Jak zmieni kolor w這s闚 sposobami naturalnymi?(bez u篡cia farby)-w徠ek zbiorczy - Strona 17 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2009-01-06, 18:09   #481
beataaa21
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 26
GG do beataaa21
Dot.: Jak zmieni kolor w這s闚 sposobami naturalnymi?(bez u篡cia farby)-w徠ek zbiorcz

a jak to jest z t woda utleniona ? niszczy w這sy ?
beataaa21 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-23, 23:45   #482
matryca3
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 486
Wpisy w blogu: 1
Dot.: Domowe sposoby na rozja郾ienie w這s闚... :)

oooo o篡wiam watek gdy interesuje mnie w陰snie rozjasnienie mojego kolorku w這skow a nie chce robic tego na drodze chemicznej wola陰bym nauralniej;p
tak mysle sobie o tej cytrynce hmmm jak mysliscie ? jak ja uzyc? tylko do pu趾ania??
Stary 2009-01-24, 01:08   #483
milypanicz
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 42

bo瞠... jak czytam o tym rumianku to mnie skr璚a. idzie dziewczyny do fryzjera on wam dobierze delikat farb i b璠zie to mia這 r璚e i nogi, a nie jakie zabobonne sposoby.... czizus
milypanicz jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-24, 10:37   #484
matryca3
Zadomowienie

tak mozna by zrobic ale farba niszczy w這sy co nie;p i te odrosty potem bleeee;p
lepsze sa wed逝g mnie naturalne sposoby;p
Stary 2009-01-24, 11:02   #485
Namath
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 50

Jak nie chcesz niszczy w這sk闚 tak jak u fryzjera, a chcesz rozja郾i to polecam rozja郾iacz Joanny w spray`u. Kosztuje ok. 7 z, starcza na d逝go nawet na moje d逝gie w這ski. Mo積a przesta w dowolnym momencie i nie niszczy tak bardzo w這sa, gdy dzia豉 wolno (sama decydujesz jak wolno ). Z reszt, sama poczytaj, ja polecam tu link: http://www.wizaz.pl/forum/showthread...jasniacz+spray
Namath jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-24, 18:41   #486
matryca3
Zadomowienie

dziekuje bardzo
Stary 2009-01-24, 23:01   #487
zapaa趾a
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 351

Ja jednak dam sie wykazac naturze i zaczynam plukanie rumiankiem i dziewanna Jak narazie planuje to robic co 2-3 mycie, zeby zbytnio nie wysuszyc wlosow

Innym naturalnym sposobem rozjasniania wlosow jest zrobienie mieszanki z 'lekkiej' odzywki i miodu w proporcji 2:1. Miod ma wlasciwosci rozjasniajace wlosy przez powolne wydzielanie nadtlenku wodoru (ok. 1000 razy mniejsze niz 3% woda utleniona) dlatego dziala delikatnie nie niszczac wlosow. Taka mieszanke powinno sie trzymac na wlosach nawet do kilku godzin, co u mnie niestety odpada ze wzgledu na brak czasu
Stary 2009-01-28, 22:11   #488
malwina2286
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 41

nie wiem czy to prawda ale ja slyszalam ze wodka wymizeszana z cytryna niby rozjasnia wlosy najlepiej taka mieszanke wylac na wlosy i sluszyc na sloncu najlepiej czesac tak dlugo az wyschna podobno powstaja ladne refleksy ale ja wiem czy to prawda i do lata trzeba czekac na lato mysle ze lepiej nie kombinowac zeby nie przekombinowac
malwina2286 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-28, 22:31   #489
Ancys17
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 15

temat pomocny i mi tez slyszalam o rumianku i cytrynie.. tyle tylko ze rozmawiajac z fryzjerka na temat cytryny odradzala bo niszczy wlosy ;P rumianek jak najbardziej ;] tylko faktycznie trzeba byc wytrwalym ;] sposobu z wodka bym nie probowala xD
Ancys17 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-28, 22:56   #490
matryca3
Zadomowienie

tez bym z wodka nie probowa豉;p alkohol zniszczy czuprynke;p
zakupi豉m dzis odzywke Wax do w這sow blond podobno ma cos rozjasnic sie zobaczy
cytrynka niszczy??? dlaczgeo?
Stary 2009-01-28, 23:22   #491
zapaa趾a
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 351

Cytat:
Napisane przez matryca3 Poka wiadomo嗆
tez bym z wodka nie probowa豉;p alkohol zniszczy czuprynke;p
zakupi豉m dzis odzywke Wax do w這sow blond podobno ma cos rozjasnic sie zobaczy
cytrynka niszczy??? dlaczgeo?
Sok z cytryny to kwas - moze wysuszyc wlosy
Z tym Waxem te bym nie liczyla na mega rozjasnienie - u mnie nie pomogl w ogole

A co do wodki to raczej niech nikt nie probuje - wysuszycie tylko wlosy i ot caly efekt. W tym przepisie chodzilo o wymieszanie soku z cytryny z woda, pokropieniu wlosow i wyjsciu na slonce. Bardzo wysusza, ale ponoc efekt rozjasnienia jest
Stary 2009-01-29, 11:37   #492
KERA
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 203

odradzam wszystkie wody utlenione, w鏚ki i inne tego typu wynalazki, bo w鏚ka wysusza, ja najbardziej sk這nna by豉 bym do naturalnych metod, rumianku, cytryny, do g這wy wpad mi jeszcze niebieski szampon do w這s闚 blond kt鏎y niweluje 鄴速awy odcie ale nie wiem jak si sprawdzi przy naturalnych blond w這sach, najpewniejsza metoda to chyba wizyta u fryzjera, wydaje mi si 瞠 profesjonalna farba nie zniszczy w這s闚 bardziej ni...w鏚ka
KERA jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-29, 20:42   #493
Ancys17
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 15

ah, pewnie ze fryzjer wlosow nie zniszczy.. chodzi tylko o to ( przynajmniej mi ) ze nie chce isc do fryzjera ;D bo nie chce poki co miec odrostow itp ;D

co do cytryny, racja ze to kwas wiec wlosy wysuszy ;] najbardziej zdrowy to chyba rumianek, tyle tylko ze trzeba byc wytrwalym ;]
Ancys17 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-04, 10:34   #494
truskawkowawiosna
Moderator

Wiadomo軼i: 9 805

Cytat:
Napisane przez milypanicz Poka wiadomo嗆
bo瞠... jak czytam o tym rumianku to mnie skr璚a. idzie dziewczyny do fryzjera on wam dobierze delikat farb i b璠zie to mia這 r璚e i nogi, a nie jakie zabobonne sposoby.... czizus
zabobonne sposoby?
w szkolach fryzjerskich nie ma podstaw chemii kosmetycznej?
rumianek zawiera apigenin- 鄴速y barwnik flawonowy, on jest odpowiedzialny za delikatne rozjasnienie wlosa

osobie z nadwrazliwa skora glowy tez bys wciskal "delikatne" farby z utleniaczem i amoniakiem, zeby sie drapala przez miesiac?
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCxW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dres闚ki bawe軟iane. Zajmujemy si haftem komputerowym. Szyjemy dla ma造ch i du篡ch:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 805 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-04, 18:06   #495
Malla
Ma豉, ale wariat

Wiadomo軼i: 52 395

Dok豉dnie. Poza tym po farbie s odrosty.

- R鏏 swoje, wied幟inie. Reszt si nie turbuj.
Geralt solennie obieca sobie nie turbowa si.
Malla jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-04, 22:40   #496
moorph
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 420
GG do moorph

Cytat:
Napisane przez Malla Poka wiadomo嗆
Dok豉dnie. Poza tym po farbie s odrosty.
Po wszystkim co nakladasz na wlosy ingeruj帷 w ich strukture s odrosty. Czy po rumianku, czy korze d瑿u czy farbie.
moorph jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-04, 22:54   #497
Bezcielesna
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 810
Dot.: Jak zmieni kolor w這s闚 sposobami naturalnymi?(bez u篡cia farby)-w徠ek zbiorcz

Majac niegdys 16 lat traktowalam regularnie wlosy rumiankiem, dodam iz bylam naturalna brunetka, wlosy rozjasnily sie bardzooo, mialam wywar na polce w lazience i co weszlam to moczylam szczotke i przeczesywalam wlosy, i potem zalowalam bo niestety odrost byl... wiec wiecej juz tym sie nie bawilam
Bezcielesna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-05, 19:05   #498
Malla
Ma豉, ale wariat

Wiadomo軼i: 52 395

Cytat:
Napisane przez moorph Poka wiadomo嗆
Po wszystkim co nakladasz na wlosy ingeruj帷 w ich strukture s odrosty. Czy po rumianku, czy korze d瑿u czy farbie.
Jako nie mia豉m po szamponach do w這s闚 br您owych, kt鏎e z這ci造 mi w這sy. Naturalne zmiany s s豉be, wi璚 i szybko si zmywaj, nie ma czasu na odrost.

- R鏏 swoje, wied幟inie. Reszt si nie turbuj.
Geralt solennie obieca sobie nie turbowa si.
Malla jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-03-28, 20:12   #499
Lavi92
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 953

Bez bica przyznaje, 瞠 nie przeczyta豉m w徠ku, je郵i si zez這軼icie to przeczytam od poczatku jednak odwa輳 si zada pytanie: Czy kor d瑿u uda mi si wytworzy na br您owych w這sach rude refleksy?
Stary 2009-04-01, 18:45   #500
sylwus i snapus
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Rozjasnianie wlosow

Jak rozjasnic wlosy nie uzywajac farb? Czy sa jakies ziola albo jakies naturalne przepisy?
sylwus i snapus jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-04-03, 09:56   #501
Monique DeVine
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 51

Za pozwole雟twem Pa szanownych pod陰czam si do w徠ku i zapytuj do鈍iadczone w zio這wym farbowaniu: czy superjasny popielaty blond z pude趾a mo積a potraktowa jakimi zi馧kami, zeby nieco zmieni odcie? My郵 o 鈔enim blondzie, ew. jakim miodku, karmelku...
Boj si 逝sek cebuli, bo przetrawiony w這s mo瞠 chyba z豉pa na wiewi鏎k...
I powiedzcie mi prosz jak d逝go utrzymuje si taki stricte naturalny kolor? Te sza逕ie, kory d瑿u etc...? To pytanie w razie, gdyby moja ch耩 na eksperymenty zn闚 zwyci篹y豉 z rozs康kiem

Egiosta to kto, kto my郵i o sobie, zamiast my郵e o mnie...
Monique DeVine jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-05-01, 20:21   #502
anitka56711
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 43

co my郵icie o p逝kance z sza逕i? pomaga ile trzeba stosowa aby podzia豉豉 ?
anitka56711 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-05-08, 13:58   #503
deser czekoladowy
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 047
Unhappy Popielate pasemka. HELP!

Cze嗆 dziewczyny. Szuka豉m czego na temat, ale nic nie znalaz豉m wi璚 zak豉dam w徠ek. Ot騜 farbowa豉m wczoraj w這sy Garnierem 100% Color- ultra jasny popielaty blond. Wcze郾iej mia豉m karmelkowy blond z ja郾iutkim pasemkami. Sugeruj帷 si 郵icznym kolorem w這s闚 kobitki na opakowaniu kupi豉m farb. Odrosty (ciemny blond) i ten karmelkowy z豉pa這 郵icznie, 豉dny jasny blond. Ale niestety tam gdzie by造 jasne pasemka s teraz siwe, popielate. Podobno po trzech, czterech myciach to si wyp逝cze i b璠zie ok. Rano umy豉m w這sy dwa razy i zdaje si, 瞠 ju s odrobin ja郾iejsze. Ale by mo瞠 to tylko moje pobo積e 篡czenie... Czy znacie jakie domowe sposoby na rozja郾ienie tego popielatego koszmaru? Pfff! Mo瞠 p逝kanie w rumianku i soku z cytryny? Pomocy Wiza瘸nki.
Stary 2009-05-13, 14:35   #504
muszkaowocowka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 157
GG do muszkaowocowka
Dot.: jak rozjasnic wlosy domowymi sposobami?

Ja mam czarne farbowane wlosy z natury jestem blondi
slyszalam ze woda rozjasnia powiedzialam sobie sprobuj nie wypadna ci przeciez chlapnelam sobie paseczek na grzywce zostawilam wyschlo nie widzialam efektu mowie pff za pierwszym razem nie zadziala poszlam spac i ostatnio lukam w lustereczko a mam jasno brazowe pasemeczko na grzywce .. moje wlosy sa dosc zmyte bo nie farbowalam 3 miesiace chce powrocic do koloru blon i bede teraz farbowac na blondzik i powiem tak dzis pocieniuje sobie wloski umyje wlosy w wodzie z cytryna poleje na wlosy wode utleniona zrobie takie nie widzialne pasemka po splukaniu i wysuszeniu mojej new fry jutro naloze sobie maseczke z majonezu na wlosy ktora naprawde pomaga i bede miala slicznusie wloski za jedyne 10 zl xD

powodzenia w rozjasnianiu
Stary 2009-05-13, 14:43   #505
sereniti
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 365
Dot.: jak rozjasnic wlosy domowymi sposobami?

muszkaowocowka -> napisz koniecznie co Ci wyjdzie ja te rozja郾iam jak mog moje w這sy - o tyle dobrze 瞠 farbowane henn rozja郾iaj si na rudo do czego d捫. dobrze sprawdza sie mieszanka zio這wa w saszetkach z Herbapolu i nawet tak nie wysusza
sereniti jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-04, 15:58   #506
mimochodem
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 422
Dot.: Popielate pasemka. HELP!

Ja mam tez pytanie ostatnio farbowalam sie u fryzjerki (mial byc ciemny blond- wyszedl jakis taki zielono-brazowo-popielaty ;wlasciwie trudno to okreslic ) i chcialabym nieco te wlosy przyciemnic, zwlaszcza ze po kilku myciach kolor nieco sie zmienil (dominuje ten morski zielen, a braz sie gdzies chowa ;/). Wyczytalam w internecie o tym ze dobre sa plukanki z sza逕i:

Zaparz czajniczek herbaty sza逕iowej i odstaw go na 2 godziny. Nast瘼nie odcedzony napar wylej na w這sy. Nie sp逝kuj w這s闚 przez 30 minut - pozw鏊 dzia豉 barwnikowi z sza逕i.

( z http://www.kafeteria.pl/ziu/obiekt.php?id_t=19 )

Probowala ktoras z was? Rzeczywiscie przyciemnilo?

talia: 64->60
biodra: 90->85
udo: 52->49

mimochodem jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-13, 16:38   #507
majreg
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 742

Hej dziewczyny! Widz,瞠 w徠ek zamar. Ale mo瞠 si jeszcze odezwiecie. Czy kto pr鏏owa przyciemni w這sy zmielonymi 逝pinami orzecha w這skiego?
majreg jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-16, 15:03   #508
Sara1522
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6
Rozja郾ianie-domowe sposoby

Chce rozja郾i moje br您owe w這ski domowym sposobem, kt鏎y ich mocno nie zniszczy Przeszuka豉m ju neta, ale jak tylko znajd jaki genialny spos鏏 to zaraz si okazuje, 瞠 na brunetki nie dzia豉 Znacie domowy spos鏏 rozja郾iaj帷y ? Dodam, 瞠 moje w這sy nie by造 nigdy farbowane Z g鏎y dzi瘯i
Sara1522 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-16, 20:19   #509
Sara1522
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

Ehh...przenie郵i軼ie m鎩 w徠ek i oczywi軼ie odpowiedzi brak, a szkoda Bo nied逝go wyje盥瘸m i bardzo mi zale瘸這
Sara1522 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-16, 21:47   #510
ozanna
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 97

.

Edytowane przez ozanna
Czas edycji: 2012-07-30 o 23:52
ozanna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
blond, br您owe, brunetka, cynamon, dekoloryzacja, domowe sposoby, eksperymenty, facet w這sy, farbowane wlosy, farbowanie, kakao, kawa, mi鏚, naturalne metody, naturalne rozja郾ianie, naturalne sposoby, przyciemnianie w這s闚, rozja郾ianie, rude w這sy, rudy, w這sy, w這sy blond, w這sy br您 rozja郾ianie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-10-10 18:23:04

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:53.