Jak zmieni kolor w這s闚 sposobami naturalnymi?(bez u篡cia farby)-w徠ek zbiorczy - Strona 31 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2012-08-29, 13:48   #901
ChudyPasztet
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 52
Dot.: Jak si pozby z這tych refleks闚 od wody utlenionej?

A mnie si wydaje, 瞠 od篡wka Go Blonder troch rozja郾i豉
Stary 2012-09-11, 13:47   #902
chemiczna czarownica
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 259

Hej, mam nadziej, 瞠 mi pomo瞠cie, Dziewczyny. Farbowa豉m ostatnio w這sy i efekt jest taki, 瞠 w這sy wysz造 troch za ciemne ni bym chcia豉 (Po wariacjach z rudo軼iami, kt鏎e wyp這wia造 przez lato chcia豉m wr鏂i do natury, czyli do zimnego, ciemnego br您u, a wysz造 czarnawe z br您owymi refleksami). Nie chcia豉bym ich rozja郾ia u fryzjera, bo i tak s do嗆 suche i po prostu mog豉bym im tym zabiegiem mocno zaszkodzi. St康 moje pytanie - mog豉bym zacz望 stosowa p逝kanki z rumianku, cytryny czy cho熲y piwa, nawet naprzemiennie, by stopniowo zej嗆 do tego ciemnego br您u, o kt鏎y mi chodzi (efekt jednego lub dw鏂h ton闚 spokojnie by mnie zadowoli)? Czy takie bajery to tylko na naturalnych w這sach dzia豉j? Farba i tak pewnie po jakim czasie troch si wyp逝cze, ale czy mo積a to troch przyspieszy takimi p逝kankami? Pozdrawiam serdecznie!

Edytowane przez chemiczna czarownica
Czas edycji: 2012-09-11 o 13:48
chemiczna czarownica jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-09-11, 14:00   #903
Chatul
ma zielone poj璚ie

Wiadomo軼i: 40 453

Cytat:
Napisane przez chemiczna czarownica Poka wiadomo嗆
Hej, mam nadziej, 瞠 mi pomo瞠cie, Dziewczyny. Farbowa豉m ostatnio w這sy i efekt jest taki, 瞠 w這sy wysz造 troch za ciemne ni bym chcia豉 (Po wariacjach z rudo軼iami, kt鏎e wyp這wia造 przez lato chcia豉m wr鏂i do natury, czyli do zimnego, ciemnego br您u, a wysz造 czarnawe z br您owymi refleksami). Nie chcia豉bym ich rozja郾ia u fryzjera, bo i tak s do嗆 suche i po prostu mog豉bym im tym zabiegiem mocno zaszkodzi. St康 moje pytanie - mog豉bym zacz望 stosowa p逝kanki z rumianku, cytryny czy cho熲y piwa, nawet naprzemiennie, by stopniowo zej嗆 do tego ciemnego br您u, o kt鏎y mi chodzi (efekt jednego lub dw鏂h ton闚 spokojnie by mnie zadowoli)? Czy takie bajery to tylko na naturalnych w這sach dzia豉j? Farba i tak pewnie po jakim czasie troch si wyp逝cze, ale czy mo積a to troch przyspieszy takimi p逝kankami? Pozdrawiam serdecznie!
P逝kanki raczej niewiele dadz. Ja bym tutaj stawia豉 jednak na wyp逝kanie si koloru, kt鏎e mo積a wspom鏂 cz瘰tym myciem w這s闚 szamponem przeciw逝pie穎wym (co oczywi軼ie, najlepsze dla w這s闚 nie jest).
Stary 2012-09-21, 13:10   #904
paula_215
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 15
Dot.: Jak zmieni kolor w這s闚 sposobami naturalnymi?(bez u篡cia farby)-w徠ek zbiorcz

Cze嗆! Te mia豉m taki problem. Mia豉m w這sy 鈔edni br您 z czego przefarbowa豉m na dziki kasztan joanny i wysz造 mi czaarne:/ a ju mia豉m takie jasne. No c騜 musia豉m znowu je rozja郾i tzn. od farbowania min窸o tydzie u篡wam szamponu head shoulders przeciw逝pie穎wy. Ten szampon jest z od篡wk taki mi皻owy niebiesko bia造. Szoruje w這sy co drugi dzie i ostro zmywa kolor! Polecam! do tego cytryna. Wyciskam mieszam z wod i wcieram we w這sy dosy cz瘰to te pomaga! proponuje jeszcze dla w這s闚 blond rozja郾iacz w sprayu joanna i od篡wka timotei do blond w這s闚 z rumiankiem 鄴速y. Te dobrze rozja郾ia. Te z czarnego koloru tak zesz豉m. Wi璚 mam teraz kolor taki rudawy a z rudego na jasny rudy i kto wie mo瞠 jaka jasna farba albo co nawet dla tych co blond chc uzyska przesz豉m z czarnego na braz i z ciemnego br您u wyszed taki jak na zdj璚iu. Wi璚 kole瘸nki szuru szuru i po problemie!
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg j.jpg (15,7 KB, 20 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 210920122633.jpg (88,5 KB, 33 za豉dowa)
paula_215 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-11-05, 20:54   #905
FireWire
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 113
GG do FireWire
Dot.: Jak zmieni kolor w這s闚 sposobami naturalnymi?(bez u篡cia farby)-w徠ek zbiorcz

Mam w這sy br您owe, mieni帷e si kasztanem, nawet lekk miedzi czy blondem. S這鎍e robi r騜ne wariacje, kocham je <3
Jednak瞠, chcia豚ym pog喚bi kolor.
Stosuj p逝kanki z kory, czasami timotei z henn. bajerek ; )
Ale teraz odmiana. Moje miedziane przeb造ski chc pog喚bi. Znacie naturalny, nieszkodliwy, tani, 豉twy, spos鏏 na dodanie rudawej pow這czki na w這ski? : P
FireWire jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-11-13, 01:18   #906
bananowy_czips
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 21

Ja nie wiem jak mam swoje w這sy przyciemni mam br您 chyba 鈔edni, z這te refleksy... Przynajmniej dop鏦i nie wyjdzie s這鎍e bo niestety mimo walki z preparatami UV to i tak mam sporo ja郾iejsze ko鎍e - w這sy do po這wy plec闚. Jaki spos鏏 by軼ie poleci造 aby uzyska z tego troch ciemniejszy ch這dny i r闚nomierny odcie? Zale篡 mi na jak najmniej inwazyjnych zabiegach, wiadomo, ale czy naturalne p逝kanki to nie b璠zie za ma這? Je郵i tak to co dalej? Tylko farba?
bananowy_czips jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-11-13, 15:14   #907
FireWire
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 113
GG do FireWire

Oj farba nie. Psuje, chemikuje, nie nie ; p
Naturalne przyciemnienie gwarantuje p逝kanka albo z kory d瑿u albo z orzecha w這skiego. Takie naturalne tzw. "sypkie" bajerki dostaniesz bez problem闚 w aptece ; )
FireWire jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-11-13, 15:35   #908
swiatoszalal
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8

Poprosz o usuni璚ie, znalaz豉m adekwatyny w徠ek odno郾ie swojego pytania

Edytowane przez swiatoszalal
Czas edycji: 2012-11-13 o 15:41
swiatoszalal jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-11-14, 00:11   #909
bananowy_czips
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 21

Cytat:
Napisane przez FireWire Poka wiadomo嗆
Oj farba nie. Psuje, chemikuje, nie nie ; p
Naturalne przyciemnienie gwarantuje p逝kanka albo z kory d瑿u albo z orzecha w這skiego. Takie naturalne tzw. "sypkie" bajerki dostaniesz bez problem闚 w aptece ; )
P逝kanka da rad wyr闚na kolor w這s闚 na ca貫j d逝go軼i? Chcia豉bym 瞠by ta r騜nica koloru g這wa-ko鎍闚ki nie by豉 widoczna
bananowy_czips jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-11-18, 17:24   #910
paulisska23455
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 51

Tak si zastanawiam nad rozja郾ieniem w這s闚 naturalnym sposobem. Tylko tak si zastanawiam czy to w這s闚 w jaki spos鏏 nie zniszczy , tym bardziej 瞠 mam kr璚one w這sy, kt鏎e s wra磧iwe na nowe zmiany
paulisska23455 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-11-27, 19:11   #911
przewrazliwony
Przyczajenie

Witam. Mam troche ciemniejsze wlosy niz te na zdj : http://www.igol.pl/images/articles/paul_scholes01.jpg i chcia豚ym je jakos stopniowo przyciemni. Od razu m闚ie ze farbowanie odpada. Wiem, 瞠 s inne w徠ki ale tam jest tak duzo propozycji ze sam nie wiem z czego skorzystac wiec chce dosta dobrej rady. Szampon z henn jest skuteczny? Jak tak to jaki dokladnie ? Prosze o rady
przewrazliwony jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-11-27, 19:49   #912
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Wiadomo軼i: 8 797

Cytat:
Napisane przez przewrazliwony Poka wiadomo嗆
Witam. Mam troche ciemniejsze wlosy niz te na zdj : http://www.igol.pl/images/articles/paul_scholes01.jpg i chcia豚ym je jakos stopniowo przyciemni. Od razu m闚ie ze farbowanie odpada. Wiem, 瞠 s inne w徠ki ale tam jest tak duzo propozycji ze sam nie wiem z czego skorzystac wiec chce dosta dobrej rady. Szampon z henn jest skuteczny? Jak tak to jaki dokladnie ? Prosze o rady
Znowu pytanie typu "jak zafarbowa w這sy bez farbowania"
Nie, szampon z henn nie b璠zie skuteczny. Raz, 瞠 henna do zadzia豉nia wymaga kilku godzin na g這wie, dwa - barwi wy陰cznie na rudo, czego jak mniemiam chcesz unikn望.
Lisbeth jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-11-28, 00:58   #913
przewrazliwony
Przyczajenie

Nic nie pisa貫m o farbowaniu, tylko o stopniowym przyciemnianiu. A opr鏂z tej henny to jakie sposoby s skuteczne i wypr鏏owane przez was drogie Panie? Piszcie, bo bardzo mi zale篡 na czasie
Stary 2012-11-28, 03:06   #914
uca
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 740

Cytat:
Nic nie pisa貫m o farbowaniu, tylko o stopniowym przyciemnianiu. A opr鏂z tej henny to jakie sposoby s skuteczne i wypr鏏owane przez was drogie Panie? Piszcie, bo bardzo mi zale篡 na czasie
Mozesz robic plukanki z kory debu (do kupienia u zielarza i w aptece) albo wystudzonej kawy. Wlosy przeciemnia sie tylko troche, nie zrobia z ciebie bruneta ani nawet szatyna (i tak bedziesz rudy). Z natura nie ma co wlaczyc .
uca jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-11-28, 19:23   #915
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Wiadomo軼i: 8 797

Cytat:
Jak彗olwiek zmian koloru w這s闚 nazywamy farbowaniem. Przyciemnianie te.
Je郵i ma to by skuteczne, to u篡j farby ro郵innej. P逝kanki og鏊nie do skutecznych nie nale膨. Przyciemniaj帷e w豉軼iwo軼i ma np. indygo i juglon. Jeden barwnik wyst瘼uje w indygowcu, drugi w li軼iach orzecha w這skiego. Zobacz sobie farby ro進nne na stronie zdrowekosmetyki.com Generalnie im ciemniejszy odcie farby ro郵innej wybierzesz, tym mniej b璠zie mia henny (czyli czerwonego barwnika). Szczerze m闚i帷 w徠pi abys skorzysta z takiej farby, ale chc ci u鈍iadomi, 瞠 to nie jest takie proste i wymaga du穎 babrania.
Jak ma by jednocze郾ie proste, szybkie i skuteczne, to masz farby chemiczne.
Lisbeth jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-11-28, 21:55   #916
magda5712
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 240

Co radzicie na ciemny br您- p逝kanki z rumianku + szampon rumiankowy troch mi ich rozja郾i tak 瞠by rzeczywi軼ie by這 wida r騜nic?
magda5712 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-16, 19:15   #917
CarmenSandiego
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 336

mysl, ze jakis efekt na pewno bedzie, ale pewnie ma造. Z jednej strony to dobrze, bo nie chcialabym miec nagle platynowego blondu
Ja ostatnio robilam taka " miksture" z tego bloga http://smallrosie.blogspot.com/2012/...rzewienia.html
Efekt wydaje mi sie ze troche jest, ale trzymalam tylko 25 min, mam jeszcze druga paczke i teraz bede trzymac godzin.

CarmenSandiego jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-21, 15:26   #918
arehiba
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 39
Czym 軼iemni w這sy?

Witam, chcia豚ym jakim prostym sposobem 軼iemni sobie w這sy. Mam do嗆 ciemne, lecz ten kolor jest taki nijaki. Nie chc si farbowa. Szukam jakiego naturalnego sposobu lub kosmetyku stopniowo 軼emniaj帷ego w這sy
arehiba jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-31, 11:19   #919
Maartikrk
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 724

Cytat:
Napisane przez CarmenSandiego Poka wiadomo嗆
Ja ostatnio robilam taka " miksture" z tego bloga http://smallrosie.blogspot.com/2012/...rzewienia.html
Efekt wydaje mi sie ze troche jest, ale trzymalam tylko 25 min, mam jeszcze druga paczke i teraz bede trzymac godzin.
Z jakiego koloru w這s闚 wychodzi豉? Jakie efekty? Notka z bloga ciekawa, szczerze m闚i帷 pierwszy raz o tym s造sz i ch皻nie wypr鏏uj .
Stary 2013-03-31, 21:50   #920
CarmenSandiego
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Maartikrk Poka wiadomo嗆
Z jakiego koloru w這s闚 wychodzi豉? Jakie efekty? Notka z bloga ciekawa, szczerze m闚i帷 pierwszy raz o tym s造sz i ch皻nie wypr鏏uj .
ja mam naturalny taki sredni blond. nie farbowany. teraz w sumie nie wiem czy te wlosy duzo sie rozja郾i造, mialam poczatkowo wrazenie ze sa troche matowe. no ale warte sprobowania, tylko troche z tym roboty. ja przedtem tez nie slyszalam o tym, jakos przypadkiem znalazlam

Stary 2013-04-08, 00:08   #921
przewrazliwony
Przyczajenie

Rude w這sy a szampon do w這s闚 ciemnych, jaki efekt?

Mam kr鏒kie rude w這sy, co sie stanie gdy umyje takim szamponem w這sy? B璠 ciemniejsze? Pisa這, ze zawiera ekstrakt z henny, a ona podobno pog喚bi t rudo嗆.
Stary 2013-04-08, 06:47   #922
apows
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 168
Wpisy w blogu: 1
Dot.: Rude w這sy a szampon do w這s闚 ciemnych, jaki efekt?

Cytat:
Mam kr鏒kie rude w這sy, co sie stanie gdy umyje takim szamponem w這sy? B璠 ciemniejsze? Pisa這, ze zawiera ekstrakt z henny, a ona podobno pog喚bi t rudo嗆.
Nie zgodz si z tym, 瞠 ten szampon pog貫bi Twoj rudo嗆. Radz nie eksperymentowa na rudych w這sach z ciemniejszym odcieniem. Lepiej id do fryzjera.
apows jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-04-08, 12:33   #923
CarmenSandiego
Raczkowanie

Dot.: Rude w這sy a szampon do w這s闚 ciemnych, jaki efekt?

wg mnie dzialanie takich szamponow jest bardzo s豉be, o ile w ogole jakies jest

Stary 2013-04-09, 23:07   #924
przewrazliwony
Przyczajenie

Dlaczego mam nie ryzykowa, co mi grozi? Chce je troche przyciemni ale stopniowo. Wszyscy mi m闚i, ze wlosy mi ciemniej ale chcialbym to jakos przyspieszy.
Stary 2013-04-10, 09:49   #925
CarmenSandiego
Raczkowanie

Cytat:
Dlaczego mam nie ryzykowa, co mi grozi? Chce je troche przyciemni ale stopniowo. Wszyscy mi m闚i, ze wlosy mi ciemniej ale chcialbym to jakos przyspieszy.
nie m闚i, 瞠by nie ryzykowa. wr璚z odwrotnie, my郵, 瞠 w ogole nie masz sie czego ba, bo efekt bedzie ma這 zauwazalny.
ja sama stosuje kosmetyki do blond w這sow i nie mam platynowego blondu na glowie
moze poczytaj o sposobach przyciemnienia wlosow jakimis plukankami (np kora debu)

Stary 2013-04-12, 19:44   #926
fallenart91
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 783
Problem

Drogie Wiza瘸nki,

by mo瞠 kt鏎a z Was zna rozwi您anie mojego problemu. Moje naturalne w這sy koloru bli瞠j nieokre郵onego (ciemny blond/jasny br您 tak na oko) pod wp造wem s這鎍a si rozja郾iaj... na rudo. Bardzo nie podobaj mi si te rude refleksy - nie lubi, jak mi charakter na wierzch wychodzi

I st康 moje pytanie - czy da si czym zredukowa ten refleks? Nie chodzi mi o farbowanie w這s闚 farbami! To ju bylo - straci豉m przez to ok. 10 cm w這s闚 bo tak mi si po豉ma造. Mo瞠 jaka p逝kanka czy co takiego? Prosz o pomoc.
fallenart91 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-04-12, 20:57   #927
przewrazliwony
Przyczajenie

A mozna zamowic na internecie jakies gotowe plukanki, bez ca貫go babrania? W jakiej butelczce np.
Stary 2013-04-12, 21:39   #928
karmazynka99
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 11 138
Wpisy w blogu: 3

Cytat:
A mozna zamowic na internecie jakies gotowe plukanki, bez ca貫go babrania? W jakiej butelczce np.
sa gotowe p逝kanki z herbapolu, ale musisz ja zaparzy

Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie w這s闚 z wiza瞠m : 65cm completed

Moja piel璕nacja w這s闚
karmazynka99 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-04-12, 22:26   #929
Shylsay
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 112
Dot.: Problem

Chro w這sy kosmetykami z filtrem UV nast瘼nym razem, a z naturalnych metod 軼iemniania w這s闚 jest podobno maseczka z dodatkiem olejka rycynowego a rozja郾iania - maseczka z sokiem z cytryny

Shylsay jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-04-14, 15:21   #930
przewrazliwony
Przyczajenie

Mog豉by zarzuci jaki link, bo nie moge tego znale潭. Prosz
Odpowiedz

Tagi
blond, br您owe, brunetka, cynamon, dekoloryzacja, domowe sposoby, eksperymenty, facet w這sy, farbowane wlosy, farbowanie, kakao, kawa, mi鏚, naturalne metody, naturalne rozja郾ianie, naturalne sposoby, przyciemnianie w這s闚, rozja郾ianie, rude w這sy, rudy, w這sy, w這sy blond, w這sy br您 rozja郾ianie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-10-10 18:23:04

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:53.