Jak zmieni kolor w這s闚 sposobami naturalnymi?(bez u篡cia farby)-w徠ek zbiorczy - Strona 34 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2014-03-31, 19:54   #991
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 083
Dot.: Jak zmieni kolor w這s闚 sposobami naturalnymi?(bez u篡cia farby)-w徠ek zbiorcz

my郵, 瞠 taki spray to lepszy pomys- kilka psik闚 raz/dwa razy w tygodniu, rozczesa i tyle . nie zapominaj te o odpowiedniej piel璕nacji. je郵i rozja郾iacz- we taki do czterech ton闚 maksymalnie. nie trzymaj za d逝go. ja bazuj na Garnier i Palette, je郵i chodzi o te sklepowe. tutaj jednak liczy豉bym si z bardziej widocznymi odrostami, zniszczeniami, nier闚no軼iami.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest teraz online   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-04-30, 13:04   #992
smutny1
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
Jak przyciemni w這sy

Witam wszystkie kobiety .
Jestem facetem w wieku oko這 18 lat , zawita貫m na to forum w celu pozyskania informacji jak przyciemni w這sy , poniewa s nieco rude .
Mam brata starszego ode mnie do kt鏎ego jestem podobny kropka w kropk tylko 瞠 on jest brunetem , zawsze mia pi瘯ne kobiety u boku a 穎n ma tak 瞠 spokojnie mo瞠 startowa jako modelka .
Zawsze chodz zadbany , czysty , u篡wam perfum , uprawiam sport . Powiedzmy sobie szczerze 瞠 rude w這sy u faceta nie podobaj si nikomu i jestem tego 鈍iadomy dlatego chcia豚ym co z tym zrobi . Je瞠li chodzi o relacje mi璠zyludzkie to dogaduje si niemal z ka盥 osob .
Prosz was o pomoc

Edytowane przez smutny1
Czas edycji: 2014-04-30 o 14:31
smutny1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-04-30, 14:11   #993
"niusia"
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 459
Dot.: Jak przyciemni w這sy

My郵, 瞠 odzew by豚y lepszy gdyby po prostu poprosi o pomoc z naturalnym przyciemnianiu i nie motywowa tego ch璚i zdobywania "pi瘯nych kobiet" i nie wstawia tych buziaczk闚, czy瘺y niespe軟iony casanova?

Prawda jest taka, 瞠 tylko henna albo farba
Ja jestem naturaln brunetk (potwierdzam ciemnow這si ludzie rzeczywi軼ie maj powodzenie ), ale moje w這sy lubi nieco rudzie i d捫y豉m do tego by je przyciemni, wi璚 by豉m w podobnej sytuacji. Po wielu bataliach z p逝kankami - zio這wymi, ze skrzypu, pokrzywy, chmielu, lipy, sza逕i, kory d瑿y itd itd, gencjan, p逝kankami srebrnymi, pr鏏ach stosowania filtr闚 na w這sy...no po prostu odpu軼i豉m, bo to zio陰 przyciemni tylko o p馧 tonu, a gencjana i p逝kanki srebrne potrafi nada r騜owawego odcienia. Du穎 豉twiej jest w這sy rozja郾i, wiec mo瞠 chcesz by blondynem? 畝rtuj

Dlatego uwa瘸m, 瞠 tylko henne lub farba potrafi naprawd przyciemni w這sy, a Ty nie chcesz ich przyciemni, tylko ZMIENIC ich kolor na br您...wi璚 innej rady dla Ciebie nie widz.

"niusia" jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-04-30, 15:17   #994
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Wiadomo軼i: 8 797

Po hennie b璠zie jeszcze bardziej rudy.
Lisbeth jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-04-30, 15:21   #995
"niusia"
Wtajemniczenie

Ach rzeczywi軼ie - mia豉m na my郵i mieszank henny i indygo

Stary 2014-04-30, 15:27   #996
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Mo瞠 nawet samo indygo. Indygo 豉two si wyp逝kuje, henna si w瞠ra na amen Wyp這wia豉 mieszanka te mo瞠 ostatecznie da efekt bardziej rudy od pocz徠kowego.
Stary 2014-04-30, 16:09   #997
smutny1
Przyczajenie

Dzi瘯uje za pomoc . Mo瞠 to by ten produkt > http://allegro.pl/khadi-henna-farba-...173911730.html ?
Potem 瞠by utrzyma dany kolor b璠 u篡wa szamponu bia造 jele orzech w這ski > http://allegro.pl/bialy-jelen-szampo...170562502.html , uwa瘸cie 瞠 to wystarczy czy robi jakie p逝kanki jeszcze ? Og鏊nie to moje w這sy nie s tak specyficznie rude tylko na s這鎍u da si to zauwa篡 , ale wole mie jednolite wsz璠zie .
Stary 2014-04-30, 16:18   #998
"niusia"
Wtajemniczenie

Je郵i si nie wzdrygasz na my郵 o farbowaniu to 鄉ia這.
Ja Ci jednak w tym nie pomog, bo wystrzegam si farbowania jak ognia, wi璚 pytania kieruj do innych.
Powiem Ci tylko, 瞠 fabbowanie naturalne (henna, indygo) to skomplikowana zabawa. Masz zapewne kr鏒kie w這sy, wi璚 i drogeryjna farba im nie zaszkodzi..ale tu ju nie pomog.

Stary 2014-04-30, 16:44   #999
smutny1
Przyczajenie

Jak kto zainteresowany to mog wys豉 zdj璚ie w這s闚 i okre郵i czy co z tego mo瞠 wyj嗆 .
Stary 2014-05-01, 00:26   #1000
201607111945
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 144

Niusia, serio w這sy 豉twiej rozja郾i naturalnym sposobem? ja bym raczej by豉 za tym, 瞠 przyciemni, 3 lata temu stosowa豉m nami皻nie p逝kanki rumiankowe i opr鏂z susszy niczego si nie doczeka豉m. a co do autora... to mo瞠 p逝kanki likwiduj帷e rudy odcie, takie kupne... tylko nie wiem, czy na naturalnych wlosach zadzia豉

Edytowane przez 201607111945
Czas edycji: 2014-05-01 o 00:27 Pow鏚: nie napisa豉m do kogo
201607111945 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-05-01, 08:22   #1001
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Cytat:
Napisane przez smutny1 Poka wiadomo嗆
Dzi瘯uje za pomoc . Mo瞠 to by ten produkt > http://allegro.pl/khadi-henna-farba-...173911730.html ?
Potem 瞠by utrzyma dany kolor b璠 u篡wa szamponu bia造 jele orzech w這ski > http://allegro.pl/bialy-jelen-szampo...170562502.html , uwa瘸cie 瞠 to wystarczy czy robi jakie p逝kanki jeszcze ? Og鏊nie to moje w這sy nie s tak specyficznie rude tylko na s這鎍u da si to zauwa篡 , ale wole mie jednolite wsz璠zie .
Tak, to jest w豉郾ie indygo.
Spos鏏 przygotowania te znajdziesz w internecie. Od razu m闚i, 瞠 to farbowanie mo瞠 by nietrwa貫 i b璠ziesz musia je powt鏎zy kilka razy zanim efekt si utrwali. B康 te 鈍iadomy faktu, 瞠 ta metoda jest upierdliwa du穎 bardziej ni u篡cie farby chemicznej. Wydaje mi si, 瞠 wi璚ej zyska豚y chodz帷 po prostu do fryzjera na farbowanie.
Je郵i chodzi o farbowanie na br您owo zio豉mi, to stosuje si je raczej ze wzgl璠闚 zdrowotnych lub z upodobania do nietypowych metod dbania o w這sy, bo proces jest d逝gi, gama kolorystyczna znacznie ograniczona i trwa這嗆 niewielka w por闚naniu do chemii.

---------- Dopisano o 08:22 ---------- Poprzedni post napisano o 08:17 ----------

Cytat:
Napisane przez LadyCornelia Poka wiadomo嗆
Niusia, serio w這sy 豉twiej rozja郾i naturalnym sposobem? ja bym raczej by豉 za tym, 瞠 przyciemni, 3 lata temu stosowa豉m nami皻nie p逝kanki rumiankowe i opr鏂z susszy niczego si nie doczeka豉m. a co do autora... to mo瞠 p逝kanki likwiduj帷e rudy odcie, takie kupne... tylko nie wiem, czy na naturalnych wlosach zadzia豉
Chyba zale篡 jakie w這sy. Takie europejskie maj raczej tendencj do rozja郾iania si nawet bez wspomagania

A p逝kanki to dobry pomys. Mo積a kupi w drogeriach takie ma貫 butelki do rozcie鎍zania z wod. Do tego s szampony 'niebieskie', kt鏎e maj och豉dza kolor. Nie wiem na ile si sprawdzi, ale warto spr鏏owa.
Stary 2014-05-01, 11:58   #1002
jyyli
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 964
GG do jyyli

Cytat:
Je郵i rumianek nie dzia豉, to polecam mi鏚 albo rabarbar (bo to chyba korze rabarbaru tak intensywnie rozja郾ia ).
Mi鏚 jest tak niesamowicie mocny, 瞠 moje, naturalnie czarne w這sy, drogeryjna maska (ta: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=61718 ) rozja郾i豉 do 鈔edniego br您u Wcale nie jestem zadowolona, ale jestem sama sobie winna. My郵a豉m, 瞠 gotowy produkt nie zadzia豉 w ten spos鏏, ale, jak wida, bardzo si pomyli豉m

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-05-01, 13:49   #1003
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

Cytat:
Je郵i masz naturalne w這sy, a rumianek nic nie zdzia豉, spr鏏uj w豉郾ie miodu mo積a w po陰czeniu z sokiem z cytryny. Podobno rabarbar te 鈍ietnie rozja郾ia, oczywi軼ie to wszystko jest zalecane raczej dla ciemnego blondu, na br您 chyba nie zadzia豉
dziewczyny pisz, 瞠 lekko rozja郾ia, ale i ociepla, cynamon a nawet gotowane ziemniaki, pietruszka (do tego nadaje w這som ch這dny odcie).
No ale 瞠by by造 efekty, nale篡 to robi regularnie.
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-05-01, 13:56   #1004
Chatul
ma zielone poj璚ie

Wiadomo軼i: 40 453
Dot.: Jak zmieni kolor w這s闚 sposobami naturalnymi?(bez u篡cia farby)-w徠ek zbiorcz

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka wiadomo嗆
dziewczyny pisz, 瞠 lekko rozja郾ia, ale i ociepla, cynamon a nawet gotowane ziemniaki, pietruszka (do tego nadaje w這som ch這dny odcie).
Chodzi o korze pietruszki, prawda? Jak nale篡 przygotowa p逝kank do w這s闚? Gotowa pietruszk w wodzie, potem wyj望 pietruszk, wod ostudzi i na這篡 na w這sy?
Stary 2014-05-01, 14:18   #1005
saintfreak
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 228

Cytat:
Je郵i masz naturalne w這sy, a rumianek nic nie zdzia豉, spr鏏uj w豉郾ie miodu mo積a w po陰czeniu z sokiem z cytryny. Podobno rabarbar te 鈍ietnie rozja郾ia, oczywi軼ie to wszystko jest zalecane raczej dla ciemnego blondu, na br您 chyba nie zadzia豉
Robi豉m mask z rabarbarem na hennowanych w這sach i mam wra瞠nie, 瞠 owszem, nieco rozja郾ia, ale te farbuje na 鄴速o. Taki by efekt (bo nie wsz璠zie si z豉pa這):
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 20140421_184417.jpg (75,3 KB, 22 za豉dowa)
saintfreak jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-05-01, 14:57   #1006
201607040946
Konto usuni皻e

Cytat:
Napisane przez Chatul Poka wiadomo嗆
Chodzi o korze pietruszki, prawda? Jak nale篡 przygotowa p逝kank do w這s闚? Gotowa pietruszk w wodzie, potem wyj望 pietruszk, wod ostudzi i na這篡 na w這sy?
dok豉dnie tak robi豉m na naturalny 鈔edni blond. Chodzi這 mi o och這dzenie koloru, troch zadzia豉這, cho woda by豉 jasno鄴速a

Cytat:
Napisane przez saintfreak Poka wiadomo嗆
Robi豉m mask z rabarbarem na hennowanych w這sach i mam wra瞠nie, 瞠 owszem, nieco rozja郾ia, ale te farbuje na 鄴速o. Taki by efekt (bo nie wsz璠zie si z豉pa這):
No musi da 鄴速ko, skoro mia豉 hennowane

P.S. na och這dzenie najlepiej dzia豉 p逝kanka z PIOΣNU!
Stary 2014-05-01, 14:59   #1007
saintfreak
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 228

Cytat:
dok豉dnie tak robi豉m na naturalny 鈔edni blond. Chodzi這 mi o och這dzenie koloru, troch zadzia豉這, cho woda by豉 jasno鄴速a

No musi da 鄴速ko, skoro mia豉 hennowane
Mog這by chocia r闚no da Ale nawet moje szare odrosty z豉pa這 na 鄴速o Szczeg馧y tutaj:
http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...&postcount=685
saintfreak jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-05-01, 15:05   #1008
EllisMeddle
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 104

pr鏏owa豉m rozja郾ia rumiankiem i cytryn - nie pomog這, potem u篡wa豉m octu jab趾owego w celu zamkni璚ia 逝sek w這sa i jakie by這 moje zdziwienie kiedy w這sy si po nim rozja郾i造
EllisMeddle jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-05-01, 15:16   #1009
201607040946
Konto usuni皻e

Cytat:
Napisane przez saintfreak Poka wiadomo嗆
Mog這by chocia r闚no da Ale nawet moje szare odrosty z豉pa這 na 鄴速o Szczeg馧y tutaj:
http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...&postcount=685

no to teraz p逝kanka z gencjany, b豉watka, pio逝nu albo... nie wiem... soku z buraka?
Stary 2014-05-03, 21:27   #1010
201607111945
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 144

Cytat:
za p騧no bo mia豉m do嗆 m璚zenia si z naturalkami i ju od kilku lat farbuj na jasny blond. z tym, 瞠 mi鏚, rumianek, korze rzewienia itp. mo瞠 wydobywac z這te refleksy. mi jedynie pasuj ch這dne kolory, sko鎍zy豉bym z farbowaniem ale nie lubi swojego sm皻nego mysiego odcienia.
201607111945 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-10-08, 22:29   #1011
weronaa1318
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 15
naturalne rozja郾ienie

Hej mam pytanie , w jaki spos鏏 mo積a rozja郾i w這sy koloru ciemny blond / szatynowe na taki jasny blond ? albo chocia 瞠by by造 troch ja郾iejsze. tylko chodzi mi o naturalne sposoby , takie 瞠by nie niszczy w這s闚 .
weronaa1318 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-10-08, 23:23   #1012
Nidalee259
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12
Dot.: naturalne rozja郾ienie

Niby soda, cytryna, mi鏚 ale z do鈍iadczenia wiem, 瞠 nie rozja郾ia bo niedawno pr鏏owa豉m wszystkiego. Je瞠li Ci si nie spieszy to kup sobie szampon przeciwlupiezowy head and shoulders. Kolor wyplukuje bardzo ale z szatynki raczej ci篹ko b璠zie uzyska jasny blond. Ja osobi軼ie nie jestem zwolenniczk domowego rozja郾iania bo wiem po sobie 瞠 szkoda pieni璠zy mimo 瞠 niedu篡ch i czasu a efekty niezadowalaj帷e
Nidalee259 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-10-08, 23:28   #1013
Saaarah93
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8
Dot.: naturalne rozja郾ienie

Znalaz豉m na jednym blogu co takiego :
Bardzo skuteczny, nieinwazyjny spos鏏 poja郾iania
I prosty. 2 saszetki herbatki zio這wej zalewamy wrz徠kiem i odstawiamy pod przykryciem na 15 minut.
Ostudzonym naparem przelewamy w這sy po myciu i sp逝kaniu od篡wek, nie sp逝kujemy.

Regularne stosowanie, czyli po ka盥ym myciu, daje 豉dne efekty ju w ci庵u miesi帷a.

Zio豉 kupujemy w sklepach zielarskich lub w sprawdzonych 廝鏚豉ch internetowych, ewentualnie w aptekach - herbatki z Biedronki itp nie spe軟i naszych oczekiwa

Cieplejsze z這ciste tony daje:
- lipa, rumianek, nagietek, malwa, ja鄉in
- chmiel - p逝kanka z piwa, ale trzeba je odgazowa przez przelaniem w這s闚 , najlepiej je郵i odstoi przynajmniej godzin

Ch這dniejsze tony daje:
- b豉watek, bez czarny, pio逝n (=psia ruta, absynt, wermut)
Stary 2014-10-11, 16:01   #1014
halucynogenna
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 336
jak och這dzi p馧 naturalne w這sy

Witam, od razu przejde do rzeczy. M鎩 natualny kolor w這s闚 to ciemny blond/mysi. Po wakacjach zawsze przybieraj z這cisty kolor.
W tym roku r闚nie tak by這, ale co mnie podkusi這, 瞠by jeszcze bardziej je rozja郾i i popsika豉m w這sy sprayem nadaj帷ym refleksy (joanna blond reflex), na szcz窷cie tylko z wierzchu, odcie w這s闚 zrobi si badziej miodowy, ale teraz wydaje mi si, 瞠 zrobil si jaki z馧to-rudy... Mimo, 瞠 u篡豉m tego spray'u tylko raz... I tu moje pytanie- czy fioletowe p逝kanki pomog och這dzi kolor? Nigdy nie farbowalam w這s闚 na blond i nie chcialabym tego robi, wi璚 w gr wchodz tylko naturalne sposoby.
Poni瞠j dodaje pogl康 na to jak wygl康aj w這sy.
1 zdj璚ie 鈍iat這 dzienne, a drugie robione w sztucznym o鈍ietleniu sklepowym...
Co by軼ie mi poradzi造?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg wwww.jpg (12,5 KB, 14 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg wwwwfff.jpg (2,2 KB, 107 za豉dowa)
halucynogenna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-10-11, 18:50   #1015
SceneQueene
Zakorzenienie

Dot.: jak och這dzi p馧 naturalne w這sy

- szampon Marion ultramocny
- maska Marion do blondu
dzia豉j cuda

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2014-10-11, 19:19   #1016
halucynogenna
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 336

Hmm, w opisie na kwc jest napisane, 瞠 ten szampon nadaje odcie platyny. Troch si boj, 瞠 stan sie zbyt jasne...
halucynogenna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-10-12, 00:53   #1017
SceneQueene
Zakorzenienie

Nie nadaje, chyba 瞠 na bardzo jasnych w這sach

Wys豉ne poprzez Sony Xperia J- jak Julia.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2014-10-14, 12:46   #1018
chloeeee
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 38
W這sy rozja郾ione s這鎍em

Witam wszystkie kobietki W ko鎍u, po bardzo d逝gim czasie, uda這 mi si zapu軼i sw鎩 naturalny kolor w這s闚. W te wakacje pojecha豉m do Bu貪arii i zrobi造 mi si na w這sach z這te pasemka. Wszystko by這by pi瘯nie i 豉dnie, gdyby nie to, 瞠 taki kolor w這s闚 mi kompletnie nie pasuje Mam taki typ urody, 瞠 nie pasuje mi nawet jedno jasne pasemko na g這wie. Nie chc farbowa w這s闚, a chcia豉bym zn闚 uzyska 鈔edni br您 z domieszk szaro軼i. Jak uzyska zn闚 ch這dny odcie na naturalnych w這sach? I jak pozby si tych pasemek?

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------

Wyczyta豉m w豉郾ie, 瞠 gencjana to pogromca niechcianych rudo軼i. Co o tym produkcie s康zicie?

Edytowane przez chloeeee
Czas edycji: 2014-10-14 o 12:22 Pow鏚: 幢e napisa豉m.
chloeeee jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-10-14, 12:56   #1019
201607040946
Konto usuni皻e

Skoro s這鎍e wydoby這 ci w豉snie z這te pasemka, mo瞠 jednak ci pasuj, po prostu masz uraz do ciep造ch odcieni (mit,瞠 wi瘯szo嗆 Polek to Lata i musz mie szare w這sy)?
Je郵i nie, to mo瞠sz spr鏏owa gencjany. Tutaj na w徠ku poleca si pio逝n, korze pietruszki i takie tam, ale wed逝g mnie to nie dzia豉 spr鏏uj mo瞠 p逝kanek/masek/balsam闚 och豉dzaj帷ych kolor?
Stary 2014-10-14, 13:33   #1020
chloeeee
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 38

Cytat:
Skoro s這鎍e wydoby這 ci w豉snie z這te pasemka, mo瞠 jednak ci pasuj, po prostu masz uraz do ciep造ch odcieni (mit,瞠 wi瘯szo嗆 Polek to Lata i musz mie szare w這sy)?
Je郵i nie, to mo瞠sz spr鏏owa gencjany. Tutaj na w徠ku poleca si pio逝n, korze pietruszki i takie tam, ale wed逝g mnie to nie dzia豉 spr鏏uj mo瞠 p逝kanek/masek/balsam闚 och豉dzaj帷ych kolor?
Dzi瘯uj za odpowied A czy po gencjanie nie b璠 mia豉 fioletowego odcienia?

Tagi
blond, br您owe, brunetka, cynamon, dekoloryzacja, domowe sposoby, eksperymenty, facet w這sy, farbowane wlosy, farbowanie, kakao, kawa, mi鏚, naturalne metody, naturalne rozja郾ianie, naturalne sposoby, przyciemnianie w這s闚, rozja郾ianie, rude w這sy, rudy, w這sy, w這sy blond, w這sy br您 rozja郾ianie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-10-10 18:23:04

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:31.