Jak zmieni kolor w這s闚 sposobami naturalnymi?(bez u篡cia farby)-w徠ek zbiorczy - Strona 25 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-03-19, 15:07   #721
sylvia_doll
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 162
Wpisy w blogu: 1
Dot.: Jak zmieni kolor w這s闚 sposobami naturalnymi?(bez u篡cia farby)-w徠ek zbiorcz

Dziewczyny, co racja to racja!
A kocurzyco kochana, oznajmiam, 瞠 ju na這篡豉m raz na henne cytryny, oby這 si bez przyciemnienia na szcz窷cie. Ale cynamon - skoro 軼i庵a farb - to musz zdecydowanie odpu軼i -.- Cytryna mi niesamowicie nab造szczy豉 w這ski.. szkoda jednak ju ryzykowa z ni.
Do rozja郾iania pos逝篡 mo瞠 jednak jeszcze rumianek, mi鏚.. hmm i ziele lipy jako dodatek. Znacie co jeszcze? Co 瞠by nie uj窸o intensywno軼i hennie zarazem.. Troch szkoda mi pieni璠zy zamawia ca陰 cassie dodatkowo..

Jak na razie zastanawiam si komu uda mi si sprzeda Kalpi Tone - nowiutki nieotworzony! Jest jaka ch皻na?

Edytowane przez sylvia_doll
Czas edycji: 2011-03-19 o 15:12
sylvia_doll jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-19, 17:41   #722
Chatul
ma zielone poj璚ie

Wiadomo軼i: 40 453
Dot.: Jak zmieni kolor w這s闚 sposobami naturalnymi?(bez u篡cia farby)-w徠ek zbiorcz

Robi豉m wczoraj rozja郾iaj帷 brej z cynamonem. Widzia豉m dzisiaj efekty Za to mama nie zauwa篡豉 瞠by mi w這sy chocia troch si rozja郾i造... Wi璚 pewnie sobie wmawia豉m efekt

Ale teraz znowu mam brej na g這wie, tylko doda豉m do niej jeszcze mi鏚
Stary 2011-03-19, 18:09   #723
venus in furs
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 744

Ja w豉郾ie robi drugie podej軼ie do swojej eksperymentalnej brei cynamonowo-miodowo-naftowo-olejowo-odzywkowej. Poprzednim razem te widzia豉m r騜nic, ale teraz dla pewno軼i zrobi豉m sobie zdj璚ie "przed".

Swoj drog to dopiero na tym zdj璚iu zobaczy豉m, jak mocno uda這 mi si rozja郾i w這sy stosuj帷 tylko mi鏚, cytryn, lip, cynamon, rumianek i od czasu do czasu "reflex blond" Joanny. Mam naturalny ciemny blond, kt鏎y po tych wszystkich mazid豉ch zrobi si z這ty z jasnymi refleksami. Kolorystycznie kontrastu z rozja郾ionymi chemicznie ko鎍ami prawie nie ma, ale w jako軼i - jest ogromny. Do po這wy mam jasny, ale superzdrowy "odrost", do po這wy - ja郾iejsze mo瞠 o 1,5 tonu, popalone ko鎍e. Chyba ju nigdy nie u篡je farby

Moje w這sowe patenty:
Prostowanie bez prostownicy i suszarki
"Metoda kubeczkowa" udoskonalona

Edytowane przez venus in furs
Czas edycji: 2011-03-19 o 18:10
venus in furs jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-23, 13:40   #724
Roisin92
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 988

Czy jakiekolwiek pr鏏y naturalnego rozja郾ienia sprawdz si na czarnych w這sach ?
( farbowanych z kasztanowym odrostem, naturalne mam orzechowe, ale po farbowaniu wygl康a jakby by造 kasztanowe )

'Psycho, groupie, coccaine, crazy..'

Roisin92 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-23, 14:28   #725
venus in furs
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 744

rozja郾ianie jak rozja郾ianie, ale farb dobrze spieraj szampony przeciw逝pie穎we ( u mnie si sprawdzi siarkowy Biosulfo z Ziai).

Kiedy ja kilka lat temu pr鏏owa豉m pozby si czerni z w這s闚, to pami皻am 瞠 dzia豉這 jeszcze d逝gie trzymanie maski (nawet do 4 h) i kosmetyki do stylizacji, zw豉szcza lakier. Z godzink przed myciem mocno lakierowa豉m w這sy i potem to wszystko zmywa豉m przeciw逝pie穎wym szamponem. W kilka miesi璚y z brunetki zrobi豉m si ciemnoruda i, i to ju mog豉m rozja郾i do ciemnego blondu.

Moje w這sowe patenty:
Prostowanie bez prostownicy i suszarki
"Metoda kubeczkowa" udoskonalona
venus in furs jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-23, 20:45   #726
sylvia_doll
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Roisin92 Poka wiadomo嗆
Czy jakiekolwiek pr鏏y naturalnego rozja郾ienia sprawdz si na czarnych w這sach ?
( farbowanych z kasztanowym odrostem, naturalne mam orzechowe, ale po farbowaniu wygl康a jakby by造 kasztanowe )
U mnie by這 ci篹ko, ale nie zdecydowa豉m si na ELGON rozja郾iacz polecany tu na wizazu, czego nie zaluje. same odrosly. kwestia roku a teraz sa tylko malutkie ombre hair <jak cos, zobacz w galerii>

Cytat:
Napisane przez venus in furs Poka wiadomo嗆
Ja w豉郾ie robi drugie podej軼ie do swojej eksperymentalnej brei cynamonowo-miodowo-naftowo-olejowo-odzywkowej. Poprzednim razem te widzia豉m r騜nic, ale teraz dla pewno軼i zrobi豉m sobie zdj璚ie "przed".

Swoj drog to dopiero na tym zdj璚iu zobaczy豉m, jak mocno uda這 mi si rozja郾i w這sy stosuj帷 tylko mi鏚, cytryn, lip, cynamon, rumianek i od czasu do czasu "reflex blond" Joanny. Mam naturalny ciemny blond, kt鏎y po tych wszystkich mazid豉ch zrobi si z這ty z jasnymi refleksami. Kolorystycznie kontrastu z rozja郾ionymi chemicznie ko鎍ami prawie nie ma, ale w jako軼i - jest ogromny. Do po這wy mam jasny, ale superzdrowy "odrost", do po這wy - ja郾iejsze mo瞠 o 1,5 tonu, popalone ko鎍e. Chyba ju nigdy nie u篡je farby
Dobry wybor! Farby to samo z這
Stary 2011-04-28, 19:00   #727
dzwoneeczek
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9
rabarbar

s造sza豉m, 瞠 rabarbar razja郾ia w這sy.
tylko czy przy tym je przesusza ?
jak go nak豉da ?

ja znam tylko tak p逝kanke
pokroi na drobno
gotowa 5 min
wystudzi
wyp逝ka mieszank w這sy po umyciu (nie sp逝kiwa)

ps. nie znalaz豉m w徠ku na ten tamat , je郵i jednak jest, to prosz mnie naprostowa
dzwoneeczek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-05-26, 16:29   #728
VanilQ
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 983
Dot.: rabarbar

Cytat:
Napisane przez dzwoneeczek Poka wiadomo嗆
s造sza豉m, 瞠 rabarbar razja郾ia w這sy.
tylko czy przy tym je przesusza ?
jak go nak豉da ?

ja znam tylko tak p逝kanke
pokroi na drobno
gotowa 5 min
wystudzi
wyp逝ka mieszank w這sy po umyciu (nie sp逝kiwa)

ps. nie znalaz豉m w徠ku na ten tamat , je郵i jednak jest, to prosz mnie naprostowa
Ja dzisiaj robi豉m p逝kank z rabarbaru, rozja郾ienia na br您owym odro軼ie nie zauwa篡豉m. Natomiast w這sy to ledwo rozczesa豉m, oj du穎 w這s闚 wyrwa豉m ... Zrobi造 si strasznie sztywne, jakbym na這篡豉 na nie ton lakieru. Mega push up na w這sach, wygl康a豉m jak lew. Zosta這 mi jeszcze troch tej p逝kanki i rabarbaru, wi璚 jak zu篡j wszystko to napisz odczucia. O ile nie wyrw wszystkich w這s闚.
Stary 2011-05-27, 10:38   #729
monika13
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 355

witam
dziewczyny a my郵icie, 瞠 da這by rad zrobi ombre hair takimi domowymi specyfikami ?
monika13 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-05-27, 11:46   #730
sylvia_doll
Zakorzenienie

Pewnie, 瞠 by da這! Ale cierpliwo軼i to musisz mie.. ohohoh! Bo na pewno trzeba bedzie powtorzyc taki zabieg, a wlosy nie beda blyszczace raczej po ziolowych wariacjach, to sie z tym licz
Przyciemnianie czy rozja郾ianie?
Stary 2011-05-27, 12:12   #731
ston3d
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 538

Ja kiedy mia豉m takie "ombre hair" od s這鎍a. D逝go nie 軼ina豉m w這s闚 i ko鎍闚ki by造 koloru ciemnego blond. Ale nie polecam takiego sposobu Rozja郾ia kwiatostan lipy, kwiat dziewanny, rumianek, ale to 瘸dne odkrycie.
Cel II: 瞠by ukochany m鏬 wej嗆 po nich na 3 pi皻ro

Fakty nie przestaj istnie z powodu ich ignorowania.

ston3d jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-05-31, 11:09   #732
monika13
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 355

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Poka wiadomo嗆
Pewnie, 瞠 by da這! Ale cierpliwo軼i to musisz mie.. ohohoh! Bo na pewno trzeba bedzie powtorzyc taki zabieg, a wlosy nie beda blyszczace raczej po ziolowych wariacjach, to sie z tym licz
Przyciemnianie czy rozja郾ianie?
rozja郾ianie :P nie wiem czy ryzykowa, stan moich w這s闚 i tak pozostawia wiele do 篡czenia... chyba je zetn i tyle b璠zie :P
monika13 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-02, 15:45   #733
VanilQ
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 983

Wywar z rabarbaru nie rozja郾ia, po kilku razach nie zauwa篡豉m r騜nicy. Mo瞠 za kr鏒ko stosowa豉m.
Stary 2011-06-03, 15:52   #734
Moyraa
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 592

Je郵i chodzi o rozja郾ianie...
Zauwa篡豉m, 瞠 moje br您owe k豉czki zrobi造 si jasniejsze . Mysla豉m najpierw, 瞠 to zas逝ga szaponu Timotei do w這s闚 br您owych, co mnie dziwi這. A tu si okazuje, 瞠 to chyba dzi瘯i temu, 瞠 u篡wa豉m 瞠lu babydream (kopf bis fuss), kt鏎y zawiera rumianek. Tak瞠 polecam wszystkim spragnionym rozja郾ienia . Z tym, 瞠 nadaje w這som miedzianego po造sku (chocia g這wy uci望 nie dam, 瞠 to od tego 瞠lu, czy w ko鎍u tego szamponu Timotei ). M鎩 naturalny kolor to zimny br您, teraz raczej kolor jest cieplszejszy. Nawet kumpele zauwazy造 r騜nic, wi璚 nie s to jakie moje "widzi mi si" .

Edytowane przez Moyraa
Czas edycji: 2011-06-03 o 16:28
Moyraa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-03, 19:33   #735
karmazynka99
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 11 134
Wpisy w blogu: 3

Cytat:
Napisane przez Moyraa Poka wiadomo嗆
Je郵i chodzi o rozja郾ianie...
Zauwa篡豉m, 瞠 moje br您owe k豉czki zrobi造 si jasniejsze . Mysla豉m najpierw, 瞠 to zas逝ga szaponu Timotei do w這s闚 br您owych, co mnie dziwi這. A tu si okazuje, 瞠 to chyba dzi瘯i temu, 瞠 u篡wa豉m 瞠lu babydream (kopf bis fuss), kt鏎y zawiera rumianek. Tak瞠 polecam wszystkim spragnionym rozja郾ienia . Z tym, 瞠 nadaje w這som miedzianego po造sku (chocia g這wy uci望 nie dam, 瞠 to od tego 瞠lu, czy w ko鎍u tego szamponu Timotei ). M鎩 naturalny kolor to zimny br您, teraz raczej kolor jest cieplszejszy. Nawet kumpele zauwazy造 r騜nic, wi璚 nie s to jakie moje "widzi mi si" .

uzywa豉s jako normalnego szamponu?

jak si pieni ?

Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie w這s闚 z wiza瞠m : 65cm completed

Moja piel璕nacja w這s闚
karmazynka99 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-03, 19:46   #736
Moyraa
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 592

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Poka wiadomo嗆
uzywa豉s jako normalnego szamponu?

jak si pieni ?
Tak, bardzo fajnie si pieni . My郵, 瞠 nawet jak zwyk造 szapon . Tylko po zmyciu pozostawia takie dziwne uczucie, nie wiem jak to nazwa .
(ale nie gwarantuj, 瞠 w這sy po nim zja郾iej, bo jak m闚i豉m - sama nie wiem na 100% czy rozja郾ienie moich w這s闚 to jego zas逝ga )
Moyraa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-03, 19:51   #737
karmazynka99
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Moyraa Poka wiadomo嗆
Tak, bardzo fajnie si pieni . My郵, 瞠 nawet jak zwyk造 szapon . Tylko po zmyciu pozostawia takie dziwne uczucie, nie wiem jak to nazwa .
(ale nie gwarantuj, 瞠 w這sy po nim zja郾iej, bo jak m闚i豉m - sama nie wiem na 100% czy rozja郾ienie moich w這s闚 to jego zas逝ga )

a to fajnie

spoko

Moja piel璕nacja w這s闚
Stary 2011-06-04, 09:52   #738
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

powiedzcie mi, kochane dziewczeta, czy to prawda,瞠 napar z sza逕ii przyciemnia w這sy?
mam rozjasniane (taki 鈔edni, a jak si wyp逝kuje to jasny blond, raczej naturalny, nie ch這dny, nie ciep造), i mam ju odrosty (raczej jasny popielaty blond) i chcia豉bym przyciemnic nieco zafarbowan cz窷c w這s闚, bo moje odrosty wygl康aj zbyt ciemne!
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-04, 17:53   #739
karmazynka99
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka wiadomo嗆
powiedzcie mi, kochane dziewczeta, czy to prawda,瞠 napar z sza逕ii przyciemnia w這sy?
mam rozjasniane (taki 鈔edni, a jak si wyp逝kuje to jasny blond, raczej naturalny, nie ch這dny, nie ciep造), i mam ju odrosty (raczej jasny popielaty blond) i chcia豉bym przyciemnic nieco zafarbowan cz窷c w這s闚, bo moje odrosty wygl康aj zbyt ciemne!

tak s造sza豉m ze przyiemnia i mocno wyg豉dza, ale nie stosowa豉m bo ja nie chc przyciemniac, choc wyg豉dzenia jest kuszace

ale nie wiem jak na farbowanych si sprawdzi

Moja piel璕nacja w這s闚
Stary 2011-06-04, 21:12   #740
Martusiaaaa15
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4
Czy sok z cytryny rozja郾ia w這sy ?

Mam br您owe w這sy i na wakacje chcia豉bym je troch rozja郾i konkretnie to na jasny br您 ; ) I nie wiem czy sok z cytryny rozja郾i je czy nie ? I po jakim czasie w這sy wr鏂 do pierwotnego stanu ?
Martusiaaaa15 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-04, 22:13   #741
sylvia_doll
Zakorzenienie

troszke tak. polegaj jeszcze na sloncuuu!

W ogole to mam plan na szalenstwo male Ot騜 : wzi望 zmiesza cytryn , rabarbar , rumianek w sensowny spos鏏 i tak wcierk po myciu przed nak豉daniem od篡wki robi. Nie powinno nic zareagowa ze sob.. i takich sesji trzy-cztery razy.
Stary 2011-06-05, 16:15   #742
karmazynka99
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Poka wiadomo嗆
troszke tak. polegaj jeszcze na sloncuuu!

W ogole to mam plan na szalenstwo male Ot騜 : wzi望 zmiesza cytryn , rabarbar , rumianek w sensowny spos鏏 i tak wcierk po myciu przed nak豉daniem od篡wki robi. Nie powinno nic zareagowa ze sob.. i takich sesji trzy-cztery razy.

pomys fajny

jesli bedziesz stosow daj zna jak efekty

Moja piel璕nacja w這s闚
Stary 2011-06-05, 20:22   #743
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

no zesz cholera jasna ja chce przyciemnic, a duzo przebywam na sloncu
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-06, 17:40   #744
siatana
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Rudy z ciemnych farbowanych w這s闚, naturalne metody

Chcia豉bym uzyska z w這s闚 farbowanych na ciemny, ch這dny br您 (niestety r闚nie szamponami koloryzuj帷ymi palette..) odcie rudego, w豉軼iwie dowolny, byle w miar naturalny - wchodz帷y w czerwie r闚nie ujdzie, marchewka ju nie. Mam do嗆 d逝gie, do po這wy plec闚 w這sy - nieco zniszczone farbowaniem i prostowaniem, ale zadbane i w przyzwoitej kondycji. Interesuj mnie naturalne metody, mog by stopniowe, byle daj帷e wymierne efekty.. Rabarbar? Czerwone drzewo sanda這we? Prosz o opinie i do鈍iadczenia z takowym procesem uzyskiwania koloru
siatana jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-14, 13:45   #745
masqquerade
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Farbowane w這sy.

Witam, rok temu w wakacje postanowi豉m pofarbowa sobie w這sy. Mia豉m jasny blond, a pofarbowa豉m je na rudo, nie wiem co mi odbi這, ale czasu nie cofn. Zbli瘸j si wakacje, a ja nadal mam rude w這sy, ju nie tak intensywne, ale nadal s. Marzy mi si m鎩 naturalny kolor w這s闚, czy znacie jakie skuteczne domowe sposoby na ich rozja郾ienie? Nie chc ju nak豉da 瘸dnych farb ani rozja郾iaczy, bo znowu wyjdzie co innego ni bym chcia豉. Dodam, 瞠 farbowa豉m je szamponetk na 6-8 zmy ;/ Prosz o dobre rady.
masqquerade jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-14, 13:49   #746
kaps
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 619
Dot.: Farbowane w這sy.

Ja moje rude w這sy rozja郾ia豉m sokiem z cytryny, z reszt gdy mia豉m naturalny blond to te. Nie wiem czy uda Ci si rozja郾i je do naturalnego koloru (raczej w to w徠pi) ale je郵i kilka razy zrobisz sobie tak mask na w這sy to powinny si rozja郾i

Edytowane przez kaps
Czas edycji: 2011-06-14 o 13:53
kaps jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-14, 13:51   #747
WeWlasnejOsobie
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 837
GG do WeWlasnejOsobie
Dot.: Farbowane w這sy.

no c騜 czasem si tak zdarza 瞠 szamponetka nie schodzi
ale skoro farbowa豉 rok temu to powinna mie ju ogromny odrost czy nie?

mog豉by pofarbowac w這sy na odcie najbardziej zbli穎ny do twojego naturalnego,
szampony przeciw逝pie穎we wyp逝kuj kolor,
oraz szampon z rumiankiem rozja郾i w這sy

ale trzeba by cierpliwym bo nic od razu
Stary 2011-06-17, 13:33   #748
Monia852
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 188
Jak rozja郾i w這sy opr鏂z farby?

Hej
Z g鏎y przepraszam, je瞠li ten w徠ek zosta ju poruszony lub pisze go w z造m miejscu
Mam 18 lat. Moje w這sy to ciemny blond. Chcia豉bym je rozja郾i, ale nie chce u篡 do tego farby.
Nie chce aby a tak w這sy zniszczy造 si oraz farba za d逝go trzyma jak na zmiane koloru po raz pierwszy. Mo瞠 znacie jakie godne polecenia kremy roz鈍ietlaj帷e lub co takiego ??
Pozdrawiam
Monia852 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-25, 13:10   #749
Friese
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 682
Dot.: Jak rozja郾i w這sy opr鏂z farby?

Cytat:
Napisane przez Monia852 Poka wiadomo嗆
Hej
Z g鏎y przepraszam, je瞠li ten w徠ek zosta ju poruszony lub pisze go w z造m miejscu
Mam 18 lat. Moje w這sy to ciemny blond. Chcia豉bym je rozja郾i, ale nie chce u篡 do tego farby.
Nie chce aby a tak w這sy zniszczy造 si oraz farba za d逝go trzyma jak na zmiane koloru po raz pierwszy. Mo瞠 znacie jakie godne polecenia kremy roz鈍ietlaj帷e lub co takiego ??
Pozdrawiam
zobacz tutaj:
REFLEX blond Joanna

Stary 2011-07-20, 07:03   #750
uca
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 740

Jestem po 2 miodowych rozjasnianiach, efekt ledwo widoczny ale chyba bede kontynuowac Za pierwszym razem dalam tylko na 2h, wczoraj na cala noc ale podraznilo mi to skalp - spanie w folii, nie miod i ciezko to bylo zmyc .
uca jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
blond, br您owe, brunetka, cynamon, dekoloryzacja, domowe sposoby, eksperymenty, facet w這sy, farbowane wlosy, farbowanie, kakao, kawa, mi鏚, naturalne metody, naturalne rozja郾ianie, naturalne sposoby, przyciemnianie w這s闚, rozja郾ianie, rude w這sy, rudy, w這sy, w這sy blond, w這sy br您 rozja郾ianie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-10-10 18:23:04

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:16.