Jak zmieni kolor w這s闚 sposobami naturalnymi?(bez u篡cia farby)-w徠ek zbiorczy - Strona 27 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-09-29, 20:42   #781
Chatul
ma zielone poj璚ie

Wiadomo軼i: 40 453
Dot.: Jak zmieni kolor w這s闚 sposobami naturalnymi?(bez u篡cia farby)-w徠ek zbiorcz

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Poka wiadomo嗆
a zmy這 sie jajko bez problemu?
Sp逝ka這 si bez problemu, bo szamponem go nie zmywa豉m. Ale w這sy by造 jakby gumowe w dotyku. Dopiero jak by造 suche, to by造 normalne. Tylko pachnia造 jab貫cznikiem I wyprostowa造 si...
Stary 2011-09-29, 20:53   #782
karmazynka99
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 11 140
Wpisy w blogu: 3
Dot.: Jak zmieni kolor w這s闚 sposobami naturalnymi?(bez u篡cia farby)-w徠ek zbiorcz

Cytat:
Napisane przez Chatul Poka wiadomo嗆
Sp逝ka這 si bez problemu, bo szamponem go nie zmywa豉m. Ale w這sy by造 jakby gumowe w dotyku. Dopiero jak by造 suche, to by造 normalne. Tylko pachnia造 jab貫cznikiem I wyprostowa造 si...

oo dobrze wiedziec ze jajo sie sp逝kuje, bo ostatnio mam t逝szcz na g這wie po niedomytych olejach... :/

haha

a z wyprostowaniem to w moim przypadku dobrze, bo lubi jak mam g豉dziutkie w這sy, ale z natury i tak mam proste, ale lubie je podrasowac

Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie w這s闚 z wiza瞠m : 65cm completed

Moja piel璕nacja w這s闚
karmazynka99 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-30, 14:24   #783
Chatul
ma zielone poj璚ie

Wiadomo軼i: 40 453

Jajko si dobrze zmywa Zreszt, jednym z domowych sposob闚 na umycie w這s闚, jest w豉郾ie umycie ich w jajku
Stary 2011-09-30, 20:19   #784
karmazynka99
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Chatul Poka wiadomo嗆
Jajko si dobrze zmywa Zreszt, jednym z domowych sposob闚 na umycie w這s闚, jest w豉郾ie umycie ich w jajku

to ,mnie zaskoczylas

Moja piel璕nacja w這s闚
Stary 2011-11-12, 11:45   #785
plantie
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12

M鎩 kolor naturalny to ciemny blond. Jaki czas temu postanowi豉m zmieni na czarny. Z pocz徠ku by豉m nim zachwycona.. dop鏦i nie zacz窸y si pojawia odrosty, przeb造ski... Pora磬a. Bardzo chcia豉bym ten kolor zatrzyma... ale niestety farbowanie zniszczy這 mi w這sy.. Wi璚 poszpera豉m w internecie szukaj帷 naturalnych sposob闚 na przyciemnianie w這s闚.
A wi璚 dzisiaj robi p逝kank z : czarnej herbaty, kory d瑿u, 逝pin i li軼i orzechu w這skiego, pokrzywy.
Zobaczymy co z tego wyjdzie..
plantie jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-12, 15:45   #786
karmazynka99
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez plantie Poka wiadomo嗆
M鎩 kolor naturalny to ciemny blond. Jaki czas temu postanowi豉m zmieni na czarny. Z pocz徠ku by豉m nim zachwycona.. dop鏦i nie zacz窸y si pojawia odrosty, przeb造ski... Pora磬a. Bardzo chcia豉bym ten kolor zatrzyma... ale niestety farbowanie zniszczy這 mi w這sy.. Wi璚 poszpera豉m w internecie szukaj帷 naturalnych sposob闚 na przyciemnianie w這s闚.
A wi璚 dzisiaj robi p逝kank z : czarnej herbaty, kory d瑿u, 逝pin i li軼i orzechu w這skiego, pokrzywy.
Zobaczymy co z tego wyjdzie..

szalwiw przyciemnia i olej ryynowy

a nie chcesz farbowac henna?

Moja piel璕nacja w這s闚
Stary 2011-11-13, 13:18   #787
plantie
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12

Z domowych sposob闚 (prawie) nic nie wysz這. I na dodatek ten okropny zapach.. Fuj..
To mo瞠 jeszcze wypr鏏uj t sza逕i....
plantie jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-12-13, 21:53   #788
Veissan
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 17

Hej!
Ja te zamierzam przyciemnia w這sy kor d瑿u i olejkiem rycynowym. Mam w這sy w kolorze bardzo ciemny blond/jasny br您, a chcia豉bym uzyska ciemny br您 albo czarny.
Nie wiem tylko po jakim czasie b璠zie wida efekt, je郵i b璠 przez 15 minut co 2-3 dni trzyma w這sy w wywarze z tej kory. Czy kt鏎a z Was ju mo瞠 robi豉 sobie t p逝kank?
A tak poza tym to efekt powinien by szybszy je郵i p逝kanka b璠zie gor帷a (oczywi軼ie nie parz帷a) - to tak ode mnie.
Z g鏎y dzi瘯uj za odpowiedzi.
Veissan jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-12-13, 22:14   #789
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Wiadomo軼i: 8 797

Cytat:
Napisane przez Veissan Poka wiadomo嗆
Hej!
Ja te zamierzam przyciemnia w這sy kor d瑿u i olejkiem rycynowym. Mam w這sy w kolorze bardzo ciemny blond/jasny br您, a chcia豉bym uzyska ciemny br您 albo czarny.
Nie wiem tylko po jakim czasie b璠zie wida efekt, je郵i b璠 przez 15 minut co 2-3 dni trzyma w這sy w wywarze z tej kory. Czy kt鏎a z Was ju mo瞠 robi豉 sobie t p逝kank?
A tak poza tym to efekt powinien by szybszy je郵i p逝kanka b璠zie gor帷a (oczywi軼ie nie parz帷a) - to tak ode mnie.
Z g鏎y dzi瘯uj za odpowiedzi.
Raczej si nie uda. Olejek rycynowy nie na wszyskich dzia豉, a kora d瑿u za 豉two si wyp逝kuje. Na moim szarym blondzie olej rycynowy nie robi nicz kolorem, a p逝kanki dawa造 znikomy efekt.
Ten efekt kolorystyczny mo瞠sz w naturalny spos鏏 osi庵n望 indygo lub mieszank indygo+henna+ewentualnie amla. Tylko w tym wypadku mo瞠 si on okaza niezmywalny.
Lisbeth jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-12-16, 22:01   #790
Veissan
Przyczajenie

Hmmm... i w豉郾ie tu jest problem.
S造sza豉m ju nie raz o hennie, almie i ba鄉ie i zdania na jej temat s podzielone. Kole瘸nka mojej mamy farbowa豉 sobie w這sy henn i wyszed jej pi瘯ny kasztan, ale mojej mamie wyszed ju najbardziej, jaki mo積a sobie wyobrazi, marchewkowy rudy. My郵a豉m ju o malowaniu w這s闚 henn/basm/alm (nie wiem czym to si r騜ni), ale po pierwsze nie wiem gdzie mog豉bym j kupi. Po drugie nie wiem, kt鏎a firma sprzedaje naturaln henn, tak bez domieszek sztucznych barwnik闚 albo farby. Niby wszystkie pisz, 瞠 s naturalne, ale nie jestem co do tego do ko鎍a przekonana. Po trzecie, nie wiem czy henna jest zmywalna. Jedni pisz, 瞠 zmywa si bardzo szybko i uznaj to nawet za wad i niedogodno嗆. Drudzy m闚i, 瞠 jest niezmywalna. I wreszcie po czwarte, nie wiem czy henna jest szkodliwa. Od jednych s造sz, 瞠 tak. Od innych, 瞠 nie i 瞠 nawet od篡wia w這sy. Cho je郵i mia豉by by niezmywalna (tak jak pisze Lisbeth) to musia豉by wnika do wn皻rza w這sa czyli jednak by szkodliwa.
To jak jest w ko鎍u z t zmywalno軼i i szkodliwo軼i?

PS. Przepraszam, 瞠 troch "motam" i powtarzam s這wa, ale nie wiem jak bez tego mia豉bym zapyta si o nurtuj帷e mnie rzeczy.
Stary 2011-12-17, 14:27   #791
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Cytat:
Hmmm... i w豉郾ie tu jest problem.
S造sza豉m ju nie raz o hennie, almie i ba鄉ie i zdania na jej temat s podzielone. Kole瘸nka mojej mamy farbowa豉 sobie w這sy henn i wyszed jej pi瘯ny kasztan, ale mojej mamie wyszed ju najbardziej, jaki mo積a sobie wyobrazi, marchewkowy rudy. My郵a豉m ju o malowaniu w這s闚 henn/basm/alm (nie wiem czym to si r騜ni), ale po pierwsze nie wiem gdzie mog豉bym j kupi. Po drugie nie wiem, kt鏎a firma sprzedaje naturaln henn, tak bez domieszek sztucznych barwnik闚 albo farby. Niby wszystkie pisz, 瞠 s naturalne, ale nie jestem co do tego do ko鎍a przekonana. Po trzecie, nie wiem czy henna jest zmywalna. Jedni pisz, 瞠 zmywa si bardzo szybko i uznaj to nawet za wad i niedogodno嗆. Drudzy m闚i, 瞠 jest niezmywalna. I wreszcie po czwarte, nie wiem czy henna jest szkodliwa. Od jednych s造sz, 瞠 tak. Od innych, 瞠 nie i 瞠 nawet od篡wia w這sy. Cho je郵i mia豉by by niezmywalna (tak jak pisze Lisbeth) to musia豉by wnika do wn皻rza w這sa czyli jednak by szkodliwa.
To jak jest w ko鎍u z t zmywalno軼i i szkodliwo軼i?

PS. Przepraszam, 瞠 troch "motam" i powtarzam s這wa, ale nie wiem jak bez tego mia豉bym zapyta si o nurtuj帷e mnie rzeczy.
Do farbowania w這s闚 u篡wa si dw鏂h ro郵in:
1. lawsonia inermis czyli henna
2. indigofera tinctoria czyli indygo
Amla nie farbuje, ale mo積a doda do henny w celu zakwaszenia i podobno ma piel璕nacyjne w豉軼iwo軼i. Henna wydziela rudoczerwony barwnik, a indygo granatowy.
Nie jestem pewna jak to jest z indygo, ale barwnik z henny (lawson) 陰czy si z keratyn, kt鏎 masz we w這sach i zostaje tam na zawsze. To zawsze jeden i ten sam rodzaj barwnika. Ro郵iny mog si r騜nic zawarto軼i lawsonu, ale to zawsze ten sam lawson.
Do najcz窷ciej powtarzanych bredni nale膨 opowie軼i o oblepianiu w這s闚. Henna nie oblepia w這s闚.
Kolor, kt鏎y uzyskasz po farbowaniu zale篡 od koloru obcnego. Je郵i zafarbujesz jasne w這sy, to uzyskasz marchewkowy kolor. Je郵i br您owe - maho/kasztan. Na bardzo ciemnych b璠zie tylko czerwonawa po鈍iata.
Du穎 te zale篡 od samego przygotowania i post瘼owania tu po farbowaniu. Barwnik z henny 陰czy si z keratyn przez jaki czas i wtedy 1-2 dni nie nale篡 my w這s闚.
Do uzyskania ciemnych kolor闚 (br您y i czer) trzeba u篡 indygo. Mo積a zrobi mieszank od razu z henn, albo podzieli farbowanie na etapy: najpierw farbownaie henn, a potem samym indygo. Na temat trwa這軼i koloru po indygo zdania s podzielone. Niekt鏎ym trzyma si w niesko鎍zono嗆, innym si zmywa. Na sobie jeszcze nie wypr鏏owa豉m w takim stopniu jak henn, wi璚 nie mog poda zbyt wielu szczeg馧闚. Jedyne pasemko zrobione indygo trzyma mi si bez zmian, wi璚 zak豉dam, 瞠 dobrze preprowadzone farbowanie te zapewnia kolor na zawsze.
Naturaln henn bez domieszek naj豉twiej znale潭 w internecie. Ja kupuj Khadi. Ma certyfikat BDIH, jak dla mnie wiarygodny. Henna i indygo nie s szkodliwe. Je郵i kupisz takie bez domieszek chemicznych, to mo瞠sz by pewna.
Barwniki wnikaj do w這sa, ale nie rozumiem dlaczego uwa瘸sz to za szkodliwe. Struktura w這sa nie jest po tym zmieniona.

Jeszcze kilka istotnych informacji:
- Po takim farbowaniu mo積a u篡 farby chemicznej. Nie b璠zie ona bardziej szkodliwa ni normalnie. Trzeba uwa踵 na rozja郾ianie, bo jest problem z wyp逝kaniem barnik闚. Np. w這sy farbowane indygo na czarno zrobi nie po rozja郾ianiu niebieskie. Tylko henny zanieczyszczone sztucznymi barwnikami reaguj niszczycielsko z farb chemiczn.
- "henny" w tubkach (Delia, Venita) to nie s henny. To zwyk貫 zmywalne farby chemiczne. "lasonia inermis extract", kt鏎y si tam znajduje nie ma w豉軼iwo軼i barwi帷ych.
- poczytaj w徠ek o hennie.
Stary 2011-12-27, 21:13   #792
Veissan
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Lisbeth Poka wiadomo嗆
Barwniki wnikaj do w這sa, ale nie rozumiem dlaczego uwa瘸sz to za szkodliwe. Struktura w這sa nie jest po tym zmieniona.
My郵a豉m, 瞠 niszczycielska moc farb do w這s闚 polega na niszczeniu ich za pomoc wnikania barwnik闚 do wn皻rza w這sa, ale teraz dowiedzia豉m si, 瞠 jednak nie

Chcia豉bym si jeszcze tylko zapyta o czarn henn Khadi. Napisa豉, 瞠 henna barwi mniej wi璚ej na rudo/kasztanowo. Na helfach widz "Naturaln henn kolor czarny". Czy henna mo瞠 jednak by czarna?

Jeszcze raz dzi瘯uj Ci za szczeg馧ow odpowied
Stary 2011-12-27, 22:27   #793
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Cytat:
My郵a豉m, 瞠 niszczycielska moc farb do w這s闚 polega na niszczeniu ich za pomoc wnikania barwnik闚 do wn皻rza w這sa, ale teraz dowiedzia豉m si, 瞠 jednak nie

Chcia豉bym si jeszcze tylko zapyta o czarn henn Khadi. Napisa豉, 瞠 henna barwi mniej wi璚ej na rudo/kasztanowo. Na helfach widz "Naturaln henn kolor czarny". Czy henna mo瞠 jednak by czarna?

Jeszcze raz dzi瘯uj Ci za szczeg馧ow odpowied
Na helfach zawsze masz podany sk豉d. O ile dobrze pami皻am, to w przypadku tego produktu jest: indygo, lawsonia, amla. Sama henna barwi na rudo, ale z indygo daje kolory od br您u po czer w zale積o軼i od proporcji zi馧. Tu masz du膨 przewag indygo.
Tak w豉軼iwie czarna henna nie istnieje, to tylko takie potoczne sformu這wanie. Pod t "czarn henn" mog kry si takie produkty jak ca趾iem naturalna Khadi, toksyczne mieszanki z PPD lub pseudozio這we balsamy koloryzuj帷e, kt鏎e z henn nie maj nic wsp鏊nego.
Stary 2011-12-28, 23:56   #794
thejotpe
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Wpisy w blogu: 1
Dot.: Re: ciemniejsze w這sy-do Anety

witam . Jestem ch這pakiem mam rude jasne , " oczo☠☠☠ne " w這sy . Czy po twoim przepisie na rozja郾ianie to zostanie na d逝瞠j ?
thejotpe jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-25, 10:36   #795
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

S逝chajcie, ostatnio przeczyta豉m, 瞠 wywar z korzenia pietruszki daje popiel! No to teraz tylko wypr鏏owa i dam zna, jak posz這
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-13, 22:30   #796
Julianna007
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 28
Exclamation Dot.: Jak zmieni kolor w這s闚 sposobami naturalnymi?(bez u篡cia farby)-w徠ek zbiorcz

Dziewczyny, pomocy! Kiedy regularnie u篡wa豉m olejku rycynowego do moich naturalnie ciemnych blond w這s闚 i faktycznie dzia豉, bo moim celem by這 ich przyciemnienie jednak w zesz造m roku co mi odbi這 i zacz窸am je rozja郾ia rumiankiem. Oko這 3 miesi帷e temu zrobi豉m u fryzjera blond pasemka jednak znowu interesuje mnie powr鏒 do przyciemniania bo dosz豉m do wniosku, 瞠 w ciemniejszych w這sach jest mi po prostu lepiej. Problem tkwi w tym, 瞠 olejek nie dzia豉 na farbowane pasemka i p逝kanki z orzecha i kory d瑿u te co mo瞠 mi pom鏂 opr鏂z farby, bo jej moje w這sy nie znios...
Julianna007 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-15, 14:09   #797
201607040946
Konto usuni皻e

Kochana, to bardzo ciekawe, 瞠 nie dzia豉 na farbowane, my郵a豉m,ze ma by dok豉dnie odwrotnie nie wiem u mnie zawsze na rozja郾ianych chwyta這 od razu, mo瞠 nie masz zniszczonych w連o闚

wiecie, co mui przysz這 do g這wy?? skoro istniej fioletowe i niebieskie p逝kanki do w這s闚 BLOND, mo瞠 by tak mo積a wykorzysta warzywa/owoce tych kolor闚 do naturalnego p豉kania w這s闚?
Stary 2012-02-15, 23:24   #798
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Bak豉瘸ny, jagody, czerwona kapusta, czerwona cebula?
Stary 2012-02-16, 05:08   #799
uca
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 740

Wydaje mi sie ze raczej wywary dzialaja: hibiskus, szafran itd. Pamietam ktos kiedys pisal o probie z sokiem z burakow i nie zadzialalo. Kto wie, soki raczej wlosom nie powinny zaszkodzic, tylko wanne trzeba szybko umyc bo sie moze zabarwic i reczniki jakies stare uzyc.
uca jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-16, 09:50   #800
201607040946
Konto usuni皻e

Cytat:
Napisane przez Lisbeth Poka wiadomo嗆
Bak豉瘸ny, jagody, czerwona kapusta, czerwona cebula?
tak

uca
- g堯g to chyba czerwony jest
Stary 2012-02-17, 05:33   #801
uca
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 740

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka wiadomo嗆
tak

uca
- g堯g to chyba czerwony jest
Proboj, proboj. Jestem ciekawa tych eksperymentow, ja po jednorazowym hibiskusie nie widzialam duzej roznicy, po szafranie wydaje mi sie ze byly lekko pomaranczowe. Ciekawe czy po wywarze z suszonych jagod zrobily by sie niebieskawe .
uca jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-17, 13:43   #802
201607040946
Konto usuni皻e

Mnie chodzi bardziej o popiel na blondzie naturalnym
Stary 2012-02-17, 19:12   #803
karmazynka99
Zakorzenienie

Cytat:
Mnie chodzi bardziej o popiel na blondzie naturalnym
pietruszka chyba daje taki efekt

Moja piel璕nacja w這s闚
Stary 2012-02-18, 11:03   #804
201607040946
Konto usuni皻e

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Poka wiadomo嗆
pietruszka chyba daje taki efekt
no to ci powiem, 瞠 napar z korzenia pietruchy wypr鏏owa豉m, by 鄴速y; dzisiaj zrobi豉m z pio逝nu - jest ciemnorudy
Stary 2012-02-18, 16:18   #805
karmazynka99
Zakorzenienie

Cytat:
no to ci powiem, 瞠 napar z korzenia pietruchy wypr鏏owa豉m, by 鄴速y; dzisiaj zrobi豉m z pio逝nu - jest ciemnorudy
a na w這sach by jaki efekt ?

Moja piel璕nacja w這s闚
Stary 2012-02-18, 20:24   #806
201607040946
Konto usuni皻e

Nie, ale od razu to i nie b璠zie, zw豉szcza jesli to jasny napar. no i przeczyta豉m ,瞠 pio逝n jest dobry na 逝pie i og鏊nie dzia豉 przeciwbatkeryjnieklask i:
Stary 2012-02-19, 18:36   #807
edi26
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6
naturalne rozja郾ianie w這s闚 rudych

Hej dziewczyny! Mam taki problem ostatnio farbowa豉m w這sy kremem koloryzuj帷ym casting creme gloss loreal kolor bursztyn. I kolor ten wyszed mi bardzo ciemny na chcia豉bym kolor rudawy tak jak na opakowaniu. Czy jak rozja郾i w這sy cytryn, oliw i miodem (znalaz豉m tak maseczk kt鏎a podobno rozja郾ia w這sy) to nie wyja one mi pod kolor blond? Blond nie chcia豉bym by.
edi26 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-19, 19:13   #808
trafficjam
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 239
Dot.: naturalne rozja郾ianie w這s闚 rudych

a jaki mia豉 kolor w這s闚 przed farbowaniem? casting si do嗆 szybko wyp逝kuje, bo to w ko鎍u nie jest trwa豉 farba. sama u篡wa豉m kiedy bursztynu i na pocz徠ku wychodzi do嗆 ciemny, taka rudawa czerwie prawie, ale z czasem wyp逝ka si do ja郾iejszego rudego (ale nie taki jak na opakowaniu, bo farbowa豉m na br您owe w這sy, wi璚 bez rozja郾iacza to niemo磧iwe). myj w這sy szamponem przeciw逝pie穎wym, szybciej ci si rozja郾i
trafficjam jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-19, 19:36   #809
edi26
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

ooo nie wiedzia豉m 瞠 szampon przeciw 逝pie穎wy co da naturalny kolor mam ciemny br您 ale raz farbowa豉m trwa陰 farb na kolor intensywna czerwie. A powiedz mi je郵i mo瞠sz trafficjam czy jak zrobie sobie tak maseczk o kt鏎ej wcze郾iej pisa豉m i j si trzyma oko這 6 godzin te da jaki fajny efekt? mo瞠 wiesz
edi26 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-19, 20:53   #810
trafficjam
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 239

szczerze, nie mam poj璚ia co do tej maseczki, pierwszy raz s造sz i jako og鏊nie mnie to nie przekonuje. ale do blondu na pewno ci nie rozja郾i o to si nie martw. bursztyn naprawd po jakim 1,5 tyg, mo瞠 mniej, mo瞠 wi璚ej troch si wyp逝cze i b璠zie ja郾iejszy, ale na taki jak na opakowaniu to nawet nie licz
trafficjam jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
blond, br您owe, brunetka, cynamon, dekoloryzacja, domowe sposoby, eksperymenty, facet w這sy, farbowane wlosy, farbowanie, kakao, kawa, mi鏚, naturalne metody, naturalne rozja郾ianie, naturalne sposoby, przyciemnianie w這s闚, rozja郾ianie, rude w這sy, rudy, w這sy, w這sy blond, w這sy br您 rozja郾ianie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-10-10 18:23:04

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:59.