Jak zmieni kolor w這s闚 sposobami naturalnymi?(bez u篡cia farby)-w徠ek zbiorczy - Strona 28 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2012-02-23, 12:38   #811
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731
Dot.: Jak zmieni kolor w這s闚 sposobami naturalnymi?(bez u篡cia farby)-w徠ek zbiorcz

Zawsze mo積a u篡 naturalnych p逝kanek, co tam dadz nawet na zmycie koloru, cho minimalnie

A ja si napali豉m na gencjan, poczyta豉m o niej,瞠 nadaje si璠o niwelowania 鄴速ego odcienia, a potem... przeczyta豉m,瞠 kobiety jej roztworem wodnym... depiluj nogi!!! no 瞠sz! to jak to jest, odpadna po niej w這sy czy nie?
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-23, 21:26   #812
karmazynka99
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 11 133
Wpisy w blogu: 3
Dot.: Jak zmieni kolor w這s闚 sposobami naturalnymi?(bez u篡cia farby)-w徠ek zbiorcz

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka wiadomo嗆
Zawsze mo積a u篡 naturalnych p逝kanek, co tam dadz nawet na zmycie koloru, cho minimalnie

A ja si napali豉m na gencjan, poczyta豉m o niej,瞠 nadaje si璠o niwelowania 鄴速ego odcienia, a potem... przeczyta豉m,瞠 kobiety jej roztworem wodnym... depiluj nogi!!! no 瞠sz! to jak to jest, odpadna po niej w這sy czy nie?
oj to po przeczytaniu takich info ba豉bm sie tego na這zyc na w這sy a przynajmniej na skalp

Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie w這s闚 z wiza瞠m : 65cm completed

Moja piel璕nacja w這s闚
karmazynka99 jest teraz online   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-23, 23:16   #813
edi26
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6
Rozjasnianie w這s闚 naturalnie- pomoc :(

Hej dziewczyny! mama w這sy ciemny br您 farbowane i chcia豉bym przefarbowa si na kolor rudy. Jaki p這mienny rudy albo karmelowy czy miedziany byle by rudy:P marze o takich w這sach lecz farby nie przyjmuj mi tego koloru tak jak na opakowaniu tylko strasznie ciemne pr鏏uje rozja郾i je maseczk z cytryn,miodem i oliw . W這sy p逝cze w rumianku i myje szamponem przeciw逝pie穎wym. I nic a nie chcia豉bym potraktowa ich rozjasniaczem bo mi szkoda. Mam w這ski kr璚one i do嗆 g瘰te i staram si ich tak nie wysusza. Pielegnuje jak moge. Macie moze jakie inne sposoby na rozja郾ienie? ale wola陰bym nauturalne . Tylko nie wiem czy to co pomoga, mo瞠 ja nie mam cierpliwo軼i do tego i do d逝go trwa造 efekt. Doradzicie mi co jak mo瞠cioe bede meeega wdzi璚zna jestem tu nowa wiec sie narazie gubie wiem z g鏎y przpraszam ;p
edi26 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-24, 00:22   #814
Chatul
ma zielone poj璚ie

Wiadomo軼i: 40 453

Cytat:
Napisane przez edi26 Poka wiadomo嗆
Hej dziewczyny! mama w這sy ciemny br您 farbowane i chcia豉bym przefarbowa si na kolor rudy. Jaki p這mienny rudy albo karmelowy czy miedziany byle by rudy:P marze o takich w這sach lecz farby nie przyjmuj mi tego koloru tak jak na opakowaniu tylko strasznie ciemne pr鏏uje rozja郾i je maseczk z cytryn,miodem i oliw . W這sy p逝cze w rumianku i myje szamponem przeciw逝pie穎wym. I nic a nie chcia豉bym potraktowa ich rozjasniaczem bo mi szkoda. Mam w這ski kr璚one i do嗆 g瘰te i staram si ich tak nie wysusza. Pielegnuje jak moge. Macie moze jakie inne sposoby na rozja郾ienie? ale wola陰bym nauturalne . Tylko nie wiem czy to co pomoga, mo瞠 ja nie mam cierpliwo軼i do tego i do d逝go trwa造 efekt. Doradzicie mi co jak mo瞠cioe bede meeega wdzi璚zna jestem tu nowa wiec sie narazie gubie wiem z g鏎y przpraszam ;p
Naturalnymi metodami du穎 nie rozja郾isz. Nie zejdziesz z ciemnego br您u do rudego...
Jaki kolor w這s闚 masz naturalnie? Mo瞠 warto poczeka na odrosty i dopiero z nimi dzia豉?
Stary 2012-03-18, 22:11   #815
MalinoweMarzenia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 335
Jak cholera mam to rozja郾i !?

Dziewczyny mam wielki problem ! Nie wiem juz co zrobi aby rozja郾i moje ciemne w這sy. Z natury mam taki jasny - 鈔edni br您 . Pare miesi璚y temu zafarbowa豉m na Czarny Bez z Joanny . S praktycznie czarne z br您owymi refleksami. Dzi Farbowa豉m w這sy na Palon Kawe te z Joanny . Na moich 3 cm odrostach wysz造 rude ! A dalej mam czarne!! Nie chce moich w這s闚 katowa rozja郾iaczami bo wydaje mi si ze s za s豉be na takei rzeczy.
Znacie jakie szampony rozja郾iaj帷e?Kremy,od篡w ki? cokolwiek czym mog豉bym rozja郾ic w這sny w spos鏏 naturalny.. pom騜cie

Wiem,瞠 jest pe軟o takich w徠k闚, przeczyta豉m du穎 stron na ten temat,ale mimo wszystko postanowi豉m tu napisa, jeste軼ie moim jedynym ratunkiem, bo chyba zetn sie na zapa趾

MalinoweMarzenia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-18, 22:19   #816
Anabella43
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 156
Dot.: Jak cholera mam to rozja郾i !?

Farbowanych wlos闚 raczej nie rozja郾isz naturalnymi metodami. Jedyny spos鏏 to uzywanie szampon闚 przeciwlupiezowych (wymyj troche farbe lecz nie rozja郾ia wlos闚), spr鏏owac kapieli rozja郾iaj帷ej (powoduje mniej szk鏚 ni samo rozja郾ianie, poczytaj o tym w徠ek) i nie gwarantuje ale mo瞠sz spr鏏owa na這zy taka maske na wlosy tj. 1 z馧tko i do tego np. 1 造zka oliwy z oliwek lub nafty co kto ma akurat w domu i posiedzie z tym z 3-4h. 草速ko 軼iaga farbe, nie wiedz wcze郾iej o tym zrobi豉m sobie taka maske na pare dni po pofarbowaniu wlos闚 efekt by taki 瞠 wygl康a豉m prawie identycznie jak przed na這zeniem farby.
Stary 2012-03-18, 22:28   #817
MalinoweMarzenia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 335

Najbardziej mi zale篡 na tym zeby t " czer " jako spra , aby mie bardziej br您owe w這sy .
Kiedy nak陰da豉m juz jajka na w這sy i nie zauwa篡豉m zeby mi sie jako kolor zmieni , ale ch皻nie spr鏏uje z tymi jajcami , jestem tak zdesperowana 瞠 jestem gotowa na wszystko Nawet pasma w這s闚 przejecha豉m wod utlenion .. robi豉m p逝kanki z cytryny . Jutro musze i嗆 do drogerii , co mo瞠 znajd dla siebie .

MalinoweMarzenia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-18, 22:37   #818
fraszka105
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 276
GG do fraszka105

Mojej kole瘸nce przy eksperymentach z farbowaniem wysz造 raz zielone w這sy I podobno pom鏬 jej szampon z Barwy z bratkiem

fraszka105 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-19, 09:22   #819
Ametys
BAN sta造

Wiadomo軼i: 257

.

Edytowane przez Ametys
Czas edycji: 2013-02-11 o 04:32
Ametys jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-19, 18:55   #820
Ekstazaa
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 758

Chcia豉bym rozja郾i w這sy na ja郾iejszy odcie br您u ni m鎩. Tylko troch przera瘸 mnie wizja uzyskania rudawego odcienia, tak jak w przypadku stosowania wody utlenionej.. Wi璚 z cytryn i rumiankiem b璠zie takim sam efekt? Te uzyskam rudy pigment?
Ekstazaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-19, 21:25   #821
Chatul
ma zielone poj璚ie

Wiadomo軼i: 40 453

Cytat:
Napisane przez Ekstazaa Poka wiadomo嗆
Chcia豉bym rozja郾i w這sy na ja郾iejszy odcie br您u ni m鎩. Tylko troch przera瘸 mnie wizja uzyskania rudawego odcienia, tak jak w przypadku stosowania wody utlenionej.. Wi璚 z cytryn i rumiankiem b璠zie takim sam efekt? Te uzyskam rudy pigment?
Tego nikt nie wie, ale istnieje taka szansa. S osoby, kt鏎ym rumianek bardzo zarudzi w這sy.
Stary 2012-03-22, 23:24   #822
Ekstazaa
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 758

Cytat:
Napisane przez Chatul Poka wiadomo嗆
Tego nikt nie wie, ale istnieje taka szansa. S osoby, kt鏎ym rumianek bardzo zarudzi w這sy.
Oj to chyba sobie odpuszcz wol nie ryzykowa, gdy nie jest to konieczne
Ekstazaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-04-08, 14:54   #823
wiolka1115
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 703

A co myslicie o dawani samej cytryny na w這sy na kilka godzin? Pozniej o umyciu ich i na這瞠niu maseczki intensywnie regeneruj帷ej?? Czy kt鏎a z was nak豉da豉 sam cytryn?
wiolka1115 jest teraz online   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-04-09, 09:31   #824
karmazynka99
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 11 133
Wpisy w blogu: 3

Cytat:
Napisane przez wiolka1115 Poka wiadomo嗆
A co myslicie o dawani samej cytryny na w這sy na kilka godzin? Pozniej o umyciu ich i na這瞠niu maseczki intensywnie regeneruj帷ej?? Czy kt鏎a z was nak豉da豉 sam cytryn?
ooj ja bym nie dawa豉 bo szusza mo瞠 by

kiedy tak sobie za dawnych czas闚 grzywke pokropi豉m, ale jakoego efektu wielkiego nie widzia豉m..

Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie w這s闚 z wiza瞠m : 65cm completed

Moja piel璕nacja w這s闚
karmazynka99 jest teraz online   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-04-09, 13:02   #825
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

Cytryna bardzo przesusza
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-04-26, 23:56   #826
mmm3m
BAN sta造

Wiadomo軼i: 4 467
Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez uca Poka wiadomo嗆
Karmazynka99 i jak sie sprawuje rabarbar? Nie robi kurczakowych wlosow?
Ja robilam henna gloss z duza iloscia kurkumy i taki mi zloto-pomaranczowy polysk wyszedl na wlosach ciemny blond, fotki w moim albumie. Spiera sie na zloto, tzn. sa coraz mniej rudawe.
Sama w豉snie siedz z kurkum, szafranem i s這dk papryk na w這sach (wymieszane z wod i troch od篡wki)... boj si co z tego wyjdzie. A inspirowa豉m si dziewczynami, kt鏎e te przyprawy mieszaj z henn.

Edytowane przez mmm3m
Czas edycji: 2012-04-27 o 00:09
mmm3m jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-05-01, 18:38   #827
imersja
BAN sta造

Wiadomo軼i: 733

dziewczyny posiadam na wymian szampon Alverde do w這s闚 br您owych,ca趾owicie naturalny z wyci庵ami z orzecha i kasztana , u篡豉mgo raz a potem zmieni豉m kolor w這s闚 wi璚 nie b璠zie mi ju potrzebny , ma bardzo dobre opinie,zapraszam do w徠ku lub na prv

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=612122
imersja jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-05-01, 20:44   #828
uca
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 740

Cytat:
Napisane przez mmm3m Poka wiadomo嗆
Sama w豉snie siedz z kurkum, szafranem i s這dk papryk na w這sach (wymieszane z wod i troch od篡wki)... boj si co z tego wyjdzie. A inspirowa豉m si dziewczynami, kt鏎e te przyprawy mieszaj z henn.
Daj znac jak to wyszlo, mam nadzieje ze cie papryka nie podrazni. Ciekawa jestem czy zabarwi wlosy. Ja tez probowalam plukanki z szafranu (takiego do "paella" - barwienia ryzu w tym daniu wiec to chyba nie te drogocenne preciki, nie wiem, nie byla ta torebeczka wypchana czyms zolto-czerwonym jakas droga) no i efekt byl jakis czerwonawy. Ja juz chyba wiecej glossow robic nie bede, ale moze by tak sam jogurt z kurkuma rzuce na lebek .
A i dodam ze ja mam wlosy w kolrze ciemny blond, nie chce juz henny bo mi sie znudzily rudawe, szukam sposobow na bardziej zlocisty kolor, nawet nie na rozjasnienie tylko wlasnie nadanie zlocistego polsyku. Niestety na miod i rumianek jestem za leniwa

Edytowane przez uca
Czas edycji: 2012-05-01 o 20:47
uca jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-05-10, 09:12   #829
Angels2708
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 197
Wpisy w blogu: 2
GG do Angels2708

Hej kobitki :0 od d逝窺zego czasu mam zamiar przyciemni w這ski wyczyta豉m spos鏏 kawowy
Zaparz czarn kaw lub herbat. Poczekaj, a ca趾owicie wystygnie. Umyj w這sy tak jak zwykle, sp逝cz i wytrzyj. Stoj帷 pod prysznicem polej swoje w這sy esencj i poczekaj, a w這sy dobrze naci庵n kolor. Esencja jest zbyt wodnista i szybko sp造wa z w這s闚, dlatego po odczekaniu kilku minut mo瞠sz je pola ni ponownie. Dobrym sposobem jest r闚nie wlanie esencji do miski i trzymanie w niej zanurzonej g這wy. Po zabiegu umyj w這sy i na堯 od篡wk. Czynno嗆 powtarzaj raz w miesi帷u.

Ale zastanawia mnie jedno :P w innych watkach widzia豉m 瞠 takie p逝kanki robi po umyciu w這sk闚 a tu znalaz豉m przepis na przed myciem. Jak my郵icie robi to jak捷 r騜nice? I my郵a豉m 瞠by do tej kawy doda odrobine octu bo spowoduje to 瞠 szybko kolorek chwyci (pamietam jak kiedy bibu趾 farbowa豉m ko鎍闚ki to tak w豉郾ie mia豉m wod z octem by kolor wsi彗 w w這s - podzia豉這)
Kawa ju si parzy Trzymajcie za mnie kciuki odezw si jak tylko w這ski mi przeschn

Angels2708 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-05-10, 11:02   #830
mmm3m
BAN sta造

Wiadomo軼i: 4 467
Wpisy w blogu: 1

Mia豉m da zna co wysz這 a jako mi si nie chcia這 ale wiem, 瞠 czekacie wi璚 pisz ^^

Samo "farbowanie" to jaka masakra dla mnie by豉. U mnie polega這 ono na wymieszaniu kurkumy wraz z resztk odzywki i wod. Przez co wsz璠zie by這 鄴速o. Ci庵le musia豉m si wyciera bo wsz璠zie mi kapa這 przez foli. Palce mia豉m 鄴速e przez kilka dni. Wsz璠zie w軼iek豉 鄴單. W這sy te d逝go p逝ka豉m ale cudem nie zafarbowa豉m poduszek.

Sam efekt jest s豉by na moich w這sach. Mam w這sy ciemne blond, niemal jasny br您. I sumie kolorek wida jedynie na m這dych w這skach przy twarzy - bo s ja郾iejsze i na ko鎍闚kach, kt鏎e te s ja郾iejsze po daaaawnym farbowaniu jasnymi farbami.

Te ja郾iejsze pasma s takie teraz fajne rudo z這ciste. Pog喚bi mi si jakby efekt ombre hair.
Pewnie bym nieraz robi豉 takie farbowanie tych ko鎍闚ek, gdyby nie syf, plamy na karku, czole, palcach...
Ale chodzi這 mi o z這cisty efekt i taki uzyska豉m.

Uwaga na deszcz, jeszcze przez kilka my lecia豉 mi 鄴速a woda z w這s闚 wi璚 obawiam si, 瞠 podczas deszczu mo瞠my zaplami ubranie.
mmm3m jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-05-11, 07:37   #831
uca
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Angels2708 Poka wiadomo嗆
Hej kobitki :0 od d逝窺zego czasu mam zamiar przyciemni w這ski wyczyta豉m spos鏏 kawowy
Zaparz czarn kaw lub herbat. Poczekaj, a ca趾owicie wystygnie. Umyj w這sy tak jak zwykle, sp逝cz i wytrzyj. Stoj帷 pod prysznicem polej swoje w這sy esencj i poczekaj, a w這sy dobrze naci庵n kolor. Esencja jest zbyt wodnista i szybko sp造wa z w這s闚, dlatego po odczekaniu kilku minut mo瞠sz je pola ni ponownie. Dobrym sposobem jest r闚nie wlanie esencji do miski i trzymanie w niej zanurzonej g這wy. Po zabiegu umyj w這sy i na堯 od篡wk. Czynno嗆 powtarzaj raz w miesi帷u.

Ale zastanawia mnie jedno :P w innych watkach widzia豉m 瞠 takie p逝kanki robi po umyciu w這sk闚 a tu znalaz豉m przepis na przed myciem. Jak my郵icie robi to jak捷 r騜nice? I my郵a豉m 瞠by do tej kawy doda odrobine octu bo spowoduje to 瞠 szybko kolorek chwyci (pamietam jak kiedy bibu趾 farbowa豉m ko鎍闚ki to tak w豉郾ie mia豉m wod z octem by kolor wsi彗 w w這s - podzia豉這)
Kawa ju si parzy Trzymajcie za mnie kciuki odezw si jak tylko w這ski mi przeschn
Plukanki rob po myciu, bo inaczej to efekt bedzie zaden. Ja mam wlosy ciemny blond i probowalam juz i kawowej i herbacianej, no i efekt jednorazowy byl.

Cytat:
Napisane przez mmm3m Poka wiadomo嗆
Mia豉m da zna co wysz這 a jako mi si nie chcia這 ale wiem, 瞠 czekacie wi璚 pisz ^^

Samo "farbowanie" to jaka masakra dla mnie by豉. U mnie polega這 ono na wymieszaniu kurkumy wraz z resztk odzywki i wod. Przez co wsz璠zie by這 鄴速o. Ci庵le musia豉m si wyciera bo wsz璠zie mi kapa這 przez foli. Palce mia豉m 鄴速e przez kilka dni. Wsz璠zie w軼iek豉 鄴單. W這sy te d逝go p逝ka豉m ale cudem nie zafarbowa豉m poduszek.

Sam efekt jest s豉by na moich w這sach. Mam w這sy ciemne blond, niemal jasny br您. I sumie kolorek wida jedynie na m這dych w這skach przy twarzy - bo s ja郾iejsze i na ko鎍闚kach, kt鏎e te s ja郾iejsze po daaaawnym farbowaniu jasnymi farbami.

Te ja郾iejsze pasma s takie teraz fajne rudo z這ciste. Pog喚bi mi si jakby efekt ombre hair.
Pewnie bym nieraz robi豉 takie farbowanie tych ko鎍闚ek, gdyby nie syf, plamy na karku, czole, palcach...
Ale chodzi這 mi o z這cisty efekt i taki uzyska豉m.

Uwaga na deszcz, jeszcze przez kilka my lecia豉 mi 鄴速a woda z w這s闚 wi璚 obawiam si, 瞠 podczas deszczu mo瞠my zaplami ubranie.
To babranie sie jak z henna niemalze. Ja tez nie cierpie jak mi sie jeje po szyji i plecach (dlatego nie chce mi sie robic maski z miodem, bo scieka). Dzieki za rezultaty , fajnie ze dziala! Moze sproboje jak dorwe czysta kurkume, bo mam w domu tylko mieszanke curry - chociaz wlasciwie moze byc. Moja cala henna wyladowala dzisiaj w kiblu, bo zdecydowalam ze juz nie chce takiego czerwonawego koloru, bardziej zloscisty bym chciala, i pozbylam sie jej, co by mnie nie kusila
Stary 2012-05-13, 18:40   #832
yoona
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 516

to teraz ja: zafarbowalam dzis wlosy na blond i wyszly mi zdecydowanie za jasne, okropnie sie czuje, kolor jest taki zloto-popielaty bardzo jasny blond.
nie chce teraz klasc nastepnej farby, mysle nad szamponem do 6 myc...ale czy jest moze inny sposob zeby jakos je przyciemnic?

Blogowy 鈍iat

yoona jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-05-13, 19:16   #833
uca
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez yoona Poka wiadomo嗆
to teraz ja: zafarbowalam dzis wlosy na blond i wyszly mi zdecydowanie za jasne, okropnie sie czuje, kolor jest taki zloto-popielaty bardzo jasny blond.
nie chce teraz klasc nastepnej farby, mysle nad szamponem do 6 myc...ale czy jest moze inny sposob zeby jakos je przyciemnic?
Hmm.. wydaje mi sie ze nie warto ryzykowac z ziolkami bo one nie sa przeznaczona az do tak jasniutkich wlosow, cos dziwnego mogloby wyjsc. Gdzies w tym watku bylo o wywarze z korzenia pietruszki na bardziej popielaty odcien, moze cos takiego mozesz przetestowac. Widze na wizazu ze dziewczyny chwala sobie "szamponetki" z Joanny, sama nie probowalam wiec nie recze. Sa tez "balsamy" z "henna" (w rzeczywistosci to sa zwykle szamponetki) firmy Venita ktore sie splukuja po paru myciach .
Stary 2012-05-13, 20:19   #834
yoona
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 516

uzywalam kiedys tych szamponetek, chyba to jest jedyne wyjscie

Blogowy 鈍iat

yoona jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-05-18, 07:52   #835
Angels2708
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 197
Wpisy w blogu: 2
GG do Angels2708

Ale czy to si op豉ca z tymi szamponetkami babra?? po zastosowaniu b璠zie 豉dnie a p騧niej to tylko patrze jak kolor si zmywa po ka盥ym myciu. Ja myj co drugi dzie w這sy wi璚 taka szamponetka nawet i dwie bo mam w這sy do 這patek musia豉bym co tydzie robi... ma to jaki sens?

Angels2708 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-05-29, 09:26   #836
uca
Rozeznanie

Dziewczyny myslicie ze orzech czy jakas kora debu i inne "brunetkowe" plukanki moga przyciemnic ciemny blond do bardziej brazowego odcienia? Czy ktoras juz probowala? Chodza za mna ciemniejsze wlosy bo jakos rumianek nie daje u mnie ladnego odcienia, wiec pomyslalam ze moze w druga strone .
Stary 2012-05-29, 12:01   #837
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Wiadomo軼i: 8 797

Cytat:
Napisane przez uca Poka wiadomo嗆
Dziewczyny myslicie ze orzech czy jakas kora debu i inne "brunetkowe" plukanki moga przyciemnic ciemny blond do bardziej brazowego odcienia? Czy ktoras juz probowala? Chodza za mna ciemniejsze wlosy bo jakos rumianek nie daje u mnie ladnego odcienia, wiec pomyslalam ze moze w druga strone .
Mog przyciemni, ale moim zdaniem lepiej ju na這篡 ro郵inn farb.
Lisbeth jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-05-29, 16:26   #838
AnetqxD
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 105

Witam.
Wybaczcie je瞠li to o co zapytam ju si tutaj pojawi這, bo przegl康n窸am w徠ek, ale niekt鏎e posty mog造 mi umkn望.
Do rzeczy, przekopywa豉m r騜ne fora w tym wiza, ale nie znalaz豉m odpowiedzi na pytanie, kt鏎e mnie nurtuje. Sw鎩 zimny ciemny br您, traktowa豉m niegdy szamponetkami o r騜nej trwa這軼i (przer騜ne br您y, wpad豉 mi w r璚e nawet czer ) Ju tego nie u篡wam, kolor mam mniej wi璚ej sw鎩, ale odcie... no w豉郾ie, o odcie si tu rozchodzi. W這sy zwyczajnie nabra造 rudego refleksu na ca貫j d逝go軼i. Naturalnie mieni造 si raczej na blond/popiel. P逝ka豉m je w niebieskiej p逝kance dla blondynek, my豉m szamponem z Joanny, p逝ka豉m gencjan i albo rudy poblask si wzmaga, albo nieznacznie gas, ale ci庵le by.
Teraz wykombinowa豉m, 瞠 mog豉bym przecie zrobi p逝kank z cytryny, zanurzy w tym w這sy i wyj嗆 z mokrymi na s這鎍e, ale czy to nie sprawi, ze ten miedziany refleks stanie si intensywniejszy, czy jest szansa, 瞠 si rozja郾i do z這tego? Na blondzie sprawa jest mniej skomplikowana, ale moje w這sy s ciemne i br您owe w dodatku. Ah, zaznacz jeszcze, 瞠 nie chcia豉bym farbowa w這s闚, ani ich rozja郾ia chemicznie- s w dobrej kondycji i d捫 do swojego naturalnego odcienia. Czekam niecierpliwie na jakie wskaz闚ki i pozdrawiam!

Zapuszczam w這sy
Dro盥簑j od: 12.08.2013
Jantaruj od: 18.08.2013

AnetqxD jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-05-29, 17:31   #839
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Wiadomo軼i: 8 797

Cytat:
Napisane przez AnetqxD Poka wiadomo嗆
Witam.
Wybaczcie je瞠li to o co zapytam ju si tutaj pojawi這, bo przegl康n窸am w徠ek, ale niekt鏎e posty mog造 mi umkn望.
Do rzeczy, przekopywa豉m r騜ne fora w tym wiza, ale nie znalaz豉m odpowiedzi na pytanie, kt鏎e mnie nurtuje. Sw鎩 zimny ciemny br您, traktowa豉m niegdy szamponetkami o r騜nej trwa這軼i (przer騜ne br您y, wpad豉 mi w r璚e nawet czer ) Ju tego nie u篡wam, kolor mam mniej wi璚ej sw鎩, ale odcie... no w豉郾ie, o odcie si tu rozchodzi. W這sy zwyczajnie nabra造 rudego refleksu na ca貫j d逝go軼i. Naturalnie mieni造 si raczej na blond/popiel. P逝ka豉m je w niebieskiej p逝kance dla blondynek, my豉m szamponem z Joanny, p逝ka豉m gencjan i albo rudy poblask si wzmaga, albo nieznacznie gas, ale ci庵le by.
Teraz wykombinowa豉m, 瞠 mog豉bym przecie zrobi p逝kank z cytryny, zanurzy w tym w這sy i wyj嗆 z mokrymi na s這鎍e, ale czy to nie sprawi, ze ten miedziany refleks stanie si intensywniejszy, czy jest szansa, 瞠 si rozja郾i do z這tego? Na blondzie sprawa jest mniej skomplikowana, ale moje w這sy s ciemne i br您owe w dodatku. Ah, zaznacz jeszcze, 瞠 nie chcia豉bym farbowa w這s闚, ani ich rozja郾ia chemicznie- s w dobrej kondycji i d捫 do swojego naturalnego odcienia. Czekam niecierpliwie na jakie wskaz闚ki i pozdrawiam!
Cytryna mog豉by pogorszy spraw, bo rozja郾i si tw鎩 naturalny kolor, a ta sztuczna rudo嗆 zostanie. Mog豉by spr鏏owa po這篡 na w這sy indygo, albo mieszank indygo z od篡wk i zobaczy czy to co da. Indygo ma granatowy kolor, a wi璚 w po陰czeniu z rudym da這by br您. Je郵i zale篡 ci na z這tym odcieniu, to mo瞠 zadzia豉 cassia. W og鏊e jest kilka ro郵innych mieszanek nadaj帷ych br您owy odcie, a 瞠 nie s oparte na hennie, to i rudy odcie si minimalizuje. Np. Sante w kolorze Terra. W ka盥ym razie nawet te br您owe mieszanki troche tej henny maj i drobne ryzyko rudo軼i jest.
Jest jeszcze proszek z amli, kt鏎y potrafi nada troch szaro軼i o ile lubisz takie efekty.
Pr鏏owa豉 przyciemniaj帷ych p逝kanek?
Lisbeth jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-05-30, 15:57   #840
AnetqxD
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 105

Cytat:
Napisane przez Lisbeth Poka wiadomo嗆
Cytryna mog豉by pogorszy spraw, bo rozja郾i si tw鎩 naturalny kolor, a ta sztuczna rudo嗆 zostanie. Mog豉by spr鏏owa po這篡 na w這sy indygo, albo mieszank indygo z od篡wk i zobaczy czy to co da. Indygo ma granatowy kolor, a wi璚 w po陰czeniu z rudym da這by br您. Je郵i zale篡 ci na z這tym odcieniu, to mo瞠 zadzia豉 cassia. W og鏊e jest kilka ro郵innych mieszanek nadaj帷ych br您owy odcie, a 瞠 nie s oparte na hennie, to i rudy odcie si minimalizuje. Np. Sante w kolorze Terra. W ka盥ym razie nawet te br您owe mieszanki troche tej henny maj i drobne ryzyko rudo軼i jest.
Jest jeszcze proszek z amli, kt鏎y potrafi nada troch szaro軼i o ile lubisz takie efekty.
Pr鏏owa豉 przyciemniaj帷ych p逝kanek?
Dzi瘯uj za odpowied , nigdy nie mia豉m do czynienia z henn, ani z przyciemniaj帷ymi p逝kankami. Za to u篡wa豉m specyfik闚 do blond w這s闚 i szampon z Joanny dawa jako takie rezultaty, ale boj si, 瞠 na d逝窺z met m鏬豚y wp造n望 na trwa陰 zmian odcienia. Wczoraj umy豉m w這sy sod oczyszczon i to dwa razy pod rz康, dzisiaj w這sy maj po鈍iat starego z這ta, jeszcze troch za ma這 popielato. W og鏊e s rozja郾ione ale zauwa篡豉m, 瞠 takie si zrobi造 odk康 mocniej wyp逝ka mi si Casting, kt鏎ym na pocz徠ku kwietnia potraktowa豉m w這sy. Eh, mo瞠 umyje jeszcze kilka razy t sod i popatrz co si porobi這. Zale瘸這by mi 瞠by je doprowadzi do jak najmniej zrudzia貫j formy i zostawi w spokoju 瞠by sobie odrasta造 naturalne...
Ah, p逝ka豉m w這sy w gencjanie, ona 豉dnie przyciemnia豉, ale refleks mieni mi si na czerwonawo. By mo瞠 za du穎 jej wlewa豉m do wody, bo efekt by przeciwny do zamierzonego.

Zapuszczam w這sy
Dro盥簑j od: 12.08.2013
Jantaruj od: 18.08.2013

Edytowane przez AnetqxD
Czas edycji: 2012-05-30 o 16:04
AnetqxD jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
blond, br您owe, brunetka, cynamon, dekoloryzacja, domowe sposoby, eksperymenty, facet w這sy, farbowane wlosy, farbowanie, kakao, kawa, mi鏚, naturalne metody, naturalne rozja郾ianie, naturalne sposoby, przyciemnianie w這s闚, rozja郾ianie, rude w這sy, rudy, w這sy, w這sy blond, w這sy br您 rozja郾ianie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-10-10 18:23:04

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:10.