帷, 瞠 im d逝瞠j z tym chodzimy, tym intensywniejszy kolor. Potem ju tylko sp逝ka i nie przejmowa si je郵i w這sy b璠 na pocz徠ku wydawa造 si t瘼e. 2-3 dni i b璠 郵icznie b造szcza造

wielki buziak

Regulamin targowiska

mikroREKLAMA
騜ka drewniane.

Stary 2007-11-06, 17:17   #318
una creatura bella
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Poka wiadomo嗆
wielki buziak
Powodzenia

Je郵i rezultat kolorystyczny ma by naprawd delikatny, to mo積a: zmniejszy ilo嗆 henny/ zwi瘯szy ilo嗆 od篡wki/omin望 albo skr鏂i etap uwalniania si barwnika/ skr鏂i czas aplikacji.
Stary 2007-11-06, 19:31   #319
bombka87
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8
Dot.: domowe sposoby na rozjasnienie pomalowanych wlosow

witam.Mam ten sam problem co wyChcialam zadac pytanie Margaret90 w jakich proporcjach rozrobilas sok z cytryny i ocet??Mnie chodzi o to zeby wlosy troszke zrobily sie jasniejsze bo tez mam strasznie ciemne
bombka87 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-11-22, 18:11   #320
Kasiulka...:)
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 226
Dot.: domowe sposoby na rozjasnienie pomalowanych wlosow

tez chcialabym sie dowiedziec o ten sok z cytryny i octu

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Bo najpierw musisz uwierzy w siebie,aby co osi庵n望....~

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Kasiulka...:) jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-12-06, 21:33   #321
kiiiciiia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 336
Dot.: Naturalne przyciemnianie w這s闚 - olejek rycynowy czy kora d瑿u??

mam ten sam problem..ale moje wlosy sa takie w wyniku wielu farbowan,rozjasnianian itd... z natury mam ciemne wlosy i teraz czekam az odrosna ale glupia beda wygladac ciemne odrosty na palecie wszystkich innych barw farbowac juz nie chcem bo i tak kolor szybko schodzi(po rozjasniaczu) i tez szukam jakis naturalnych sposobw... olejku rycynowego uzywam i nie widze zadnych efektow..wydaje mi sie ze on raczej poglebia kolor a nie przyciemnia... a szalwia zaczelam plukac od dzisiaj... zobaczymy jakie efekty.. ale moze ktos zna jeszcze jakies inne sposoby?
kiiiciiia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-12-06, 21:51   #322
Benek23
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 870

Olejek rycynowy NIE przyciemnia w這s闚!
Benek23 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-12-06, 22:04   #323
kokuryu
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 828

Racja, olejek nie przyciemnia, raczej nadaje blask, co zwi瘯sza wyrazisto嗆 koloru, u mnie wygl康a這 to jak rozja郾ienie.

Kora d瑿u nadaje odcie orzechowy.
Sza逕aia podobnie jak olejek pog喚bia kolor.
kokuryu jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-12-07, 10:21   #324
dziuniaaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 951

Najlepiej pono olejek przyciemnia. Pr鏏uj po kolei.

w這sy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-12-10, 21:31   #325
SecretAj
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 158

ja np. chce rozjasniac wlosy stopniowo.... szampon rumiankowy zadziala dobrze?? mam wlosy koloru szatyn , jasny braz, i chce na blond? szampon da rade??
Stary 2007-12-10, 21:51   #326
Choomik
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 776
GG do Choomik

Cytat:
Napisane przez SecretAj Poka wiadomo嗆
ja np. chce rozjasniac wlosy stopniowo.... szampon rumiankowy zadziala dobrze?? mam wlosy koloru szatyn , jasny braz, i chce na blond? szampon da rade??
Raczej marne szanse. Taki szampon to jedynie moze rozja郾i blond w這sy tak ze 2 tony, ale 瞠by z br您u na blond, to w徠pi :/ (Pr鏏owa豉m z ciemnego blondu - co da這, ale efekt nie by jak po farbie)
And show you that you can

There're no boundaries...
Choomik jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-01-12, 11:54   #327
miley :)
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 40
Jak naturalnie przyciemni w這sy?

Witajcie
wiem, 瞠 rumianek (np. szampon rumiankowy) rozja郾ia w這sy.
Czy istniej takie naturalne metody, kt鏎e sprawi, 瞠 w這sy b璠 ciemniejsze?
Stary 2008-01-12, 12:12   #328
truskawkowawiosna
Moderator

polaczylam z wiekszym watkiem

poczytaj, o przyciemnianiu wlosow tez powinno byc
mikroREKLAMA

Stary 2008-01-12, 13:49   #329
miley :)
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 40

dzieki truskawkowawiosna, nie widzia豉m wczesniej tego w徠ku
Stary 2008-01-12, 18:36   #330
una creatura bella
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez SecretAj Poka wiadomo嗆
A co powiesz na rozja郾ianie w這s闚 za pomoc miodu?
Chocia na blond nie ma chyba co liczy.

Cytat:
Miod rozjasnia wlosy poprzez wolne wyzwalanie nadtlenku wodoru. Bardzo, bardzo wolne - 1000 razy mniejsze niz 3% roztwor wody utlenionej, ktory mozna kupic w sklepie. Nie powoduje wiec uszkodzenia ani wlosow, ani skory. Bardzo wiele osob stosuje miod jako odzywke do wlosw i jako srodek rozjasniajacy - nie bylo ani jednego doniesienia o niszczacym dzialaniu miodowej metody.

Podstawowy przepis to jedna czesc miodu na 2 czesci odzywki.
Odzywka musi byc w miare plynna, bez zageszczaczy, woskow, olejow, silikonow i tzw. film formers.
Mikstura jest aplikowana na mokre wlosy, chociaz bedzie dzialac rowniez na suchych lub wilgotnych tak dlugo, jak pozostanie wilgotna, czyli najlepiej nalozyc w tym czasie na glowe foliowy czepek. To jest podstawa. Woda jest niezbedna do wyzwalania H2O2 z miodu.
Podgrzewanie mikstury nie jest konieczne.
Podgrzewanie w kuchence mikrofalowej przez wiecej niz 10 sekund zabija enzym odpowiedzialny za wyzwalanie H2O2.
Mikstura pozostaje na wlosch od 1-8 godzin (czyli cala noc)
rezultaty zaleza od wlosow, stosowanego przepisu i czestotliwosci stosowania.
Do naturalnych i farbowanych wlosow podstawowy przepis podany powyzej w zupelnosci wystarcza. farbowane wlosy dobrze jest po zmyciu odzywki wyplukac w wodzie z octem, odczekac minute i zmyc czysta woda.
Zarowno surowy jak i pasteryzowany miod nadaja sie na rozjasnianie.
I teraz tak - miod dodany do odzywki i splukany po minucie nie rozjasni wlosow. Ale zdecydowanie rozjasni miod zostawiony na pare godzin, zwlaszcza kiedy treatment bedzie powtarzany. To jest lagodne, "sloneczne" rozjasnianie. Wlosy nie sa szorstkie i podnieszczone jak po komercyjnych farbach, sa miekkie i blyszczace.
毒鏚這: http://laboratoriumurody.pl/forum/mi...osy,t1229.html

A tu mo積a obejrze efekty miodowego rozja郾iania: http://forums.longhaircommunity.com/...ad.php?t=62261

Tagi
blond, br您owe, brunetka, cynamon, dekoloryzacja, domowe sposoby, eksperymenty, facet w這sy, farbowane wlosy, farbowanie, kakao, kawa, mi鏚, naturalne metody, naturalne rozja郾ianie, naturalne sposoby, przyciemnianie w這s闚, rozja郾ianie, rude w這sy, rudy, w這sy, w這sy blond, w這sy br您 rozja郾ianie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-10-10 18:23:04

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:38.