Jak zmieni kolor w這s闚 sposobami naturalnymi?(bez u篡cia farby)-w徠ek zbiorczy - Strona 29 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2012-05-31, 04:37   #841
uca
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 740
Dot.: Jak zmieni kolor w這s闚 sposobami naturalnymi?(bez u篡cia farby)-w徠ek zbiorcz

Cytat:
Napisane przez Lisbeth Poka wiadomo嗆
Mog przyciemni, ale moim zdaniem lepiej ju na這篡 ro郵inn farb.
Dziekuje za odpowiedz . Niestety nie jestem zdecydowana na 100% i boje sie za mocnego zczernienia wlosow, bede na poczatek brala sie za srodki mniej trwale, zeby sie przekonac jak sie czuje w ciemniejszych. Poki co kupilam szampon przyciemniajacy z wyciagami z rozmarynu i orzecha wloskiego, po pierwszym myciu juz widze delikatne przyciemnienie wlosow , zobacze jak sie bedzie dalej sprawowal i moze dodam do tego jakies plukanki.
uca jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-05-31, 09:43   #842
lulaluna
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 630
Dot.: Jak zmieni kolor w這s闚 sposobami naturalnymi?(bez u篡cia farby)-w徠ek zbiorcz

Cytat:
Napisane przez uca Poka wiadomo嗆
Dziekuje za odpowiedz . Niestety nie jestem zdecydowana na 100% i boje sie za mocnego zczernienia wlosow, bede na poczatek brala sie za srodki mniej trwale, zeby sie przekonac jak sie czuje w ciemniejszych. Poki co kupilam szampon przyciemniajacy z wyciagami z rozmarynu i orzecha wloskiego, po pierwszym myciu juz widze delikatne przyciemnienie wlosow , zobacze jak sie bedzie dalej sprawowal i moze dodam do tego jakies plukanki.
Mo積a wiedzie co to za szampon?
Kurcze chcia豉bym co zmieni, chocia瘺y odcie My郵a豉m o farbie logony w proszku- br您owa umbra, ale nawet to polecane jest chyba od ciemnego blondu do jasnego br您u co mnie zawiod這 bo mam teraz zdecydowanie ciemny br您, ale jaki taki brzydki :-(Amla podobno przyciemnia i wydobywa ch這dne odcienie, mam ochot spr鏏owa I jeszcze hibiskus mnie kusi, ale on podobno raczej do rudych wi璚 do amli ma si 鈔ednio
lulaluna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-05-31, 16:46   #843
iamsolucky
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 359

Cytat:
Dziewczyny myslicie ze orzech czy jakas kora debu i inne "brunetkowe" plukanki moga przyciemnic ciemny blond do bardziej brazowego odcienia? Czy ktoras juz probowala? Chodza za mna ciemniejsze wlosy bo jakos rumianek nie daje u mnie ladnego odcienia, wiec pomyslalam ze moze w druga strone .
napisz co us造sza豉m od swojego dziadka kobiety za jego czas闚 przyciemnia造 sobie w這s(jasne i ciemne) wywarami z kory oczywi軼ie ale i z niedojrza造ch skorupek orzecha w這skiego. Taka niedojrza豉 jeszcze mi瘯ka, zielona skorupka mia豉 pono tak moc barwi帷 瞠 przy trzymaniu tylko, barwi豉 na br您owo palce ale to spos鏏 dla kogo kto ma lub ma doj軼ie do drzewa z tymi owocami i dobrze do takich wywar闚 doda octu
aha, a pr鏏owa豉 wywar闚 z obierk闚 cebulowych?
do rozja郾ienia w這s闚 pono rewelacyjny jest rabarbar- a ju nalewka rabarbarowa na w鏚ce to ju "super rozja郾iacz"(z opowie軼i znajomej ciotki ale na oczy nie widzia豉m wi璚), za naturaln fioletow p逝kank mo瞠 s逝篡 kwiat malwy

Edytowane przez iamsolucky
Czas edycji: 2012-05-31 o 17:11
iamsolucky jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-05-31, 18:39   #844
uca
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 740

Cytat:
Napisane przez lulaluna Poka wiadomo嗆
Mo積a wiedzie co to za szampon?
Kurcze chcia豉bym co zmieni, chocia瘺y odcie My郵a豉m o farbie logony w proszku- br您owa umbra, ale nawet to polecane jest chyba od ciemnego blondu do jasnego br您u co mnie zawiod這 bo mam teraz zdecydowanie ciemny br您, ale jaki taki brzydki :-(Amla podobno przyciemnia i wydobywa ch這dne odcienie, mam ochot spr鏏owa I jeszcze hibiskus mnie kusi, ale on podobno raczej do rudych wi璚 do amli ma si 鈔ednio
Zalaczam fotke szamponu, ale w Polsce raczej nie ma identycznego produktu, ale juz wygooglowalam ze sa szampony do wlosow braz z ekstraktem wlasnie z orzecha: isana, mrs. potters i venita, moze tez by daly rade? W kraju w ktorym mieszkam jest ich mnostwo bo maja przyciemniac siwe wlosy czarnowlosym, nie wiem czy rzeczywiscie to robi . moze chociaz na tyle ze nie rzucaja sie tak "srebrne nitki" w oczy. Moj w skladzie ma detergenty i wlasnie wysoko ekstrakty z rozmarynu i orzech wloskiego, dalej jakies olejki i inne ekstrakty pielegnujace, szampon ma kolor przezroczysto-brazowy.
Kiedys robilam plukanki z rozmarynu (pomoglo mi na wypadanie) i wlosy byly rzeczywiscie ciemniejsze i takie bardziej popielate.

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Poka wiadomo嗆
napisz co us造sza豉m od swojego dziadka kobiety za jego czas闚 przyciemnia造 sobie w這s(jasne i ciemne) wywarami z kory oczywi軼ie ale i z niedojrza造ch skorupek orzecha w這skiego. Taka niedojrza豉 jeszcze mi瘯ka, zielona skorupka mia豉 pono tak moc barwi帷 瞠 przy trzymaniu tylko, barwi豉 na br您owo palce ale to spos鏏 dla kogo kto ma lub ma doj軼ie do drzewa z tymi owocami i dobrze do takich wywar闚 doda octu
aha, a pr鏏owa豉 wywar闚 z obierk闚 cebulowych?
do rozja郾ienia w這s闚 pono rewelacyjny jest rabarbar- a ju nalewka rabarbarowa na w鏚ce to ju "super rozja郾iacz"(z opowie軼i znajomej ciotki ale na oczy nie widzia豉m wi璚), za naturaln fioletow p逝kank mo瞠 s逝篡 kwiat malwy
Szkoda ze nie znam nikogo z drzewami orzechowymi w ogrodzie . Cebulowej nie probowalam, ale to chyba raczej tak na rudawo barwi? Rudawe to ja juz mam, wlasnie chce je troche zgascic. Z tym rabarbarem to prawda ze rozjasnia, ale ponoc moze nadac kurczakowatego odcienia - wiec balabym sie probowac .
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSCN6163.jpg (55,6 KB, 4 za豉dowa)
uca jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-05-31, 18:49   #845
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Wiadomo軼i: 8 797

Te 逝piny orzecha w這skiego s te czasem w sk豉dach farb ro郵innych. Sante je ma i chyba Logona.
Lisbeth jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-05-31, 18:55   #846
lulaluna
Rozeznanie

Cytat:
Zalaczam fotke szamponu, ale w Polsce raczej nie ma identycznego produktu, ale juz wygooglowalam ze sa szampony do wlosow braz z ekstraktem wlasnie z orzecha: isana, mrs. potters i venita, moze tez by daly rade? W kraju w ktorym mieszkam jest ich mnostwo bo maja przyciemniac siwe wlosy czarnowlosym, nie wiem czy rzeczywiscie to robi . moze chociaz na tyle ze nie rzucaja sie tak "srebrne nitki" w oczy. Moj w skladzie ma detergenty i wlasnie wysoko ekstrakty z rozmarynu i orzech wloskiego, dalej jakies olejki i inne ekstrakty pielegnujace, szampon ma kolor przezroczysto-brazowy.
Kiedys robilam plukanki z rozmarynu (pomoglo mi na wypadanie) i wlosy byly rzeczywiscie ciemniejsze i takie bardziej popielate.
Dzi瘯i za odpowied!
Na isany, pottersy i venity to ja mam zbyt wymagaj帷e w這sy i za wra磧iw sk鏎 g這wy, tak rozpie軼i豉m ten interes natur, 瞠 teraz ojej. Ten tw鎩 to w這ski szampon? Ostatnio kusi mnie jedna w這ska marka, ale opinii 瘸dnych nie mog znale潭, ani sk豉d闚:-( Jeszcze od tej Kingi Rusin wysz豉 seria do ciemnych, ale te czekam na jakie opinie.
Amli pr鏏owa豉? Kto mo瞠 co powiedzie w kwestii amla- ch這dny br您? Tylko o proszek mi chodzi i papk nie o olejki

A teraz mi 鈍ita, 瞠 mia豉m kiedy szampon z rozmarynem i on fajnie na odcie robi, ale niestety podra積ia dziad - szampon, nie rozmaryn Poszukam mo瞠 jeszcze cu znajd;-)
Stary 2012-05-31, 20:47   #847
karmazynka99
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 11 133
Wpisy w blogu: 3

Cytat:
Dzi瘯i za odpowied!
Na isany, pottersy i venity to ja mam zbyt wymagaj帷e w這sy i za wra磧iw sk鏎 g這wy, tak rozpie軼i豉m ten interes natur, 瞠 teraz ojej. Ten tw鎩 to w這ski szampon? Ostatnio kusi mnie jedna w這ska marka, ale opinii 瘸dnych nie mog znale潭, ani sk豉d闚:-( Jeszcze od tej Kingi Rusin wysz豉 seria do ciemnych, ale te czekam na jakie opinie.
Amli pr鏏owa豉? Kto mo瞠 co powiedzie w kwestii amla- ch這dny br您? Tylko o proszek mi chodzi i papk nie o olejki

A teraz mi 鈍ita, 瞠 mia豉m kiedy szampon z rozmarynem i on fajnie na odcie robi, ale niestety podra積ia dziad - szampon, nie rozmaryn Poszukam mo瞠 jeszcze cu znajd;-)
ten szampon z pat and rub i odzywke chyba tez anwen opisywa豉 na swoim blogu

Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie w這s闚 z wiza瞠m : 65cm completed

Moja piel璕nacja w這s闚
karmazynka99 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-05-31, 22:37   #848
lulaluna
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Poka wiadomo嗆
ten szampon z pat and rub i odzywke chyba tez anwen opisywa豉 na swoim blogu
Ostatnio jak zagl康a豉m na jej bloga, by這 瞠 kupi豉 i na recenzje trzeba poczeka Ale faktycznie ju si owa ukaza豉, tylko jak przypuszcza豉m z racji na kolor w這s闚 blogowiczki kwestie odcieniowe zosta造 niezauwa穎ne Je郵i chodzi o od篡wke, to nawet nie wiedzia豉m, 瞠 ma tak wysoko orzech w這ski w sk豉dzie Pewnie pr璠zej czy p騧niej b璠zie moja;-) i tak nie widz dla niej konkurencji je郵i chodzi o gotowce
Stary 2012-05-31, 23:24   #849
Ewcik0410
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 145

Dziewczyny mam nadziej 瞠 pomo瞠cie
chcia豉bym przyciemni jako w這sy , bo mam takie w kolorze jasnego br您u -ciemnego blondu pr鏏owa豉m ju z p逝kankami z kawy ale niestety wielka lipa, nic mi to nie pomaga這...
i szczerze powiedziawszy jako sceptycznie nastawi豉m si na te p逝kanki naturalnymi metodami, bo po ka盥ym myciu kolor si wyp逝kuje...
Od d逝窺zego czasu zastanawiam si nad henn Khadi ciemny br您, tylko jak czytam r騜ne opinie okazuje si 瞠 jest to na prawd b.ciemny ch這dny br您 ,prawie czarny. Mi natomiast, marzy si ciep造 czekoladowy br您 (niestety nie ma takiego odcienia tej henny) , taka ciep豉 l郾i帷a czekolada (co jak ma eva longoria - strasznie podoba mi si jej kolor) my郵a豉m,瞠by mo瞠 kupi jeszcze jasny br您 i zrobi z po堯wek tak mieszanin, ale boj si 瞠 te mi to nie za bardzo wyjdzie...Mo瞠 kt鏎a z Was pr鏏owa豉, miesza豉 proporcje , bardzo prosz Was dziewczyny o pomoc , bo ja niestety nie ma w豉軼iwie 瘸dnego do鈍iadczenia w tych rzeczach
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg choco.jpg (10,3 KB, 10 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg czekolada.jpg (11,4 KB, 11 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg !.jpg (14,3 KB, 12 za豉dowa)

Edytowane przez Ewcik0410
Czas edycji: 2012-05-31 o 23:34
Ewcik0410 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-06-01, 00:00   #850
lulaluna
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Ewcik0410 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny mam nadziej 瞠 pomo瞠cie
chcia豉bym przyciemni jako w這sy , bo mam takie w kolorze jasnego br您u -ciemnego blondu pr鏏owa豉m ju z p逝kankami z kawy ale niestety wielka lipa, nic mi to nie pomaga這...
i szczerze powiedziawszy jako sceptycznie nastawi豉m si na te p逝kanki naturalnymi metodami, bo po ka盥ym myciu kolor si wyp逝kuje...
Od d逝窺zego czasu zastanawiam si nad henn Khadi ciemny br您, tylko jak czytam r騜ne opinie okazuje si 瞠 jest to na prawd b.ciemny ch這dny br您 ,prawie czarny. Mi natomiast, marzy si ciep造 czekoladowy br您 (niestety nie ma takiego odcienia tej henny) , taka ciep豉 l郾i帷a czekolada (co jak ma eva longoria - strasznie podoba mi si jej kolor) my郵a豉m,瞠by mo瞠 kupi jeszcze jasny br您 i zrobi z po堯wek tak mieszanin, ale boj si 瞠 te mi to nie za bardzo wyjdzie...Mo瞠 kt鏎a z Was pr鏏owa豉, miesza豉 proporcje , bardzo prosz Was dziewczyny o pomoc , bo ja niestety nie ma w豉軼iwie 瘸dnego do鈍iadczenia w tych rzeczach
Ja robie orzechem Khadi, ale na moich w這sach orzecha nie wida. W przypadku henny to trzeba spr鏏owa samemu, bo wydaje mi si, 瞠 wiele zale篡 od wyj軼iowego koloru. Jak ogl康a豉m zdj璚ia na forum czy blogach, to ten orzech nigdy nie wygl康a tak jak wychodzi na moich w這sach. Za pierwszym razem wyszed mi 豉dny zimny, bardzo ciemny br您, potem coraz gorzej, ze czwartym wcale nie widzia豉m zmiany, ale br您 to by zdecydowanie ciep造 i szybko si wyp逝kuje.Nazw koloru wcale bym si nie sugerowa豉, tylko w豉郾ie wyj軼iowym kolorem. Wydaje mi si 瞠 na ciemnym blondzie to orzech mo瞠 wyj嗆 w豉郾ie jak taki ciep造 czekoladowy br您. Moja mama robi豉 jasnym br您em i kolor jaki otrzyma豉 niewiele ma wsp鏊nego z jasnym br您em- wyszed bardzo ciep造, rudawy ciemny blond- wcze郾iej mia豉 ciemny blond- w豉軼iwie henna nada豉 tylko bardziej ciep貫go odcienia.

Na dodatkach si nie znam, ale zauwa篡豉m, 瞠 dziewczyny mocno eksperymentuj- ja si boj 瞠 wzgl璠u na wra磧iw sk鏎 g這wy.

Teraz marzy mi si taki kolor jaki za陰czy豉 na 3 focie Jeszcze nie wiem jak to osi庵n. Pierwsze zdj璚ie jest robione w s這鎍u- to te zmienia odcie. Czy jest mo磧iwe mie br您, kt鏎y nawet w s這鎍u jest zimny?
Stary 2012-06-01, 08:42   #851
Ewcik0410
Zakorzenienie

Powiem szczerze, nie mam poj璚ia
Mnie te ca趾iem podoba si kolor z 3 zdj. , mimo 瞠 nie jest czekoladowy, tylko raczej b.ciemny ch這dny br您 , ale to chyba zas逝ga 豉dnych l郾i帷ych w這s闚 zawsze jak widz na farbach te pi瘯ne l郾i帷e tafle w這s闚 , to mam ochot kupi pierwszy br您 z brzegu ... ale potem na szcz窷cie w陰cza mi si wewn皻rzna blokada " piel璕nacja naturalna!" i jako si opanowuj
S造sza豉m, 瞠 kolor zale篡 te od tego ile si go trzyma na w這sach, mo瞠 jakbym trzyma豉 przez np.35min w這sy z豉pa造 by ciemniejszy odcie jedynie o ton czy dwa, ale nie zmieni造 by Ci w czarne ?
Stary 2012-06-01, 09:34   #852
lulaluna
Rozeznanie

Cytat:
S造sza豉m, 瞠 kolor zale篡 te od tego ile si go trzyma na w這sach, mo瞠 jakbym trzyma豉 przez np.35min w這sy z豉pa造 by ciemniejszy odcie jedynie o ton czy dwa, ale nie zmieni造 by Ci w czarne ?
Ale masz na my郵i henne?Ja henne zawsze trzyma豉m 1,5, nie mam por闚nania jaki efekt otrzyma豉bym przy kr鏒kim czasie, ale szczerze przy 35 minutach ba豉bym si 瞠 瘸den;-) Na opakowaniu by這 podane od 30 minut do 2 godzin.

Z twoim aktualnym jasnym br您em/ciemnym blondem to czarny nie powinien wyj嗆. Moje "rodzone";-) w這sy to bardzo ciemny br您, ch這dny, ale niestety matowy i taki szarawy, bez polotu. Farby chemiczne w kolorze ciemnego br您u zawsze wychodzi造 czarne- oczywi軼ie ten czarny szybko schodzi, ale wytrzyma w czarnym nawet 2 tygodnie to dla mnie koszmar, bo wygl康am w nim wstr皻nie.
Poogl康aj sobie jeszcze te galerie i zdj璚ia, bo naprawd orzech na ja郾iejszych w這sach ni moje wychodzi zaskakuj帷o ja郾iejszy. I pami皻aj, 瞠 henna bardzo wysusza- cho za pierwszym razem to b造sk jak z reklamy, to moja wcze郾iejsza piel璕nacja sprzed farbowania henn szybko okaza豉 si niewystarczaj帷a.

Ma kto jakie do鈍iadczenia i por闚nanie co wysusza bardziej henna czy inne zio豉/p逝kanki, jaki ranking;-)?
Stary 2012-06-01, 10:23   #853
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Cytat:
Ma kto jakie do鈍iadczenia i por闚nanie co wysusza bardziej henna czy inne zio豉/p逝kanki, jaki ranking;-)?
U mnie nic nie wysusza, a farbuj zio豉mi oko這 5 lat.
Stary 2012-06-01, 10:59   #854
calella
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 54
Przyciemnianie w這s闚..

Nie wiem czy istnieje ju taki w徠ek na forum, szczerze si przyznam, 瞠 w nat這ku pracy nie mam czasu na jego dok豉dne przejrzenie.. napisz wi璚 (by mo瞠 ponownie)- czy znacie jakie skuteczne sposoby na przyciemnienie naturalnych, ciemnobr您owych w這s闚 bez u篡wania w tym celu farb? mo瞠 jakie domowe metody..takie, kt鏎e dadz widoczny efekt, ale nie zaszkodz w這som. Dzi瘯i za wszystkie sugestie
calella jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-06-01, 11:28   #855
lulaluna
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Lisbeth Poka wiadomo嗆
U mnie nic nie wysusza, a farbuj zio豉mi oko這 5 lat.
To szcz窷ciara jeste, zreszt gdzie widzia豉m twoje w這ski i dobrze zapami皻a豉m, bo pi瘯ne

U mnie zdecydowanie wysusza, oczywi軼ie nie jest to nie do pokonania Jak przez ponad rok nie farbowa豉m ani farbami, ani henn- chcia豉m wr鏂i do naturalnych, oczywi軼ie te co by造 farbowane chemi obci窸am- to u篡waj帷 jedynie jakiego olejku i zmyciu go szamponem w這sy by造 idealnie nawil穎ne, 郵iskie, nie pl徠a造 si. Odk康 si hennuje od篡wki posz造 w ruch, bo nagle zacz窸y by bardzo suche. Tylko ja mam z natury suche falo-loki z wszystkimi fatalnymi sk這nno軼iami do puszenia. I cieniute鎥ie makabrycznie Mo瞠 to dlatego.

Edytowane przez lulaluna
Czas edycji: 2012-06-01 o 11:32
Stary 2012-06-01, 20:35   #856
Ewcik0410
Zakorzenienie

Tak, henne
wow, pierwsze s造sz 瞠by henna wysusza豉, ja w豉郾ie mi璠zy innymi dlatego chcia豉m je przefarbowa 瞠by troch je od篡wi - mam wra瞠nie 瞠 w這sy dziewczyn kt鏎e farbowa造 henna s g豉dkie jak tafla, nawil穎ne , odbite od nasady...
Mam je troch zniszczone, zw豉szcza na ko鎍ach , ale s康zi豉m 瞠 po hennie nabior 篡cia...wi璚 szczerze powiedziawszy ju sama nie wiem co mam robi
mam wra瞠nie 瞠 od samej piel璕nacji bez sls minimalnie mi 軼iemnia造, ale chcia豉bym 瞠by by造 takie l郾i帷e...
Stary 2012-06-01, 21:02   #857
lulaluna
Rozeznanie

Cytat:
Tak, henne
wow, pierwsze s造sz 瞠by henna wysusza豉, ja w豉郾ie mi璠zy innymi dlatego chcia豉m je przefarbowa 瞠by troch je od篡wi - mam wra瞠nie 瞠 w這sy dziewczyn kt鏎e farbowa造 henna s g豉dkie jak tafla, nawil穎ne , odbite od nasady...
Mam je troch zniszczone, zw豉szcza na ko鎍ach , ale s康zi豉m 瞠 po hennie nabior 篡cia...wi璚 szczerze powiedziawszy ju sama nie wiem co mam robi
mam wra瞠nie 瞠 od samej piel璕nacji bez sls minimalnie mi 軼iemnia造, ale chcia豉bym 瞠by by造 takie l郾i帷e...
Nie zniech璚aj si! Ja mam bardzo specyficzne i bardzo cieniutkie w這sy. I tak uwa瘸m, 瞠 henna to co czego ka盥a kobieta powinna chocia raz spr鏏owa U mnie najlepszy efekt by za pierwszym razem, nie wiem czemu p騧niej tak mnie nie ol郾i;-)
Stary 2012-06-01, 22:14   #858
milunia001
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 586

Chyba rzeczywi軼ie spr鏏uj bo kusi mnie strasznie
milunia001 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-06-02, 09:33   #859
Angels2708
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 197
Wpisy w blogu: 2
GG do Angels2708

Hejka w豉郾ie wpad豉m dzi na pomys je郵i chodzi o spos鏏 przyciemniania w這s闚 kaw. Mo瞠 po umyciu w這s闚 szamponem na這篡 maseczk zrobion z od篡wki i kawki (oczywi軼ie po przelaniu i oddzieleniu z fuskami) i potrzymac tak kilka dobre minut po czym dok豉dnie sp逝ka hm... trza spr鏏owa ale jak kto tez lubi kombinowa to zapraszam do dzia豉nia

Angels2708 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-06-02, 19:53   #860
Ewcik0410
Zakorzenienie

Cytat:
Nie zniech璚aj si! Ja mam bardzo specyficzne i bardzo cieniutkie w這sy. I tak uwa瘸m, 瞠 henna to co czego ka盥a kobieta powinna chocia raz spr鏏owa U mnie najlepszy efekt by za pierwszym razem, nie wiem czemu p騧niej tak mnie nie ol郾i;-)
Jeszcze poczytam opini bo cz瘰to s bardzo pomocne,ale pr璠zej czy p騧niej pewnie zafunduj moim w這som taki nowy kolor bo i tak b璠zi mnie dr璚zy i nie wytrzymam
mo瞠 dlatego u Ciebie najlepszy efekt by za pierwszym razem,bo potem w這ski troch Ci si ju przyzwyczai造, ale w sumie dziwne 瞠 a tak szybko...
Stary 2012-06-21, 11:37   #861
Klaudyniastaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 23

Dziewczyny, widz, 瞠 wi瘯szo嗆 sposob闚 opisanych tutaj dotyczy w這s闚 niefarbowanych a ja potrzebuj pomocy mam ciemno br您owe w這sy farbowane i chcia豉bym je rozja郾i jako "po domowemu". Nie chc i嗆 do fryzjera bo zapuszczam w這sy ju dwa lata i zdaj sobie spraw, 瞠 po takim zabiegu fryzjerka utnie mi zapewne po這w, wiec jest mi po prostu 瘸l, a po drugie nie mam tyle pieni璠zy ;/ S造sza豉m o jaki sposobach rozja郾iania miodem, ale pono na farbowane na dzia豉. Kole瘸nka mi kiedy opowiada豉, 瞠 jaka kole瘸nka jej przyjaci馧ki () kupi豉 rozja郾iacz, wymiesza豉 go z szamponem i umy豉 nim w這sy, zostawiaj帷 go na p馧 godziny na w這sach i otrzyma豉 kolor rudy. Brzmi do嗆 wiarygodnie, ale nie chcia豉bym 瞠by wszystkie w這sy mi polecia造, no wi璚 przechodz帷 do setna, mo瞠 kt鏎a z was wiec co zrobi z ciemnymi, farbowanymi w這sami? Mo瞠 kt鏎a ju co takiego robi豉 i jest w stanie mi doradzi, z g鏎y wielkie dzi瘯i
Klaudyniastaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-06-21, 12:19   #862
Angels2708
Zadomowienie

GG do Angels2708

Cytat:
Napisane przez Klaudyniastaa Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, widz, 瞠 wi瘯szo嗆 sposob闚 opisanych tutaj dotyczy w這s闚 niefarbowanych a ja potrzebuj pomocy mam ciemno br您owe w這sy farbowane i chcia豉bym je rozja郾i jako "po domowemu". Nie chc i嗆 do fryzjera bo zapuszczam w這sy ju dwa lata i zdaj sobie spraw, 瞠 po takim zabiegu fryzjerka utnie mi zapewne po這w, wiec jest mi po prostu 瘸l, a po drugie nie mam tyle pieni璠zy ;/ S造sza豉m o jaki sposobach rozja郾iania miodem, ale pono na farbowane na dzia豉. Kole瘸nka mi kiedy opowiada豉, 瞠 jaka kole瘸nka jej przyjaci馧ki () kupi豉 rozja郾iacz, wymiesza豉 go z szamponem i umy豉 nim w這sy, zostawiaj帷 go na p馧 godziny na w這sach i otrzyma豉 kolor rudy. Brzmi do嗆 wiarygodnie, ale nie chcia豉bym 瞠by wszystkie w這sy mi polecia造, no wi璚 przechodz帷 do setna, mo瞠 kt鏎a z was wiec co zrobi z ciemnymi, farbowanymi w這sami? Mo瞠 kt鏎a ju co takiego robi豉 i jest w stanie mi doradzi, z g鏎y wielkie dzi瘯i
Hej. Ja mam w這ski farbowane i w豉郾ie dlatego kombinuj domowymi metodami by ich nie niszczy jeszcze bardziej.
Pisa豉 瞠 chcesz rozja郾i w這ski - proponuj wod utleniona (taka do rany przy堯) po ka盥ym myciu nalej do szklaneczki troszke tego utleniacza i maczaj帷 p豉tkiem rozcieraj na ca貫j d逝go軼i w這sk闚. To metoda mojej mamy kt鏎a ma blond w這sy i 瞠by nie farbowa je co chwila na blond robi w豉郾ie tak
S造sza豉m te wiele o cytrynie kt鏎a te 豉dnie rozja郾i w這sy.
Oczywi軼i z ka盥ych takich domowych sposob闚 musisz poczeka na efekty wi璚 potrzebna b璠zie te tu cierpliwo嗆.

Stary 2012-06-21, 14:33   #863
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Woda utleniona to nie jest naturalna metoda, wi璚 si niebardzo wpisuje w ten w徠ek. A do rzeczy: naturalnie nie rozja郾isz w這s闚 farbowanych na ciemny br您. Nale篡 zrobi dekoloryzacj (nie utleniacz) u fryzjera. Jest o tym osobny w徠ek.
Stary 2012-06-23, 17:18   #864
ChudyPasztet
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 52
Dot.: Re: Naturalne rozja郾ianie w這s闚

Cytat:
Napisane przez mangosiaczek Poka wiadomo嗆
Aaa... W豉郾ie... S造sza豉m, 瞠 po naparze z rumianku w這sy ciemny blond nabieraj rudego kolorku... =( Nie wiem czy to prawda i dlatego boj si tego wypr鏏owa....
U mnie nie nabra造 rudego odcienia, wr璚z przeciwnie, ale by mo瞠 to zale篡 od koloru w這s闚.

---------- Dopisano o 17:18 ---------- Poprzedni post napisano o 17:15 ----------

Wiecie mo瞠 , co rozja郾i w這sy ju po 1szym u篡ciu? M闚icie o rumiankowej herbacie, z tym, 瞠 ona po zaparzeniu ma bardzo ciemny kolor, wi璚 czy w takim przypadku nie przyciemni w這s闚?
A poza tym s造sza豉m te o czarnym bzie, czy to prawda, 瞠 rozja郾ia?
ChudyPasztet jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-06-24, 08:06   #865
zekori
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 164

Jestem naturaln szatynk i chcia豉bym nada swoim w這som lekko rudy kolor. Nie chc ich farbowa. S jakie p逝kanki, albo co takiego co mog這by nada w這som rudy kolor? Czyta豉m kiedy o wywarze z li軼i orzecha w這skiego, ale nie wiem czy to rzeczywi軼ie dzia豉.
zekori jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-06-24, 19:44   #866
karmazynka99
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 11 133
Wpisy w blogu: 3

Cytat:
Napisane przez zekori Poka wiadomo嗆
Jestem naturaln szatynk i chcia豉bym nada swoim w這som lekko rudy kolor. Nie chc ich farbowa. S jakie p逝kanki, albo co takiego co mog這by nada w這som rudy kolor? Czyta豉m kiedy o wywarze z li軼i orzecha w這skiego, ale nie wiem czy to rzeczywi軼ie dzia豉.
orzech wloski to ci przyciemni, rumianek moze powodowac rudosc

Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie w這s闚 z wiza瞠m : 65cm completed

Moja piel璕nacja w這s闚
karmazynka99 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-06-25, 14:38   #867
marzenarocknroll
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12
GG do marzenarocknroll
Smile Dot.: Jak zmieni kolor w這s闚 sposobami naturalnymi?(bez u篡cia farby)-w徠ek zbiorcz

HEY
Polecam p逝kanki z rumianku i habra polnego

oraz wcieranie cytryny
dzia豉,poniewa mia豉m czarne w這sy, a teraz br您owo czerwone ! ;o
marzenarocknroll jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-06-25, 19:20   #868
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Cytat:
Napisane przez zekori Poka wiadomo嗆
Li軼ie orzecha daj br您owy kolor.
Rudy daje p逝kanka z 逝pin cebuli.
Stary 2012-06-26, 07:33   #869
Angels2708
Zadomowienie

GG do Angels2708

li軼ie orzecha?? tzn 瞠 trza kupi w zielarskim czy mo積a z drzewka zerwa jak kto ma :P

---------- Dopisano o 07:33 ---------- Poprzedni post napisano o 07:33 ----------

tak jak z tym orzechem w這skim?? jak to by這 by zrobi t p逝kank ;p

Stary 2012-06-26, 14:14   #870
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Pochodzenie tych li軼i nie ma znaczenia. Mo積a zrywa osobi軼ie, a mo積a kupi. Przygotowanie p逝kanki polega na gotowaniu ro郵iny przez pewien czas, a woda nabierze koloru. Potem t woda polewamy w這sy. Do p逝kanek opr鏂z lisci nadaj si jeszcze zielone 逝piny orzecha.
Odpowiedz

Tagi
blond, br您owe, brunetka, cynamon, dekoloryzacja, domowe sposoby, eksperymenty, facet w這sy, farbowane wlosy, farbowanie, kakao, kawa, mi鏚, naturalne metody, naturalne rozja郾ianie, naturalne sposoby, przyciemnianie w這s闚, rozja郾ianie, rude w這sy, rudy, w這sy, w這sy blond, w這sy br您 rozja郾ianie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-10-10 18:23:04

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:24.