Jak zmieni kolor w這s闚 sposobami naturalnymi?(bez u篡cia farby)-w徠ek zbiorczy - Strona 20 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2010-08-16, 22:28   #571
choco95
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 23
Dot.: Jak zmieni kolor w這s闚 sposobami naturalnymi?(bez u篡cia farby)-w徠ek zbiorcz

Hm, a czy mog dorzuci do tego skrzyp ?
Bo na zmian pij i p逝cz w這sy skrzypem tylko zwykle p逝cz nim w這sy, a potem robi maseczk (鄴速ko, olej rycynowy, cytryna)
Wi璚 mo瞠 mo積a to po陰czy, wtedy by這 by 豉twiej
Mam troch opory przed zostawieniem czego na w這sach bez sp逝kania ;p
A, i jeszcze - czy przy nast瘼nej k徙ieli woda z w這s闚 b璠zie "kolorowa" ?
Poza tym, czy kolor schodzi z ka盥ym myciem, czy si utrwala? Bo je郵i si utrwala, to po bardzo d逝ugim stosowaniu powinno si mie b.ciemne w這sy, a je郵i nie, to c騜, efekt zawsze jak za pierwszym razem
A, i czy te p逝kanki zabarwi mi ubranie i r璚znik, je郵i zostawi to na w這sach i nie b璠 suszy ?
https://www.facebook.com/pages/Asia-...75213692543972
choco95 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-16, 22:54   #572
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Wiadomo軼i: 8 797
Dot.: Jak zmieni kolor w這s闚 sposobami naturalnymi?(bez u篡cia farby)-w徠ek zbiorcz

Mo瞠sz skrzyp dorzuci.
Woda raczej kolorowa nie b璠zie. Efekt tych p逝kanek jest baaardzo delikatny . Kolor troch si utrwala, ale bez rewelacji, tu bardziej chodzi o nadanie odcienia czy refleks闚, a nie o drastyczn zmian koloru. J o brudzenie r璚znika? cebula mi akurat nic nie zrobi豉. Z tego, co wiem, to takie babrz帷e w豉軼iwo軼i ma wywar z orzecha w這skiego. Inne powinny by 豉twe do wyprania.
Lisbeth jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-16, 23:10   #573
choco95
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 23

Podobno te kora d瑿u brudzi
Jutro biegn po pokrzyw do zielarskiego, tylko si zastanawiam co z t cebul, bo akurat teraz mam w domu b.du穎 takiej 鈍ie瞠j bez 逝sek
https://www.facebook.com/pages/Asia-...75213692543972
choco95 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-22, 17:00   #574
201610111032
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 37 012

Jednym ze sprawdzonych i dobrych metod naturalnego rozja郾iania w這s闚 jest u篡cie soku z cytryny. Kwas zawarty w soku cytrynowym powoduje rozja郾ienie ciemnego pigmentu. Innym znanym od lat sposobem jest u篡cie rumianku.

Sok z cytryny

1. Zmieszaj 造磬 lub 2 z litrem wody. Takie proporcje s optymalne aby rozja郾i w這sy r闚nocze郾ie ich zbytnio nie przesuszaj帷.
2. Umyj w這sy i wytrzyj je dok豉dnie r璚znikiem.
3. Polej wilgotne w這sy przygotowanym roztworem.
4. Przeczesz w這sy szczotk, aby mie pewno嗆, 瞠 wszystkie w這sy s r闚nomiernie pokryte roztworem.
5. Czynno嗆 t powtarzaj po ka盥ym myciu w這s闚, a do momentu uzyskania oczekiwanego efektu.

Rumianek

1. Wrzu suche kwiaty rumianku do wrz帷ej wody i pozostaw je na kilka godzin.
2. Umyj i dok豉dnie wytrzyj w這sy, tak, aby nie by造 mokre tylko wilgotne.
3. Polej przygotowanym naparem w這sy i zostaw je do wyschni璚ia, po czym sp逝cz. Czynno嗆 powtarzaj za ka盥ym razem gdy myjesz w這sy, a do osi庵ni璚ia po膨danego efektu.
201610111032 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-13, 10:21   #575
scarletswalks
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 319
Zmienianie koloru w這s闚 o ton, dwa. Naturalnie?

Czesc dziewczyny,

sluchajcie, nigdy jeszcze nie farbowalam wlosow, ale po 21 latach juz mi sie moj obecny kolor nieco znudzil
problem w tym, ze mam na ich punkcie swira i nie przezylabym, gdybym miala je zniszczyc farba, a wlosy mam dlugie i geste, wiec jest sie o co bac
w zwiazku z tym mam pytanie - jest jakas nieszkodliwa plukanka/farba/cokolwiek, ktora dalaby efekt pociemnienia wlosow o ton, dwa, bez zbytniej ingerencji w struktture wlosa i generalnie jego kondycje...?
scarletswalks jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-21, 12:42   #576
Anula62212
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Dot.: jak w naturalny spos鏏 rozja郾i w這sy?

Mam 鈍ietny spos鏏! Wyci郾ij 3 cytryny do szklanki dodaj cynamonu i zalej gotuj帷a sie wod ok (200ml) Nast瘼nie mieszaj a do och這dzenia i wcieraj we w這sy postaraj si 瞠by nie by這 ani troche reparatu! nast瘼nie wys逝sz w這sy nad kranem poniewa reszczki cynamonu wylatuj. Nastepnie umyj je i znowu wys逝sz efekt 鈍ietny w這sy nie zniszczone (to dzi瘯i cynamonowi) Ja doda豉m troch soli alt to chyba niepotrzebne! 安ietny efekt zobaczysz!
Anula62212 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-21, 14:16   #577
wisienka_90
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Witam.

Mam bardzo podobny problem. Strasznie mi wypada造 w這sy wi璚 zacz窸am 造ka Beliss i oczywi軼ie odrastaj, ale chcia豉bym je te przyciemni tak 瞠by si przypadkiem znowu nie zniszczy造.

Mam bardzo jasny naturalny blond i bardzo jasna cere wi璚 zale篡 mi aby przyciemnianie nie by這 gwa速owne lecz stopniowe. Jakie s efekty po olejku rycynowym? Od razu czy po jakims czasie?
wisienka_90 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-21, 14:22   #578
jyyli
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 964
GG do jyyli

Cytat:
Napisane przez wisienka_90 Poka wiadomo嗆
Witam.

Mam bardzo podobny problem. Strasznie mi wypada造 w這sy wi璚 zacz窸am 造ka Beliss i oczywi軼ie odrastaj, ale chcia豉bym je te przyciemni tak 瞠by si przypadkiem znowu nie zniszczy造.

Mam bardzo jasny naturalny blond i bardzo jasna cere wi璚 zale篡 mi aby przyciemnianie nie by這 gwa速owne lecz stopniowe. Jakie s efekty po olejku rycynowym? Od razu czy po jakims czasie?
Po olejku rycynowym mog by efekty, a mo瞠 ich nie by, a ju na pewno nie od razu, tylko po jakim czasie. Szybciej na pewno b璠zie przyciemni zio豉mi, np. sza逕i, z tym, 瞠 nie wiem, jak to b璠zie wygl康a na bardzo jasnych w這sach, mo瞠 nie wygl康a zbyt 豉dnie.
Ale moim zdaniem nie powinna przyciemnia, bo ja郾iutkie w這sy i cera daj cudowne po陰czenie, takie elfickie

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-21, 17:35   #579
DarkRose
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
GG do DarkRose
Question Dot.: Jak zmieni kolor w這s闚 sposobami naturalnymi?(bez u篡cia farby)-w徠ek zbiorcz

Czy po rozja郾ianiu/przyciemnianiu w這s闚 odrosty b璠 mie ten sam naturalny kolor, jak przed zabiegiem?
DarkRose jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-21, 17:54   #580
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Odrosty zawsze maj naturalny kolor.
Stary 2010-09-23, 15:00   #581
erolek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 340

Dziewczyny, czy kt鏎a z Was przyciemnia豉 w這sy blond wywarem z 逝pin z cebuli? Tak zastanawiam si czy nie wyjd jakie rude? Mam bardzo jasny blond -rozja郾iane. W這sy generalnie zniszczone. Ju篤ida troszk ciemniejszy odrost i chcia豉bym je troszk wyr闚na. Czy je郵i b璠 miala ten wywar z 逝sek cebuli to mog go doda do maski do w這s闚? Czy lepiej poprostu pola i wetrze we w這sy sam wywar? Czy takie rozja郾ione w這sy z豉pie? Nie chc u篡wa farby, bo szkoda mi dobija czupryn i tak ju zniszczon.
erolek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-23, 15:59   #582
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Cytat:
Napisane przez erolek Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, czy kt鏎a z Was przyciemnia豉 w這sy blond wywarem z 逝pin z cebuli? Tak zastanawiam si czy nie wyjd jakie rude? Mam bardzo jasny blond -rozja郾iane. W這sy generalnie zniszczone. Ju篤ida troszk ciemniejszy odrost i chcia豉bym je troszk wyr闚na. Czy je郵i b璠 miala ten wywar z 逝sek cebuli to mog go doda do maski do w這s闚? Czy lepiej poprostu pola i wetrze we w這sy sam wywar? Czy takie rozja郾ione w這sy z豉pie? Nie chc u篡wa farby, bo szkoda mi dobija czupryn i tak ju zniszczon.
ㄆski cebuli maj dawa w豉郾ie rudawy odcie. Prawdopodobnie po jednym u篡ciu, niezale積ie od sposobu aplikacji, efektu i tak nie b璠zie wida. Mo瞠sz u篡wa w dowolny spos鏏.
Stary 2010-11-24, 16:34   #583
Lalka666666
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

ζtwo si rozja郾ia w這sy, ja mia豉m ciemny blond, ale zrobi豉m sobie taki wywar, 瞠 zaparzy豉m mocny rumianek (baardzo mocny, dodaje blasku ) i doda豉m do niego mn鏀two cytrynki. Wysz豉 jasna wodnista esencja, kt鏎a nak豉da豉m na w這sy godzink lub dwie przed myciem w這s闚. Efekt powalaj帷y, polecam Bo w這sy nie do嗆, 瞠 s 豉dnie rozja郾ione, to jeszcze maj blask. Tylko 瞠 jest jedna wada : nale篡 przy stosowaniu takiej kuracji regulanie uzywa maseczki, ew. od篡wki na w這sy, bo cytrynka jednak mo瞠 zniszczy w這sy( s造sza豉m o tym), cho熵 w moim przypadku tak si nie sta這
Lalka666666 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-11-24, 19:30   #584
miluck
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 115

Witam!
Bardzo wypadaj mi w這sy ,Pani dermatolog opr鏂z zapisania kuracji kaza豉 mi wybra , siwe w這sy albo 瘸dne.Odrosty bardzo mnie denerwuj,bo mimo,瞠 kolor mia豉m zbli穎ny do naturalnego (鈔edni br您)to siwe w這sy 鈍iec si z daleka.
Wygl康a to coraz gorzej,czuje si bardzo nie komfortowo.
Czym pokry te siwizny ?Mo瞠 macie jakie pomys造 .

miluck jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-11-27, 16:21   #585
BigDreams
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 60

A mo瞠 kto wrzuci fotki ,po takich "zabiegach" ?
BigDreams jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-12-04, 02:19   #586
Nicoola
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 22
Rozja郾ianie w這s闚 sposobem naturalnym

Cze嗆 dziewczyny!
Za這篡豉m ten w徠ek, gdy niedawno wpad豉m na pomys aby NATURALNIE (tj. bez u篡cia rozja郾iacza i farby = bez zniszczenia w這s闚) rozja郾i swoje w這sy. M鎩 pierwotny kolor to mysi ciemny blond. Jest bardzo pospolity, dlatego nie podoba mi si. Stwierdzi豉m, 瞠 skoro nie mog pomalowa w這s闚 z racji mojego wieku, to chocia spr鏏uj je jako o篡wi. Od dzisiaj zacz窸am kuracje "rozja郾iania" . Postanowi豉m , 瞠 b璠 opisywa tu ka盥 moj ingerencj we w這sy oraz jej efekty. My郵 , 瞠 mo瞠 to by przydatne dla tych kt鏎e nie maj czasu na eksperymentowanie , wol sprawdzone przez kogo metody. Codziennie b璠 robi zdj璚ia. Jednak nie obiecuj, 瞠 tu je wstawi, gdy jako嗆 nie jest zbyt dobra. Jednak je郵i b璠zie cho odrobin wida r騜nic, to na pewno wrzuc pod koniec kuracji wszystkie zdj璚ia! Licz tak瞠 na Was, mo瞠 mia造軼ie styczno嗆 ju z takim naturalnym rozja郾ianiem? Je郵i tak piszcie 鄉ia這 jak d逝go trwa造 wasze serie maseczek itd. , co wykorzysta造軼ie do rozja郾iania i jakie by造 efekty. A mo瞠 s w鈔鏚 Was takie, kt鏎e nigdy nie pr鏏owa造, a chcia造by ? Zapraszam do opisywania swoich wra瞠, uwag, a tak瞠 nadsy豉nia zdj耩 "PRZED" i "PO".

I seria
Na pocz徠ku zwil篡豉m w這sy. Wycisn窸am sok z ok. 1/3 cytryny (wydaje mi si, 瞠 powinnam wzi望 wi璚ej, przynajmniej 1 ca陰 cytryn) , a nast瘼nie wtar豉m go we w這sy. Rozczesa豉m i czeka豉m a wyschn. Kiedy by造 ju suche (na pocz徠ku przestraszy豉m si , 瞠 s lepkie i szorstkie:<, ale to normalne i nie ma si czym przejmowa i zra瘸!) ponownie je umy豉m. U篡豉m szamponu rumiankowego ( 2 razy umy豉m nim w這sy) . Nast瘼nie wilgotne w這sy spryska豉m sprayem, kt鏎y ma tworzy refleksy blond ( z tego co pami皻am NIVEA blonde gloss ? ) . Nast瘼nie troch przesch造, a dosuszy豉m je suszark. Jak narazie powalaj帷ego efektu nie ma, ale wydaje mi si , 瞠 co zaczyna si ju powoli na tych moich w這sach kszta速owa! Jutro do tego mam zamiar doda jeszcze rumianek zaparzany , my郵 瞠 dzia豉 on intensywniej od zwyk貫go rumiankowego szamponu.

a jak u Was?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 64021f86b6017f16da4ab4538781d150.jpg (16,0 KB, 41 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Familijny-szampon-rumiankowy-do-wszystkich-rodzajow-wlosow-59317-big.jpg (54,2 KB, 22 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg cytryna.jpg (31,0 KB, 12 za豉dowa)
Stary 2010-12-04, 10:04   #587
karmazynka99
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 11 133
Wpisy w blogu: 3
Dot.: Rozja郾ianie w這s闚 sposobem naturalnym

o bede ciekawa twoich efekt闚, bo sama tez rozja郾iam naturalnie w這ski

Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie w這s闚 z wiza瞠m : 65cm completed

Moja piel璕nacja w這s闚
karmazynka99 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-12-04, 11:34   #588
kitkulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 18 974

Cytat:
Napisane przez Nicoola Poka wiadomo嗆
Cze嗆 dziewczyny!
Za這篡豉m ten w徠ek, gdy niedawno wpad豉m na pomys aby NATURALNIE (tj. bez u篡cia rozja郾iacza i farby = bez zniszczenia w這s闚) rozja郾i swoje w這sy. M鎩 pierwotny kolor to mysi ciemny blond. Jest bardzo pospolity, dlatego nie podoba mi si. Stwierdzi豉m, 瞠 skoro nie mog pomalowa w這s闚 z racji mojego wieku, to chocia spr鏏uj je jako o篡wi. Od dzisiaj zacz窸am kuracje "rozja郾iania" . Postanowi豉m , 瞠 b璠 opisywa tu ka盥 moj ingerencj we w這sy oraz jej efekty. My郵 , 瞠 mo瞠 to by przydatne dla tych kt鏎e nie maj czasu na eksperymentowanie , wol sprawdzone przez kogo metody. Codziennie b璠 robi zdj璚ia. Jednak nie obiecuj, 瞠 tu je wstawi, gdy jako嗆 nie jest zbyt dobra. Jednak je郵i b璠zie cho odrobin wida r騜nic, to na pewno wrzuc pod koniec kuracji wszystkie zdj璚ia! Licz tak瞠 na Was, mo瞠 mia造軼ie styczno嗆 ju z takim naturalnym rozja郾ianiem? Je郵i tak piszcie 鄉ia這 jak d逝go trwa造 wasze serie maseczek itd. , co wykorzysta造軼ie do rozja郾iania i jakie by造 efekty. A mo瞠 s w鈔鏚 Was takie, kt鏎e nigdy nie pr鏏owa造, a chcia造by ? Zapraszam do opisywania swoich wra瞠, uwag, a tak瞠 nadsy豉nia zdj耩 "PRZED" i "PO".

I seria
Na pocz徠ku zwil篡豉m w這sy. Wycisn窸am sok z ok. 1/3 cytryny (wydaje mi si, 瞠 powinnam wzi望 wi璚ej, przynajmniej 1 ca陰 cytryn) , a nast瘼nie wtar豉m go we w這sy. Rozczesa豉m i czeka豉m a wyschn. Kiedy by造 ju suche (na pocz徠ku przestraszy豉m si , 瞠 s lepkie i szorstkie:<, ale to normalne i nie ma si czym przejmowa i zra瘸!) ponownie je umy豉m. U篡豉m szamponu rumiankowego ( 2 razy umy豉m nim w這sy) . Nast瘼nie wilgotne w這sy spryska豉m sprayem, kt鏎y ma tworzy refleksy blond ( z tego co pami皻am NIVEA blonde gloss ? ) . Nast瘼nie troch przesch造, a dosuszy豉m je suszark. Jak narazie powalaj帷ego efektu nie ma, ale wydaje mi si , 瞠 co zaczyna si ju powoli na tych moich w這sach kszta速owa! Jutro do tego mam zamiar doda jeszcze rumianek zaparzany , my郵 瞠 dzia豉 on intensywniej od zwyk貫go rumiankowego szamponu.

a jak u Was?
no to jestem ciekawa jak Ci p鎩dzie
ja chyba jednak jestem zbyt niecierpliwa i wol w這sy farbowa, no ale trzymam kciuki
kitkulka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-12-04, 12:54   #589
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson

Wiadomo軼i: 9 234

Cytat:
I seria
Na pocz徠ku zwil篡豉m w這sy. Wycisn窸am sok z ok. 1/3 cytryny (wydaje mi si, 瞠 powinnam wzi望 wi璚ej, przynajmniej 1 ca陰 cytryn) , a nast瘼nie wtar豉m go we w這sy. Rozczesa豉m i czeka豉m a wyschn. Kiedy by造 ju suche (na pocz徠ku przestraszy豉m si , 瞠 s lepkie i szorstkie:<, ale to normalne i nie ma si czym przejmowa i zra瘸!) ponownie je umy豉m.
cytryna zamyka luski wlosa. najlepiej uzywac jej na sam koniec. myc wlosy szamponem -> splukac -> nalozyc zwykla odzywke -> splukac -> zrobic plukanke z sokiem z cytryny -> splukac

od siebie polecam kosmetyki do wlosow blond (szampony, odzywki, maski). Ja ma szampon John Frieda go blonder i na poczatku myslalam ze nic nie daje, ale teraz mam wrazenie ze chyba jednak odrobine mi rozjasnil wloski
Stary 2010-12-04, 13:11   #590
Nicoola
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Agniesia666 Poka wiadomo嗆
cytryna zamyka luski wlosa. najlepiej uzywac jej na sam koniec. myc wlosy szamponem -> splukac -> nalozyc zwykla odzywke -> splukac -> zrobic plukanke z sokiem z cytryny -> splukac

od siebie polecam kosmetyki do wlosow blond (szampony, odzywki, maski). Ja ma szampon John Frieda go blonder i na poczatku myslalam ze nic nie daje, ale teraz mam wrazenie ze chyba jednak odrobine mi rozjasnil wloski
Nie wiedzia豉m, 瞠 tak dzia豉 ta cytrynka , no ale skoro tak m闚isz, to spr鏏uj nast瘼nym razem maseczk zrobi na ko鎍u
Stary 2010-12-04, 13:28   #591
karmazynka99
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 11 133

nie sp逝kuje siep逝kanek tylko daje na sam koniec.

nie polecam johna friedy, ma sles i sls, w jednym szamponie, co nie jest za dobre dla w這sk闚. og鏊nie nie maja w sobie nic od篡wczego

Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie w這s闚 z wiza瞠m : 65cm completed

Moja piel璕nacja w這s闚
karmazynka99 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-12-04, 14:11   #592
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Poka wiadomo嗆
nie polecam johna friedy, ma sles i sls, w jednym szamponie, co nie jest za dobre dla w這sk闚. og鏊nie nie maja w sobie nic od篡wczego
co kto lubi, ja jestem z niego bardzo zadowolona i chyba nie tylko ja bo na KWC to sie lapie gdzies tak w 10 najlepszych szamponach sposrod "uniwersalnych"
Stary 2010-12-04, 21:27   #593
Nicoola
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Agniesia666 Poka wiadomo嗆
co kto lubi, ja jestem z niego bardzo zadowolona i chyba nie tylko ja bo na KWC to sie lapie gdzies tak w 10 najlepszych szamponach sposrod "uniwersalnych"
A wstyd si przyzna, ale nigdy o nim nie s造sza豉m .
Opiszcie troch swoje wra瞠nia i dlaczego ta nazwa pojawi豉 si w w徠ku o rozja郾ianiu ? Jestem mega ciekawa!
Stary 2010-12-04, 21:37   #594
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson

Cytat:
A wstyd si przyzna, ale nigdy o nim nie s造sza豉m .
Opiszcie troch swoje wra瞠nia i dlaczego ta nazwa pojawi豉 si w w徠ku o rozja郾ianiu ? Jestem mega ciekawa!
to niby profesjonalna firma. Szmpon "go blonder" jest teoretycznie rozjasniajacy. Na poczatku nie widac zadnych efektow, ale z czasem mam wrazenie ze jednak moje wlosy sa jasniejsze. Na pewno nie jest to jakies spektakularne rozjasnienie o kilka tonow ale troszke tak poza tym ladnie pachnie i swietnie sie pieni. Lubi go po prostu. Kupowalam we Francji, cena to ok 35 zl za butelke, ale jest bardzo wydajny
Stary 2010-12-04, 21:50   #595
moorph
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 420
GG do moorph

Chyba juz gdzies byl podobny watek?
Ogolnie jesli chodzi o naturalne sposoby na rozjasnianie wlosow, to oczywiscie potrzeba czasu. Cytryna rozjasnia wlosy kiedy dodatkowo dziala na nie promieniowanie UV. Takze mozna ja nalozyc na wlosy, i posiedziec w lecie na balkonie Metoda sredniowiecznych panien. Rumianek- najlepszy bylby jego niealkoholowy wyciag, ktory przelac mozna do atomizera, chyba, ze ktos ma czas na parzenie torebek i polewanie tym roztworem wlosow po myciu.

Mimo wszystko nie polecam rozjasniania tymi sposobami, w zaleznosci od pigmentow we wlosie, czasem wpadaja w rude, czerwone czy zolte tonacje. Dodatkowo na dluzsza mete totalnie wysuszaja wlosy.

Plukanka z cytryny czy octu jest jaknajbardziej ok po myciu wlosow. Roztwor powinien miec odczyn lekko kwasny, i to wystarcza do nadania wlosom blasku.
moorph jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-12-05, 10:31   #596
Guniella
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 113

A czy taka cytryna, albo ocet nie niszcz w這s闚?
Guniella jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-12-05, 11:18   #597
martagg
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 521

Cytat:
Napisane przez Guniella Poka wiadomo嗆
A czy taka cytryna, albo ocet nie niszcz w這s闚?
wszystko zale篡 od st篹enia. lekko kwa鄉y odczyn zmi瘯cza wod i domyka 逝ski, bardzo kwa鄉y moze jej juz popali.
Stary 2010-12-05, 13:13   #598
gosiaxd_1
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 54

Nicoola mysle, ze mozesz sobie kupic tez srebrzyk, wtedy wlosy po rozjasnianiu nie beda zolte tylko bardziej platynowe to jeszcze zalezy od rodzaju, s lekko niebieskie i szarawe, chociaz nie wiem czy ten srebrzyk nie dziala tylko na farbowane wlosy. Tez jestem ciekawa Twoich eksperymentow
gosiaxd_1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-12-05, 13:53   #599
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson

Cytat:
Napisane przez gosiaxd_1 Poka wiadomo嗆
Nicoola mysle, ze mozesz sobie kupic tez srebrzyk, wtedy wlosy po rozjasnianiu nie beda zolte tylko bardziej platynowe to jeszcze zalezy od rodzaju, s lekko niebieskie i szarawe, chociaz nie wiem czy ten srebrzyk nie dziala tylko na farbowane wlosy. Tez jestem ciekawa Twoich eksperymentow
ale to tez zalezy na jakim etapie rozjasniania jest Nicoola ja np z myszowatego br您u przesz豉m bardziej w karmelkowy, gdybym teraz na to walnela srebrzyk to mysle ze musialabym chodzic tak
Stary 2010-12-05, 14:29   #600
Guniella
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 113

Ja te jestem w trakcie d逝gotrwa貫go i pracoch這nnego rozja郾iania w這s闚. Z tym, 瞠 ja startuje z w這s闚 koloryzowanych Niestety, pad豉m ofiar Palette - u篡豉m na moich do嗆 jasnych w這sach 郵iwkowego szamponu koloryzuj帷ego, kt鏎y mia si zmy, a nie zmy. Od 2 tygodni robi p逝kanki z rumianku i cytryny, bardzo powoli wida efekty. Tak瞠 trzymam kciuki r闚nie za was
Guniella jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
blond, br您owe, brunetka, cynamon, dekoloryzacja, domowe sposoby, eksperymenty, facet w這sy, farbowane wlosy, farbowanie, kakao, kawa, mi鏚, naturalne metody, naturalne rozja郾ianie, naturalne sposoby, przyciemnianie w這s闚, rozja郾ianie, rude w這sy, rudy, w這sy, w這sy blond, w這sy br您 rozja郾ianie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-10-10 18:23:04

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:35.