Jak zmieni kolor w這s闚 sposobami naturalnymi?(bez u篡cia farby)-w徠ek zbiorczy - Strona 18 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2009-06-16, 21:58   #511
truskawkowawiosna
Moderator

Wiadomo軼i: 9 805
Dot.: Jak zmieni kolor w這s闚 sposobami naturalnymi?(bez u篡cia farby)-w徠ek zbiorcz

Cytat:
Napisane przez ozanna Poka wiadomo嗆
Kole瘸nka wy瞠j pyta o rozja郾ianie, ja zapytam o przyciemnianie

Przestudiowa豉m ca造 w徠ek i pochodne (osobne o sza逕i i orzechu w這skim) i nie znalaz豉m informacji.

na przyciemnienie wynotowa豉m: kora d瑿owa, kora kruszyny, owocnia orzecha w這skiego, sza逕ia, li軼ie orzecha w這skiego, maliny, czarnego bzu, rozmaryn, kasztan, tymianek, szyszki chmielu oczywi軼ie nie wszystko na raz

kt鏎y z tych cud闚 przyciemnia wlosy, nie nadaj帷 rudawych/z這tych refleks闚 lub wr璚z niweluj帷 je?
Mam w這sy ciemnobr您owe, kt鏎e, po ekspozycji na s這鎍e, rozja郾iaj si i tworz si rude refleksy, mimo szampn闚 i od篡wek z UV i czapki na g這wie.

Pomo瞠 kto?
sprobowowalabym szalwi i rozmarynu, ich roztwory na pewno maja chlodny odcien, wiec raczej rudych refleksow dawac nie powinny
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCxW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dres闚ki bawe軟iane. Zajmujemy si haftem komputerowym. Szyjemy dla ma造ch i du篡ch:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 805 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-17, 00:23   #512
ozanna
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 97
Dot.: Jak zmieni kolor w這s闚 sposobami naturalnymi?(bez u篡cia farby)-w徠ek zbiorcz

.

Edytowane przez ozanna
Czas edycji: 2012-07-30 o 23:52
ozanna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-19, 13:41   #513
ozanna
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 97

.

Edytowane przez ozanna
Czas edycji: 2012-07-30 o 23:51
ozanna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-19, 15:52   #514
Malla
Ma豉, ale wariat

Wiadomo軼i: 52 395

Za nied逝go zamierzam wypr鏏owa eclipt do przyciemnienia w這s闚, zw豉szcza zale篡 mi na ukryciu pierwszych siwych...

- R鏏 swoje, wied幟inie. Reszt si nie turbuj.
Geralt solennie obieca sobie nie turbowa si.
Malla jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-23, 14:39   #515
Sara1522
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

up!
Sara1522 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-23, 18:19   #516
blackrose4u
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 494

Zastanawiam si nad pierwszym farbowaniem a raczej u篡ciem henny, powiedzcie mi czy po jednym farobowaniu wr鏂e do swojego koloru? Strasznie si boje 瞠 jednak nie bo mimo wszystko lubie sw鎩 kolor ale wiecie jak to jest, chce si czego wypr鏏owac
Stary 2009-06-28, 19:01   #517
IShic666
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5
Dot.: Rozja郾ianie-domowe sposoby

S造sza豉m, 瞠 dla brunetek i szatynek dobry jest nast瘼uj帷y spos鏏: umy w這sy, osuszy lekko w這sy, na這篡 na nie papk z od篡wki (nie takiej do sp逝kiwania), oliwy z oliwek albo 鄴速ek, cynamonu i wody (w proporcjach od篡wki i cynamonu 1:1, a wody tyle, 瞠by wspomniana papka si 豉two rozprowadza豉). Nast瘼nie owin望 g這w torebk i i嗆 z tym spa. Rano trzeba sp逝ka i ewentualnie ponownie umy g這w. Pono mo瞠 zostawi rudawe refleksy. Ale nigdy nie stosowa豉m i nie mam zielonego poj璚ia czy to dzia豉. Przed zastosowaniem lepiej sprawdzi, czy nie jest si uczulonym na u篡wane sk豉dniki.
IShic666 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-28, 20:23   #518
Chatul
ma zielone poj璚ie

Wiadomo軼i: 40 453

Cytat:
Napisane przez IShic666 Poka wiadomo嗆
S造sza豉m, 瞠 dla brunetek i szatynek dobry jest nast瘼uj帷y spos鏏: umy w這sy, osuszy lekko w這sy, na這篡 na nie papk z od篡wki (nie takiej do sp逝kiwania), oliwy z oliwek albo 鄴速ek, cynamonu i wody (w proporcjach od篡wki i cynamonu 1:1, a wody tyle, 瞠by wspomniana papka si 豉two rozprowadza豉). Nast瘼nie owin望 g這w torebk i i嗆 z tym spa. Rano trzeba sp逝ka i ewentualnie ponownie umy g這w. Pono mo瞠 zostawi rudawe refleksy. Ale nigdy nie stosowa豉m i nie mam zielonego poj璚ia czy to dzia豉. Przed zastosowaniem lepiej sprawdzi, czy nie jest si uczulonym na u篡wane sk豉dniki.
No w proporcjach 1:1 to faktycznie mo瞠 co da. Ciekawa jestem co by da豉 taka maseczka na moich szamponetkowanych w這sach [ kolor do嗆 znacznie sprany ]. No i czy cynamon jest dra積i帷y itd? Bo samej alergii na ten sk豉dnik nie mam, ale je瞠li jest do嗆 ostry to jednak niech皻nie bym go k豉d豉 na g這w :P
Stary 2009-07-15, 10:13   #519
legallybrunette
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 673
Dot.: jak w naturalny spos鏏 rozja郾i w這sy?

od篡wka fitomed - do wlosow jasnych!! Pani w aptece mowila ze rozjasnia... to wlasnie jest naturalny wyci庵 z tych wszystkich ziol o wlasciwosciach rozjasniaj帷ych np. rumianek itd

mozna do niej dokupic szampon taki sam.. zobacz na kwc

Edytowane przez legallybrunette
Czas edycji: 2009-07-15 o 10:14
legallybrunette jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-07-20, 18:45   #520
kaasiunia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 81

hej, wiem ,ze moze to nie odpowiedni watek ale chcialbym zapyta was o co. Mianowicie chce zrobic sobie baleyage (mam wlosy ciemnobr您owe ii chcialam troche rozjasnic je blondem) jezeli chodzi o dlugosc to raczej s zaliczane do dlugich hm... mniej wiecej ciut za piersi. Moze orientujecie si jaka bylaby cena tego? Czy jakbym zrobila jeden kolor-pasemka blond to wyszloby mnie to taniej, jesli tak to ile? Pytalam w jednym salonie, to pan powiedzial mi, ze kosztowaloby mnie to 170zl
kaasiunia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-07-21, 10:13   #521
antymezis
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 88

A ja ostatnio dorwa豉m si do starej ksi捫ki mamy pt. Kosmetyka naturalna autorstwa Stephanie Faber. Znalaz豉m tam nast瘼uj帷e przepisy na NATURALNE FARBY do w這s闚. Oto one:

BLOND BARWNIK RABARBAROWY
SKxDNIKI:
3 gar軼i suszonego korzenia rabarbaru;
sok z 1 cytryny;
odrobina olejku ro郵innego.

WYR笅: Korze rabarbaru ma lecznicze w豉軼iwo軼i i dlatego bez trudu powinny鄉y go naby w aptece lub sklepie zielarskim, w ma造ch kawa貫czkach b康 sproszkowany. Je郵i dostaniemy go w kawa趾ach, musimy zemle go w m造nku do kawy na mia趾i proszek. Przesypujemy proszek do miseczki i dodajemy sok z cytryny i odrobin olejku ro郵innego. Mieszamy, a powstanie g瘰ta papka. Do niej bardzo wolno dodajemy gor帷ej wody i ci庵le mieszamy, a otrzymamy rozsmarowuj帷 si mas. Odpuszczamy mieszanie na 15 minut, by wywar naci庵n掖, i ponownie rozrabiamy odrobin gor帷ej wody.
STOSOWANIE I DZIAxNIE: Po pierwszym myciu w這s闚 rozsmarowujemy papk szerokim p璠zlem, dbaj帷 o r闚nomierne jej roz這瞠nie. Je郵i chcemy zrobi sobie pasemka, pod ka盥e z nich podk豉damy cienki pasek folii aluminiowej, nanosimy farb na w這sy, foli zwijamy i lekko przyklepujemy. Poniewa utrzymanie sta貫j temperatury jest wa積e dla lepszego przyj璚ia barwnika przez w這sy, najlepiej po zako鎍zeniu smarowania na這篡 na w這sy plastykowy czepek i owin望 go z kolei frotowym r璚znikiem.
Czas, przez kt鏎y farba powinna dzia豉 na w這sy, zale篡 z jednej strony od ich naturalnego koloru i struktury, z drugiej za strony od po膨danego przez nas efektu. Uprzednie przetestowanie barwnika na obci皻ym puklu w這s闚 jest naprawd konieczne, szczeg鏊nie je瞠li w這sy by造 uprzednio farbowane chemicznie lub poddawane trwa貫j ondulacji, zaniechanie takiego sprawdzenia mo瞠 doprowadzi do naprawd niemi造ch niespodzianek. Jako wyznacznik mo瞠my okre郵i, 瞠 po p鏊 godzinie dzia豉nia farby naturalny kolor popielaty blond uzyskuje delikatnie miodowoz這ty kolor. Najlepiej i najbezpieczniej od czasu do czasu sprawdzi, jak nasze w這sy reaguj na barwnik. O intensywno軼i barwienia korzenia rabarbaru niech za鈍iadcz plamy na frotowym r璚zniki, kt鏎ych nie mo積a usun望 nawet poprzez gotowanie. Jest to prawdziwa farba i nale篡 obchodzi si z ni bardzo ostro積ie. Bogaty w witaminy i skrobi korze rabarbaru nadaje jasnym w這som wspania造 z這ty blask i niepodrabiany naturalny kolor. Jednocze郾ie pi瘭egnuje w這sy i doporwadza, przy regularnym stosowaniu, do rozja郾ienia - sta貫go - naturalnego koloru w這s闚. Jest idealnym barwnikiem do pasemek.

ΣPINY ORZECHA WΜSKIEGO - KOLOR BRUNATNY
SKxDNIKI:
3 gar軼i 逝pin orzecha w這skiego;
odorbina octu owocowego;
odrobina olejku ro郵innego.

WYR笅: Rozdrobnione 逝piny orzecha w這skiego kupimy w sklepie zielarskim. W elektrycznym m造nku mielimy je na drobniutki py, rozrabiamy go octem owocowym i odrobin olejku ro郵innego, po czym dodajemy ostro積ie tyle wrz帷ej wody, by powsta豉 豉two rozsmarowuj帷a si papka. Przez 15 minut pozwalamy jej naci庵n望. Gor帷a woda pr璠ko zostanie zassana przez py i zapewne konieczne b璠zie dodanie jeszcze troch gor帷ej wody, by papka utrzyma豉 sa konsytencj.
STOSOWANIE I DZIAxNIE: W這sy raz myjemy i lekko obsuszamy r璚znikiem. Szerokim p璠zlem nak豉damy farb na rozdzielone pukle w這s闚, dbaj帷 o r闚nomierno嗆 w jej rozo瞠niu. nast瘼nie zak豉damy czepek i owijamy go dodatkowo r璚znikiem, by utrzyma w這sy w cieple. ㄆpiny orzecha w這skiego s bardzo intensywny, barwnikiem. Przy ustaleniu czasu dzia豉nia farby na w這sy nale篡 wyj嗆 z za這瞠nia, 瞠 20 minut dzia豉nie powoduje 軼iemnienie naturalnego koloru w這s闚 o jeden ton. Po okre郵onym czasie dzia豉nia nale篡 w這sy ponowanie starannie umy.

mam ochot wypr鏏owa rabarbar
antymezis jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-04, 14:39   #522
kiichi
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 318

Cytat:
Napisane przez antymezis Poka wiadomo嗆
mam ochot wypr鏏owa rabarbar
no i jak? pr鏏owa豉?
ja pyta豉m o korze rabarbaru w kilku aptekach i si panie na mnie dziwnie patrzy造
kiichi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-04, 16:48   #523
AtaraxiaKruszynka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 32

R闚niez mam pytania, doczyta豉m do 6 strony i spasowa豉m wiec wybaczcie
Zatem, kocham blond<3 mia豉m ca貫 rozjasniaczem, pasemka r霩nie, teraz hoduje naturalne w這ski, sa koloru sredni blond, strasznie tesknie za blondem, ale nie takim malowanym tylko slonecznym, wloski rozjasnily mi sie troszeczke od slonca ale te wakacje jakies do dupy sa zatem moje pytanie tyczy sie tego ze mam wlosy po na po, odrosty du瞠 naturalne, z dolu nauralne + delikatne pasemka blond i lekki braz, wracalam do naturalnego i musia豉m tak zrobic, po tych wszystkich malowaniach wlosy sa ciemniejsze a ja mia豉m kiedys piekny blond na lato, jak naturalne pasemka. chodzi mi o umianek i cyrtynke. czy robic to razem czy oddzielnie? zalac herbatke, dodac cytruyne, wyplukac i na slonce? czy raz rumianek, raz cytrynka, i jak czesto wlosy myje codziennie. i czy te na dole wlosy, blond i braz pasemka czy z nimi sie cos stanie?..
AtaraxiaKruszynka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-05, 10:50   #524
Cassi
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 289
GG do Cassi

AtaraxiaKruszynka cytrynka + rumianek od razu. A co do ilo軼i p逝ka, to po prostu zobaczysz jak bardzo si rozja郾i造 za pierwszym razem, czy nie ma rudych refleks闚 itp. Je瞠li chodzi o cz瘰totliwo嗆, to nie jestem pewna... ale np. ja robi豉m wczoraj i zamierzam robi dzisiaj jeszcze raz, wi璚 mog Ci da po po逝dniu zna, czy nie jestem 造sa i wtedy bedziemy obie wiedzia造, jak cz瘰to mo積a t mikstur p逝ka

1 kwietnia 2012 Martusia
Cassi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-09, 20:58   #525
Sweet :)
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 984
Dot.: Popielate pasemka. HELP!

Cytat:
Napisane przez mimochodem Poka wiadomo嗆
Ja mam tez pytanie ostatnio farbowalam sie u fryzjerki (mial byc ciemny blond- wyszedl jakis taki zielono-brazowo-popielaty ;wlasciwie trudno to okreslic ) i chcialabym nieco te wlosy przyciemnic, zwlaszcza ze po kilku myciach kolor nieco sie zmienil (dominuje ten morski zielen, a braz sie gdzies chowa ;/). Wyczytalam w internecie o tym ze dobre sa plukanki z sza逕i:

Zaparz czajniczek herbaty sza逕iowej i odstaw go na 2 godziny. Nast瘼nie odcedzony napar wylej na w這sy. Nie sp逝kuj w這s闚 przez 30 minut - pozw鏊 dzia豉 barwnikowi z sza逕i.

( z http://www.kafeteria.pl/ziu/obiekt.php?id_t=19 )

Probowala ktoras z was? Rzeczywiscie przyciemnilo?
Zaliczy豉m ju dwa takie 'zabiegi' i jak na razie efekt闚 brak.. No ale czyta豉m, 瞠 przyciemnianie sza逕i to do嗆 d逝gotrwa造 proces No nie wiem, zobaczymy.

Og鏊nie mam z natury czarne w這sy, a teraz po wakacjach (morska lub chlorowana woda, s這鎍e) s niestety br您owe Nie chc ich u篡wa chemii, bo naturalny kolor mi odpowiada, wi璚 mam nadziej na jakie efekty sza逕ii. A jak nie to mo瞠 henna? Dorad嬈ie mi prosz, bo nigdy nie farbowa豉m w這s闚
Sweet :) jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-09, 23:54   #526
antymezis
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 88

Cytat:
Napisane przez kiichi Poka wiadomo嗆
no i jak? pr鏏owa豉?
ja pyta豉m o korze rabarbaru w kilku aptekach i si panie na mnie dziwnie patrzy造

no w豉郾ie ja te nie znalaz豉m jeden facet w sklepie zielarskim powiedzia mi, 瞠 kiedy to mia, ale wycofali chyba z produkcji czy co... ale p逝kanka rumiankowa ca趾iem daje rad... ech.
antymezis jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-10, 11:52   #527
Cassi
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 289
GG do Cassi

Ja ju zrobi豉m 2 razy p逝kank z rumianku i przyznam, 瞠 s efekty Za pierwszym razem si wystraszy豉m, bo po zdj璚iu r璚znika zobaczy豉m jakie dziwne paprochy na w這sach p騧niej si okaza這, 瞠 to kawa趾i cytryny

1 kwietnia 2012 Martusia
Cassi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-10, 12:02   #528
Sweet :)
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 984

Ja wczoraj zrobi豉m 3 raz p逝kank z sza逕ii, potrzyma豉m d逝瞠j ni zwykle (ok. godziny) i wydaje mi si, 瞠 w這sy s lekko ciemniejsze (istnieje te mo磧iwo嗆, 瞠 sobie to wm闚i豉m )
Sweet :) jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-17, 12:45   #529
szpilka666
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 352

Dziewczyny a co my郵icie o tym gdyby spr鏏owac z tymi orzechami ale na brwi??

DREDY - Rybnik ew. okolice -> pisz PW
szpilka666 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-09-03, 19:27   #530
Sorymina
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 747
Thumbs down Domowe sposoby na rozjasnienie w這s闚

Przeszukiwa豉m forum i nic nie znalaz豉m na ten temat wiec zakladam ten w徠ek...
Poszukuje jaki domowych sposob闚 na rozjasnienie w這s闚...
Od razu zaznaczam 瞠 p逝kanki z rumianku nic nie daj... ;(
Z g鏎y dzi瘯uje za pomoc
Sorymina jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-09-03, 20:46   #531
batkab
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 499
Dot.: Domowe sposoby na rozjasnienie w這s闚

S豉bo szuka豉 Opr鏂z w徠ku o dekoloryzacji jest jeszcze w徠ek o naturalnych sposobach na zmian koloru w這s闚.
batkab jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-09-07, 22:21   #532
Wiewior5
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Witam
Przeczyta貫m troch artyku堯w na temat przyciemniania w這s闚 i mam par pyta. Mam kolor rudo-br您owy taki kasztanowy. W lato moje w這sy bardzo si rozja郾iaj i mam bardzo rudy kolor. Zim w這sy ciemniej i jest dobrze. Potrzebuje jaki sprawdzony spos鏏 na pociemnienie w這s闚 i chc je mie bardziej br您owe ni rude. Orzech w這ski podobno daje rudy odcie, ja chc tego unikn望. Mo瞠 jakie szampony? Czy jakie naturalne specyfiki? Bardzo prosz o pomoc. Jakie codzienne p逝kania mnie nie przera瘸j poniewa codziennie myj w這sy.. Prosz o sprawdzone metody.. z g鏎y dzi瘯uj..
Wiewior5 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-10-16, 11:18   #533
amonotea
Przyczajenie

Do陰czam do tego w徠ku, ale problem mam odwrotny. Chcia豉m rozja郾i w這sy, wi璚 zrobi豉m p逝kank z rumianku (rzymskiego) i obudzi豉m si z w這sami rudymi (by豉m blondynk). Powiedzcie prosz, ile ten efekt b璠zie si utrzymywa, albo co zrobi, 瞠by szybciej to dziadostwo zmy. Ratunku!
amonotea jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-01-03, 17:03   #534
Ania_1892
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Cytat:
Napisane przez IShic666 Poka wiadomo嗆
A zadzia豉 to jak np. wieczorem na這輳 t mieszank na ok. 4 godz. i sp逝cz?? Musz przyciemni bok bo za bardzo rozja郾ilam
Ania_1892 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-01-28, 10:58   #535
kamilaaaa123
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 104
Cyrtyna na rozjasnienie wlosow farbowanych.

Cyz to prawda ze cytryna rozjasnia farbowane wlosy. Wiecie cos moye na ten temat .

..Sprawiasz ,疾 Ka盥y M鎩 Dzie Wart Jest Jutra

31.12.2004 --> ;**** Razem Na Zawsze <3

<3 <3 <3

kamilaaaa123 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-01-28, 17:27   #536
Adzi07
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 232
Cytat:
Napisane przez kamilaaaa123 Poka wiadomo嗆
Cyz to prawda ze cytryna rozjasnia farbowane wlosy. Wiecie cos moye na ten temat .
No w豉郾ie tez bym ch皻nie poczyta豉 na ten temat.Czy rzeczywiste cytryna rozja郾i mi ciemniejszy odcie bladu a ni瞠li cala reszta moich w這s闚???Otw鏎zcie si dziewczyny i piszcie wszystko co wiecie Dziekuje bardzo

Cytat:
Napisane przez una creatura bella Poka wiadomo嗆
A co powiesz na rozja郾ianie w這s闚 za pomoc miodu?
Chocia na blond nie ma chyba co liczy.

毒鏚這: http://laboratoriumurody.pl/forum/mi...osy,t1229.html

A tu mo積a obejrze efekty miodowego rozja郾iania: http://forums.longhaircommunity.com/...ad.php?t=62261
Ok wiedz chce powiedzie ze w豉郾ie zrobi豉m sobie ta oto wymieniona wy瞠j maseczk z miodu i odzywki kt鏎a mam zamiar trzyma 8 godzin zawini皻 w czepek i r璚znik.No i oto moje pytanie czy mi鏚 r闚nie rozja郾ia w這sy farbowane????? Na g這wie pojawi mi si ju miesi璚zny odrost na farbowanych na bl康 w這sach a m鎩 wyj軼iowy kolor to ciemny mysi bl康 ,wiedz teraz b璠 mia豉 por闚nanie co do rozja郾iania naturalnych odrost闚 ale m鎩 blad farbowany troch 鄴趾nie i ciekawe czy si rozja郾i r闚nie.no ale napisze za jakie 9 godzin co z tego wyjdzie Pozdro.

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-06-12 o 00:04 Pow鏚: post pod postem/korzystaj z opcji edycji i multicytowania.
Adzi07 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-02-08, 20:30   #537
Dorcia18
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 455
GG do Dorcia18
Dot.: Cyrtyna na rozjasnienie wlosow farbowanych.

ja tez chcem rozja郾i chocia troche w這sy farbowane a moze u篡 cytryny z rumiankiem kto pr鏏owa?? prosze piszcie ;p
Dorcia18 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-02-20, 03:08   #538
Sysiax3
Przyczajenie

tu s dobre porady
--> http://s26.***********onet.pl/c.php?uid=49084
Sysiax3 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-03-08, 21:40   #539
scenecunt
BAN sta造

Wiadomo軼i: 82
Sposoby na rozja郾ianie - naturalnie naturalne! :)

eloszka
Moje w這sy by造 swego czasu raz farbowane trwa陰 czarn, teraz do po這wy s ju praktycznie w豉sne - bo szamponetki to niewelka sprawa. Chcia豉bym mo磧iwie najbardziej jak si da je rozja郾ic, naturalnymi sposobami. S造sza豉m jedynie o ... cytrynce? wiem, wysusza, ale odzywek ma tysiac w domku. co poradzicie mi, abym mogla juz w maju pomalowac sie delikatnym kremem koloryzujacym w upragnionym mahoniu? ;<
scenecunt jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-03-09, 12:06   #540
Emilcia_1616
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 20 143
Dot.: Sposoby na rozja郾ianie - naturalnie naturalne! :)

wyszukiwarka napewno Ci rozjasni

24.03.2016

Emilcia_1616 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
blond, br您owe, brunetka, cynamon, dekoloryzacja, domowe sposoby, eksperymenty, facet w這sy, farbowane wlosy, farbowanie, kakao, kawa, mi鏚, naturalne metody, naturalne rozja郾ianie, naturalne sposoby, przyciemnianie w這s闚, rozja郾ianie, rude w這sy, rudy, w這sy, w這sy blond, w這sy br您 rozja郾ianie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-10-10 18:23:04

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:02.