Jak zmieni kolor w這s闚 sposobami naturalnymi?(bez u篡cia farby)-w徠ek zbiorczy - Strona 33 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2014-02-13, 15:42   #961
xKlaudja
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 636
Dot.: Przyciemnianie rudych w這s闚

Cytat:
Napisane przez garrispl Poka wiadomo嗆
Na tyle, 瞠 nei wygl康aj na rude?
Dok豉dnie. Maj 豉dny br您owy po造sk (schodzi豉 z ciemnego rudawego blondu)
Stary 2014-02-13, 15:53   #962
garrispl
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

Je瞠li mog prosi to mog豉by si dowiedzie jakich preparat闚 u篡wa豉?
garrispl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-02-13, 16:15   #963
xKlaudja
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 636

Nie pami皻a dok豉dnie, ale napewno jaka znana firma, shauma, loreal co takiego
Stary 2014-02-13, 16:45   #964
garrispl
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

No dobrze to dzi瘯uj
garrispl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-02-13, 19:42   #965
201607111040
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 10 542

Cytat:
Napisane przez garrispl Poka wiadomo嗆
Mam od urodzenia lekko rude w這sy/jasny blond.
I w zwi您ku z tym mam pytanie jak mog je przyciemni?
Jakie od篡wki? Chodzi mi o to, 瞠by tego rudego nie pogr捫y
Z g鏎y dzi瘯uje, pozdrawiam
Olej Amla przyciemnia i maska do w這s闚 ciemnych z L'biotica
201607111040 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-02-18, 17:26   #966
iwonia59
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 169
Send a message via Skype™ to iwonia59
Naturalna zmiana koloru w這s闚

Witam!
Dziewczyny podpowiedzcie mi jaki naturalny spos鏏 na kolor jasny blond. Znam tylko p逝kanki, ale chodzi mi o trwalszy efekt. Nie chc niszczy sobie i tak s豉bych w這s闚 farbami ze sklepu. Zale篡 mi na czasie...
iwonia59 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-02-18, 18:22   #967
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731
Dot.: Naturalna zmiana koloru w這s闚

Cytat:
Napisane przez iwonia59 Poka wiadomo嗆
Witam!
Dziewczyny podpowiedzcie mi jaki naturalny spos鏏 na kolor jasny blond. Znam tylko p逝kanki, ale chodzi mi o trwalszy efekt. Nie chc niszczy sobie i tak s豉bych w這s闚 farbami ze sklepu. Zale篡 mi na czasie...
Jaki masz naturalny kolor?
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-02-18, 18:27   #968
201607111040
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 10 542

Cytat:
Witam!
Mi鏚 i ta maska http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=61718 Oczywi軼ie jak masz bardzo ciemne w這sy to to raczej nie da oczekiwanych efekt闚.
201607111040 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-02-19, 00:16   #969
iwonia59
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka wiadomo嗆
Jaki masz naturalny kolor?
M鎩 kolor w這s闚 to jasny blond...

---------- Dopisano o 00:16 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:46 ----------

Farbowa豉m te moje "mysie ogonki", ale teraz nie chc ju ich bardziej os豉bia. Robi豉m b. cz瘰to p逝kank z 逝sek cebuli, czy rumianku, ale to wystarcza do nast瘼nego mycia. Poczyta豉m te sporo Waszych wpis闚. Jeste軼ie super!!! Wierz, 瞠 kt鏎a z Was napisze mi co mam zrobi z w這sami, 瞠bym 鄉ia這 na wiosn chodzi豉 bez czapki...
Stary 2014-02-22, 13:13   #970
201607040946
Konto usuni皻e

Cytat:
M鎩 kolor w這s闚 to jasny blond...

---------- Dopisano o 00:16 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:46 ----------

Farbowa豉m te moje "mysie ogonki", ale teraz nie chc ju ich bardziej os豉bia. Robi豉m b. cz瘰to p逝kank z 逝sek cebuli, czy rumianku, ale to wystarcza do nast瘼nego mycia. Poczyta豉m te sporo Waszych wpis闚. Jeste軼ie super!!! Wierz, 瞠 kt鏎a z Was napisze mi co mam zrobi z w這sami, 瞠bym 鄉ia這 na wiosn chodzi豉 bez czapki...
Ale masz jasny blond, a chcesz jasny blond? bo nie rozumiem
Stary 2014-02-23, 10:39   #971
iwonia59
Raczkowanie

Cytat:
Ale masz jasny blond, a chcesz jasny blond? bo nie rozumiem
Tak, dok豉dnie... Nie da si ukry, 瞠 po prostu siwiej...

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Poka wiadomo嗆
Mi鏚 i ta maska http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=61718 Oczywi軼ie jak masz bardzo ciemne w這sy to to raczej nie da oczekiwanych efekt闚.
Dzi瘯i za podpowied, ale nie wierz ju w 瘸dne gotowe od篡wki. Przez dwa lata stosowa豉m wax, u mnie bez 瘸dnych efek闚, oraz 造ka豉m tabletki - zanim zacz窸y by reklamowane w tv - nie pami皻am w tej chwili nazwy co na b... Dlatego szukam tylko naturalnych sposob闚 radzenia sobie z w這sami.
Piszesz, 瞠 pijesz dro盥瞠... Ja ich nie pi豉m, ale wciera豉m we w這sy...
Stary 2014-02-23, 11:37   #972
201607040946
Konto usuni皻e

Dot.: Jak zmieni kolor w這s闚 sposobami naturalnymi?(bez u篡cia farby)-w徠ek zbiorcz

Skoro siwiejesz, naturalnymi sposobami nic nie zdzialasz.
Stary 2014-02-23, 14:32   #973
iwonia59
Raczkowanie

Dot.: Jak zmieni kolor w這s闚 sposobami naturalnymi?(bez u篡cia farby)-w徠ek zbiorcz

Cytat:
Naprawd? No c騜, nie wiedzia豉m...
Stary 2014-02-24, 19:34   #974
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 058

Ano niestety- siwizn kryje ju tylko farba i to odpowiednio dobrana, na odpowiednim oxy.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-02-24, 20:45   #975
Chatul
ma zielone poj璚ie

Wiadomo軼i: 40 453

Cytat:
Tak, dok豉dnie... Nie da si ukry, 瞠 po prostu siwiej...
To mo瞠 warto p鎩嗆 w stron odsiwiaczy? Wiem te, 瞠 o niekt鏎ych zio豉ch si m闚i, 瞠 maj mo磧iwo嗆 przywr鏂enia w這sowi naturalnego pigmentu, ale nie wiem, na ile to prawda.
Stary 2014-02-25, 00:58   #976
iwonia59
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Chatul Poka wiadomo嗆
To mo瞠 warto p鎩嗆 w stron odsiwiaczy? Wiem te, 瞠 o niekt鏎ych zio豉ch si m闚i, 瞠 maj mo磧iwo嗆 przywr鏂enia w這sowi naturalnego pigmentu, ale nie wiem, na ile to prawda.
Czarna rzepa zmierza w tym kierunku, od trzech lat przynajmniej w sezonie jesienno-zimowym nie farbuj w這s闚... Teraz ju czas pomy郵e o czym innym, bo rzepy nied逝go nie b璠zie, st康 moje pytanie do Was Wiza瘸nki.
Stary 2014-02-25, 08:13   #977
Chatul
ma zielone poj璚ie

Wiadomo軼i: 40 453

Cytat:
Czarna rzepa zmierza w tym kierunku, od trzech lat przynajmniej w sezonie jesienno-zimowym nie farbuj w這s闚... Teraz ju czas pomy郵e o czym innym, bo rzepy nied逝go nie b璠zie, st康 moje pytanie do Was Wiza瘸nki.
Tak na szybko znalaz豉m informacj, 瞠 Eclipta alba (maka) jest polecana do w這s闚 siwiej帷ych. Pono pomaga pobudzi wydzielanie pigmentu.
Stary 2014-02-28, 23:00   #978
Abisans
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 532

Witam

M鎩 kolor w這s闚 to br您, kt鏎y z wiekiem robi si coraz ja郾iejszy. Jeszcze trzy, cztery lata temu mog豉m si pochwali g喚bokim, bardzo ciemnym, pi瘯nym br您em, za dzisiaj moje w這sy s jasnobr您owe z dziwnym rudawym odcieniem. Po farb nie chc si璕a absolutnie-po pierwsze-dla mnie regularny wydatek kilkunastu z這tych to du穎, po drugie-widzia豉m na kole瘸nkach i siostrach co mo瞠 zrobi regularne farbowanie. W這sy mam zdrowe, zadbane, ca趾iem 豉dne, tylko ten kolor(ostatnio kto si pyta czy rozja郾ia豉m sobie w這sy, w sztucznym 鈍ietle jarzeni闚ek przypominaj blond)
Cz瘰to czytam o p逝kance z czarnej herbaty, chcia豉bym spr鏏owa tego sposobu. Jednak mam sporo pyta i w徠pliwo軼i dotycz帷ych tej metody:
-czy rzeczywi軼ie dzia豉(oczywi軼ie wiem, 瞠 potrzeba czasu i regularno軼i, jestem na to gotowa)?
-jak j przygotowa i jak cz瘰to stosowa?
-czy stosowana jako ostatnie p逝kanie nie sprawi, 瞠 moje w這sy b璠 幢e wygl康a min.b璠 matowe i oklapni皻e?

Niestety, zdj璚ia moich kud堯w nie mam, jednak licz na wasze rady i pomoc
Stary 2014-03-02, 00:47   #979
adelb
BAN sta造

Wiadomo軼i: 25
Dot.: Re: Naturalne rozja郾ianie w這s闚

Osoba zak豉daj帷a w徠ek chcia豉 w這sy przyciemni, ale widz, 瞠 kilka wiza瘸nek zainteresowane jest rozja郾ianiem. A w tym mam zdecydowanie wi瘯sze do鈍iadczenie. Je郵i interesuje was rozja郾ienie delikatne (o p馧 tonu, w przypadku ciemniejszych blondynek), to pomaga chocia瘺y jasne piwo. Wmasowuje si je lub stosuje p逝kanki. A je郵i chcecie mocno rozja郾i, to dobry jest sposob z cytryn, rumiankim i cynamonem. xxx. Ja jestem z natury szatynk i po zastosowaniu sta豉m si do嗆 jasn blondyn. Si rozpisa豉m...

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-04-08 o 10:13 Pow鏚: link
adelb jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-03-03, 00:53   #980
iwonia59
Raczkowanie

Dziewczyny!!! Wielkie dzi瘯i!!!
Spisa豉m te Wasze podpowiedzi i b璠 pr鏏owa. O efektach napisz tutaj.

---------- Dopisano o 00:45 ---------- Poprzedni post napisano o 00:05 ----------

[QUOTE=Chatul Eclipta alba (maka) jest polecana do w這s闚 siwiej帷ych. Pono pomaga pobudzi wydzielanie pigmentu.[/QUOTE]

Tak, poczyta豉m o tym, ale mam w這sy blond, a to jest do ciemnych...

---------- Dopisano o 00:53 ---------- Poprzedni post napisano o 00:45 ----------

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka wiadomo嗆
Ano niestety- siwizn kryje ju tylko farba i to odpowiednio dobrana, na odpowiednim oxy.
Jestem uparta i znajd co naturalnego na siwki.
Stary 2014-03-03, 20:26   #981
iwonia59
Raczkowanie

Adelb, w豉郾ie siedz z polecan przez Ciebie farb z cynamonem. Zastanawiam si czy mi nie wyjd rude. Ju min窸a ponad godzina, w這sy ju mi ca趾owicie wysch造 pod foli i czapk. Tak mam ich ma這, 瞠 z przygotowanych sk豉dnik闚 wystarczy mi jeszcze na dwa razy. Mo積a chyba t miksturk przechowa w lod闚ce? Za jaki czas zajrz, by sprawdzi kolor, nie mam odwagi trzyma te 4 godz.
Stary 2014-03-10, 08:54   #982
agusia3534
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
naturalne rozja郾ianie rudych w這s闚 :)

hej dziewczyny wiecie mo瞠 jak mog naturalnymi sposobami rozja郾i rude w這sy 瞠by nabra造 blond odcieni? czy dzia豉 rozja郾ianie sokiem z cytryny? pr鏏owa豉 to kt鏎a z Was? z g鏎y dzi瘯uje buziaki
agusia3534 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-03-10, 11:56   #983
201607040946
Konto usuni皻e

Dot.: naturalne rozja郾ianie rudych w這s闚 :)

Cytat:
Napisane przez agusia3534 Poka wiadomo嗆
hej dziewczyny wiecie mo瞠 jak mog naturalnymi sposobami rozja郾i rude w這sy 瞠by nabra造 blond odcieni? czy dzia豉 rozja郾ianie sokiem z cytryny? pr鏏owa豉 to kt鏎a z Was? z g鏎y dzi瘯uje buziaki
Mo瞠sz spr鏏owa sokiem z cytryny, miodem (naturalnym, oczywi軼ie) albo rumiankiem
Stary 2014-03-10, 22:35   #984
uca
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 740

Cytat:
Napisane przez Abisans Poka wiadomo嗆
Witam

M鎩 kolor w這s闚 to br您, kt鏎y z wiekiem robi si coraz ja郾iejszy. Jeszcze trzy, cztery lata temu mog豉m si pochwali g喚bokim, bardzo ciemnym, pi瘯nym br您em, za dzisiaj moje w這sy s jasnobr您owe z dziwnym rudawym odcieniem. Po farb nie chc si璕a absolutnie-po pierwsze-dla mnie regularny wydatek kilkunastu z這tych to du穎, po drugie-widzia豉m na kole瘸nkach i siostrach co mo瞠 zrobi regularne farbowanie. W這sy mam zdrowe, zadbane, ca趾iem 豉dne, tylko ten kolor(ostatnio kto si pyta czy rozja郾ia豉m sobie w這sy, w sztucznym 鈍ietle jarzeni闚ek przypominaj blond)
Cz瘰to czytam o p逝kance z czarnej herbaty, chcia豉bym spr鏏owa tego sposobu. Jednak mam sporo pyta i w徠pliwo軼i dotycz帷ych tej metody:
-czy rzeczywi軼ie dzia豉(oczywi軼ie wiem, 瞠 potrzeba czasu i regularno軼i, jestem na to gotowa)?
-jak j przygotowa i jak cz瘰to stosowa?
-czy stosowana jako ostatnie p逝kanie nie sprawi, 瞠 moje w這sy b璠 幢e wygl康a min.b璠 matowe i oklapni皻e?

Niestety, zdj璚ia moich kud堯w nie mam, jednak licz na wasze rady i pomoc
Pewnie to ju by這, ale powt鏎z: p逝kanka z kory d瑿u, 逝pin orzecha w這skiego, sza逕ii, rozmarynu... wszystkie zio豉 dost瘼ne w aptekach i u zielarzy, s te gotowe mieszanki do przyciemniania. Czarna herbata mo瞠 dawa lekko rudawy ciep造 kolor i mnie niestety w這sy wysusza豉, lepsza jest wg mnie p逝kanka z kawy. 疾by efekt by widoczny niestety trzeba p逝ka cz瘰to, sama musisz sprawdzi jaka cz瘰totliwo嗆 dzia豉 u ciebie. R騜ne firmy kosmetyczne maj te szampony i od篡wki dla brunetek, poszukaj w drogerii mo瞠 znajdziesz co dla siebie. S te farby zio這we, mieszanki henny i indygo kt鏎e daj br您 i nie niszcz w這s闚 ale te wysokiej jako軼i nie s tanie. Jest te tania mieszanka henny i sztucznych barwnik闚 firmy eld, bezpieczne dla w這s闚 sprzedaj je w ma造ch drogeriach i na allegro.
uca jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-03-17, 20:37   #985
cancellife
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5
Unhappy Pomocy - rozja郾ianie w這s闚

Witajcie! Jestem jedn z m這dszych i mniej do鈍iadczonych u篡tkowniczek. Mam 15 lat, nigdy nie farbowa豉m w這s闚, jednak瞠 chcia豉bym uzyska odcie ja郾iejszy od tego, kt鏎y mam aktualnie. M鎩 kolor to wed逝g fryzjerek jasny blond. Jak dla mnie jest zbyt ciemny. Zdj璚ie: http://pics.tinypic.pl/i/00510/caxw2sj7mk51.jpg

Co do farbowania - nie chcia豉bym farbowa w這s闚 na sta貫, a tak瞠 boj si tego, gdy wiele z moich r闚ie郾iczek, kt鏎e pr鏏owa造 takiej "metamorfozy" ma na g這wie 鄴速ko. Pr鏏owa豉m w這sy rozja郾ia naturalnymi sposobami - mieszanka cytryny z miodem, p逝kanki z rumianku. Kupowa豉m szampony r霩nego rodzaju m. in. szampon nadaj帷y platynowy odcie z Joanny, szampon rumiankowy. I nie wida 瘸dnego efektu. Macie jakie pomys造? Jak mog豉bym naturalnie bez u篡cia rozja郾iacza nada moim w這som pi瘯ny ja郾iute鎥i blond? Od razu m闚i, 瞠 jestem na nie je郵i chodzi o rozja郾iacz. Wiele opinii o nim czyta豉m, a nie chodzi mi o to bym mia豉 bia貫 w這sy, aczkolwiek par ton闚 ja郾iejsze od tego kolorku co mam teraz.

My郵a豉m o jaki szamponetkach. Czy by這by wida po nich efekt rozja郾ienia? A mo瞠 wyszed豚y tzw. "kurczak" na g這wie? Macie jakie swoje sposoby? Pomocy!
cancellife jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-03-17, 21:05   #986
mcromance
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 284

Bez rozja郾iacza lub farby rozja郾iaj帷ej si nie da. Szamponetka jest do od鈍ie瘸nia koloru/lekkiego przyciemnienia. Nie rozja郾i.
Skoro rozja郾iacz odpada to poczytaj o farbach rozja郾iaj帷ych (s bez rozja郾iacza). One mog zadzia豉, ale s to farby trwa貫, wi璚 si nie sp逝kaj.

Cud闚 nie ma, bez czego chemicznego z oxydantem/utleniaczem nie rozja郾isz w這s闚 tak jak chcesz.

P.S. w豉軼iwy w徠ek na twoje pytania jest tutaj:

W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXVI

Nie udzielam 瘸dnych porad przez PW, prosz nie pisa.
mcromance jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-03-18, 11:30   #987
iwonia59
Raczkowanie

Cytat:
Mia豉 racj, ale jaki tam efekt uzyska豉m, tylko nie u鄉iecha mi si trzyma na w這sach kolejny raz takiej papki a przez 4 godz.
Stary 2014-03-21, 17:57   #988
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 058
Dot.: Pomocy - rozja郾ianie w這s闚

Cytat:
Napisane przez cancellife Poka wiadomo嗆
Witajcie! Jestem jedn z m這dszych i mniej do鈍iadczonych u篡tkowniczek. Mam 15 lat, nigdy nie farbowa豉m w這s闚, jednak瞠 chcia豉bym uzyska odcie ja郾iejszy od tego, kt鏎y mam aktualnie. M鎩 kolor to wed逝g fryzjerek jasny blond. Jak dla mnie jest zbyt ciemny. Zdj璚ie: http://pics.tinypic.pl/i/00510/caxw2sj7mk51.jpg

Co do farbowania - nie chcia豉bym farbowa w這s闚 na sta貫, a tak瞠 boj si tego, gdy wiele z moich r闚ie郾iczek, kt鏎e pr鏏owa造 takiej "metamorfozy" ma na g這wie 鄴速ko. Pr鏏owa豉m w這sy rozja郾ia naturalnymi sposobami - mieszanka cytryny z miodem, p逝kanki z rumianku. Kupowa豉m szampony r霩nego rodzaju m. in. szampon nadaj帷y platynowy odcie z Joanny, szampon rumiankowy. I nie wida 瘸dnego efektu. Macie jakie pomys造? Jak mog豉bym naturalnie bez u篡cia rozja郾iacza nada moim w這som pi瘯ny ja郾iute鎥i blond? Od razu m闚i, 瞠 jestem na nie je郵i chodzi o rozja郾iacz. Wiele opinii o nim czyta豉m, a nie chodzi mi o to bym mia豉 bia貫 w這sy, aczkolwiek par ton闚 ja郾iejsze od tego kolorku co mam teraz.

My郵a豉m o jaki szamponetkach. Czy by這by wida po nich efekt rozja郾ienia? A mo瞠 wyszed豚y tzw. "kurczak" na g這wie? Macie jakie swoje sposoby? Pomocy!
nadal stosowa豉bym naturalne metody i kosmetyki do blondu. mo瞠sz te spr鏏owa rozja郾iacza w spray'u z Joanny- raz w tygodniu LEKKO popsikaj w這sy, nada ja郾iejszych refleks闚.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-03-30, 17:47   #989
Doris Day
Mroczyca

Wiadomo軼i: 1 328
Dot.: Pomocy - rozja郾ianie w這s闚

Cytat:
Napisane przez cancellife Poka wiadomo嗆

Ale masz pi瘯ny kolor w這s闚 Je郵i jeste zainteresowana naturalnym o篡wieniem swojego koloru mo瞠 sprawdzi si u Ciebie cassia (kasja) klik? Bo szamponetki maj to do siebie, 瞠 nie zawsze si sp逝kuj a i nie rozja郾iaj.

22.06.09 - start: zapuszczam i dbam o w這sy

Co by這, a nie jest,
nie pisze si w rejestr

Doris Day jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-03-30, 19:08   #990
cancellife
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5
Question Dot.: Jak zmieni kolor w這s闚 sposobami naturalnymi?(bez u篡cia farby)-w徠ek zbiorcz

Dzi瘯uj za pomoc Ostatnio znalaz豉m przepis na fajne mazid這 z miodem, cynamonem, cytryn, wod i oliw z oliwek. Trzyma豉m na g這wie godzin, efekty s niestety ma這 widoczne.. Ale nie poddaj si! Czekam na wakacje. Jednak瞠 mam pytanko.. Chcia豉bym uzyska naturalny wygl康 rozja郾ienia (nie za mocne), jaki najlepiej by這by kupi rozja郾iacz i ile trzyma go na g這wie? Bo jestem w tym temacie zielona Dodatkowo, 瞠bym nie musia豉 potem lata i rozja郾ia co chwil. Po prostu przera瘸 mnie my郵 o odrostach... Czy spray rozja郾iaj帷y dobrze by si spisa? Zale瘸這by mi na czym takim http://1.bp.blogspot.com/-Rfxk_G2T2-.../Bez+nazwy.png lub https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.n...38208842_n.jpg Bo s to cudowne kolorki, ale nie wiem czy zdo豉豉bym taki osi庵n望 "naturalnymi" sposobami..

Edytowane przez cancellife
Czas edycji: 2014-03-30 o 19:10
cancellife jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
blond, br您owe, brunetka, cynamon, dekoloryzacja, domowe sposoby, eksperymenty, facet w這sy, farbowane wlosy, farbowanie, kakao, kawa, mi鏚, naturalne metody, naturalne rozja郾ianie, naturalne sposoby, przyciemnianie w這s闚, rozja郾ianie, rude w這sy, rudy, w這sy, w這sy blond, w這sy br您 rozja郾ianie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-10-10 18:23:04

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:25.