Jak zmieni kolor w這s闚 sposobami naturalnymi?(bez u篡cia farby)-w徠ek zbiorczy - Strona 15 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2008-06-12, 12:42   #421
nusia21
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 26
Dot.: jak rozjasnic wlosy domowymi sposobami?

co do rozjasniania wlosow rumiankiem, lub szampoonem z rumianku, oczywiscie rozjasni kolor wlosu nada slonecznego polysku ale po wyjsciu na slonce wloski po rumianku ciemnieja!!!!nie dajcie sie nabrac dziewczyny.
nusia21 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-07-01, 13:12   #422
rudeki
Przyczajenie

Dot.: naturalne rozja郾ianie

odkopuje temat, bo mam chyba dosc oryginalne pytanie- wiele z was narzeka na rudawe odcienie, a ja bym chciala wrocic do niego ;P z 6-7 lat temu zaczely mi ciemniec wlosy (jako malolata mialam jasny kasztan, z rudymi refleksami,latem wlasciwie ciemnorude-nie chce byc nieskromna- ale to byl b.ladny i nietypowy kolor).teraz mam bardzo ciemny kasztan, wlasciwie braz, nawet latem, jedynie w sloncu widac jakies pozostalosci po starym kolorze :P (zaznaczam ze nigdy nie farbowalam wlosow). znacie jakies sposoby na rozjasnienie takich brazowych kudelkow (oprocz rumianku i cytryny, bo to zdaje sie tylko do blondu?)?? z gory dzieki za odp

Edytowane przez rudeki
Czas edycji: 2008-07-01 o 13:49
rudeki jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-07-28, 17:40   #423
Roseen
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 29
Dot.: Jak zmieni kolor w這s闚 sposobami naturalnymi?(bez u篡cia farby)-w徠ek zbiorcz

Mam w這sy ciemny blond i chcia豉m je przyciemni p逝kank z orzecha w這skiego. W tej chwili moje w這sy maj odcie...鄴速o-zielony Zastanawia mnie czy mo瞠 za d逝go trzyma豉m na w這sach t p逝kank(ok. 3 godzin) czy mo瞠 dopiero po kilku zastosowaniach w這sy b璠 mia造 odcie bardziej br您owy? A mo瞠 poprostu przyciemnianie w這s闚 p逝kank orzechow to nie metoda dla blondynek?
Roseen jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-07, 18:02   #424
Anja92
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 502
GG do Anja92
Dot.: Jak zmieni kolor w這s闚 sposobami naturalnymi?(bez u篡cia farby)-w徠ek zbiorcz

Czy wiecie mo瞠 jak bardzo naturalnymi sposobami da這 by si rozja郾ic moje w這sy ? Maj kolor jak na zdj璚iu, by造 lekko przyciemniane farb ale pod p造wem 2 tygodni sp璠zonych na intensywnym s這鎍u, k徙ielach w morzu i basenie wyp逝ka豉 si baardzo mocno.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg zdj璚ie1 092.jpg (26,8 KB, 87 za豉dowa)

Anja92 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-08, 21:22   #425
jyyli
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 965
GG do jyyli

Je郵i chodzi o naturalne sposoby, rozja郾i w這sy mo積a rumiankiem, kwiatem dziewianny, korzeniem rabarbaru (tylko z tym trzeba uwa瘸), li嗆mi ligustru lub malw ogrodow (ta pono usuwa 鄴速y odcie, tak瞠 z w這s闚 siwych).

Do nadania rudego odcienia s逝膨: korze alkanny, nagietek, czerwony hibiskus (polecam, sama dodaj do p逝kanki przyciemniaj帷ej), szafran.

Natomiast do przyciemnienia w這s闚 u篡wamy sza逕ii, rozmarynu, suszonych li軼i maliny lub czarnego bzu.

Sama robi sobie dwa razy w tygodniu p逝kank z: sza逕ii, pokrzywy, owocu czarnego bzu, rozmarynu i hibiskusa. W這sy 豉dnie l郾i, pociemnia造 i wzm鏬 si naturalny rudawy refleks.
jyyli jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-08, 21:47   #426
Anja92
Wtajemniczenie

GG do Anja92

A dlaczego trzeba uwa瘸c z korzeniem rabarbaru ? I kt鏎y z tych sposob闚 rozja郾iania daje najmocniejszy efekt ? Chocia oczywi軼ie wiem 瞠 blondu nie ma si co spodziewac . Marzy mi si jednak ja郾iejszy br您ik, ale nie chc ju farbowac.

Stary 2008-08-08, 21:55   #427
Eyna
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 259
GG do Eyna

Anja92 - Rabarbar rozja郾ia, ale przy tym barwi na 鄴速o-rudo Z moich do鈍iadcze. Poza tym je郵i uda si widocznie rozja郾i w這sy najprawdopodobniej odcie i tak b璠zie wpada w z這to/rudo軼i.
Eyna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-08, 21:56   #428
Anja92
Wtajemniczenie

GG do Anja92

Cytat:
Napisane przez Eyna Poka wiadomo嗆
Anja92 - Rabarbar rozja郾ia, ale przy tym barwi na 鄴速o-rudo Z moich do鈍iadcze. Poza tym je郵i uda si widocznie rozja郾i w這sy najprawdopodobniej odcie i tak b璠zie wpada w z這to/rudo軼i.
Aha, no c騜 ruda to bym byc nie chcia豉 . Ale gdyby wysz這 co w stylu karmelu to ch皻nie

Stary 2008-08-08, 22:05   #429
jyyli
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 965
GG do jyyli

Cytat:
Napisane przez Anja92 Poka wiadomo嗆
A dlaczego trzeba uwa瘸c z korzeniem rabarbaru ? I kt鏎y z tych sposob闚 rozja郾iania daje najmocniejszy efekt ? Chocia oczywi軼ie wiem 瞠 blondu nie ma si co spodziewac . Marzy mi si jednak ja郾iejszy br您ik, ale nie chc ju farbowac.
C騜, rumianek nie daje takiego efektu, a je郵i nie chcesz ryzykowa z rabarbarem, to spr鏏uj z kwiatek dziewianny albo li嗆mi ligustru (na pewno znajdziesz w zielarskim). Ale jaki b璠zie efekt, niestety nie mog powiedzie, bo na sobie samej nie pr鏏owa豉m.
jyyli jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-08, 22:08   #430
Anja92
Wtajemniczenie

GG do Anja92

Cytat:
Napisane przez jyyli Poka wiadomo嗆
C騜, rumianek nie daje takiego efektu, a je郵i nie chcesz ryzykowa z rabarbarem, to spr鏏uj z kwiatek dziewianny albo li嗆mi ligustru (na pewno znajdziesz w zielarskim). Ale jaki b璠zie efekt, niestety nie mog powiedzie, bo na sobie samej nie pr鏏owa豉m.
W poniedzia貫k wi璚 wybior si do pobliskiego zielarskiego.Kupi mo瞠 z ka盥ego po trochu i b璠 pr鏏owac .

Stary 2008-09-20, 15:37   #431
DiamondMe
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 133

Hej Chcia豉bym mie ja郾iejsze w這sy, bo obecnie mam takie z這te blond. My郵a豉m o pasemkach, ale postanowi豉m da naturalnym sposobom szans
Mo瞠cie poleci jaki gotowy szampon/mask do blond, kt鏎a chcocia minimalnie wam pomog豉> Ja pami皻am, 瞠 timotei "z這te refleksy" nawet dzia豉, ale mo瞠 co o lepszym sk豉dzie?
DiamondMe jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-09-20, 15:53   #432
MisQa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 667
GG do MisQa

ja u篡wam szamponu Joanny do w這sow blond, ten taki fioletowy, i po 2 uzyciach mezus zapytal czy pasemka robilam, bo takie fajne wloski mam

Czas zacz望 nowe, lepsze 篡cie...
MisQa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-10-06, 15:20   #433
Claudia69
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Siemka Dziewczyny! Ja mam takie troch dziwne pytanie, ale jestem w wielkiej desperacji i nie wiem co robi... A mianowicie og鏊nie jestem ciemn blondynk, zacz窸am rozja郾ia w這sy do bardzo jasnego blondu, ale od jakiego czasu maluje je na odcienie br您u, ale szmponetkami. No i 3 dni temu chcia豉m od鈍ierzyc kolor i pomalowa豉m farb palette xxl color s這dko-gorzk czekolad i wysz造 mi czarne... wygl康am nie zaciekawe bo mam dosy jasn cere i niebieskie oczy...czy znacie jakie sposoby 瞠by rozja郾ic ten czarny do br您u ? My豉m g這we 2 razy dziennie i gdzie niegdzie si sp逝kuje, ale bardzo wolno...jak co wiecie to prosz pom騜cie
Z g鏎y dzieki Pozdrawiam ;*
Claudia69 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-10-21, 21:59   #434
korkodilla
BAN sta造

Wiadomo軼i: 9
Smile Jak rozja郾i blond? Problem ;/

Witam,
Jestem blondynk kt鏎ej w這sy w wakacje przybieraj pi瘯ny s這neczny kolor ale na zim robi si ze mnie bura mysz... I tak si w豉郾ie zastanawiam nad jakim rozja郾ieniem tych w這s闚. Problem polega na tym 瞠 wola豉bym si nie rzuca na farby bo moje w這sy s bardzo delikatne. Czy znacie mo瞠 jakie szampony lub inne specyfiki kt鏎e lekko rozja郾iaj w這sy?
korkodilla jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-10-22, 20:16   #435
calaja92
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
p逝kanka z kory debu

Chcia豉bym troch przyciemni moje w這sy. Ich kolor jest taki rudo-br您owy. Ale bardziej jasny br您. S造sza豉m 瞠 kora d瑿u troche przyciemnia w這sy.
W jaki sposob jej u篡c, ile razy? i po jakim czasie mozna oczekiwac jakis efektow?
calaja92 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-11-22, 20:22   #436
Kotek112
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 25
GG do Kotek112

Ja mam w這sy koloru br您owego ale bardzo bym chcia豉 aby by造 ciemniejsze(jak najbardziej si da...marz o czarnych ), pom騜cie mi wybra jaki szampon lub p逝kank do w這s闚,kt鏎a nie przet逝szcza ich i jest 豉two dost瘼na.
Kotek112 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-11-22, 21:21   #437
Zieloona3
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 151
Exclamation sposoby na naturalne rozja郾ienie w這s闚

Witam
Mam pewien problem.Ot騜 od jakiego czasu farbowa豉m w這sy..najpierw by造 czarne,po幡iej br您owe i zn闚 czer(wszystkie pallete) .
Teraz prawd m闚i帷 mam bardzo brzydki kolor w這s闚
rudo-kasztanowo-ciemno br您owo-(i m鎩 naturalny) ciemny blond.
Chcia豉bym jako je rozja郾i(do takiego typowego br您u),tzw 瞠by kolor by jednolity,jakimi naturalnymi sposobami.
Na farb nie licz,bo strasznie zniszczy豉 mi w這sy ..
na dekoloryzacj te,bo rodzice nie dadz mi na ni tyle kasy..
Chyba 瞠 szamponetka,ale ja si na tym nie znam,wi璚 prosz o rady !
z g鏎y dzi瘯uje i pozdrawiam

Edytowane przez Zieloona3
Czas edycji: 2008-11-22 o 21:23
Zieloona3 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-11-22, 22:34   #438
fryz5
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 138
Dot.: sposoby na naturalne rozja郾ienie w這s闚

p逝kanie w這s闚 rumiankiem z cytryn ale chyba efekty b璠 znikome jak po palette
fryz5 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-11-22, 23:19   #439
iustitia
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 881
Dot.: sposoby na naturalne rozja郾ienie w這s闚

Niestety, Palette strasznie si w瞠ra we w這sy i potem nawet dekoloryzacja nie jest taka prosta... Szamponetkami nic nie rozja郾isz, tam nie ma odpowiednich substancji, naturalne metody te nic nie zdzia豉j niestety. Wi璚 wydaje mi si, 瞠 jedyne mo磧iwe rozwi您ania to 軼i璚ie w這s闚 na kr鏒ko, zrobienie dekoloryzacji lub robienie baleja簑/pasemek, zafarbowanie w這s闚 na jaki jednolity, ciemny kolor albo po prostu przeczekanie i zostawienie ich w spokoju, chocia efekt wizualny b璠zie kiepski.
iustitia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-11-22, 23:27   #440
Malla
Ma豉, ale wariat

Wiadomo軼i: 52 384

Kotek112 - bez farbowania wg mnie to niemo磧iwe. Mam bardzo ciemne w這sy, w lecie p這wiej, mam te 3 siwe egzemplarze, kt鏎e regularnie wyrywam. Wszelkie szampony do ciemnych w這s闚 je rozja郾ia造 P逝kanki na bardzo ciemnych w這sach nie dadz efektu, a wysusz je i zmatowi. Co mo瞠sz zrobi bez farby, to pog喚bi kolor, np. olejkiem rycynowym (du穎 o nim na forum!), wtedy b璠zie wydawa si ciemniejszy. Czarniejsze i bardziej b造szcz帷e w這sy mam po szamponach z czarn rzep, np. Eva Natura.

- R鏏 swoje, wied幟inie. Reszt si nie turbuj.
Geralt solennie obieca sobie nie turbowa si.
Malla jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-11-23, 10:53   #441
martus9
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 146

Witam mam taki problem.Od roku farbuje wlosy na ciemny szatyn.Jesetm naturalna jasna szatynk.Ostatni raz farbowa豉m na pocz徠ku pa寮ziernika i ju mam centymetr odrostu, opr鏂z tego kolor p這wieje i mam prze鈍ity ja郾iejsze.W styczniu mam studni闚k ch這paka a ju nie chc farbowa w這s闚...ch 瞠by odpocz瘭y bo s ju takie biedne tylko 瞠 za 2 miesi帷e ich wygl康 bedzie tragiczny! Co mog z nimi zrobi czy mo瞠 jaka szamponetka chwyci mi te odrosty chocia troch i nada jakiego koloru?
martus9 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-11-23, 13:38   #442
Malla
Ma豉, ale wariat

martus9 - przed wa積ym wydarzeniem bym nie eksperymentowa豉, mo瞠sz sko鎍zy z jedn po這w g這wy innego koloru ni druga, awaryjn wizyt u fryzjera i jeszcze bardziej zniszczonymi w這sami...

Stary 2008-11-29, 18:00   #443
nova57
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 71

a czy kto mi mo瞠 powiedzie,jesli bed codziennie p逝ka w這sy w herbacie to po jakim czasie mog si spodziewa widocznego efektu? ewentualnie jak d逝go trzyma to na g這wie? rozumiem ze taki turbanik szybciej przyniesie efekty.b璠 wdzi璚zna za odp
nova57 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-11-30, 12:41   #444
Emilcia_1616
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 20 136

ja mam wlosy rozjasnione z brazu na taki jasno-rudy braz, troche pasemek blondu? wiecie jaka moze plukanka sprawi ze kolor bedzie ladniejszy? nie beda wpadac tak bardzo w rude?

24.03.2016

Emilcia_1616 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-11-30, 15:58   #445
beataaa21
Przyczajenie

GG do beataaa21
Rozja郾ianie ..

Moje drogie m鎩 problem polega na tym ze mam rudawe w這sy dosy g瘰te.
Dosy znacznie rozja郾i造 mi sie przez wiele lat (niegdy nie farbowane )
Kosmyki z przodu mam praktycznie blond ( zas逝ga w這skiego s這nca ;D) lecz chchcia豉bym a 瞠by ca貫 by造 takiego koloru albo chociaz zblizonego a nie chce ich farbowac , szamponetka tez nie wchodzi w gre ( wiadomo szko豉 )
W zwi您ku z tym czy znacie jakis domowe sposoby , kosmetyki ,odzywki na rozja郾ianie w這s闚 ??
beataaa21 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-11-30, 16:27   #446
Malla
Ma豉, ale wariat

nova57 - od pocz徠ku w徠ku troch takich porad si nazbiera這. Stosuj帷 przy ka盥ym myciu, efekt mo瞠 pojawi si po paru miesi帷ach nawet.

Jakby kto pyta, to w Krakowie wspominana tu Venita z henn jest w aptece w GK, kosztuje ok. 7,5z.

Stary 2008-11-30, 16:36   #447
kaska222
Moderator

Wiadomo軼i: 6 496
Dot.: Rozja郾ianie ..

Cytat:
Napisane przez beataaa21 Poka wiadomo嗆
Moje drogie m鎩 problem polega na tym ze mam rudawe w這sy dosy g瘰te.
Dosy znacznie rozja郾i造 mi sie przez wiele lat (niegdy nie farbowane )
Kosmyki z przodu mam praktycznie blond ( zas逝ga w這skiego s這nca ;D) lecz chchcia豉bym a 瞠by ca貫 by造 takiego koloru albo chociaz zblizonego a nie chce ich farbowac , szamponetka tez nie wchodzi w gre ( wiadomo szko豉 )
W zwi您ku z tym czy znacie jakis domowe sposoby , kosmetyki ,odzywki na rozja郾ianie w這s闚 ??

W酹ki l踄ze,prosze korzystac z wyszukiwarki.

Galeria Moje wlosy

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 496 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
kaska222 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-17, 17:37   #448
Kotek112
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 25
GG do Kotek112

s造sza豉m 瞠 po szamponach z czarn rzep w這sy maj nieprzyjemny zapach...czy to prawda
Kotek112 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-17, 19:04   #449
MisQa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 667
GG do MisQa

Cytat:
Napisane przez Kotek112 Poka wiadomo嗆
s造sza豉m 瞠 po szamponach z czarn rzep w這sy maj nieprzyjemny zapach...czy to prawda
nie przypominam sobie zeby moje w這sy brzydko pachnia造

Czas zacz望 nowe, lepsze 篡cie...
MisQa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-18, 21:02   #450
Malla
Ma豉, ale wariat

To bzdura.

Odpowiedz

Tagi
blond, br您owe, brunetka, cynamon, dekoloryzacja, domowe sposoby, eksperymenty, facet w這sy, farbowane wlosy, farbowanie, kakao, kawa, mi鏚, naturalne metody, naturalne rozja郾ianie, naturalne sposoby, przyciemnianie w這s闚, rozja郾ianie, rude w這sy, rudy, w這sy, w這sy blond, w這sy br您 rozja郾ianie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-10-10 18:23:04

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:05.