Jak zmieni kolor w這s闚 sposobami naturalnymi?(bez u篡cia farby)-w徠ek zbiorczy - Strona 24 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-03-16, 21:37   #691
venus in furs
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 744
Dot.: Jak zmieni kolor w這s闚 sposobami naturalnymi?(bez u篡cia farby)-w徠ek zbiorcz

Cytat:
Napisane przez VanilQ Poka wiadomo嗆
Czekam w takim razie na wynik eksperymentu. W這sy masz farbowane czy naturalne? ;>
mam odrost do po這wy szyi, a ca貫 w這sy tak do po這wy 這patek. Przygl康a豉m si w dziennym swietle i na rozjasnionych zmiany nie ma, na odroscie cos przeblyskuje. Po weekendzie zrobie jeszcze raz i napisze, jak posz這.

Moje w這sowe patenty:
Prostowanie bez prostownicy i suszarki
"Metoda kubeczkowa" udoskonalona
venus in furs jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-16, 21:37   #692
sylvia_doll
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 161
Wpisy w blogu: 1
Dot.: Jak zmieni kolor w這s闚 sposobami naturalnymi?(bez u篡cia farby)-w徠ek zbiorcz

venus, ja tez czekam! a i sama moze podobnie bede kombinowala...
ale z tym cynamonem... nie mozna w proszku takiego zwyklego uzyc? w jakiej formie wg najlepszy jest?
sylvia_doll jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-16, 21:38   #693
venus in furs
Rozeznanie

sylvia, ja mam cynamon z Prymatu, mielony Plus olejek cynamonowy Avicenna, 4 z這te w zielarskim.

Moje w這sowe patenty:
Stary 2011-03-16, 21:49   #694
kocurzyca
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 14 250
Wpisy w blogu: 4

Ja kupuje cynamon w korze i samam miele bo wtedy mam 100% pewnosci ze to cynamon, a nie jego tansza siostra cassja, nie posiadajaca wlasciwosci rozjasniajacych.

Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od ma逍y,
rude pochodz od kot闚.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-16, 22:16   #695
venus in furs
Rozeznanie

Ja dolewam do prymatu olejku z cejlonskiego cynamonu, wiec wychodzi na to samo

http://www.avicenna.com.pl/cynamonowy.html To m鎩 olejek. Dziwna cena, ja jestem pewna 瞠 nie p豉ci豉m wi璚ej ni jakie 4 z這te z groszami.

Moje w這sowe patenty:

Edytowane przez venus in furs
Czas edycji: 2011-03-16 o 22:33
Stary 2011-03-16, 22:28   #696
sylvia_doll
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Poka wiadomo嗆
Ja kupuje cynamon w korze i samam miele bo wtedy mam 100% pewnosci ze to cynamon, a nie jego tansza siostra cassja, nie posiadajaca wlasciwosci rozjasniajacych.
hmmm a gdzie takie cos ja dostane? w zielarskim zapewne, prawda?
wydaje mi sie, ze ten proszkowy, typowo spozywczy moze nie miec tak mocnego dzialania. racja.
Stary 2011-03-16, 22:31   #697
venus in furs
Rozeznanie

Cassi te sprzedaj w laskach, wi璚 zanim kupisz dobrze si przyjrzyj http://www.ceylon-cinnamon.com/Identify-Cinnamon.htm

Moje w這sowe patenty:
Stary 2011-03-16, 22:49   #698
kocurzyca
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez venus in furs Poka wiadomo嗆
Ja dolewam do prymatu olejku z cejlonskiego cynamonu, wiec wychodzi na to samo

http://www.avicenna.com.pl/cynamonowy.html To m鎩 olejek. Dziwna cena, ja jestem pewna 瞠 nie p豉ci豉m wi璚ej ni jakie 4 z這te z groszami.
Cukier podrozal to moze olejek tez
Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Poka wiadomo嗆
hmmm a gdzie takie cos ja dostane? w zielarskim zapewne, prawda?
wydaje mi sie, ze ten proszkowy, typowo spozywczy moze nie miec tak mocnego dzialania. racja.
W kazdym lepiej zaopatrzonym sklepie spozywczym
Cytat:
Cassi te sprzedaj w laskach, wi璚 zanim kupisz dobrze si przyjrzyj http://www.ceylon-cinnamon.com/Identify-Cinnamon.htm
Tak, tak. Wlasnie trzeba odroznic. Cynamon to takie cieniutkie warstewki kory. A cassja wyglada jak zwykla kora z drzewa.

Sylvia skoro ten z prymatu to cynamon cejlonski to wlasnie o taki chodzi. Cejlonski to prawdziwy cynamon.

Venus, w PL cassje w calosci widzialas??

rude pochodz od kot闚.

Start 13.09.2011

Edytowane przez kocurzyca
Czas edycji: 2011-03-16 o 22:52
Stary 2011-03-16, 23:31   #699
majreg
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 742

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Poka wiadomo嗆
Cukier podrozal to moze olejek tez

W kazdym lepiej zaopatrzonym sklepie spozywczym

Tak, tak. Wlasnie trzeba odroznic. Cynamon to takie cieniutkie warstewki kory. A cassja wyglada jak zwykla kora z drzewa.

Sylvia skoro ten z prymatu to cynamon cejlonski to wlasnie o taki chodzi. Cejlonski to prawdziwy cynamon.

Venus, w PL cassje w calosci widzialas??

A cassia senna to jeszcze co innego? Bo j sprzedaj w li軼iach i to jest zwyk造 senes.
http://edumed.com.pl/strony/senes.html
Stary 2011-03-16, 23:45   #700
kocurzyca
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez majreg Poka wiadomo嗆
A cassia senna to jeszcze co innego? Bo j sprzedaj w li軼iach i to jest zwyk造 senes.
http://edumed.com.pl/strony/senes.html
To jest jeszcze inna roslinka.

Cassja senna
http://en.wikipedia.org/wiki/Senna_%28plant%29
Cassja (niby cynamon)
http://en.wikipedia.org/wiki/Cassia_bark
Cynamon
http://en.wikipedia.org/wiki/Cinnamon

rude pochodz od kot闚.

Start 13.09.2011

Stary 2011-03-17, 22:55   #701
majreg
Wtajemniczenie

Jestem za豉mana. Mam 2cm odrostu z widocznymi siwkami.
Wszystko mi si zmywa z tego odrostu cassia, amla, calpi tone, brahmi. Nie wiem ju co robi.
R闚nie dobrze mog i rozja郾ia i przyciemnia, bo mam 鈔edni blond z ciemnym odrostem. No i te siwusy. Jak pofarbuj b璠zie siano.
Dorad嬈ie co naturalnego na te siwki.
Stary 2011-03-18, 15:29   #702
Redhaired Witch
Nind穎pesz

Wiadomo軼i: 25 260

Podpatrzy豉m cynamonow metod i wyr鏏owa豉m na sobie ale nie chwyci這, ciekawe co robi 幢e

Wzi窸am 造磬 oliwy z oliwek, miodu, soku z cytryny i cynamonu (takiego w m造nku, sk豉d jak to uj瘭i to skruszone laski cynamonu). I bez wody. Trzyma豉m 3 godz 瞠by si przegryz這, na w這sach 4 h i robi豉m tylko ciemniejsze odrosty.
Problem w tym, 瞠 cynamon by wa積y do 12/09 Ale kurcze, m造nek szczelny, my郵icie, 瞠 mimo to straci rozja郾iaj帷e w豉軼iwo軼i (o ile je w og鏊e mia)? Czy to raczej brak wody a mo瞠 po prostu ta maseczka tak niewiele daje?

Redhaired Witch jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-18, 15:40   #703
venus in furs
Rozeznanie

Na LHC pisz 瞠by nie dawac soku z cytryny, niweluje utleniajace wlasciwosci miodu i cytryny.

Jesli masz rude w這sy to fajnie rozja郾i je korze rabarbaru, do kupienia w sklepie zielarskim (albo samodzielnego wykopania, jak ju uro郾ie )

Majreg, mam kole瘸nk kt鏎a p逝cze siwiejace blond w這sy rumiankiem i lip. Robi si takie z這tawe, a siwki wygladaj ja refleksy. Pewnie po rabarbarze by豚y jeszcze mocniejszy efekt.

Lipa jest w og鏊e genialn p逝kank, ma du穎 郵uz闚 i pi瘯nie nawil瘸 i nab造szcza.

Moje w這sowe patenty:

Czas edycji: 2011-03-18 o 15:50
Stary 2011-03-18, 15:58   #704
Redhaired Witch
Nind穎pesz

Cytat:
Na LHC pisz 瞠by nie dawac soku z cytryny, niweluje utleniajace wlasciwosci miodu i cytryny.

Jesli masz rude w這sy to fajnie rozja郾i je korze rabarbaru, do kupienia w sklepie zielarskim (albo samodzielnego wykopania, jak ju uro郾ie
Aha!
Znaczy si cytryna niweluje cynamon?

Rabarbar to chyba nie dla mnie bo ruda jestem po Venicie a z natury ciemny blond, ale kiedy wypr鏏uj. Dzi瘯i

Stary 2011-03-18, 16:00   #705
venus in furs
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Poka wiadomo嗆
Aha!

Rabarbar to chyba nie dla mnie bo ruda jestem po Venicie a z natury ciemny blond, ale kiedy wypr鏏uj. Dzi瘯i
a, s逝sznie, cynamonu

Moje w這sowe patenty:
Stary 2011-03-18, 17:42   #706
majreg
Wtajemniczenie

Cytat:

Jesli masz rude w這sy to fajnie rozja郾i je korze rabarbaru, do kupienia w sklepie zielarskim (albo samodzielnego wykopania, jak ju uro郾ie )

Majreg, mam kole瘸nk kt鏎a p逝cze siwiejace blond w這sy rumiankiem i lip. Robi si takie z這tawe, a siwki wygladaj ja refleksy. Pewnie po rabarbarze by豚y jeszcze mocniejszy efekt.

Lipa jest w og鏊e genialn p逝kank, ma du穎 郵uz闚 i pi瘯nie nawil瘸 i nab造szcza.

Dzi瘯i, b璠 pr鏏owa. Zawsze jest jaka nadzieja. Niechby si chocia troch zla造 z reszt lub jako wkomponowa造. Niech z鄴趾n, zrudziej,zszarzej,cokol wiek byle nie 鈍ieci造 takie bia貫. Zwyk貫 siwusy s naprawd denerwuj帷e.

Edytowane przez majreg
Czas edycji: 2011-03-18 o 17:45
majreg jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-18, 20:59   #707
Chatul
ma zielone poj璚ie

Wiadomo軼i: 40 453

Ja robi dzisiaj kolejne podej軼ie z cynamonem Wcze郾iej miesza豉m cynamon mielony (me速y ) firmy Prymat z od篡wk Artiste (zielon i r騜ow) i dodawa豉m czasem troch oleju s這necznikowego. Efekty by造 na pocz徠ku, ale po kt鏎ym u篡ciu ju ich nie widzia豉m, wi璚 zaprzesta豉m rozja郾iania w這s闚 cynamonem.
Ale dzisiaj wracam do tej metody Zrobi豉m mieszank od篡wka Bingo algowe + olej s這necznikowy + cynamon mielony (me速y ) firmy Prymat

Wola豉bym sobie m鏂 zemle cynamon kupiony w laskach, ale niestety nie mam takiej mo磧iwo軼i... Wi璚 skazana jestem na kupowanie ju zmielonego (zme速ego) cynamonu...

Cytat:
Napisane przez majreg Poka wiadomo嗆
Zwyk貫 siwusy s naprawd denerwuj帷e.
Co kto lubi Mnie si u niekt鏎ych os鏏 ca貫/cz窷ciowo siwe w這sy bardzo podobaj *_*
Stary 2011-03-18, 21:45   #708
anastazjaaa2
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 16 064

A nie parzy Was w sk鏎 g這wy ta mikstura cynamonowa
anastazjaaa2 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-18, 22:11   #709
Chatul
ma zielone poj璚ie

Wiadomo軼i: 40 453

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Poka wiadomo嗆

Ja nie nak豉dam jej na skalp. Zawsze mam na sk鏎ze g這wy jaki 瞠l aloesowy itp.
Stary 2011-03-18, 22:20   #710
Redhaired Witch
Nind穎pesz

Cytat:
Ja nak豉da豉m na skalp ale nie na przedzia貫k i tylko maza豉m po wierzchu wi璚 nie dosz這 do sk鏎y.

W og鏊e pr鏏owa豉m wieczorem ponownie, bez cytryny, niestety musia豉m zmy po 1,5 h (篡cie mnie do tego zmusi這) i efekt闚 nadal nie wida.
Kurcze, jednak poszukam rabarbaru
A jak ju nic nie pomo瞠 to chyba przyciemni czym w這sy do ciemnorudego zamiast rozja郾ia odrosty... Chocia takie marchewkowe pewnie wyjd na zielono... Ech

Stary 2011-03-18, 22:38   #711
venus in furs
Rozeznanie

A zale篡 ci na bardziej czerwonym czy bardziej rudym odcieniu?

Piekny rudy wychodzi po p逝kance z ugotowanych 逝pin cebuli. Wiem jak to brzmi, ale dzia豉, i zapach nie zostaje na w這sach. Ja mam truskawkowy blond, i po 3 takich p逝kankach by豉m ruda a mi這 Co prawda zmy這 si po 2 myciach, ale i tak by豉m zadowolona.

Gotowa豉m takie dwie spore garsci w 2 litrach wody, studzi豉m i u篡wa豉m jako ostatniego p逝kania, a raczem moczenia, bo polewa豉m tym g這w non stop przez kilka minut. 2 litry starczy, wystarczy tylko mie dwie miski - jedn(ma陰) polewa, a nad drug (du膨) trzyma g這w, 瞠by p逝kanka nie wyl康owa豉 w odp造wie Potem zlewasz wszystko do ma貫j i polewasz od nowa.

ㄆpiny kupowa豉m na wag w supermarketach, tzn pakowa豉m ca陰 torebk 逝pin ze skrzynki plus 1-2 cebule. Koszt- jakie 25 groszy

Je郵i zale篡 ci na czerwieni to podobno dobra jest p逝kanka z hibiskusa, ale na ten temat nie wiem za du穎.

Moje w這sowe patenty:

Czas edycji: 2011-03-18 o 22:42
Stary 2011-03-18, 22:40   #712
anastazjaaa2
Zakorzenienie

To chyba spr鏏uj z tym cynamonem za kila dni....ciekawe czy nie porobi mi sie jakie zielone 豉ty

Red, a jaki Ty masz sw鎩 kolor wlos闚? Bo jak niezbyt ciemny/ jaki bl康/ to przecie henna powinna Ci rowno zlapa bo reszt masz jasnorud przecie?

Edytowane przez anastazjaaa2
Czas edycji: 2011-06-02 o 12:48
Stary 2011-03-18, 22:52   #713
Redhaired Witch
Nind穎pesz

Cytat:
A zale篡 ci na bardziej czerwonym czy bardziej rudym odcieniu?

Piekny rudy wychodzi po p逝kance z ugotowanych 逝pin cebuli. Wiem jak to brzmi, ale dzia豉, i zapach nie zostaje na w這sach. Ja mam truskawkowy blond, i po 3 takich p逝kankach by豉m ruda a mi這 Co prawda zmy這 si po 2 myciach, ale i tak by豉m zadowolona.

Gotowa豉m takie dwie spore garsci w 2 litrach wody, studzi豉m i u篡wa豉m jako ostatniego p逝kania, a raczem moczenia, bo polewa豉m tym g這w non stop przez kilka minut. 2 litry starczy, wystarczy tylko mie dwie miski - jedn polewa, a nad drug trzyma g這w, 瞠by p逝kanka nie wyl康owa豉 w odp造wie Potem zlewasz wszystko do ma貫j i polewasz od nowa.

ㄆpiny kupowa豉m na wag w supermarketach, tzn pakowa豉m ca陰 torebk 逝pin ze skrzynki plus 1-2 cebule. Koszt- jakie 25 groszy
Na rudym mi zale篡, w czerwieni wygl康am strasznie. Dzi瘯i za rad, gotowa豉m w tym wywarze jajka na wielkanoc, haha Ale tak si chrza... khem, bawi co trzecie mycie...? Nie wiem czy mam cierpliwo嗆 ale mo積a spr鏏owa.

Cytat:
Red, a jaki Ty masz sw鎩 kolor wlos闚? Bo jak niezbyt ciemny/ jaki bl康/ to przecie henna powinna Ci rowno zlapa bo reszt masz jasnorud przecie?
Jaki ciemny szarawy blond. A henna rzeczywi軼ie przyciemnia? To by by這 ca趾iem wygodnie. Tzn. te odrosty mam ju zafarbowane na pomara鎍zowo Venit, nie to 瞠 strasz ludzi takim szarym na czubku, po prostu s ciemniejsze od reszty i to jeszcze nier闚nomiernie, po lewej str. bardziej

Stary 2011-03-18, 23:02   #714
anastazjaaa2
Zakorzenienie

Cytat:
Jaki ciemny szarawy blond. A henna rzeczywi軼ie przyciemnia? To by by這 ca趾iem wygodnie. Tzn. te odrosty mam ju zafarbowane na pomara鎍zowo Venit, nie to 瞠 strasz ludzi takim szarym na czubku, po prostu s ciemniejsze od reszty i to jeszcze nier闚nomiernie, po lewej str. bardziej
Czyli nie masz mocno ciemnego odrostu. My郵,瞠 spokojnie wyr闚na Ci henna bez kombinowania
Ja mam ja郾iutki (prawie bia造) odrost ( jak ma p馧 cm, to wygl康am jakbym 造sia豉 ), i lapie mi r闚no z reszt. Nie widac r騜nicy praktycznie, a klade po ca這軼i i nie bawi sie w - najpierw odrosty potem reszta.
Wrzuc jutro zdj璚ie to zobaczysz w dziennym 鈍ietle.

Edytowane przez anastazjaaa2
Czas edycji: 2011-06-02 o 12:46
Stary 2011-03-18, 23:19   #715
Redhaired Witch
Nind穎pesz

Cytat:
Czyli nie masz mocno ciemnego odrostu. My郵,瞠 spokojnie wyr闚na Ci henna bez kombinowania
Ja mam ja郾iutki (prawie bia造) odrost ( jak ma p馧 cm, to wygl康am jakbym lysiala ), i lapie mi r闚no z reszt. Nie widac r騜nicy praktycznie, a klade po ca這軼i i nie bawi sie w - najpierw odrosty potem reszta.
Wrzuc jutro zdj璚ie to zobaczysz w dziennym 鈍ietle.
Super, ch皻nie zobacz jak to wychodzi
Pocieszy豉 mnie, czyli jest jeszcze jaka nadzieja.

Stary 2011-03-18, 23:33   #716
majreg
Wtajemniczenie

Cytat:
Ja nak豉da豉m na skalp ale nie na przedzia貫k i tylko maza豉m po wierzchu wi璚 nie dosz這 do sk鏎y.

W og鏊e pr鏏owa豉m wieczorem ponownie, bez cytryny, niestety musia豉m zmy po 1,5 h (篡cie mnie do tego zmusi這) i efekt闚 nadal nie wida.
Kurcze, jednak poszukam rabarbaru
A jak ju nic nie pomo瞠 to chyba przyciemni czym w這sy do ciemnorudego zamiast rozja郾ia odrosty... Chocia takie marchewkowe pewnie wyjd na zielono... Ech

U mnie pomara鎍zowe nie wychodzi造 na zielono, a k豉d豉m aml, brahmi, eclipt i calpi tone. Robi si taki karmel, jasny br您ik. Za to zmywa si z pr璠ko軼i 鈍at豉. W og鏊e s康z,瞠 w這ski w naturalny spos鏏 daje si i przyciemni i rozja郾i ale efekt jest kr鏒kotrwa造 i trzeba to robi non stop 瞠by go utrzyma.

---------- Dopisano o 23:33 ---------- Poprzedni post napisano o 23:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Chatul Poka wiadomo嗆
Ja robi dzisiaj kolejne podej軼ie z cynamonem Wcze郾iej miesza豉m cynamon mielony (me速y ) firmy Prymat z od篡wk Artiste (zielon i r騜ow) i dodawa豉m czasem troch oleju s這necznikowego. Efekty by造 na pocz徠ku, ale po kt鏎ym u篡ciu ju ich nie widzia豉m, wi璚 zaprzesta豉m rozja郾iania w這s闚 cynamonem.
Ale dzisiaj wracam do tej metody Zrobi豉m mieszank od篡wka Bingo algowe + olej s這necznikowy + cynamon mielony (me速y ) firmy Prymat

Wola豉bym sobie m鏂 zemle cynamon kupiony w laskach, ale niestety nie mam takiej mo磧iwo軼i... Wi璚 skazana jestem na kupowanie ju zmielonego (zme速ego) cynamonu...

Co kto lubi Mnie si u niekt鏎ych os鏏 ca貫/cz窷ciowo siwe w這sy bardzo podobaj *_*

Je郵i p逝kanki z lipy i rumianku mi nie pomog , wypr鏏uj jeszcze ocet sza逕iowo-pokrzywowy.A jak to nic nie da to chyba b璠 musia豉 zacz望 my郵e w豉郾ie w ten spos鏏.

Edytowane przez majreg
Czas edycji: 2011-03-18 o 23:35
majreg jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-19, 00:07   #717
kocurzyca
Zakorzenienie

Cytat:
Ooo, umknela mi ta informacja.
To nastepnym razem zrobie bez cytryny.

A w ogole to wlosy pachnialy mi cynamonem i miodem jeszcze po kolejnym myciu. W domu pachnialo w calym domu. Jak pierniczek
Cytat:

Ja mialam zamiar nie nakladac na skore ale nie wyszlo i normaknie na caly skalp nalozylam. Nic nie pieklo, nic nie grzalo
Moze to zalezy od indywidualnej wrazliwosci skory.

rude pochodz od kot闚.

Start 13.09.2011

Stary 2011-03-19, 11:50   #718
sylvia_doll
Zakorzenienie

Cytat:
Aha!

tez sie doyslilam ze chodzilo o cynamon. czyli 1) cynamon z samym miodem. 2) cytryna z rumiankiem i lipka - czas sprobowac gdy bede miala czas. a z tym eghhh ciezko.
nie myslicie tylko ze nalozone takie cos, takie plukanki, na wlosy po hennie naturalnej mpga wyjsc jakies nieprzewidywalne? chce tylko sprobowac, ot tak. delikatne rozjasnienie po prostu mi sie marzy

a potem (jesli ktos sie zna to bardzo prosze o pomoc) moze sprobuje do henny dodac cos zeby nie wyszlo zbyt ciemno rudo znowu.
Stary 2011-03-19, 12:01   #719
venus in furs
Rozeznanie

sylvia, nie wiem jak henna zareaguje na cytryn, ale dziewczyny na LHC pisa造, 瞠 cynamon po prostu lekko "zdejmuje" henn, bez przebarwiania.

Moje w這sowe patenty:
Stary 2011-03-19, 12:26   #720
kocurzyca
Zakorzenienie

Cytat:
sylvia, nie wiem jak henna zareaguje na cytryn, ale dziewczyny na LHC pisa造, 瞠 cynamon po prostu lekko "zdejmuje" henn, bez przebarwiania.
Ja na LHC czytalam ze kwasne plukanki przyciemniaja henne.
Sylwia jesli nie chcesz przyciemnienia to nie nakladaj na henne nic kwasnego. Cytryny, octu, amli...

rude pochodz od kot闚.

Start 13.09.2011

Odpowiedz

Tagi
blond, br您owe, brunetka, cynamon, dekoloryzacja, domowe sposoby, eksperymenty, facet w這sy, farbowane wlosy, farbowanie, kakao, kawa, mi鏚, naturalne metody, naturalne rozja郾ianie, naturalne sposoby, przyciemnianie w這s闚, rozja郾ianie, rude w這sy, rudy, w這sy, w這sy blond, w這sy br您 rozja郾ianie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-10-10 18:23:04

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:11.