Jak zmieni kolor w這s闚 sposobami naturalnymi?(bez u篡cia farby)-w徠ek zbiorczy - Strona 13 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2008-03-29, 13:21   #361
Emilcia_1616
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 20 138
Dot.: Jak zmieni kolor w這s闚 sposobami naturalnymi?(bez u篡cia farby)-w徠ek zbiorcz

a ja uzywam produktow specjalnie przeznaczonych do wlosow blond i siwych ktore maja na celu rozjasnienie i musze powiedziec ze naprawde dzialaja, szampon pozniej odzywka, troche wususza ale pozniej jakas inna odzywka i jest ok polecam szybki efekt

24.03.2016

Emilcia_1616 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-29, 13:23   #362
WweronikaWw
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Jak zmieni kolor w這s闚 sposobami naturalnymi?(bez u篡cia farby)-w徠ek zbiorcz

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Poka wiadomo嗆
a ja uzywam produktow specjalnie przeznaczonych do wlosow blond i siwych ktore maja na celu rozjasnienie i musze powiedziec ze naprawde dzialaja, szampon pozniej odzywka, troche wususza ale pozniej jakas inna odzywka i jest ok polecam szybki efekt
a ktore np ?

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-30, 13:10   #363
Emilcia_1616
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 20 138

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Poka wiadomo嗆
a ktore np ?
ja uzywam Marionu ale tez jest Welli, sa tez plukanki i chociaz sa podobno do blondu to daja fajne efekty na ciemniejszych wlosach

24.03.2016

Emilcia_1616 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-02, 18:53   #364
Laura90
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 177

Hej dziewczynki mam w這sy ciemny blond naturalny, nigdy nie farbowa豉m, w lecie robi mi si pasemka. Kiedy p逝ka豉m przez 2 tygodnie rumiankiem co dziennie ale jakos efektow nie zauwa篡豉m. Chcia豉bym skorzysta z tej miksturki z miodem, ale nie rozumiem czego. W przepisie pisze 1 cz窷 miodu i 2 cz窷ci od篡wki... co to jest ta cz窷? jak kupi w s這iku mi鏚 to cz窷 to b璠zie ile? tak samo odzywka? mog to jakos odmierzyc? ile mililitr闚?? moze jestem ciemna, no ale nie ma g逝pich pyta co nie czekam na odpowiedz
Stary 2008-04-02, 18:55   #365
truskawkowawiosna
Moderator

Wiadomo軼i: 9 805

Cytat:
Wiec o to chodzi
a myslisz ze nada豉 by sie do tego naseczka ziaji xD Witamina ;D ?
mozna sprobowac

Cytat:
Napisane przez Laura90 Poka wiadomo嗆
W przepisie pisze 1 cz窷 miodu i 2 cz窷ci od篡wki... co to jest ta cz窷? jak kupi w s這iku mi鏚 to cz窷 to b璠zie ile? tak samo odzywka? mog to jakos odmierzyc? ile mililitr闚?? moze jestem ciemna, no ale nie ma g逝pich pyta co nie czekam na odpowiedz
miod ma byc w stosunku do gotowej odzywki 1:2, wiec np. dajesz jedna 造zk sto這w miodu i 2 造zki odzywki, chodzi o zachowanie proporcji
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCxW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dres闚ki bawe軟iane. Zajmujemy si haftem komputerowym. Szyjemy dla ma造ch i du篡ch:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 805 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-03, 08:05   #366
Laura90
Raczkowanie

achaaaa baardzo dzi瘯uje a jeszcze jedno mam pytanie, bo tu m闚i造軼ie, 瞠 mi鏚 dzia豉 powoli i trzyma go nale篡 4 godziny, wiec jakeigo efektu si mog spodziewa bo tych 4 godzinach? wiem, 瞠 na ka盥e w這sy to dzia豉 inaczej, ale jak u was to wysz這? tu kto napisa chyba, 瞠 mia pasemka. Mo瞠 za pierwszym razem najpierw zrobi to sobie na godzin co? 瞠by moje w這sy nie dozna造 szoku :P

AAA i jeszcze jedno takie maseczki si robi codziennie, 瞠by by這 wida efekty? czy to bez znaczenia?
Pozdrawiam
Stary 2008-04-03, 16:19   #367
Chatul
ma zielone poj璚ie

Wiadomo軼i: 40 453

Cytat:
achaaaa baardzo dzi瘯uje a jeszcze jedno mam pytanie, bo tu m闚i造軼ie, 瞠 mi鏚 dzia豉 powoli i trzyma go nale篡 4 godziny, wiec jakeigo efektu si mog spodziewa bo tych 4 godzinach? wiem, 瞠 na ka盥e w這sy to dzia豉 inaczej, ale jak u was to wysz這? tu kto napisa chyba, 瞠 mia pasemka. Mo瞠 za pierwszym razem najpierw zrobi to sobie na godzin co? 瞠by moje w這sy nie dozna造 szoku :P

AAA i jeszcze jedno takie maseczki si robi codziennie, 瞠by by這 wida efekty? czy to bez znaczenia?
Pozdrawiam
Mi鏚 mo瞠sz spokojnie d逝go trzyma na w這sach. Jest bardzo zdrowy Po godzinie mo瞠 nie by efekt闚.
U mnie efekty by造 po pierwszym u篡ciu ale ja trzyma豉m mazide趾o na g這wie oko這 9 godzin.
Stary 2008-04-04, 12:20   #368
Laura90
Raczkowanie

9 godzin?????? to chyba b璠 musia豉 w tym spa. no, ale jak mam mie zdrowsze w這sy to czemu nie to sobie to zrobi i podziel si z wami moimi wra瞠niami
pozdro
Stary 2008-04-04, 16:05   #369
Chatul
ma zielone poj璚ie

Cytat:
9 godzin?????? to chyba b璠 musia豉 w tym spa. no, ale jak mam mie zdrowsze w這sy to czemu nie to sobie to zrobi i podziel si z wami moimi wra瞠niami
pozdro
No ja w豉郾ie spa豉m w tym (;
Raz jeszcze tylko ostrzegam, 瞠 je瞠li masz bardzo cienkie i/lub przet逝szczaj帷e sie szybko w這sy, to ta od篡wka mo瞠 je do嗆 znacznie obci捫y.
No i pami皻aj o dok豉dnym wyp逝kaniu jej z w這s闚 po tych 9 godzinach (;
Stary 2008-04-04, 16:28   #370
Laura90
Raczkowanie

hm w這sy mam bardzo grube, ale przet逝szczaj mi si i musz je codzienni myc... aa doobra, SIE zobaczy
a co do samego tematu to w這sy te pono rozja郾ia wywar z korzenia rabarbaru. To mo積a kupi w aptece. Ja tego nigdy nie pr鏏owa豉m, ale pono rozja郾ia mocniej ni rumianek. P逝ka豉m kilka razy samym rabarbarem, ale nic nie da這. EE zobacze co z tym miodem.

Znalaz豉m na jakiej stronie przepis nie na wywar, ale te z u篡ciem rabarbaru.

Mielony korze rabarbaru - oko這 p馧 szklanki (mo積a kupi go w aptece) nale篡 wymiesza z sokiem z jednej cytryny i 造磬 oleju. Nast瘼nie nale篡 doda odrobin gor帷ej wody, tak ilo嗆, aby uzyska papk, pozostawi na pi皻na軼ie minut. Na 鈍ie穎 umyt g這w nale篡 na這篡 papk i trzyma j od pi皻nastu do trzydziestu minut,owin望 g這w czepkiem/foli i r璚znikiem. w這sy dok豉dnie sp逝ka wod.
Stary 2008-04-06, 17:49   #371
agusia16
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
GG do agusia16
Dot.: Naturalne przyciemnianie w這s闚 - olejek rycynowy czy kora d瑿u??

a gdzie si kupuje taki olejek, ile kosztuje tak mniej wi璚ej??
agusia16 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-06, 18:38   #372
Benek23
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 870

Cytat:
Napisane przez agusia16 Poka wiadomo嗆
a gdzie si kupuje taki olejek, ile kosztuje tak mniej wi璚ej??
Chodzi Ci o olej rtycynowy? Kupuje sie go a aptece i kosztuje kilka z這tych w zale積o軼i od wielko軼i buteleczki. Najmniejszy kosztuje cos oko這 2 z.
Benek23 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-06, 21:39   #373
Laura90
Raczkowanie

dobry wiecz鏎 wlasnie trzymam na g這wie maseczke miodow juz godzinke, ale dzisiaj tylko dwie godzinki, tak na pocz徠ek, zobaczm co bedzie
Stary 2008-04-06, 22:48   #374
Laura90
Raczkowanie

ijeee laski ale mam mi瘯kie w這oosyyy ummmm doobranoc
Stary 2008-04-07, 07:03   #375
Chatul
ma zielone poj璚ie

Cytat:
ijeee laski ale mam mi瘯kie w這oosyyy ummmm doobranoc
A jak z kolorem? W這sy s chocia troch ja郾iejsze?
Stary 2008-04-07, 08:11   #376
WweronikaWw
Zakorzenienie

GG do WweronikaWw

Cytat:
Napisane przez Chatul Poka wiadomo嗆
Podlaczam sie pod pytanie

Papierosy
zapuszczanie
Stary 2008-04-07, 09:16   #377
MisQa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 667
GG do MisQa

ja wczoraj drugi raz na這zylam ten mi鏚 z od篡wk i zn闚 troszeczke ja郾iejsze, ale nie ca貫 w這sy, tylko niekt鏎e pasemka, ale bardzo fajnie to wyglada

Czas zacz望 nowe, lepsze 篡cie...
MisQa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-07, 09:18   #378
Laura90
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Chatul Poka wiadomo嗆

kolor mam taki jak przedtem, nic si nie zmieni. ale trzyma豉 tylko 2 godziny wi璚 mo瞠 dlatego.
Stary 2008-04-07, 13:52   #379
WweronikaWw
Zakorzenienie

GG do WweronikaWw

Cytat:
Napisane przez MisQa Poka wiadomo嗆
ja wczoraj drugi raz na這zylam ten mi鏚 z od篡wk i zn闚 troszeczke ja郾iejsze, ale nie ca貫 w這sy, tylko niekt鏎e pasemka, ale bardzo fajnie to wyglada
a ty jak ten miod robilas ?

Papierosy
zapuszczanie
Stary 2008-04-07, 14:52   #380
MisQa
Zakorzenienie

GG do MisQa

Cytat:
a ty jak ten miod robilas ?
mi鏚... mi鏚 kupuje u znajomego, nie wiem jak go robi

Stary 2008-04-07, 14:54   #381
WweronikaWw
Zakorzenienie

GG do WweronikaWw

Cytat:
Napisane przez MisQa Poka wiadomo嗆
mi鏚... mi鏚 kupuje u znajomego, nie wiem jak go robi
ha,ale jak z czym to robilas jaka odzywka ?

Papierosy
zapuszczanie
Stary 2008-04-07, 14:58   #382
MisQa
Zakorzenienie

GG do MisQa

Cytat:
ha,ale jak z czym to robilas jaka odzywka ?
nie wiem, wzi窸am jak御 pierwsz lepsza ktora sta豉 w 豉zience, bez etykiety wiec nie wiem jaka
ale na moich w這sach z r騜nymi od篡wkami jest taki sam efekt rozja郾iania, co prawda bardzo delikatnego, ale jest

Stary 2008-04-07, 15:20   #383
xirissx
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 106
Wpisy w blogu: 1
GG do xirissx

Wiecie, nie za bardzo mam czas by przeczyta ca造 w徠ek, ale jam z bl康 br您u mo積a naturalnie uzyska ciemny rudy kolor??
I have a sweet dreams...
I'd like going to Tokio!!

xirissx jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-07, 15:22   #384
WweronikaWw
Zakorzenienie

GG do WweronikaWw

Cytat:
Napisane przez xirissx Poka wiadomo嗆
Wiecie, nie za bardzo mam czas by przeczyta ca造 w徠ek, ale jam z bl康 br您u mo積a naturalnie uzyska ciemny rudy kolor??
Jedna z moderatorek tez tu o to pyta豉 Poszukaj

Papierosy
zapuszczanie
Stary 2008-04-07, 20:27   #385
Laura90
Raczkowanie

dziewczynki drugi raz trzymam miksturke na w這sy od 17.45 i zamierzam j trzymac jescze jakies 3 godzinki. ale wiecie co zauwa篡豉m, bo wczoraj to sobie robi豉m wieczorem i jak wstalam to mialam takie twarde troche w這sy, mo瞠 幢e sp逝ka豉m?
Stary 2008-04-12, 19:08   #386
side85
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 717
Wy郵ij wiadomo嗆 przez MSN do side85

podnosz w徠ek.
Czy kt鏎a z wiza瘸nek przyciemnia豉 w這sy zio豉mi? albo czymkolwiek?
Chc wr鏂i do naturalnych w這sk闚 i my郵a豉m 瞠 uda mi si dwa odcienie jako wyr闚na ?? R騜nica nie jest du瘸, ale jednak chcia豉bym wygl康a lepiej?

Oto efekt mojego dwugodzinnego poszukiwania w internecie:

Lekko przyciemnia w這sy p逝kanie w wywarze li軼i sza逕i i orzecha w這skiego. 3 造磬i mieszanki zalewa si 1 litrem wody, gotuje 5 minut i odstawia do wystygni璚ia. Przecedza si i troch podgrzewa.

Celem nadania w這som ciemniejszym z這cistego odcienia mo積a smarowa je nawet codziennie (a do otrzymania 膨danego koloru) wywarem z 逝sek cebuli. Gar嗆 逝sek gotuje si 20 minut w 300 ml wody, odstawia na 30 minut. Po przecedzeniu dodaje 1 造磬 gliceryny.

Intensywniejszy kolor z這ty "tycjanowski" mo積a uzyska przez p逝kanie w p豉tkach nagietka lub korzenia rzewienia. Z powy窺zych zi馧 przygotowujemy odwar zalewaj帷 4 造磬i zi馧 letni wod. Po doprowadzeniu do wrzenia gotuje si je pod przykryciem 5 minut, a nast瘼nie odstawia na 0,5 godziny.

Aby nada w這som odcie popielaty, po rozja郾ieniu lub trwa貫j ondulacji, kiedy w這sy popielato-blond lub siwe nabieraj z這tego odcienia, mo積a wyp逝ka je w odwarze z korzenia pietruszki (2 du瞠 pietruszki gotuje si 20 minut w 1 litrze wody). Aby uzyska mi造 zapach mo積a doda 1 造磬 k陰cza tataraku.

Uzyskanie lub utrwalenie odcienia z這to blond daje rumian szlachetny (rumianek rzymski) i kwiatostan lipy. Z tym, 瞠 lipa bardziej nadaje si do w這s闚 suchych lub normalnych ze wzgl璠u na zawarto嗆 zwi您k闚 郵uzowych.

Przyciemniaj w這sy nast瘼uj帷e zio豉: kora d瑿owa, kora kruszyny, owocnia orzecha w這skiego, li軼ie indygowca (basmy). Z kory d瑿owej, kory kruszyny i owocni orzecha w這skiego mo積a przygotowa p造n przyciemniaj帷y w這sy: przygotowuje si go nast瘼uj帷o: 50 g kory lub zielonej owocni orzecha w這skiego zalewa si 500 ml wody. Gotuje 30 minut uzupe軟iaj帷 wyparowuj帷 wod.
Pozostawia pod przykryciem do nast瘼nego dnia. Potem gotuje jeszcze 10 minut, ostudza, odcedza i dolewa 10 gram闚 gliceryny i 4 gramy spirytusu 90%. P造nem smaruje si w這sy i sk鏎 g這wy, po umyciu i przez nast瘼ne kolejne dni, a do uzyskania 膨danego koloru.

Podobny p造n mo積a przygotowa z li軼i sza逕i i orzecha w這skiego z dodatkiem herbaty. Przygotowuje si go w nast瘼uj帷y spos鏏: Na 100 ml wody bierze si po 造盧e sza逕i, orzecha w這skiego i herbaty, a potem post瘼uje jak wy瞠j.

P逝kanka sza逕iowa - pog喚bia ciemny kolor w這s闚
Spos鏏 przygotowania: Zaparzy napar z dw鏂h torebek sza逕i na 200 ml wody. Odstawi na dwie godziny. Po tym czasie wmasowa wywar we w這sy i pozostawi przez 20-30 minut, a nastepnie sp逝ka. Barwniki zawarte w sza逕i naturalnie przyciemniaj br您owe w這sy i nadaj im po造sk.

Edytowane przez side85
Czas edycji: 2008-04-12 o 19:33
side85 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-26, 17:51   #387
allicjaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 081

Nalozylam sobie maseczke z miodem 3h temu, niestety nie mialam folii w domu, wiec owinelam glowe tylko grubym recznkiem Czuje, ze wlosy juz mi wyschly i zrobila sie skorupka :P I zastanawiam sie... czy jest sens trzymac dalej, czy moze juz zmyc skoro wyschly ?
allicjaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-26, 17:55   #388
MisQa
Zakorzenienie

GG do MisQa

zmywaj

Stary 2008-04-26, 19:07   #389
allicjaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 081

S jeszcze wilgotne na czubku glowy i koncowki takze potrzymam Musze widziec jakis efekt A jak teraz splucze to moze byc za wczesnie
allicjaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-29, 18:26   #390
narcy
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 510

jakie sposoby na przyciemnienie polecacie? bo widz, 瞠 jest ich pe軟o, a gdybym mia豉 wypr鏏owa wszystkich to chyba bym zwariowa豉

aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.
narcy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
blond, br您owe, brunetka, cynamon, dekoloryzacja, domowe sposoby, eksperymenty, facet w這sy, farbowane wlosy, farbowanie, kakao, kawa, mi鏚, naturalne metody, naturalne rozja郾ianie, naturalne sposoby, przyciemnianie w這s闚, rozja郾ianie, rude w這sy, rudy, w這sy, w這sy blond, w這sy br您 rozja郾ianie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-10-10 18:23:04

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:59.