Jak zmieni kolor w這s闚 sposobami naturalnymi?(bez u篡cia farby)-w徠ek zbiorczy - Strona 32 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2013-04-14, 17:24   #931
karmazynka99
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 11 142
Wpisy w blogu: 3
Dot.: Jak zmieni kolor w這s闚 sposobami naturalnymi?(bez u篡cia farby)-w徠ek zbiorcz

Cytat:
Napisane przez przewrazliwony Poka wiadomo嗆
Mog豉by zarzuci jaki link, bo nie moge tego znale潭. Prosz
http://www.sklepy24.pl/sklep/kielki_net/produkt/plukanka-ziolowa-do-wlosow-rozjasniajaca-herbapol/5116 jest tez identyczna do ciemnych

Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie w這s闚 z wiza瞠m : 65cm completed

Moja piel璕nacja w這s闚
karmazynka99 jest teraz online   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-04-15, 21:29   #932
przewrazliwony
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 15
Dot.: Jak zmieni kolor w這s闚 sposobami naturalnymi?(bez u篡cia farby)-w徠ek zbiorcz

Ale 瞠by rude przyciemni to mam zam闚ic przyciemniaj帷 czy rozjasniaj帷? Bo tam cos pisze ze one ' podkreslaja naturalny kolor'
przewrazliwony jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-04-16, 15:42   #933
karmazynka99
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez przewrazliwony Poka wiadomo嗆
Ale 瞠by rude przyciemni to mam zam闚ic przyciemniaj帷 czy rozjasniaj帷? Bo tam cos pisze ze one ' podkreslaja naturalny kolor'
przyciemniaj帷, bo ta rozjasniaj帷a przez rumianek mo瞠 podowa "zarudzenie" dalikatne bardzo oczywi軼ie

Moja piel璕nacja w這s闚
Stary 2013-05-30, 22:55   #934
olkie
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 186
GG do olkie
Dot.: jak w naturalny spos鏏 rozja郾i w這sy?

podbijam watek. mam wlasciwie naturalne wlosy( wlasciwie bo rok temu u fryzjera doprowadzilam do tego ze w koncu uzyskalam efekt delikatnych refleksow ton w ton tak ze odrost jest prawie niewidoczny- roznica jest naprawde niewielka i naturalna ) macie jakies SPRAWDZONE pomys造? na gooogle duzo jest przepisow ale nie moge znalezc nic na temat faktycznych efektow. chcialam na lao juz nie robic sobie refleksow o ile mi sie uda tylko lekko rozjasnic wlosy przy skorze jakos naturalniej.
osobiscie uzywam nalewki octowej zrobionej przeze mnie ( ocet winny _ nagietek,rumianek i dziewanna) i psikadlo na 2 h przed myciem z przefiltrowanego soku z cytryny + napar z rumianku 1:1 + kilka kropel gliceryny ( by sie wlosy nie przesuszyly) cos tam ruszylo niby juz po 1 razie ale teraz ( jestem obecnie po chyba juz 5 seri psikania i plukania) juz efektow nie widze ktos ma cos sprawdzonego?

aaahaaa wczesniej uzywalam tez olejku eterycznego cytrynowego - kilka kropel + szampin i mycie metoda kubeczkowa
robilam tez sobie suchy szampon z tym olejkiem
teraz myje wlosy szamponem z mydlnica,rumiankiem i slonecznikiem co podobno rozjasnia.

Edytowane przez olkie
Czas edycji: 2013-05-30 o 22:59
olkie jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-31, 18:38   #935
Magiusa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 927
Dot.: jak w naturalny spos鏏 rozja郾i w這sy?

Ja mieszam:
kubek herbaty z rumianku + 造磬a miodu + 1 cytryna -> to miksuje w blenderze i wcieram na oko這 2h. P鏦i co zrobi豉m 2x. Efekt bardzo delikatny, ale po ka盥ym zastosowaniu wida, 瞠 co tam si dzieje.

07.07.2012

12.06.2013 DARU
&
20.02.2015 BARTU

Magiusa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-06-08, 18:15   #936
201607111040
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 10 542
Talking Kosmetyki przyciemniaj帷e w這sy

Znacie mo瞠 dziewczyny jakie kosmetyki kt鏎e przyciemniaj w這sy? Nie chodzi mi o farby koloryzuj帷e. Mo瞠 znacie te jakie naturalne sposoby na przyciemnienie w這s闚?
201607111040 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-06-08, 22:33   #937
majjo
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Question Przyciemnianie

No wi璚, moje w這sy maj kolor jasnego br您u i wygl康am jak mysz polna. Poszpera貫m troch w necie co zrobi aby naturalnie przyciemni w這sy i naczyta貫m si o olejku rycynowym. Jedni m闚i, 瞠 przyciemnia natomiast inni, 瞠 nie wi璚 jak to w ko鎍u z nim jest i je郵i przyciemnia to czy mocno i po jakim czasie? Zale篡 mi na tym aby mie ciemniejsze w這sy wi璚 je郵i olejek rycynowy nie przynosi takiego efektu to czym mog naturalnie przyciemni w這sy? Wiem, 瞠 jest milion w徠k闚 na ten temat ale w 瘸dnym nie doszuka貫m si jednoznacznej odpowiedzi co do przyciemniania poprzez u篡wanie olejku rycynowego dlatego za這篡貫m nowy w徠ek
majjo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-06-09, 10:44   #938
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Wiadomo軼i: 8 797
Dot.: Przyciemnianie

Cytat:
Napisane przez majjo Poka wiadomo嗆
No wi璚, moje w這sy maj kolor jasnego br您u i wygl康am jak mysz polna. Poszpera貫m troch w necie co zrobi aby naturalnie przyciemni w這sy i naczyta貫m si o olejku rycynowym. Jedni m闚i, 瞠 przyciemnia natomiast inni, 瞠 nie wi璚 jak to w ko鎍u z nim jest i je郵i przyciemnia to czy mocno i po jakim czasie? Zale篡 mi na tym aby mie ciemniejsze w這sy wi璚 je郵i olejek rycynowy nie przynosi takiego efektu to czym mog naturalnie przyciemni w這sy? Wiem, 瞠 jest milion w徠k闚 na ten temat ale w 瘸dnym nie doszuka貫m si jednoznacznej odpowiedzi co do przyciemniania poprzez u篡wanie olejku rycynowego dlatego za這篡貫m nowy w徠ek
Z olejkiem rycynowym jest tak jak czyta豉. Jednym przyciemnia, innym nie. Je郵i za篡 ci na widoczym ifekcie, to daj sobie spok鎩 z tym olejkiem.
Sposob闚 na przyciemnienie jest mn鏀two. Ca造 w徠ek o tym jest, poczytaj. Jednoznacznej odpowiedzi nie dostaniesz, bo na ka盥e w這sy dany spos鏏 dzia豉 inaczej. Bedziesz musia豉 spr鏏owa sama.
Lisbeth jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-06-15, 19:24   #939
Lady_Caroline
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 575

Czy napar z kawy przyciemni lekko rozja郾iane w這sy?
Stary 2013-06-17, 14:07   #940
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

Cytat:
Napisane przez Lady_Caroline Poka wiadomo嗆
Czy napar z kawy przyciemni lekko rozja郾iane w這sy?
My郵, 瞠 nie, na pewno nie za pierwszym razem
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-08-13, 20:57   #941
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 085

Naturalne na pewno, ale takie, w kt鏎e ingerowa造 jakiekolwiek zabiegi raczej ju nie

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-08-17, 16:42   #942
karmazynka99
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Poka wiadomo嗆
Znacie mo瞠 dziewczyny jakie kosmetyki kt鏎e przyciemniaj w這sy? Nie chodzi mi o farby koloryzuj帷e. Mo瞠 znacie te jakie naturalne sposoby na przyciemnienie w這s闚?
oleje indyjskie maja cz瘰to extrakty kt鏎e przyciemniaja

Moja piel璕nacja w這s闚
Stary 2013-08-22, 13:03   #943
akrzesak
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 378
Talking Dot.: Jak zmieni kolor w這s闚 sposobami naturalnymi?(bez u篡cia farby)-w徠ek zbiorcz

Ja natomiast jestem bardzo zaskoczona. U篡豉m p逝kanki z rumianku raz a ju wida by這 r騜nice i to tak spor 瞠 znajomy zapyta czy by豉m u fryzjera bo pasemka mam
akrzesak jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-11-02, 14:18   #944
rudyblondxx
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Przej軼ie z br您owych w這s闚 na blond naturalnymi sposobami.

Chcia豉bym przej嗆 z w這s闚 br您owych na blond naturalnie. Jak na razie jestem na etapie rudego. Rozja郾iam w這sy rumiankiem, cytryn, maseczk wax do jasnych w這s闚 i korzeniem rabarbaru. Mam teraz tylko pewn w徠pliwo嗆. Czy po tym rozja郾ianiu jak osi庵n ju blond nie b璠zie on prze鈍itywa rudo軼i ?
rudyblondxx jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-11-02, 17:56   #945
CarmenSandiego
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 336
Dot.: Przej軼ie z br您owych w這s闚 na blond naturalnymi sposobami.

Cytat:
Napisane przez rudyblondxx Poka wiadomo嗆
Chcia豉bym przej嗆 z w這s闚 br您owych na blond naturalnie. Jak na razie jestem na etapie rudego. Rozja郾iam w這sy rumiankiem, cytryn, maseczk wax do jasnych w這s闚 i korzeniem rabarbaru. Mam teraz tylko pewn w徠pliwo嗆. Czy po tym rozja郾ianiu jak osi庵n ju blond nie b璠zie on prze鈍itywa rudo軼i ?
Mysl ze platyny ani jasnego blondu raczej nie osiagniesz. Ja z ciemnego blondu na koncach mam taki miodowy/z這ty wlasnie troche rudawy. Wyglada to jak ombre ;p

CarmenSandiego jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-11-02, 18:13   #946
jyyli
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 966
GG do jyyli

Cytat:
Napisane przez rudyblondxx Poka wiadomo嗆
Jak b璠zie rudawy, mo瞠sz spr鏏owa niebieskich/fioletowych/srebrnych p逝kanek

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest teraz online   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-12-08, 17:29   #947
emmmwuuu
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 201

M鎩 naturalny kolor to ciemny br您, bardzo ciemny, na poziomie 3 (z tego co widz po zdj璚iach ). W這sy farbuj od X lat, obecnie farbami ja郾iejszymi, ni naturalny kolor, zazwyczaj 5. Zale篡 mi na rozja郾ieniu w這s闚 do ciemnego b康 鈔edniego blondu. W這sy mam bardzo 豉mliwe, wi璚 rozja郾iacze itp odpadaj, chc to zrobi naturalnymi sposobami, tak, 瞠by do wakacji by造 ju zbli穎ne do porz康anego koloru :P u篡wam szamponu przeciw逝pie穎wego, pozsotawiam go na w這sach na kilka minut, od篡wek dla blondynek i p逝cz w這sy rumiankiem - efekty mocno 鈔ednie, a bawi si tak ju z miesi帷 Istniej jakie p逝kanki, maski, kt鏎e mog造by mi pom鏂?
emmmwuuu jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-12-15, 17:41   #948
SceneQueene
Zakorzenienie

Spr鏏uj mo瞠 kosmetyk闚 do blondu.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2013-12-22, 22:11   #949
miracle93
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 64

Od jutra zaczynam walk o naturalne przyciemnienie w這s闚. dzi nie dam ju rady zrobi sobie p逝kanki z herbaty czy sza逕i. Wiadomo dlaczego. Rano musz wsta.. Mam ciemne farbowane w這sy i ciemno blond odrosty. Chcia豉bym przyciemni w這sy naturalnie, mam do嗆 cz瘰tego farbowania w這s闚.
miracle93 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-12-22, 22:24   #950
201607111040
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 10 542

Cytat:
Napisane przez emmmwuuu Poka wiadomo嗆
M鎩 naturalny kolor to ciemny br您, bardzo ciemny, na poziomie 3 (z tego co widz po zdj璚iach ). W這sy farbuj od X lat, obecnie farbami ja郾iejszymi, ni naturalny kolor, zazwyczaj 5. Zale篡 mi na rozja郾ieniu w這s闚 do ciemnego b康 鈔edniego blondu. W這sy mam bardzo 豉mliwe, wi璚 rozja郾iacze itp odpadaj, chc to zrobi naturalnymi sposobami, tak, 瞠by do wakacji by造 ju zbli穎ne do porz康anego koloru :P u篡wam szamponu przeciw逝pie穎wego, pozsotawiam go na w這sach na kilka minut, od篡wek dla blondynek i p逝cz w這sy rumiankiem - efekty mocno 鈔ednie, a bawi si tak ju z miesi帷 Istniej jakie p逝kanki, maski, kt鏎e mog造by mi pom鏂?
Zauwa篡豉m 瞠 po tej masce w這sy robi mi si ja郾iejsze. To dzi瘯i miodowi.http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=61718
201607111040 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-12-23, 00:44   #951
Lavanja
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 162
Jak przyciemnic wlosy bez niszczenia

Witam, mam pytanie jak moge przyciemnic wlosy o kolorze jasnego cieplego blondu do sredniego popielatego blondu badz poprostu poszarzyc te co mam ale tak aby nie zniszczyc wlosow? Trwala farba odpada, wiec czy uda mi sie to osiagnac czyms jeszcze? Moje naturalne wlosy to sredni szary blond, chce do niego wrocic i juz gryzie mnie roznica miedzy odrostem a wlosami rozjasnianymi.

Mioduje, olejuje, nie prostuje ! Krece papiloty bo suszarka to klopoty
Lavanja jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-12-23, 19:59   #952
Chatul
ma zielone poj璚ie

Wiadomo軼i: 40 453
Dot.: Jak przyciemnic wlosy bez niszczenia

Cytat:
Napisane przez Lavanja Poka wiadomo嗆
Witam, mam pytanie jak moge przyciemnic wlosy o kolorze jasnego cieplego blondu do sredniego popielatego blondu badz poprostu poszarzyc te co mam ale tak aby nie zniszczyc wlosow? Trwala farba odpada, wiec czy uda mi sie to osiagnac czyms jeszcze? Moje naturalne wlosy to sredni szary blond, chce do niego wrocic i juz gryzie mnie roznica miedzy odrostem a wlosami rozjasnianymi.
Mo瞠 bardzo s豉ba niebieska p逝kanka? Ale to si nie zalicza raczej do metod naturalnych.
Stary 2013-12-26, 12:58   #953
201607040946
Konto usuni皻e

Cytat:
Napisane przez Chatul Poka wiadomo嗆
Mo瞠 bardzo s豉ba niebieska p逝kanka? Ale to si nie zalicza raczej do metod naturalnych.
Mnie zastanawia, czy np. owoce w kolorze fioletowym/niebieskim mo積a zetrze, rozcie鎍zy troch z wod i da na w這sy jak tak p逝kank do och這dzenia koloru? Czy to bzdura? Tak tylko sobie my郵e...
Stary 2013-12-27, 14:42   #954
anetamiki2104
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 243

ja proponuje gencjan oczywi軼ie roztw鏎 wodny nie z alkoholem. Bardzo fajnie nadaje w這som odcie jaki by ciebie interesowa. tylko jedno ostrze瞠nie nie za du穎 bo wyj fioletowe. Ja na 2,5 l wody u篡wam 4 kropel i stosuje tak p逝kank co 3-4 mycia. Polecam
Stary 2013-12-27, 16:41   #955
201607040946
Konto usuni皻e

Cytat:
Napisane przez anetamiki2104 Poka wiadomo嗆
ja proponuje gencjan oczywi軼ie roztw鏎 wodny nie z alkoholem. Bardzo fajnie nadaje w這som odcie jaki by ciebie interesowa. tylko jedno ostrze瞠nie nie za du穎 bo wyj fioletowe. Ja na 2,5 l wody u篡wam 4 kropel i stosuje tak p逝kank co 3-4 mycia. Polecam
Czy na ciemnym blondzie (farbowanym) te to co da?
Stary 2013-12-29, 20:36   #956
Chatul
ma zielone poj璚ie

Wiadomo軼i: 40 453

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka wiadomo嗆
Mnie zastanawia, czy np. owoce w kolorze fioletowym/niebieskim mo積a zetrze, rozcie鎍zy troch z wod i da na w這sy jak tak p逝kank do och這dzenia koloru? Czy to bzdura? Tak tylko sobie my郵e...
A jakie konkretne owoce masz na my郵i? Bak豉瘸n?
Stary 2013-12-30, 17:51   #957
SceneQueene
Zakorzenienie

Ja to mam w og鏊e nie lada zagwozdk i wyj徠kowo nie wiem jak j rozwi您a . Tak to jest, 瞠 innym doradzi umiem a sobie wcale. Ot騜, na moim br您ie poziom 5-6 mam po鈍iat i rud i z這t. I z這t kocham a rud ju niekoniecznie. I jak tu pozby si rudej, pozostawiaj帷 i wzmacniaj帷 z這t...

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2014-02-13, 15:22   #958
garrispl
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4
Przyciemnianie rudych w這s闚

Mam od urodzenia lekko rude w這sy/jasny blond.
I w zwi您ku z tym mam pytanie jak mog je przyciemni?
Jakie od篡wki? Chodzi mi o to, 瞠by tego rudego nie pogr捫y
Z g鏎y dzi瘯uje, pozdrawiam
garrispl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-02-13, 15:30   #959
xKlaudja
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 645
Dot.: Przyciemnianie rudych w這s闚

Moja mama zacz窸a u篡wa szampon闚 i od篡wek do w這s闚 br您owych i troch przyciemnia造
Stary 2014-02-13, 15:37   #960
garrispl
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4
Dot.: Przyciemnianie rudych w這s闚

Na tyle, 瞠 nei wygl康aj na rude?
garrispl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
blond, br您owe, brunetka, cynamon, dekoloryzacja, domowe sposoby, eksperymenty, facet w這sy, farbowane wlosy, farbowanie, kakao, kawa, mi鏚, naturalne metody, naturalne rozja郾ianie, naturalne sposoby, przyciemnianie w這s闚, rozja郾ianie, rude w這sy, rudy, w這sy, w這sy blond, w這sy br您 rozja郾ianie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-10-10 18:23:04

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:26.