Jak zmieni kolor w這s闚 sposobami naturalnymi?(bez u篡cia farby)-w徠ek zbiorczy - Strona 21 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2010-12-05, 15:53   #601
Nicoola
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 22
Dot.: Rozja郾ianie w這s闚 sposobem naturalnym

Cytat:
Napisane przez Agniesia666 Poka wiadomo嗆
to niby profesjonalna firma. Szmpon "go blonder" jest teoretycznie rozjasniajacy. Na poczatku nie widac zadnych efektow, ale z czasem mam wrazenie ze jednak moje wlosy sa jasniejsze. Na pewno nie jest to jakies spektakularne rozjasnienie o kilka tonow ale troszke tak poza tym ladnie pachnie i swietnie sie pieni. Lubi go po prostu. Kupowalam we Francji, cena to ok 35 zl za butelke, ale jest bardzo wydajny
a czy w Polsce mo積a taki dosta ? je郵i tak to gdzie ? po jakim czasie wida jakiekolwiek efekty ?

Cytat:
Napisane przez moorph Poka wiadomo嗆
Mimo wszystko nie polecam rozjasniania tymi sposobami, w zaleznosci od pigmentow we wlosie, czasem wpadaja w rude, czerwone czy zolte tonacje. Dodatkowo na dluzsza mete totalnie wysuszaja wlosy.
Moja kole瘸nka rozja郾ia豉 w ten spos鏏 w這sy z mysiego blondu. Na pocz徠ku efekty by造 niewielkie, jednak z czasem rzeczywi軼ie 豉dnie poja郾ia造. Poza tym odcie nie by 鄴速awy/rudy , a naprawd promienisty blond (oczywi軼ie nie intensywny blond, ale zdecydowanie ja郾iejszy od poprzedniego)

Cytat:
Napisane przez gosiaxd_1 Poka wiadomo嗆
Nicoola mysle, ze mozesz sobie kupic tez srebrzyk, wtedy wlosy po rozjasnianiu nie beda zolte tylko bardziej platynowe to jeszcze zalezy od rodzaju, s lekko niebieskie i szarawe, chociaz nie wiem czy ten srebrzyk nie dziala tylko na farbowane wlosy. Tez jestem ciekawa Twoich eksperymentow
chwila moment, powooooli o co chodzi z tym srebrzykiem ? Jestem w tej dziedzinie ca趾iem zielonaaaaa!

Cytat:
ale to tez zalezy na jakim etapie rozjasniania jest Nicoola ja np z myszowatego br您u przesz豉m bardziej w karmelkowy, gdybym teraz na to walnela srebrzyk to mysle ze musialabym chodzic tak
"Myszowaty blond". Nigdy wcze郾iej nie rozja郾ia豉m w 瘸den spos鏏 w這s闚, nigdy nie u篡wa豉m cho熲y szamponetek
Stary 2010-12-05, 16:17   #602
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson

Wiadomo軼i: 9 238
Wpisy w blogu: 3

Cytat:
Napisane przez Nicoola Poka wiadomo嗆
a czy w Polsce mo積a taki dosta ? je郵i tak to gdzie ? po jakim czasie wida jakiekolwiek efekty?
na pewno na allegro sa i w sklepach internetowych. Ceny, jak patrzylam 30 - 40zl + przesylka za 250ml Jest jeszcze odzywka do kompletu, w tej samej cenie (ja nie posiadam niestety). Mozna podobno tez kupic w Sephorach i Douglasach.
Cytat:
SHER BLONDE
Pozwala 鈍iat逝 przywr鏂i blask i l郾ienie blond w這s闚.
Blondynki wiedz, 瞠 ich w這sy mog czasem wygl康a na ciemne, matowe. Dzieje si tak, poniewa resztki kosmetyk闚 pozostawione na powierzchni w這s闚 s bardziej widoczne na ja郾iejszych odcieniach. W這sy w kolorze blond zawieraj niski poziom melaniny i s naturalnie prze廝oczyste. Zatem kiedy 鈍iat這 s這neczne pada na zdrowe blond w這sy przenika przez pasma, kt鏎e dzia豉j jak pryzmat, pot璕uj帷 jego blask. W ten spos鏏 powstaj przyci庵aj帷e wzrok refleksy. Profesjonali軼i pracuj帷y dla John Frieda® wiedz, 瞠 tylko czyste, nie zniszczone i nie przesuszone w這sy blond mog l郾i swoim blaskiem. Linia John Frieda® Sheer Blonde® delikatnie zmywa z powierzchni w這s闚 brud, zanieczyszczenia i resztki produkt闚 do stylizacji. Blond w這sy odzyskuj energi i doskona造 wygl康, blask i ol郾iewaj帷y kolor.
Slyszalam tez ze olej jojoba pomaga w rozjasnianiu, ale nie pamietam gdzie to bylo, moze cos pomylilam. Na pewno olejki indyjskie takie jak amla itp przyciemniaja wlosy, wiec ich nie uzywamy.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg go-blonder.jpg (39,6 KB, 10 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg john-frieda-sheer-blonde-77.jpg (39,6 KB, 10 za豉dowa)
Stary 2010-12-05, 16:38   #603
gosiaxd_1
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 54

Srebrzyk to taka substancja z ktorej sie robi taka plukanke, na opakowaniu powinien byc opis jak zrobic ten roztwor niweluje zolty kolor kiedy nie wyjdzie farbowanie ale tez po pewnym czasie od鈍ie瘸 kolor, daje blask tylko jak sie przesadzi to lepiej nie wychodzic z domu bo ma sie niebieskie wlosy ;d Nie jestem pewna czy musisz to uzywac ale obawiam sie ze po rumianku mozesz miec troszke zolty kolor. Ja kiedys uzywalam rozjasniacza z AVONu on byl do pasemek ale ja uzywalam na calosc

---------- Dopisano o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 16:35 ----------

[QUOTE=Agniesia666;2358408 8]na pewno na allegro sa i w sklepach internetowych. Ceny, jak patrzylam 30 - 40zl + przesylka za 250ml Jest jeszcze odzywka do kompletu, w tej samej cenie (ja nie posiadam niestety). Mozna podobno tez kupic w Sephorach i Douglasach.

Ja widzialam w Rossmannie
gosiaxd_1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-12-05, 17:49   #604
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson

Cytat:
Ja kiedys uzywalam rozjasniacza z AVONu on byl do pasemek ale ja uzywalam na calosc
kolezanka mi go bardzo polecala, ale nie moge go znale潭, chyba ju nie produkuj?
Stary 2010-12-05, 20:16   #605
karmazynka99
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 11 142

przeciez go blondery sa w rossmanie

jakby co to ja nie podwarzam jedo w豉軼iwo軼i rozja郾iaj帷yh, tylko sk豉d kt鏎y nic wspomagaj帷ego nie wnosi, jesli komu nie zalezy na regeneracji, tylko jak w kategorii szampon "uniwesalny" to ok

ps.co do zdj耩 to juro, bo dzis juz nie mam si造 :P

Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie w這s闚 z wiza瞠m : 65cm completed

Moja piel璕nacja w這s闚

Edytowane przez karmazynka99
Czas edycji: 2010-12-05 o 20:19
karmazynka99 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-12-06, 08:56   #606
uca
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 740

Mnie tez sie wydaje ze nawet naturalne sposoby troche niszcza wlosy - w koncu wlos pozbawiony naturalnego pigmentu to wlos slabszy. I ze sloncem lub solarium to uwazajcie dziewczyny, bo naprawde promienowanie strasznie niszczy i wysusza wlosy, a jak sie wam przypali skalp to wam wlosy zaczna wypadac jak mi . W Polsce nie widzialam takiego specyfiku ale Johnson's baby produkuje oprocz szamponu z rumiankiem tez taki rumiankowy spray po myciu, ciekawe czy sa jakies efekty, byc moze wyproboje (mam mysi blond, dosc nie rownomierny, tu ciemniejsze tam jasniejsze, ogolnie tak na poziome 7).
uca jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-12-06, 09:14   #607
Eweninka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 122

Cytat:
Nicoola mysle, ze mozesz sobie kupic tez srebrzyk, wtedy wlosy po rozjasnianiu nie beda zolte tylko bardziej platynowe to jeszcze zalezy od rodzaju, s lekko niebieskie i szarawe, chociaz nie wiem czy ten srebrzyk nie dziala tylko na farbowane wlosy. Tez jestem ciekawa Twoich eksperymentow

W tym przypadku srebrzyk pog喚bi mysi kolor- ja tak uwa瘸m. Lepiej zaopatrzy si w r騜ow p逝kank do w這s闚, dzi瘯i kt鏎ej w這sy "zbe穎wiej". Ale zaznaczam, 瞠 瘸dnej p逝kanki nie powinno stosowa si jak jest napisane na opakowaniu :P. Kilka kropel, a nie nakr皻ek . Chyba, 瞠 kto chce mie r騜owe, fioletowe, srebrne lub niebieskie w這sy .

[ Dante Alighieri ]
Eweninka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-12-06, 15:39   #608
Nicoola
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 22

Cytat:
Napisane przez Eweninka Poka wiadomo嗆
W tym przypadku srebrzyk pog喚bi mysi kolor- ja tak uwa瘸m. Lepiej zaopatrzy si w r騜ow p逝kank do w這s闚, dzi瘯i kt鏎ej w這sy "zbe穎wiej". Ale zaznaczam, 瞠 瘸dnej p逝kanki nie powinno stosowa si jak jest napisane na opakowaniu :P. Kilka kropel, a nie nakr皻ek . Chyba, 瞠 kto chce mie r騜owe, fioletowe, srebrne lub niebieskie w這sy .
Jak p逝kank? Mo瞠sz napisa o tym co wi璚ej ?
Stary 2010-12-06, 16:05   #609
Eweninka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 122

Po prostu rozcie鎍zasz j z wod i robisz ni ko鎍owe p逝kanie w這s闚. Z czasem w這sy zaczn nabiera 豉dnego be穎wego koloru. Wiem, 瞠 ci篹ko j dosta w sklepach, dlatego proponuj zajrze do ma造ch osiedlowych sklepik闚, gdzie zazwyczaj jest skarbnica ci篹ko dost瘼nych kosmetyk闚 . Koszt to oko這 7z, nawet mniej. Za陰czam zdj璚ie.

Nie niszczy w這s闚, a nawet zmi瘯cza. Ale jak ju wy瞠j pisa豉m- stosowa kilka kropel.

Naprawd polecam
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg CEP_495_6536_4ca10bac05d4a.jpg (30,2 KB, 78 za豉dowa)

[ Dante Alighieri ]
Eweninka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-12-06, 18:48   #610
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson

Cytat:
Napisane przez uca Poka wiadomo嗆
(mam mysi blond, dosc nie rownomierny, tu ciemniejsze tam jasniejsze, ogolnie tak na poziome 7).
a co to znaczy?
Stary 2010-12-06, 20:52   #611
olax333
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Sposobem naturalnym hmmm... ja ostatnio rzuci豉m si na rozja郾iacz joanny i wielki szok ;/ Nie wiem jak je pryska , 瞠by te odrosty by造 r闚no zakryte . Cytryna ma wooolne efekty
olax333 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-12-06, 21:02   #612
karmazynka99
Zakorzenienie

mia豉m blond reflex od joanny, co prawda widocznie rozja郾i, ale chyba te troche zniszczy w這ski, ale zauwazy豉m to po d逝窺zym odstepie od zastosowania.

Moja piel璕nacja w這s闚
Stary 2010-12-07, 02:20   #613
uca
Rozeznanie

Cytat:
a co to znaczy?
To znaczy sredni blond, a nierownomierny jest dlatego bo to naturalny kolor, od slonca mam troche jasniutkich pasm, a od spodu sa ciemne .
Stary 2010-12-08, 11:16   #614
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson

szampon timotei z rumiankiem i bursztynem ma dosyc dobre opinie na KWC jak chodzi o tworzenie jasnych refleksow na wlosach:
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-74...bursztynem.htm
Stary 2010-12-08, 17:38   #615
uca
Rozeznanie

Pare lat temu uzywalam tego Timotei (szampon + odzywka) niestety nie widzialam zadnego efektu, ale kto wie moze od tego czasu ulepszyli formule. Po Johnson's baby rumiankowym wydawaly sie ciut jasniejsze, minimalnie - wiec uwazam ze nie warto probowac bo to dosc kiepski szampon.

Edytowane przez uca
Czas edycji: 2010-12-08 o 17:41
Stary 2010-12-08, 20:26   #616
karmazynka99
Zakorzenienie

ja jeszcze rozjasnielam rumiankiem.

ps Nicoola dzisiaj beda zdj璚ia

Moja piel璕nacja w這s闚
Stary 2010-12-09, 13:42   #617
platynowa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 441

hej!

czytam od pocz徠ku i jestem ciekawa efekt闚 jakie otrzymasz oczywi軼ie kibicuj Ci

a s造sza豉 mo瞠 o tym: http://www.tipy.pl/artykul_269,jak-r...em-winnym.html . Kiedy natrafi豉m na ten artyku i bardzo mnie zaciekawi ten spos鏏 ,ale... nie mia豉m odwagi go wypr鏏owa.

Kiedy dawno temu jak swoje blond w這sy pofarbowa豉m na ciemno dziewczyny poradzi造 mi,瞠 kolor mo積a rozja郾i nak豉daj帷 na w這sy rozkruszon wit C zmieszan z odzywk . efekty by造 widoczne go造m okiem,ale nie wiem czy taki spos鏏 dzia豉 na naturalny kolor w這s闚...

Czyta豉m te ,瞠 korze rabarbaru rozja郾ia w這sy.

Pozdrawiam i czekam na fotki !
platynowa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-12-09, 20:17   #618
karmazynka99
Zakorzenienie

a skad wzi窸as sam witamine C?

Moja piel璕nacja w這s闚
Stary 2010-12-09, 21:39   #619
platynowa
Raczkowanie

wzi窸am zwyk陰 witamin C w tabletkach,zmy豉m z nich t 鄴速a s這dk otoczk i zmia盥zy豉m na papk .
Stary 2010-12-09, 22:12   #620
karmazynka99
Zakorzenienie

a rzeczywiscie tak bardzo ci rozja郾i這?

Moja piel璕nacja w這s闚
Stary 2010-12-10, 15:01   #621
platynowa
Raczkowanie

rozja郾i這 i nada這 przepi瘯ny kolor.
nic a nic nie zniszczy造 mi si po tym w這sy.ale jak pisalam - wtedy mia豉m farbowane w這sy,nie wiem jak i czy ta metoda zadzia豉 na naturalny kolor.
Stary 2010-12-11, 15:51   #622
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson

jst tez wit c w kropelkach, ja stosowalam kilka kropel do maski, ale ta witaminka nadaje zolty odcien - mi nie przeszkadza, ale niektorym tak
Stary 2010-12-27, 13:31   #623
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson

to caly watek o zmianie koloru wlosow sposobami naturalnymi:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=43084&page=18

ja jeszcze ostatnio znalazlam taki krem nadajacy refleksy z avonu, podobno dobry jest: (na allegro tylko mozna dostac, w katalogach juz nie bywa)
http://allegro.pl/listing.php/search...ription=1&sg=0
Stary 2010-12-27, 13:54   #624
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731
Dot.: Jak zmieni kolor w這s闚 sposobami naturalnymi?(bez u篡cia farby)-w徠ek zbiorcz

witam!

ja s造sza豉m,瞠 dla blondask闚 pi瘯nie pasuje wywar z pietruszki, podobno nadaje popielaty odcie
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-12-27, 14:10   #625
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Wiadomo軼i: 8 797
Dot.: Jak zmieni kolor w這s闚 sposobami naturalnymi?(bez u篡cia farby)-w徠ek zbiorcz

Podobno prawda, cho nie pr鏏owa豉m.
Ale co do popielatego odcienia, to jest jeszcze taka maska Kalpi Tone z indyjskich zi馧ek. Ostatnio wypr鏏owa豉m. Mam w這sy farbowane na rudo henn, a naturalnie takie jasnoszare. Po tych zi馧kach farbowa鎍e zrobi造 si bardziej czerwone, a odrosty by造 dos這wnie jak popi馧 (i ciemniejsze)
Lisbeth jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-12-30, 13:45   #626
cividini
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

witam

mam nastepuj帷y problem: moje naturalne w這sy to ciemny kasztan, tudzie blond gdzieniegdzie, durna wzi窸am wczoraj i wyla豉m sobie na 貫b ca陰 butelk wody utlenionej

co robi?? jak wr鏂i do dawnego koloru lub chocia jak przyciemni?

w這sy zrobi造 si po tej wodzie rude!!!!!

za 3 dni id do szko造, nie chc i嗆 z tymi rudymi

prosz o szybk skuteczn metod, poniewa p逝kanki i 鈔odki wyd逝穎ne w czasie nie dla mnie!!!!!

Edytowane przez cividini
Czas edycji: 2010-12-30 o 13:53
cividini jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-12-30, 14:21   #627
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Wiadomo軼i: 8 797

cividini - je郵i ma by szybko, to sposobami naturalnymi nie ma szans. Z rzeczy zwykle dost瘼nych w domu mo積a zrobi p逝kanki, kt鏎e na pewno przez 3 dni ci nie pomog. Inne musia豉by zamawia przez internet albo szuka po mie軼ie.
Lisbeth jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-19, 17:40   #628
Kicurek656
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Witam ,
Ja ju od jakiego tygodnia z hakiem rozja郾iam w這sy naturalnym sposobem. Jestem blondynk z takim mysim odcieniem 鈔edniego blondu. Rok temu strzeli這 mi do g這wy by pofarbowac si na br您 , odt康 u篡wa豉m tylko ciemnych farb. Ostatnie jednak farbowa豉m w這sy we wrze郾iu farb(kolor wyp這wia do 鈔edniego br您u). Ale zacz窸y si imprezy , na kt鏎ych wymagany by conajmniej poprawny wygl康 wi璚 nie mog豉m i嗆 z takimi odrostami na bal... Pofarbowa豉m szamponetk czerwon dwa razy. Raz bo mia豉m taki kaprys , a drugi raz bo nie mia豉m wyj軼ia . Musia豉m dobrze wygl康a na sesji zdj璚iowej. Nast瘼nie zn闚 moje w這sy wymaga造 jakiego wygl康u wiec pofarbowa豉m (zn闚 szamponetk) na bordo. Po wszystkich imprezach ostro wzi窸am si za naturalne roja郾ianie. Co 2 dni Robi tak :
P逝cz w這sy w rumianku , pozostawiam na jakis czas (czasami do godziny)
Nast瘼nie sp逝kuj rumianek i nak豉dam sok z ca貫j cytryny (te trzymam oko這 godziny)
Nak豉dam od篡wk garnier do w這s闚 blond (rumianek i mi鏚 kwiatowy) na ca陰 noc...
Rano myj w這sy .
Bordo i czerwien 豉dnie mi si wyp逝ka造 (to cholerstwo ci瞛ko zmyc) . Jestem ju w ci庵u 4 takiej serii. W這sy s ja郾iejsze to trzeba przyzna . Ale cytryna wysusza je. No ale co za co. Trzeba jednak przyzna , 瞠 豉dnie si b造szcz i wyg豉dzaj. Mam nadziej , 瞠 uda mi si je 豉dnie rozjasnic .
Kicurek656 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-24, 15:49   #629
Lula Mae
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 70

B璠 郵edzi na pewno ten w徠ek
Ja moich blond w這s闚 jeszcze nigdy nie tkn窸am 瘸dn farb ani szamponem koloryzuj帷ym, jednak ostatnimi czasy strasznie mi 軼iemnia造, latem ja郾iej, ale ju nie tak bardzo, jak kiedy.
Czekam z niecierpliwo軼i na opis efekt闚!
Lula Mae jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-25, 08:36   #630
Kicurek656
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

No c騜 ... min窸o chyba troch czasu wi璚 dobrze by這by si wypowiedzie. Jestem po jakiej 7 takiej serii i w trakcie 8 (cos takiego , juz tego nie licz). Zauwa篡豉m , 瞠 jest to powolny proces. Rumianek z cytryn mieszam razem i zostawiam juz do wyschni璚ia a zdarza這 si i na ca陰 noc. W這sy s ja郾iejsze , ale spodziewa豉m si wi瘯szych efekt闚. Szczerze m闚i帷 ten s豉by br您ik jest ca趾iem 豉dny ... No ale jak sie uczepi豉m blond to nich tak juz zostanie.
Cytryna bardzo dobrze wyp逝kuje niechcian farb . Ale wysusza ... Dlatego proponuj od篡wk od razu po zmyciu. Do w這s闚 blond oczywi軼ie. Rumianek dzia豉 , ale najlepiej pozostawiony na ca陰 noc ). To takie moje spostrze瞠nia.
Do ko鎍a tygodnia pom璚z si z tymi specyfikami i id do fryza... . Nie ma co czekac na cud , to bardzo powolny proces
Kicurek656 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
blond, br您owe, brunetka, cynamon, dekoloryzacja, domowe sposoby, eksperymenty, facet w這sy, farbowane wlosy, farbowanie, kakao, kawa, mi鏚, naturalne metody, naturalne rozja郾ianie, naturalne sposoby, przyciemnianie w這s闚, rozja郾ianie, rude w這sy, rudy, w這sy, w這sy blond, w這sy br您 rozja郾ianie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-10-10 18:23:04

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:32.