Jak zmieni kolor w這s闚 sposobami naturalnymi?(bez u篡cia farby)-w徠ek zbiorczy - Strona 23 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-02-25, 16:08   #661
weegirl
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 069
Dot.: Jak zmieni kolor w這s闚 sposobami naturalnymi?(bez u篡cia farby)-w徠ek zbiorcz

Ja zd捫y豉m zrobi ma造 eksperyment, ale jak to ja, wszystko robi豉m na oko i dodawa豉m to, co mi wpad這 pod r瘯.

Po陰czy豉m wod destylowan z miodem i olejem ze s這dkich migda堯w, do tego doda豉m starty cynamon i odrobin 瞠lu aloesowego. Trzyma豉m t papk na w這sach jakie 3h,od czasu do czasu podgrzewaj帷 j. Iii... mam wra瞠nie, 瞠 nieco wyr闚na豉 mi kolor (miesi帷 temu farbowa豉m Wellatonem 12/1 i strasznie mi zrudzia ). Ciekawe, jaki efekt da ten cynamon po這穎ny na ca陰 noc i zrobiony zgodnie z przepisem
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg pocynamonie.jpg (74,6 KB, 127 za豉dowa)
weegirl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-25, 17:00   #662
Smerfetkaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 097
Wpisy w blogu: 1
Dot.: Jak zmieni kolor w這s闚 sposobami naturalnymi?(bez u篡cia farby)-w徠ek zbiorcz

Ciekawa ta metoda cynamonowa szkoda, 瞠 jej nie zna豉m jak mia豉m faze na jasne w這sy. Teraz wola豉bym co skutecznie przyciemniaj帷ego na ch這dny odcie
Smerfetkaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-25, 17:57   #663
VanilQ
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 983

U mnie jaki super rezultat闚 nie da這, troch jakby rozja郾i這, ale odrost闚 nie wzi窸o. Ba豉m si d逝go trzyma t mieszank i chodzi豉m z ni 3 h tylko. ;D Ale zmy to masakra... W這sy sztywne jak druty, nawet od篡wka nie pomog豉, musia豉m czeka a przeschn i dopiero wtedy rozczesa.
Stary 2011-02-28, 15:03   #664
blond_i
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 278

To dzi moja kolej W ubieg造m tyg farbowa豉m w這sy, mia wyj嗆 per這wy blond, wysz這 鄴速ko. Co mnie kusi zostawi na ca陰 noc tylko zmienie nieco przepis i zrobie z 1 szkl. wody i o,5 szkl oliwy lub jakiego innego oleju. Takie pytanie: cynamon mi nie wy穋e w這s闚?
Stary 2011-02-28, 15:10   #665
Smerfetkaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 097

A ja swoje w這sy zamierzam przyciemni jak mi si ju ca趾iem szamponetka zmyje. Zamierzam kupi w tym celu olej z orzech闚
Smerfetkaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-28, 18:21   #666
weegirl
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez blond_i Poka wiadomo嗆
To dzi moja kolej W ubieg造m tyg farbowa豉m w這sy, mia wyj嗆 per這wy blond, wysz這 鄴速ko. Co mnie kusi zostawi na ca陰 noc tylko zmienie nieco przepis i zrobie z 1 szkl. wody i o,5 szkl oliwy lub jakiego innego oleju. Takie pytanie: cynamon mi nie wy穋e w這s闚?
Ja nie nak豉dam na ca陰 noc nic, czego nie sprawdzi豉m wcze郾iej w ci庵u dnia U mnie cynamon nic z貫go nie zrobi, 豉dnie si te wyp逝ka, ale jak Ci podra積i albo dostaniesz alergii to mo瞠 by nieciekawie Ja bym najpierw zrobi豉 pr鏏 w ci庵u dnia.
Stary 2011-02-28, 20:10   #667
VanilQ
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez blond_i Poka wiadomo嗆
Nie nak豉daj na ca陰 noc, zr鏏 to w dzie. Nie wiadomo jak w這sy czy te sk鏎a g這wy zareaguj na cynamon. Poza tym nie wiem czy ca豉 noc to jednak nie za d逝go... A je郵i wyszed Ci 鄴速y kolor to spr鏏uj wyp逝ka w這sy w fioletowej p逝kance albo umyj fioletowym szamponem, powinien zlikwidowa 鄴速y odcie.
Stary 2011-03-03, 14:02   #668
venus in furs
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 744

Ju jestem po, zostawi豉m mask na ca陰 noc.

Efekt jest ca趾iem ciekawy - na moich 鈔edni/truskawkowy blond w這sach pojawi這 si mn鏀two drobniutkich refleks闚. W這sy pi瘯nie pachn, ale cynamon mocno je usztywni - mimo mycia najpierw od篡wk, potem szamponem i na這瞠nia maski s teraz dosc szorstkie i sporo si u豉ma這 przy czesaniu.

Mazid這 jest bardzo brudz帷e, dosta豉m podra積ienia w miejscu gdzie folia dotyka豉 sk鏎y, i generalnie uwa瘸m 瞠 w tym wypadku sk鏎ka jest niewarta wyprawki. Wracam do Joanny Reflex Blond, cytryny i od篡wki Garniera z miodem i rumiankiem. Mniej z tym babrania, a efekt lepszy.

Moje w這sowe patenty:
Prostowanie bez prostownicy i suszarki
"Metoda kubeczkowa" udoskonalona
venus in furs jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-06, 10:11   #669
ona1960
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 453

na rozja郾ianie w這s闚 z pewno軼i 鈍ietny jest mi鏚 dodawany do od篡wki po miesi帷u w這sy s o wiele ja郾iejsze i takie... naturalne
ale chcia豉m was ostrzec przed dodawaniem do jakiejkolwiek maseczki wody utlenionej... ja tak zrobi豉m i owszem kolor by pi瘯ny... naturalny z這ty blond z pi瘯nymi refleksami... ale po miesi帷u w這sy zacz窸y mi wypada, przesta造 rosn望, by造 jak wata i nawet dzi, a min掖 ju rok nie s takie jak wcze郾iej..
ona1960 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-06, 18:43   #670
rockandrollqueen
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 401

A czy da sie jako na oko odr騜ni mi鏚 podgrzewany od niepodgrzewanego? Bo na miodzie, kt鏎y mam w domu nie ma podanej takiej informacji
Stary 2011-03-06, 21:58   #671
kocurzyca
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 14 254
Wpisy w blogu: 4

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Poka wiadomo嗆
A czy da sie jako na oko odr騜ni mi鏚 podgrzewany od niepodgrzewanego? Bo na miodzie, kt鏎y mam w domu nie ma podanej takiej informacji
O tej porze roku nie ma prawa byc plynny. Musi byc skrystalizowany. A tak poza tym to chyba nie da sie rozroznic.

Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od ma逍y,
rude pochodz od kot闚.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-08, 17:17   #672
majreg
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 742

Zrobi豉m dzi nalewk octow z sza逕i, kory d瑿u i pokrzywy. Mam zamiar u篡wa jako wcierk.Czy kto pr鏏owa takiego sposobu na przyciemnienie siwus闚?
Stary 2011-03-08, 18:05   #673
weegirl
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Poka wiadomo嗆
Chcia豉bym tylko napisa, i do rozja郾iania faktycznie mo瞠 by dobry tylko mi鏚 niepodgrzewany, ale ju jako dodatek do od篡wki dobrze sprawdza si mi鏚 podgrzewany. Ja go stosuj, bo 豉twiej mi go rozmiesza z od篡wk, zreszt szkoda by mi by這 naprawd dobrego miodu.

A tak w og鏊e, mo積a zrobi test- jedna 造瞠czka miodu do ch這dnej wody i patrzymy czy i jak szybko si on rozpuszcza. Im szybciej, tym wi瘯sze szanse, 瞠 zakupili鄉y produkt miodopodobny
Stary 2011-03-08, 20:55   #674
venus in furs
Rozeznanie

Skrystalizowany i w miar tani (7-8 z za 250 ml) mi鏚 widzialam ostatnio w Auchan. Za t cen pewnie jest chi雟ki, ale mo瞠 przynajmniej niepodgrzewany

Moje w這sowe patenty:
Stary 2011-03-09, 12:35   #675
majreg
Wtajemniczenie

Je郵i komu zale篡 na przyciemnieniu to polecam pudry:aml z kalpi tone i eclipt. Jednorazowe po這瞠nie to jakie p馧 tonu ciemniej.
Stary 2011-03-12, 23:28   #676
sylvia_doll
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 163
Dot.: Rozja郾ianie miodem i cynamonem - pr鏏owa kto?

Cytat:
Napisane przez venus in furs Poka wiadomo嗆
ostatnio buszuj帷 po forum lhc natkn窸am si na informacj, 瞠 cynamon - olejek i mielona kora - dosy mocno rozja郾iaj w這sy. Podobnie ma dzia豉 mi鏚. W ko鎍u tutaj znalaz豉m przepis na rozja郾iaj帷 mask, kt鏎a pono jest nawet w stanie rozja郾i henn. Co o tym my郵icie? Ja zamierzam w weekend to "cudo" wypr鏏owa na swoich 鈔edni blond w這sach, po uprzednim zrobieniu pr鏏y uczuleniowej - cynamon mo瞠 podra積ia.

A maska idzie tak:

Sk豉d:
1/2 kubka surowego, czyli niepodgrzewanego miodu. Podgrzany traci w豉軼iwo軼i rozja郾iaj帷e. Dobre pasieki nigdy nie podgrzewaj miodu, i cz瘰to ta informacja jest zawarta na etykiecie.
1 i 1/2 kubka wody destylowanej
1 造磬a sto這wa mielonego cynamonu lub kardamonu
1 造磬a sto這wa oliwy z oliwek extra vergine

wymieszan mask trzeba odstawi na jak捷 godzink, 瞠by sk豉dniki zacz窸y ze sob reagowa.

Nak豉damy p璠zlem albo aplikatorem do farby. (moim zdaniem lepszy b璠zie p璠zel, lepiej tej mikstury nie wsmarowywa w skalp)

potem g這w owijamy foli spozywcz i nak豉damy czepek p造wacki - w這sy musz by ca造 czas mokre. Zostawiamy na w這sach przynajmniej przez godzin, a nawet na ca陰 noc. Rano myjemy szamponem, nawet kilka razy - cynamon podobno lubi usztywnia w這sy.

edit: zacze豉m czyta komentarze pod artyku貫m, i okazuje si 瞠 proporcje s troch inne - 1/4 kubka miodu na p馧torej kubka wody (1:6). I 2 造磬i kardamonu lub cynamonu. Wi璚ej tu: http://forums.longhaircommunity.com/...read.php?t=148
musze sprobowac
sylvia_doll jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-13, 22:47   #677
Sheil
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 157

Cytat:
Napisane przez majreg Poka wiadomo嗆
Je郵i komu zale篡 na przyciemnieniu to polecam pudry:aml z kalpi tone i eclipt. Jednorazowe po這瞠nie to jakie p馧 tonu ciemniej.
Jaka jest szansa, 瞠 w這sy b璠 rude? Bo tego si w豉郾ie boj;x

Sheil jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-13, 23:04   #678
sylvia_doll
Zakorzenienie

Dziewczyny kochane, a ja nalegam - czy macie zdj. z efektem po kalpi tone? ja NIE CHC w zadnym wypadku przyciemniac, wiec prosze ewentualnie o rady, albo odezwijcie sie jesli ktoras z Was chcialaby odkupic za 20 zl (z przesy趾!) t kochan kalpi tone [NIEOTWORZONA!] (czyli 10z zaoszczedzicie na przesylce )
Nie ma 瘸dnej mowy o rudo軼i! Spokojnie! Musia豉by nak豉da ja郾iejsze odcienie do swoich 瞠by by taki efekt. To nie henna poza tym.
Stary 2011-03-14, 19:43   #679
majreg
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Sheil Poka wiadomo嗆
Jaka jest szansa, 瞠 w這sy b璠 rude? Bo tego si w豉郾ie boj;x
Rude to na pewno nie b璠, ale mog mie przeb造sk zieleni je郵i po這篡sz na jasny 鄴速awy blond. Na ciemny mo瞠 nie by w og鏊e wida. Jaki masz kolor w這s闚?
Po這瞠nia tego na jasny blond raczej nie polecam.

---------- Dopisano o 19:43 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Poka wiadomo嗆
Dziewczyny kochane, a ja nalegam - czy macie zdj. z efektem po kalpi tone? ja NIE CHC w zadnym wypadku przyciemniac, wiec prosze ewentualnie o rady, albo odezwijcie sie jesli ktoras z Was chcialaby odkupic za 20 zl (z przesy趾!) t kochan kalpi tone [NIEOTWORZONA!] (czyli 10z zaoszczedzicie na przesylce )
Nie ma 瘸dnej mowy o rudo軼i! Spokojnie! Musia豉by nak豉da ja郾iejsze odcienie do swoich 瞠by by taki efekt. To nie henna poza tym.
Kusisz, ale w tej chwili akurat mam zapas i kalpi tone i amli i jeszcze brahmi. Musz pozu篡wa cho niewykluczone,瞠 za m-c odkupi , jak kto inny mnie nie uprzedzi.
Stary 2011-03-14, 23:24   #680
sylvia_doll
Zakorzenienie

O widzisz, decyduj decyduj si, a propozycj wci捫 podtrzymuj...
a Ja wci捫 poszukuj jakiejs wspanialej odzywki/maski/czegokolwiek poprawiajacego kondycje wlosow, co nie sprawi, ze beda ciemniejsze - a najjlepiej to nawet jakby rozjasnilo je. Pomozcie mi, wyszukiwarka byla odpalana i nie znalazlam nic konkretnego niestety.
Stary 2011-03-15, 00:38   #681
sylvia_doll
Zakorzenienie

Dot.: Rozja郾ianie w這s闚 sposobem naturalnym

A mo瞠 kt鏎a z Was stosowa豉 "http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=13134 &next=1" ? Ma zroznicowane opinie, stad sie nie skusze chyba.
Stary 2011-03-15, 21:09   #682
majreg
Wtajemniczenie

Cytat:
O widzisz, decyduj decyduj si, a propozycj wci捫 podtrzymuj...
a Ja wci捫 poszukuj jakiejs wspanialej odzywki/maski/czegokolwiek poprawiajacego kondycje wlosow, co nie sprawi, ze beda ciemniejsze - a najjlepiej to nawet jakby rozjasnilo je. Pomozcie mi, wyszukiwarka byla odpalana i nie znalazlam nic konkretnego niestety.
A co Twoim w這skom dolega? Wygl康aj na megazdrowe.
Efekt przyciemnienia wyst瘼uje cz瘰to gdy w這sy odzyskuj kondycj i nast瘼uje domkni璚ie 逝sek.
Rozja郾i w這sy sposobami naturalnymi jest znacznie trudniej ni przyciemni. Cassia zmywa si z pr璠ko軼i 鈍iat豉, pozostaj zio豉, mi鏚, cynamon, cytryna. Ale To na ciemnych w這sach daje znikomy efekt. Mask w這s闚 nie rozja郾isz, chyba,瞠 zawiera rumianek, a jak jest skuteczna to si nawet lekko mog przyciemni.

Edytowane przez majreg
Czas edycji: 2011-03-15 o 21:11
majreg jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-15, 23:29   #683
sylvia_doll
Zakorzenienie

S s.. ale i tak dalej dbam o nie jakby by造 nieokie透nane, taka fobia
Co do koloru - chc naturalnie rozja郾i, wi璚 za 2 dni, w czwartek zabawi si z cynamonem OBIECUJ, i sko鎍z narzeka. o ile nie znajd kolejnego "celu"
Stary 2011-03-15, 23:52   #684
venus in furs
Rozeznanie

apropo cynamonu. Zacz窸am go dodawa - g堯wnie dla zapachu - do moich wied幟owych mikstur nak豉danych przed myciem. Zwykle to jaka mieszanka odzywki, miodu i oleju, czesto cytryna. Dzisiaj zmieni豉m przepis, i, na Teutatesa, mam ja郾ejsze w這sy! Ca這nocne moczenie w w wodzie z miodem i cynamonem da這 mniejsze efekty, a przed mask mia豉m w這sy naolejowane rycyn

Mo瞠 zmiana jest, jak mawia豉 moja babcia, tylko "mnie w oczach", ale planuj dalsze testy. Dam ni瞠j przepis, g堯wnie 瞠by nie zapomnie, bo maska to by pe貫n spontan

Mia豉m w這sy wcze郾iej naolejowane mieszank rycynowego i oliwki babydream. A w kubeczku zmiesza豉m:

2 造chy miodu
造磬 nafty
造磬 oleju rycynowego
造磬 oliwy z oliwek
造磬 cynamonu
kilka kropel olejku cynamonowego
i 2 造chy Isany z olejkiem babassuu

Wysz這 troch jak mi鏚 z mas貫m i korzeniami, kto kiedy piek piernik wie o co chodzi Uda這 mi si toto na這篡 na odrosty, ale 瞠by rozprowadzi po reszcie by這 za t瘼e, wi璚 do tego co zosta這 w kubku wla豉m jeszcze Isany.

Po 3-4 godzinach zmy豉m, pochodzi豉m z Waxem do blondu, a do ostatniego p逝kania doda豉m rumianku i cytryny.

Przy nast瘼nym myciu zrobie dok豉dnie tak samo, zeby si przekonac czy rzeczywiscie dzia豉. Jesli tak, dam znac

Moje w這sowe patenty:

Edytowane przez venus in furs
Czas edycji: 2011-03-15 o 23:53
Stary 2011-03-16, 09:09   #685
Eweninka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 122

Cytat:
A mo瞠 kt鏎a z Was stosowa豉 "http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=13134 &next=1" ? Ma zroznicowane opinie, stad sie nie skusze chyba.

Tego raczej ju nie ma w sprzeda篡.

[ Dante Alighieri ]
Eweninka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-16, 12:59   #686
VanilQ
Rozeznanie

Czekam w takim razie na wynik eksperymentu. W這sy masz farbowane czy naturalne? ;>
Stary 2011-03-16, 16:40   #687
Sheil
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 157

Cytat:
Napisane przez majreg Poka wiadomo嗆
Rude to na pewno nie b璠, ale mog mie przeb造sk zieleni je郵i po這篡sz na jasny 鄴速awy blond. Na ciemny mo瞠 nie by w og鏊e wida. Jaki masz kolor w這s闚?
Po這瞠nia tego na jasny blond raczej nie polecam.
Naturalny mam ciemny blond, ale rozja郾i豉m do 鈔edniego, z這tego blondu. Teraz chcia豉bym przyciemni moje w這sy.

Edytowane przez Sheil
Czas edycji: 2011-03-16 o 16:42
Sheil jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-16, 18:46   #688
majreg
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Sheil Poka wiadomo嗆
Naturalny mam ciemny blond, ale rozja郾i豉m do 鈔edniego, z這tego blondu. Teraz chcia豉bym przyciemni moje w這sy.
Je郵i nie ma w nim za du穎 鄴販i to mo瞠sz spr鏏owa. B璠zie taki lekki ciemniejszy, popielaty refleks, ale na du瞠 przyciemnienie raczej nie licz.
Na LU dziewczyny chwal sza逕i. Pisz,瞠 dzia豉 nawet na siwe w這sy.
Stary 2011-03-16, 20:44   #689
karmazynka99
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 11 142
Wpisy w blogu: 3

a na wizazu pojawi豉 sie raklama sprayu rozja郾iajacego john frieda, nie widzia雀cie go mo瞠 np. w rossmanach?

ciekawi mnie ten produkt.

Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie w這s闚 z wiza瞠m : 65cm completed

Moja piel璕nacja w這s闚
karmazynka99 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-16, 21:28   #690
sylvia_doll
Zakorzenienie

Oj dziewczynki, zadnej chemii!
szkoda mi jednak niszczyc wlosow, polecam wam zrobic to samo! rozjasniacze to jednak rozjasniacze . . rumianek, rabarbar, cynamon - to planuje
Odpowiedz

Tagi
blond, br您owe, brunetka, cynamon, dekoloryzacja, domowe sposoby, eksperymenty, facet w這sy, farbowane wlosy, farbowanie, kakao, kawa, mi鏚, naturalne metody, naturalne rozja郾ianie, naturalne sposoby, przyciemnianie w這s闚, rozja郾ianie, rude w這sy, rudy, w這sy, w這sy blond, w這sy br您 rozja郾ianie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-10-10 18:23:04

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:16.