Jak zmieni kolor w這s闚 sposobami naturalnymi?(bez u篡cia farby)-w徠ek zbiorczy - Strona 14 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2008-04-30, 15:09   #391
rastaaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 40
Dot.: naturalne rozja郾ianie

Chcialabym troche przyciemnic wlosy....
Owszemn podalyscie tu pare ciekawych pomyslow ale czy one zadzialaja tez by przyciemnic wlosy blond? z dosyc jasnego koloru?
rastaaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-30, 15:42   #392
side85
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 717
Wy郵ij wiadomo嗆 przez MSN do side85
Dot.: naturalne rozja郾ianie

nale篡 pr鏏owa indywidualnie, na ka盥e dzia豉 co innego niestety...
Stary 2008-05-01, 11:23   #393
leReve
Raczkowanie

Dot.: Jak zmieni kolor w這s闚 sposobami naturalnymi?(bez u篡cia farby)-w徠ek zbiorcz

Mocno zaparzona herbata przyciemnia w這sy.
leReve jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-05-01, 11:30   #394
stafur
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 163
Dot.: Jak zmieni kolor w這s闚 sposobami naturalnymi?(bez u篡cia farby)-w徠ek zbiorcz

u篡豉m na zakola (gdzie w這ski s, z tym 瞠 bardzo jasne) olejku rycynowego - przyciemni je i jestem zadowolona
stafur jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-05-01, 15:03   #395
wiolka1115
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 704

m闚icie ze szampon eva rumiankowy delikatnie rozja軻nia w這sy. a czy na farbowane te zadzia豉? Bo mam farbowany ciemny blond a chcia豉 bym go troszeczke rozja郾ic?
wiolka1115 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-05-01, 16:02   #396
sharlottek
BAN sta造

Wiadomo軼i: 3 794

Cytat:
Napisane przez wiolka1115 Poka wiadomo嗆
m闚icie ze szampon eva rumiankowy delikatnie rozja軻nia w這sy. a czy na farbowane te zadzia豉? Bo mam farbowany ciemny blond a chcia豉 bym go troszeczke rozja郾ic?

Przy陰czam si do pytania
sharlottek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-05-01, 21:11   #397
narcy
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 510

Cytat:
Napisane przez leReve Poka wiadomo嗆
Mocno zaparzona herbata przyciemnia w這sy.
serio?

normalnie z tego p逝kank zrobi? stosowa豉?

aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.
narcy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-05-05, 09:52   #398
Laura90
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 177

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hej dziewczyny. Ja mam pytanie DO TYCH KT蹪E ROZJA賁IA訝 W袞SY T MIESZANK Z MIODU I OD璣WKI!!!!! bo ja to juz robi豉m kilka razy i nic mi nei rozja郾i這. MO瞠 niekt鏎e pasemka. Z reszt juz nie wiem czy mi sie to nie wydaje. Ile wy tego dajecie?? Ja mam do嗆 grube w這sy, ale 鈔edniej d逝go軼i. Dawa軛 4 造zki miodu i 8 造zek tej odzywki. Ile mam tego dawa?? Zastanawaim sie czy s這ik wielko軼i s這ik闚 z d瞠mem takich normlanych nie by豚y wystarczaj帷y. Tylko ze wtedy dam mniej odzywki, bo przeciez nei bede kupywac jej codziennie. ILE MAM TEGO DAC??? JAK NAK莧DAC?? chyba na serio jestem typowa blondynka...
Stary 2008-05-05, 10:58   #399
truskawkowawiosna
Moderator

Wiadomo軼i: 9 805

Cytat:
Napisane przez Laura90 Poka wiadomo嗆
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hej dziewczyny. Ja mam pytanie DO TYCH KT蹪E ROZJA賁IA訝 W袞SY T MIESZANK Z MIODU I OD璣WKI!!!!! bo ja to juz robi豉m kilka razy i nic mi nei rozja郾i這. MO瞠 niekt鏎e pasemka. Z reszt juz nie wiem czy mi sie to nie wydaje. Ile wy tego dajecie?? Ja mam do嗆 grube w這sy, ale 鈔edniej d逝go軼i. Dawa軛 4 造zki miodu i 8 造zek tej odzywki. Ile mam tego dawa?? Zastanawaim sie czy s這ik wielko軼i s這ik闚 z d瞠mem takich normlanych nie by豚y wystarczaj帷y. Tylko ze wtedy dam mniej odzywki, bo przeciez nei bede kupywac jej codziennie. ILE MAM TEGO DAC??? JAK NAK莧DAC?? chyba na serio jestem typowa blondynka...
chyba nie doczytalas dokladnie tego tematu na forum Laboratorium Urody.

ta miodowa maseczka rozjasnia 1000razy slabiej niz woda utleniona 3%, ktora mozna kupic w aptece.

rozjasnialas kiedys pasemko woda utleniona? rozjasnia bardzo slabo i powoli. a jakby podzielic to jeszcze przez 1000...

naturalne metody nigdy nie dadza bardzo zauwazalnego efektu.

a rumianek i cytryne probowalas?
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCxW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dres闚ki bawe軟iane. Zajmujemy si haftem komputerowym. Szyjemy dla ma造ch i du篡ch:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 805 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-05-05, 12:52   #400
MisQa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 668
GG do MisQa

Cytat:
Napisane przez Laura90 Poka wiadomo嗆
ale wiele te zale篡 od Twoich w這s闚, u mnie np wida by這 ma貫 efekty rozja郾ienia, ale to u mnie
po wodzie utlenionej mialam ostro rozja郾ione w這sy, wi璚 wiesz...

Czas zacz望 nowe, lepsze 篡cie...
MisQa jest teraz online   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-05-05, 13:24   #401
Laura90
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 177

ta miodowa maseczka rozjasnia 1000razy slabiej niz woda utleniona 3%, ktora mozna kupic w aptece.

Wiem, ze to rozja郾ia bardzo powoli, ale ktos napisa na forum, 瞠 trzyma ca陰 noc i ju mu si rozja郾i造. Chyba na stronie wcze郾iej. kurcze no mo瞠 faktycznie na moich w這sach to nie b璠zie tak super dzia豉c...
Stary 2008-05-06, 13:42   #402
dontknow
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Naturalne przyciemnianie w這s闚 - olejek rycynowy czy kora d瑿u??

moje kole瘸nki rozja郾iaj w這sy wod utlenion. naprawd dzia豉
Stary 2008-05-06, 14:59   #403
leReve
Raczkowanie

Serio, Serio, moooooocny napar z herbaty. Siekiera taka. P逝ka sobie po myciu.
Nie stosowa豉m, bo ja rozja郾iam, ale mama m闚i豉, 瞠 herbata przyciemnia.

Jakby co nie wysz這 to ja umywam r帷zki.

A'propo, to kiedy s造sza豉m, 瞠 jak rajstopy chce si przyciemni to trzeba je wyp逝ka w herbacie.
leReve jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-05-06, 15:32   #404
rastaaa
Raczkowanie

a. bo czytalam gdzies ze mocna herbata bardzo wysusza wlosy.
nie wiecie czy to prawda? ;P
Stary 2008-05-06, 17:27   #405
una creatura bella
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 144

Cytat:
Napisane przez narcy Poka wiadomo嗆
jakie sposoby na przyciemnienie polecacie? bo widz, 瞠 jest ich pe軟o, a gdybym mia豉 wypr鏏owa wszystkich to chyba bym zwariowa豉
Ok, ale przyciemnienie czego? Tzn jakiego koloru, bo to wa積e

Cytat:
Napisane przez rastaaa Poka wiadomo嗆
Chcialabym troche przyciemnic wlosy....
Owszemn podalyscie tu pare ciekawych pomyslow ale czy one zadzialaja tez by przyciemnic wlosy blond? z dosyc jasnego koloru?
Spr鏏uj sza逕i albo amli. Niekt鏎e blondyki twierdz, 瞠 przyciemni豉 im w這sy w kierunku popielu.

Cytat:
Napisane przez wiolka1115 Poka wiadomo嗆
Dzia豉. Przynajmniej teoretycznie

Cytat:
a. bo czytalam gdzies ze mocna herbata bardzo wysusza wlosy.
nie wiecie czy to prawda? ;P
Owszem, herbata zawiera sporo garbnik闚, tote mo瞠 usztywni i wysuszy.

Nie poleca豉bym stosowania herbaty do ostatniego p逝kania, ale mo積a spr鏏owa potrzyma napar na g這wie przez godzin, potem sp逝ka czyst wod i porz康nie wyod篡wkowa w這sy. Mo積a te spr鏏owa u篡 herbaty do rozcie鎍zania szamponu.
Stary 2008-05-06, 18:03   #406
narcy
Wtajemniczenie

Cytat:
Ok, ale przyciemnienie czego? Tzn jakiego koloru, bo to wa積e
jasny popielaty br您

wiem, 瞠 na czekolad bez farby nie mam szans ale mo瞠 da si przyciemni cho o jeden ton? mo瞠 jakie szampony z henn (Timotei chyba ma takie)?

Stary 2008-05-06, 18:17   #407
una creatura bella
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 144

Cytat:
jasny popielaty br您

wiem, 瞠 na czekolad bez farby nie mam szans ale mo瞠 da si przyciemni cho o jeden ton? mo瞠 jakie szampony z henn (Timotei chyba ma takie)?
A henna i indygo w czystej postaci wchodz w gr? Mo瞠 by si da這 uzyska co oko這 .

Swego czasu stosowa豉m Timotei z henn (dop鏦i nie podra積i mi sk鏎y g這wy) i 豉dnie podkre郵i miedziane refleksy.
Stary 2008-05-06, 21:49   #408
kaska222
Moderator

Wiadomo軼i: 6 496

Wyczytalam w internecie ze dobry jest olejek cytrusowy na rozjasnianie wlosow.Dodaje sie do szamponu jak i domowej maseczki.Znow olejek grejfutowy jest dobry jak ktos ma brazowe w podchodzacy pod rudy kolor wlosow.Hmmm,uzywala ktoras z was tego olejku

Galeria Moje wlosy

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 496 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
kaska222 jest teraz online   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-05-11, 18:33   #409
rastaaa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez una creatura bella Poka wiadomo嗆

Spr鏏uj sza逕i albo amli. Niekt鏎e blondyki twierdz, 瞠 przyciemni豉 im w這sy w kierunku popielu.

Dzia豉. Przynajmniej teoretycznie

Amli? co to jest? ;P
Stary 2008-05-11, 20:22   #410
tulipanna.
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 233

Cytat:
Amli? co to jest? ;P
Wyszukiwarka nie gryzie
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ght=dabur+amla
tulipanna. jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-05-15, 12:37   #411
Lady Katherine
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 27

A ja dzi zrobilam sobie maseczk miodow z dodatkiem kawy i kakao oraz pokruszona paleczka cynamonow po 2 godzinach przep逝ka豉m zwyk陰 wod, a pozniej woda z octem jestem bardzo zadowolona wlosy wydaja sie byc grupsze, lsniace, a kolor glebszy.
Lady Katherine jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-05-15, 15:10   #412
mila17
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 309

Przej瘸豉m w徠ek, poszpera豉m w necie i juz sobie wszystko obmy郵i豉m Chc przyciemnic w這sy ze wzgl璠u na to, ze latem zawsze mi troch ja郾iej od s這鎍a wi璚:

*myj szamponem do w這s闚 br您owych z henn, trzymam go kilka minut na g這wie aby m鏬 zadzia豉
* kupi豉m dzi w aptece sza逕i i b璠 robi z niej p逝kank
* mam zamiar dokupic kor d瑿u te do p逝kanki
* je郵i nie b璠 widzia豉 瘸dnych efekt闚 to spr鏏uj chny

mila17 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-05-15, 15:53   #413
narcy
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Lady Katherine Poka wiadomo嗆
A ja dzi zrobilam sobie maseczk miodow z dodatkiem kawy i kakao oraz pokruszona paleczka cynamonow po 2 godzinach przep逝ka豉m zwyk陰 wod, a pozniej woda z octem jestem bardzo zadowolona wlosy wydaja sie byc grupsze, lsniace, a kolor glebszy.
a jaki masz kolor? normalnie tak wymiesza豉 sk豉dniki? jaka kawa, rozpuszczalna czy zwyk豉?

Stary 2008-05-15, 17:26   #414
mila17
Zakorzenienie

A co do p逝kanki sza逕iowej- mam j pola na suche, czy wczesniej zmoczone w這sy?
Stary 2008-05-16, 08:39   #415
mila17
Zakorzenienie

A wi璚: umy豉m wczoraj w這sy szamponem do w. br您owych, wysch造 i pola陰m je p逝kank sza逕iow, trzyma豉m ok p馧 h. Moje spostrzezenia: w這ski s dzi mi瘯ke, i mo瞠 to jeszcze za wczesnie, ale wydaje mi si, 瞠 odrobink pociemnia造.

A tak poza tym jakim szamponem do w這s闚 br您owych myjecie w這sy? Mi mama jakie 2 tygodnie temu kupi豉 szampon nutrill w biedronce, z henn i wanili i jest po prostu rewelacyjny, widz po nim wyra幡e efekty Bardzo polecam, a sama nigdyt bym nie pom郵a豉, ze biedronkowy szampon moze byc tak dobry i skuteczny
Stary 2008-05-17, 14:09   #416
TTala
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 18
Mam w這sy ciemny br您 zima to juz w czarny wpada chcialabym je jakos ciutke rozjasnic zeby byly takie naturalne jasniejsze pasemka zaby byly troszke bardziej brazowe.. chociaz i takiletko rudawy odcien tez moze byc.. co poradzicie??? Prosze o pomoc

Timotej do w這sych br您owych tez jest dobry

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2008-05-17 o 15:24 Pow鏚: post pod postem, korzystaj z opcji edytowania i multicytowania
TTala jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-05-26, 22:09   #417
Roksana1990
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11

Dziewczyny, ja zach璚ona czytaniem w徠k闚 kupi豉m kor i p逝ka豉m przez miesi帷 po ka盥ym umyciu.
Nie wiem czy w這sy si przyciemni造 nie zauwa篡豉m du瞠j r騜nicy, ale si przesuszy造. Takie jest moje zdanie. Mo瞠 sprobuj czego innego, mo瞠 z ni b璠zie inaczej ale w徠pie. Chyba zosta豉 tylko farba, albo naturalne . Wszystko co w pewien spos鏏 oddzia造wuje na w這sy, niszczy je. O.

Edytowane przez Roksana1990
Czas edycji: 2008-05-31 o 15:41
Roksana1990 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-09, 09:08   #418
narcy
Wtajemniczenie

dziewczyny, gdzie kupie henn? my郵icie, 瞠 w takich du篡ch drogeriach typu Rossmann i Natura b璠zie, czy raczej w ma造ch osiedlowych drogeryjkach?

Stary 2008-06-10, 04:10   #419
MisQa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 668
GG do MisQa

Cytat:
dziewczyny, gdzie kupie henn? my郵icie, 瞠 w takich du篡ch drogeriach typu Rossmann i Natura b璠zie, czy raczej w ma造ch osiedlowych drogeryjkach?
mysle, ze szybciej najdziesz wlasnie w malej osiedlowej drogerii

Czas zacz望 nowe, lepsze 篡cie...
MisQa jest teraz online   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-11, 14:18   #420
megusiaa
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 690
Dot.: jak rozjasnic wlosy domowymi sposobami?

hmm no nie wiem ja rowniez mam ciemne wlosy tzn natuarlne mam takie mysie zaczelam farbowac ciemnymi brazami itp itd i w koncu wyszlo tak ze przy skorze glowy wlosy mam jasniejsze ale koncowki sa prawie czarne bylam ostatnio u fryzjera chcialam zrobic pasemka ok dwa tony jasniejsze od moich wlosow zeby je jakos rozjasnic ale fryzjerka odradzial mi pasemka poniewaqz mam cienkie wlosy no i mam ich malo a takie rozjasnienie a pozniej ufarbowanie jeszcze pasemek bardzo by mi je zniszczylo (tymbardziej ze wlosy w tym okresie bardzo mi wypadaly -przesilenie wiosenne) i ta fryzjerka powiedziala mi ze moge rozjasnic wlosy myjac je szamponami ziolowymi! mowila ze ona miala takie wlosy ciemne jak moje a po myciu wlasnie takimi szamponami bardzoo jej zjasnialy! kupilam jakis szampon ziolowy i faktycznie wlosy sa po nim jasniejsze - teraz bede probowac rumiankowym zobaczymy co z tego wyjdzie... ale naprawde widze juz teraz roznice miedzy kolorem jaki mialam a jaki mam teraz... takze probowac warto - przede wszytskim nie niszczy to wlosow jak rozjasniacze wody utlenione cytryny itd itp... tylko przy takim zwyklym szamponie warto miec jakas dobra odzywke bo wlosy sa strasznie sztywne po ziolowych szamponach - rowniez sprawdzilam na wlasnej skorze - ale dobra odzywka nawilzajaca do wlosow suchych i jest ok

ale ja mam do was pytanie co zrobic zeby troche wzmocnic wlosy? chodzi o ich wypadanie - bo z tym mam problem maly... i ogolnie jak juz pisalam mam bardzo malo wlosow sa jakies sposoby domowe na ich wzmocnienie i moze zeby roslo ich wiecej:p

pozdrawiam
megusiaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
blond, br您owe, brunetka, cynamon, dekoloryzacja, domowe sposoby, eksperymenty, facet w這sy, farbowane wlosy, farbowanie, kakao, kawa, mi鏚, naturalne metody, naturalne rozja郾ianie, naturalne sposoby, przyciemnianie w這s闚, rozja郾ianie, rude w這sy, rudy, w這sy, w這sy blond, w這sy br您 rozja郾ianie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-10-10 18:23:04

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:19.