Jak zmieni kolor w這s闚 sposobami naturalnymi?(bez u篡cia farby)-w徠ek zbiorczy - Strona 16 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2008-12-19, 19:05   #451
Kotek112
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 25
GG do Kotek112
Dot.: Jak zmieni kolor w這s闚 sposobami naturalnymi?(bez u篡cia farby)-w徠ek zbiorcz

super to dobrze bo ju mia豉m zrezygnowa z tego szamponu...dzi瘯i
Kotek112 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-19, 19:11   #452
Kotek112
Przyczajenie

GG do Kotek112
Dot.: Jak zmieni kolor w這s闚 sposobami naturalnymi?(bez u篡cia farby)-w徠ek zbiorcz

a mam jeszcze jedno pytanie...po jakim czasie u篡wania szamponu z czarn rzep mo積a zobaczy efekty
Stary 2008-12-19, 20:23   #453
Malla
Ma豉, ale wariat

Wiadomo軼i: 52 372

Nie wiem, ja miewam efekt przyciemnienia i g喚bi od razu, ale mam w這sy bardzo ciemne naturalnie. Niekt鏎zy pytali po umyciu, czy farbowa豉m na czarno. Na pewno efekt si nie utrzymywa, wystarczy這 瞠 umy豉m raz w這sy innym szamponem, by wydawa造 si wyp這wia貫.

- R鏏 swoje, wied幟inie. Reszt si nie turbuj.
Geralt solennie obieca sobie nie turbowa si.
Malla jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-20, 13:06   #454
nova57
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 71

"Z kory d瑿owej, kory kruszyny i owocni orzecha w這skiego mo積a przygotowa p造n przyciemniaj帷y w這sy: przygotowuje si go nast瘼uj帷o: 50 g kory lub zielonej owocni orzecha w這skiego zalewa si 500 ml wody. Gotuje 30 minut uzupe軟iaj帷 wyparowuj帷 wod.
Pozostawia pod przykryciem do nast瘼nego dnia. Potem gotuje jeszcze 10 minut, ostudza, odcedza i dolewa 10 gram闚 gliceryny i 4 gramy spirytusu 90%. P造nem smaruje si w這sy i sk鏎 g這wy, po umyciu i przez nast瘼ne kolejne dni, a do uzyskania 膨danego koloru."

a czy ktos to stosowa i mog豚y wyt逝maczyc jak d逝go pozostawia ten p造n na w這sach? pr鏏owa豉m wczoraj, wiem 瞠 trzeba to zmy bo w這sy by造by t逝ste. nie wiem czy to na這篡 tak na kilka minut czy mo瞠 godzink lub jeszcze wiecej? bede wdzieczna za odp.
nova57 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-20, 22:18   #455
JeanneJF
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12

Mam wlosy pofarbowane na kolor czarny. Chcialabym rozjasnic wlosy, ale nie za pomoca dekoloryzacji, lecz srodkami naturalnymi. CZy ktos zna jakis sposob? Z gory dziekuje Wam bardzo.
JeanneJF jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-22, 17:32   #456
nova57
Raczkowanie

pomo瞠 kto?
Stary 2008-12-22, 20:28   #457
Malla
Ma豉, ale wariat

Nova - o takich p逝kankach ju tu troch by這, przejrzyj w徠ek od pocz徠ku, nie jest d逝gi, je郵i si wy陰czy posty o rozja郾ianiu.

Stary 2008-12-23, 00:17   #458
nova57
Raczkowanie

czyta豉m ca造.nawet 2 razy. nie pamietam zeby kto pisa o stosowaniu tej p逝kanki.kto podawa jesli nie w tym to w innym,bo o przyciemninaiu by這 kilka,瞠 taki sposob istnieje,ale nie o tym jakie dawa這 efekty i jak dok豉dnie nale篡 to stosowa.chyba 瞠 ja nie umiem czytac ze zrozumieniem

Edytowane przez nova57
Czas edycji: 2008-12-23 o 00:19
Stary 2008-12-23, 16:33   #459
Kenali
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 30
P逝kanka z kory d瑿owej

Je郵i w徠ek taki by to sorry nei umiem szukac ;D Chodzi mi o to jak si robi p逝kanke z kory?gotuje sie to i co dalej? Moczy si w w tym w這sy a potem sp逝kuje czy nie? Jak d逝go sie to gotuje?I czy to wogole dzia豉?Jak tak to od razu czy dopiero po d逝窺zym czasie stosowania?Z g鏎y dzi瘯uje ;*
Kenali jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-23, 19:39   #460
tootsie
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 608
Dot.: P逝kanka z kory d瑿owej

radz dobrze poszuka, bo jest ju w徠ek dotycz帷y p逝kanki z kory d瑿owej

tootsie jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-23, 20:13   #461
Malla
Ma豉, ale wariat

Czyta豉m tu, 瞠 dziewczyny albo p逝ka造 tym w這sy jak wod, albo nak豉da造 pod r璚znikiem na p馧 godziny i sp逝kiwa造.

Stary 2008-12-25, 16:30   #462
pigmalion
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 22
Dot.: Jak naturalnie przyciemni w這sy?

Hej, to m鎩 pierwszy post, wi璚 witam wszystich
Kto pisa o przyciemnianiu w這s闚 kor deb患 , chcia豉bym to wyprobowa, ale kompletnie nie wiem, jak sie do tego zabra! Powinnam to z czym zmiesza? W jakich proporcjach? Ile trzyma na w這sach? Po ilu u篡ciach bed widoczne efekty i przez ile b璠 si utrzymywa? Jak cz瘰to nale篡 stosowa?
Przepraszam, je郵i gdzie to juz by這 - szuka豉m i nie znalaz豉m, ale tak jak pisalam - jestem tu nowa i mo磧iwe, 瞠 przeoczy豉m co je郵i tak to, je郵i to nie sprawi k這potu, prosz o link do w徠ku ze stosowaniem kory Z g鏎y dzi瘯uj za odpowied.

Edytowane przez pigmalion
Czas edycji: 2008-12-25 o 16:32
pigmalion jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-25, 19:14   #463
Kotek112
Przyczajenie

GG do Kotek112

hej;* kupi豉m sobie szampon i od篡wk do w這s闚 z czarn rzep i po kilku stosowaniach zauwa篡豉m du膨 r騜nic Moje w這sy sta造 si mocniejsze(ju nie wypadaj tak jak wcze郾iej) i co najwa積iejsze ten szampon wydoby z nich g喚bi koloru,nie wierzy豉m w to 瞠 mog osi庵n望 takie rezultaty...s prawie czarne i na dodatek pi瘯nie si b造szcz bardzo dzi瘯uj Malli za t wspania陰 rad.BU$$
Stary 2008-12-26, 23:02   #464
dawidecekck
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Przyciemni w這sy

Witam
Jestem szatynem i chcia豚ym w spos鏏 naturalny przyciemni sobie tak w這sy 瞠by mie czarne.. lub bardzo ciemne...
Nie chcia豚ym u篡wa jaki farb czy co , chodzi o jakie zio這we przyciemnienie.Na necie znalaz貫m co takiego.. ale w og鏊e nie wiem czy to jest dobre..:

Przepis 1
Lekko przyciemnia w這sy p逝kanie w wywarze li軼i sza逕i i orzecha w這skiego. 3 造磬i mieszanki zalewa si 1 litrem wody, gotuje 5 minut i odstawia do wystygni璚ia. Przecedza si i troch podgrzewa.

Przepis 2
Przyciemniaj w這sy nast瘼uj帷e zio豉: kora d瑿owa, kora kruszyny, owocnia orzecha w這skiego, li軼ie indygowca (basmy). Z kory d瑿owej, kory kruszyny i owocni orzecha w這skiego mo積a przygotowa p造n przyciemniaj帷y w這sy: przygotowuje si go nast瘼uj帷o: 50 g kory lub zielonej owocni orzecha w這skiego zalewa si 500 ml wody. Gotuje 30 minut uzupe軟iaj帷 wyparowuj帷 wod.
Pozostawia pod przykryciem do nast瘼nego dnia. Potem gotuje jeszcze 10 minut, ostudza, odcedza i dolewa 10 gram闚 gliceryny i 4 gramy spirytusu 90%. P造nem smaruje si w這sy i sk鏎 g這wy, po umyciu i przez nast瘼ne kolejne dni, a do uzyskania 膨danego koloru.

rozumiem 瞠 to przyciemnia w這sy , ale co zrobi 瞠by osi庵n望 czarny kolor...??
Prosze o pomoc..
Pozdrawiam
dawidecekck jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-26, 23:05   #465
Magdzia94
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 18 143
Dot.: Przyciemni w這sy

Ja wiem ze mozna olejem rycynowym

Magdzia94 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-26, 23:43   #466
iustitia
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 881

Jest w徠ek o naturalnym przyciemnianiu w這s闚, tam znajdziesz przepisy i opini o poszczeg鏊nych spos鏏ach.
Ka盥e w這sy reaguj indywidualnie, u niekt鏎ych efekt np. zio這wych p逝kanek jest spetakularnych, inni nie widz r騜nicy po miesi帷ach stosowania.
iustitia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-26, 23:52   #467
asia2803
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 94
fdsfsdfs

Edytowane przez asia2803
Czas edycji: 2010-07-23 o 15:15
asia2803 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-27, 12:05   #468
Ninexa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 104
Dot.: wlosy

Cytat:
Napisane przez asia2803 Poka wiadomo嗆
Hej mam pytanie .mam naturalnie jasny blond wlosow. na zime zawsze mi ciemnieja , moze znacie jakeis sposoby zeby mi nie ciemnialy tylko byly ciagle bloond ? wogole wsyzscy mi mowia ze niedlugo mi pociemnieja,a ja wlasnie sie boje i nie chceem
poczytaj sobie o naturalnych sposobach rozjasniania wlosow.
Stary 2008-12-27, 15:39   #469
LadyPretensja
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 413

Z szatyna zio豉 nie zrobi czarnego
Szamponetka,farba!!Zio豉 przyciemnia max o dwa odcienie je郵i dobrze p鎩dzie,ale nie ma szans 瞠 z szatyna zrobi czarnego

,,za 18 miesi璚y si wyprowadzam,,

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=487501
wymianka
LadyPretensja jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-27, 19:02   #470
untouchable
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 354

no wlasnie. nie bedziesz mial nagle czarnych wlosow. te przyciemnianie ziolami bedzie minimalne. zostaw , braz jest fajny
Stary 2008-12-27, 20:29   #471
Advay
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 148
Dot.: Re: ciemniejsze w這sy-do Anety

a co na rude? 瞠by nie wygl康a造 tak sp這wiale...
nie znalaz豉m nigdzie nic o rudych. ;d
je郵i by這 - przekierujcie mnie ;p.
Advay jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-27, 20:30   #472
'Estelle'
The Pink Power Mo責erajtor

Wiadomo軼i: 10 904

Cytat:
Napisane przez LadyPretensja Poka wiadomo嗆
Z szatyna zio豉 nie zrobi czarnego
Szamponetka,farba!!Zio豉 przyciemnia max o dwa odcienie je郵i dobrze p鎩dzie,ale nie ma szans 瞠 z szatyna zrobi czarnego
Nieprawda
Istnieje naturalna metoda otrzymania czarnego koloru w這s闚 bez ingerencji typowych 鈔odk闚 koloryzuj帷ych typu szamponetka albo farba.
To indygo.
Mieszank uzyskuje si na bazie 100% sk豉dnik闚 naturalnych. Nie tylko nie niszczy, ale jest wr璚z od篡cze dla w這s闚.
O tym jak owo zio這 zastosowa mo積a przeczyta na stronie mazid這wej, gdzie r闚nie mo積a idygo zakupi.

'Estelle' jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-29, 20:48   #473
Malla
Ma豉, ale wariat

Estelle - oj, kusisz, Ty niedobra!

Kotek112 - ciesz si, 瞠 wida efekty bez robienia z siebie druida i ganiania z sierpem po drzewach, jak to Panoramix, druh Asterixa czyni Moje w這sy jeszcze 豉dnie czerni pianka do w這s闚 kr璚onych Nivea bez alkoholu. B造szcz po niej jak po granatowej farbie.

Stary 2008-12-29, 22:24   #474
pigmalion
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 22

Wypr鏏owalam kor d瑿ow: dwukrotnie na這篡豉m j na w這sy ( wg przepisu znalezionegvo tutaj: 25g kory + 250 ml gotowa 30 min, odstawi na jeden dzien, gotowa 10 min i doda 2 ml spirytusu), raz na 1 godz., drugi na ca陰 noc, jednak nie widz 瘸dnego rezultatu. Zapewne wynika to ze specyfiki moich w這s闚 (kiedy po zastosowaniu czarnego szamponu koloryzuj帷ego nie by這 瘸dnego efektu!)
Teraz chce spr鏏owa czego mocniejszego, mam wi璚 pytanie o wspomniane tutaj indygo:
polecacie, je郵i mam ciemno br您owe w這sy z rudymi ko鎍owkami, ale nie chce zmienia koloru w這s闚, tylko pozby si jedynie ko鎍闚ek? W這sy po indygo maj odcie ciep造 czy jest to typowa (ch這dna) czer?

Edytowane przez pigmalion
Czas edycji: 2008-12-29 o 22:26
pigmalion jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-29, 23:07   #475
Malla
Ma豉, ale wariat

Ko鎍闚ki proponuj podci望, je郵i s ja郾iejsze, to dlatego, 瞠 s ju cie雟ze, wytarte. Po 2 p逝kankach raczej nie zauwa篡sz r騜nicy, efekty wida po paru tygodniach, a z tego co pisano w tych w徠kach, to nawet dopiero po kwartale, no i nie u ka盥ego, niestety...

Stary 2008-12-29, 23:30   #476
'Estelle'
The Pink Power Mo責erajtor

Wiadomo軼i: 10 904

Cytat:
Napisane przez Malla Poka wiadomo嗆
Estelle - oj, kusisz, Ty niedobra!
Aj, kusz Sama bym si skusi豉, ale... mnie nie sta
Przy mojej d逝go軼i i proponowanych proporcjach 100 z "jak w mord strzeli", wi璚 modz co najwy瞠j z Venit...

Cytat:
Napisane przez pigmalion Poka wiadomo嗆
Wypr鏏owalam kor d瑿ow: dwukrotnie na這篡豉m j na w這sy ( wg przepisu znalezionegvo tutaj: 25g kory + 250 ml gotowa 30 min, odstawi na jeden dzien, gotowa 10 min i doda 2 ml spirytusu), raz na 1 godz., drugi na ca陰 noc, jednak nie widz 瘸dnego rezultatu. Zapewne wynika to ze specyfiki moich w這s闚 (kiedy po zastosowaniu czarnego szamponu koloryzuj帷ego nie by這 瘸dnego efektu!)
Teraz chce spr鏏owa czego mocniejszego, mam wi璚 pytanie o wspomniane tutaj indygo:
polecacie, je郵i mam ciemno br您owe w這sy z rudymi ko鎍owkami, ale nie chce zmienia koloru w這s闚, tylko pozby si jedynie ko鎍闚ek? W這sy po indygo maj odcie ciep造 czy jest to typowa (ch這dna) czer?
http://mazidla.com/index.php?page=sh...mart&Itemid=27
Zgodnie z instrukcjaimi - mo積a na ciep這, mo積a na zimno.

'Estelle' jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-30, 17:10   #477
oluskaaa922
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 594

czy wiecie moze czy korze 這pianu przyciemnia czy rozja郾ia w這sy??
a naiwno嗆 bierze g鏎 nad pod鈍iadomo軼i.
oluskaaa922 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-30, 18:22   #478
Malla
Ma豉, ale wariat

'Estelle' - Venita jest za jasna dla mnie

Stary 2009-01-01, 16:55   #479
serduszkoiz
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 656

Cytat:
Napisane przez jyyli Poka wiadomo嗆
Je郵i chodzi o naturalne sposoby, rozja郾i w這sy mo積a rumiankiem, kwiatem dziewianny, korzeniem rabarbaru (tylko z tym trzeba uwa瘸), li嗆mi ligustru lub malw ogrodow (ta pono usuwa 鄴速y odcie, tak瞠 z w這s闚 siwych).

Do nadania rudego odcienia s逝膨: korze alkanny, nagietek, czerwony hibiskus (polecam, sama dodaj do p逝kanki przyciemniaj帷ej), szafran.

Natomiast do przyciemnienia w這s闚 u篡wamy sza逕ii, rozmarynu, suszonych li軼i maliny lub czarnego bzu.

Sama robi sobie dwa razy w tygodniu p逝kank z: sza逕ii, pokrzywy, owocu czarnego bzu, rozmarynu i hibiskusa. W這sy 豉dnie l郾i, pociemnia造 i wzm鏬 si naturalny rudawy refleks.

Jak bede w Polsce to chyba kupie sobie te ziolka do przyciemnieni bo narazie nie chce farbowac az do wesela i zapuszczam wiec raczej farbowanie musze odtawic

Wizazanka
Bloggerka
www.aajonaa.blogspot.com/
serduszkoiz jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-05, 19:45   #480
asienkaaa
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 654
Wpisy w blogu: 2
GG do asienkaaa Send a message via Skype™ to asienkaaa

Cytat:
Napisane przez narcy Poka wiadomo嗆
dziewczyny, gdzie kupie henn? my郵icie, 瞠 w takich du篡ch drogeriach typu Rossmann i Natura b璠zie, czy raczej w ma造ch osiedlowych drogeryjkach?
W豉郾ie szuka豉m w du瞠j drogerii nie ma ale za to w takim ma造m osiedlowym sklepiku na pewno albo hurtowni. Na pewno s na allegro.pl i to calkiem fajny wyb鏎 kolorow wiec polecam tam kupi .

Nowy : )

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=408593 Stary
Zapraszam
asienkaaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
blond, br您owe, brunetka, cynamon, dekoloryzacja, domowe sposoby, eksperymenty, facet w這sy, farbowane wlosy, farbowanie, kakao, kawa, mi鏚, naturalne metody, naturalne rozja郾ianie, naturalne sposoby, przyciemnianie w這s闚, rozja郾ianie, rude w這sy, rudy, w這sy, w這sy blond, w這sy br您 rozja郾ianie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-10-10 18:23:04

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:56.