Jak zmieni kolor w這s闚 sposobami naturalnymi?(bez u篡cia farby)-w徠ek zbiorczy - Strona 6 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2006-04-03, 18:26   #151
Aneta_-
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 297
GG do Aneta_- Send a message via Skype™ to Aneta_-
Dot.: Domowe sposoby na rozja郾ienie w這s闚... :)

S造sza軛 o wywarze z rumiank闚 sama mia豉m przetestowac ale jakos mi wylecia這 z g這wy a wod utleniona nie radze bo niszczy w這sy
Aneta_- jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-04-03, 20:33   #152
tisane
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 168
GG do tisane

Sok z cytryny , rumianek , bursztyn chociaz nie wiem czy to naprawde skutkuje , ale slyszalam ,ze cos tam rozjasnia.
A przedewszystkim slonce , choc tez wysusza. W moim przypadku (mam wlosy jasny braz ) , widac duza roznice w kolorze wlosow wlasnie latem , gdy sloneczka duzo .

1.71cm
73
-
72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59
tisane jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-04-03, 20:57   #153
maartha
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 342

rumianek, lipa lub cytryna I oczywi軼ie wytrwa這嗆, bo efekt闚 po jednym razie na pewno nie b璠zie

maartha jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-04-04, 11:10   #154
Little_Angel
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 51

Hmm... a po ilu stosowaniach tego rumianku by造 by widoczne efekty ??
Wiecie mo瞠... ??

Little_Angel jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-04-04, 11:33   #155
maartha
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 342

Przyznam, 瞠 nie wiem po jakim czasie rozja郾i si w這sy po rumianku. Ale na pewno zale篡 to od tego jaki koloru w這s闚. A je郵i masz blond to od tego jaki jest ich odcie.

maartha jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-04-10, 20:52   #156
elusia.de
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 60
Naturalne Rozjasnianie=)))))

wiem ze takich watkow bylo duzo ale przejzalam chyba wszystkie i nadal nie znalazlam odpowiedzi na moje pytanie:czym naturalnie najskuteczniej rozjasnic wlosy???moze wiecie z wlasnego doswiadczenia??a moze jakies szampony lub odzywki(nie koloryzujace).ktore lekko rozjasniaja wloski!!!prOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOsze o pomoc
elusia.de jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-04-10, 23:10   #157
mckabi
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 114
Wpisy w blogu: 3
Dot.: Naturalne Rozjasnianie=)))))

up, up

Always remember that if you fall I will pick you up

....

After I finish laughing

mckabi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-04-10, 23:30   #158
moods
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 66
Dot.: Naturalne Rozjasnianie=)))))

Nic co nie koloryzuje/rozjasnia wlosow nie zmieni ich koloru po paru zastosowaniach, zas co do naturalnych metod mniej inwazyjnych to zmiany widac po dluuugim czasie. Napewno wszystko co zawiera w swoim skladzie cytryne lub rumianek rozjasnia wlosy sa rozne szampony rumiankowe lub cytrynowe, ktore napewno po jakims czasie rozjasnia troszke wlosy. Zawsze mozna stosowac plukanki np z rumianku ja osobiscie przez dluzszy czas stosowalam szmpon z rumiankiem timotei i po paru tygodniach (jak nie miesiacach) widac bylo lekkie rozjasnienie,ale nie bylo na tyle spektakularne zeby ktos inny to zauwazyl
Stary 2006-04-18, 19:18   #159
madziululka82
BAN sta造

Wiadomo軼i: 75
Thumbs up Jak Rozja郾i Naturalnym Sposobem W這sy?prosze O Rady!

czy kt鏎ejs z was uda這 sie rozjasnic troszke w這sy z ciemnego blondu na jasniejszy jakimi domowymi sposobami i naturalnie?jesli tak to czym i jak d逝go?prosze was kochane forumki o rade bo nie chce ju簑zywac farb utleniaczy i niszczyc w這sy!pozdrawiam
madziululka82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-04-18, 19:32   #160
MoOoNiA
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 469
Dot.: Jak Rozja郾i Naturalnym Sposobem W這sy?prosze O Rady!

Ja kiedys robi豉m w這sy p逝kanka z cytryny i je rozja郾ia這wiem 瞠 moje kole瘸nki robi造 tez wod utleniona . ale nie wiem czy to rudy czasami nie wyjdzie:P

Majeczka
04.12.2012 r

MoOoNiA jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-04-18, 19:39   #161
tutusia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 983

Cytat:
Napisane przez MoOoNiA
Ja kiedys robi豉m w這sy p逝kanka z cytryny i je rozja郾ia這wiem 瞠 moje kole瘸nki robi造 tez wod utleniona . ale nie wiem czy to rudy czasami nie wyjdzie:P
Woda utleniona to nie jest dobry domowy, nieniszcz帷y spos鏏! Woda utleniona to w豉郾ie ten sk豉dnik w farbach, kt鏎y niszczy w這sy!!
A odpowiadaj帷 na pytanie to mo瞠sz spr鏏owa te穆逝kanek z rumianku, bo z tego co wiem to cytryna te nie wp造wa zbyt dobrze na w這sy, wysusza je tworz望 kwa郾e 鈔odowisko (s這wa fryzjera)
Pozdrawiam!
tutusia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-04-18, 19:40   #162
kate6o
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 924

wod utlenion to napewno nie b璠zie naturalnie i zdrowo dla w這s闚:0 podobno rumianek dzia豉 ale nie wiem...

"B鏬 rozkaza
swoim anio這m

瞠by Ci strzeg造
na wszystkich Twoich 軼ie磬ach"
Ps 90,11
kate6o jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-04-18, 19:41   #163
kate6o
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 924

Ej tutusiato by造 moje s這wa

"B鏬 rozkaza
swoim anio這m

瞠by Ci strzeg造
na wszystkich Twoich 軼ie磬ach"
Ps 90,11
kate6o jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-04-18, 19:44   #164
madziululka82
BAN sta造

Red face Dot.: Jak Rozja郾i Naturalnym Sposobem W這sy?prosze O Rady!

a jak robi t plukanek z rumianku?prosze niech kto napisze jak to stosowa緧 .to trzeba zala wrz徠kiem torebke rumianku? a ile p逝ka czasu ?pewno to trzeba kilka lat stosowa by rozjasnilo w這skidzi瘯i za zainteresowanie w徠kiem dziewczynki
Stary 2006-04-18, 20:18   #165
tutusia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 983

Nie s康z, 瞠by kilka lat, ale r闚nie spektakularnych efekt闚 tym nie opsi庵niesz. Domowymi sposobami w這sy rozja郾isz co najwy瞠j 2 tony (a i czy tyl enie jestem pewna). Je瞠li chcesz bardziej to tylko farb. Przejd si do sklepu zielarskiego i popro o p逝kanki rumiankowe. Mo瞠sz te u篡wa rumiankowego szamponu.
tutusia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-04-18, 22:44   #166
madziululka82
BAN sta造

Wink Dot.: Jak Rozja郾i Naturalnym Sposobem W這sy?prosze O Rady!

szampon rumiankowy chyba raczej nic nie da.ale spr鏏uje!
Stary 2006-07-15, 11:27   #167
Kwikwi
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 39
naturalne rozja郾ianie

moim naturalnym kolorem w這s闚 jest ciemny blond z jasnymi pasemkami. Robia mi sie one same i bardzo 陰dnie to wygl康a. NIestety w這ski s s豉be i chcia豉bym u篡wac olejku rycynowego bo podobno pomaga ale tez przyciemnia w這sy. a ja chcia豉bym zachowa ich kolor. jak mo積a je naturalnie rozja郾ic?? rumianek czy co??
Kwikwi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-15, 11:37   #168
kapsel
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 926
GG do kapsel
Dot.: naturalne rozja郾ianie

nie poleca豉bym rumianku (ani cytryny). Nie pr鏏owa豉m ale wi瘯szo嗆 os鏏 skar篡 si na z馧tawy kolor w這s闚 i nadmierne przesuszanie. Zamiast olejku rycynowego kup sobie dobr od篡wk regeneruj帷 (Jest w czym przebiera)
Stary 2006-07-15, 15:58   #169
annfas
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 588
Dot.: naturalne rozja郾ianie

Spr鏏uj mo瞠 od篡wki Wax do w這s闚 jasnych. mi pomog od篡wi w這sy, wprawdzie u篡wa豉m tej do ciemnych w這sow, bo mam kolor br您owy, ale skutek pewnie bedzie podobny. Z reszta dziewczyny pisa造 tutaj o swoich do鈍iadczeniach z Waxem i by造 bardzo zadowolone. Kosztuje ok 17z (przynajmniej u mnie) i dostaniesz go praktycznie w ka盥ej aptece.

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-10-15, 16:42   #170
amberlinka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 379
Question Jakie preparaty przyciemniaj w這sy?

Witam kochane Wiza瘸nki
Jestem brunetk o nie za ciemnym, ale i nie za jasnym odcieniu w這s闚. Bardzo, bardzo bym chcia豉, 瞠by moje w這ski sta造 si ciemniejsze ni s, co spowoduje, 瞠 przyciemniej? U篡wam szamponu i od篡wki z Oriflame na br您owe w這sy, ale nie widz kolosalnych zmian. Pom騜cie
amberlinka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-10-15, 19:24   #171
shockwaves
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 714
Dot.: Jakie preparaty przyciemniaj w這sy?

Mo瞠sz u篡 henny lub basmy do w這s闚. To taka zio這wa "farba", kt鏎a nadaje g喚boki br您 w這som przy tym je regeneruj帷 Zmywa si szybciej ni zwyk豉 farba, ale jest to 鈍ietna alternatywa dla tych chemicznych preparat闚 barwi帷ych, napewno lepsza ni szamponetki i farby. Co wa積e, mo積a ni farbowa w這sy cz瘰to i nie b璠 przy tym zniszczone. Musisz po prostu popyta o henn/basm w drogeriach i dobra odpowiedni kolor.

Od篡wki/szapony do w這s闚 br您 raczej nie przyciemni ich, jedynie mog podkre郵i kolor, nie b璠zie to jednak kolosalny efekt.
Pozdrawiam
shockwaves jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-10-15, 19:30   #172
pysiaczka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 436
rozja郾ianie w這s闚-kt鏎e nie niszczy, preparaty, sposoby naturalne...

wi璚 obecnie jestem mam na sobie 鈔edni br您, ale w這ski mam zniszczone od farbowania, ciekawe czy s w sklepach jakie preparaty kt鏎e rozja郾iaj w這sy bez niszczenia ich, mo瞠 je郵i nie w sklepach to jakie domowe sposoby?CyTRYNA chyba zbytnio nie daje efekt闚.......:roll eyes:Piszcie je郵i co wiecie
pysiaczka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-10-16, 15:06   #173
Monisia_666
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 814
Dot.: Re: Spos鏏 na ciemne w這sy?

Przyciemniaj w這sy nast瘼uj帷e zio豉: kora d瑿owa, kora kruszyny, owocnia orzecha w這skiego, li軼ie indygowca (basmy). Z kory d瑿owej, kory kruszyny i owocni orzecha w這skiego mo積a przygotowa p造n przyciemniaj帷y w這sy: przygotowuje si go nast瘼uj帷o: 50 g kory lub zielonej owocni orzecha w這skiego zalewa si 500 ml wody. Gotuje 30 minut uzupe軟iaj帷 wyparowuj帷 wod.
Pozostawia pod przykryciem do nast瘼nego dnia. Potem gotuje jeszcze 10 minut, ostudza, odcedza i dolewa 10 gram闚 gliceryny i 4 gramy spirytusu 90%. P造nem smaruje si w這sy i sk鏎 g這wy, po umyciu i przez nast瘼ne kolejne dni, a do uzyskania 膨danego koloru.
czy ktos stosowa??
Monisia_666 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-10-16, 15:07   #174
Monisia_666
Rozeznanie

Dot.: Re: przyciemnienie w這s闚

i moga wysjc rude, jak mi ( choc uzylam brazu), ostrzegam!
Monisia_666 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-10-16, 15:09   #175
amberlinka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 379
Dot.: Jakie preparaty przyciemniaj w這sy?

dzi瘯uj
amberlinka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-10-25, 22:55   #176
Gina22
BAN sta造

Wiadomo軼i: 188
Dot.: rozja郾ianie w這s闚-kt鏎e nie niszczy, preparaty, sposoby naturalne...

Wiesz, tak naprawd to wsyztsko zalezy od w這s闚. Dla jednyhc jaki preparat jest szkodliwy, dla innych idealny. Ja sama rozja郾iam w這sy (bardzo ciemny blond albo ju nie blond nawet) rozjasniaczem w sprayu Joanna. Moja w這sy nabra造 blasku, s nadal mi瘯kie w dotyku (choc stosuj go juz ponad dwa lata) i zdrowe.
Podobno dzia豉 (ale to latem) wtarcie we w這sy soku z cytryny i poddanie w這s闚 dzia豉niu s這鎍a - s造sza豉m, 瞠 do軼 dobrze rozja郾ia ale nie wiem czy nie szkodzi. Stosowanie szampon闚 i p逝kanek z rumianku mo瞠 lekko rozjasnic w這sy, ale na specjalnie widoczny efekt bym nie liczy豉 - tym bardziej, 瞠 m闚isz, ze masz do嗆 ciemne w這sy.
Gina22 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-10-26, 09:07   #177
madziunia80
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 467
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80

Wszystko, co ingeruje w struktur w這sa go niszczy. Je郵i masz zniszczone w這sy to nie polecam na razie rozja郾iania, 瘸dnego naturalnego czy chemicznego. Je郵i do tego masz w這sy farbowane to 瘸dne szampony z rumiankiem, czy stosowanie cytryny nie pomo瞠, te sposoby s zarezerwowane tylko dla naturalnych w這s闚 i to te niezbyt ciemnych i na pewno wtarcie soku z cytryny i wystawienie w這s闚 na dzia豉nie promieni s這necznych zaszkodzi w這som.
Lepiej wzmocnij i zregeneruj w這sy zanim we幟iesz sieza rozja郾ianie.
Stary 2006-10-26, 13:22   #178
Mariti
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 431

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Poka wiadomo嗆
Wszystko, co ingeruje w struktur w這sa go niszczy. Je郵i masz zniszczone w這sy to nie polecam na razie rozja郾iania, 瘸dnego naturalnego czy chemicznego. Je郵i do tego masz w這sy farbowane to 瘸dne szampony z rumiankiem, czy stosowanie cytryny nie pomo瞠, te sposoby s zarezerwowane tylko dla naturalnych w這s闚 i to te niezbyt ciemnych i na pewno wtarcie soku z cytryny i wystawienie w這s闚 na dzia豉nie promieni s這necznych zaszkodzi w這som.
Lepiej wzmocnij i zregeneruj w這sy zanim we幟iesz sieza rozja郾ianie.

Ca趾owicie si zgadzamnie wiem sk康 przekonanie , 瞠 cytryna pomaga przy koloryzowanych w這sach je郵i nawet preparaty chemiczne bardzo czesto maj problem.畝dne naturalne sposoby ( kt鏎e de facto sa w徠pliwe i s豉be w dzia豉niu) nie pomog na w這sy koloryzowane.
I zdecydowanie polecam najpierw wzmocnienie w這sa,tak jak poradzi豉 Madziunia80 .Przy zdrowych w這sach , ingeruj帷e zabiegi w ich struktur wcale ni musza by tak nisczycielskie ( czego dowodem s moje w這sy , w cztery miesi帷e przeszlam z czrnego na blond , a teraz w ci庵u kolejnych dw鏂h z bloindu na niemal platynk- dope軟i tego w przysz造m miesi帷u- a w這sy mam 豉dne, 鈍iec帷e si i g豉dkie- cho przyznam, 瞠 frzyjerzy m闚i mi , 瞠 pod tym wzgl璠em jestem fenomenem. ja my郵, 瞠 to zas逝ga kosmetyk闚- mocno je odzywia豉m przed zabiegami a jeszcze mocniej teraz po.

Marilyn Monroe
Mariti jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-10-26, 18:12   #179
jusii
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Mariti Poka wiadomo嗆
...... w這sy mam 豉dne, 鈍iec帷e si i g豉dkie- cho przyznam, 瞠 frzyjerzy m闚i mi , 瞠 pod tym wzgl璠em jestem fenomenem. ja my郵, 瞠 to zas逝ga kosmetyk闚- mocno je odzywia豉m przed zabiegami a jeszcze mocniej teraz po.
W takim razie co takiego robisz i co stosujesz??
jusii jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-11-05, 12:37   #180
Myszka15krk
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 766
Dot.: jak rozjasnic wlosy domowymi sposobami?

Nom ja s造sza豉m i sprawdzone jest to( ale baardzo niszczy w這sy) rozja郾ia si w這sy wod utlenion,ja jestem zadowolona z efektow,ale jak kto woli...ja tam i tak potem je zregeneruje wiec jak mi troche zniszczy to trudno potem robie maseczke z 鄴速ka jajka i gitara:P
Myszka15krk jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
blond, br您owe, brunetka, cynamon, dekoloryzacja, domowe sposoby, eksperymenty, facet w這sy, farbowane wlosy, farbowanie, kakao, kawa, mi鏚, naturalne metody, naturalne rozja郾ianie, naturalne sposoby, przyciemnianie w這s闚, rozja郾ianie, rude w這sy, rudy, w這sy, w這sy blond, w這sy br您 rozja郾ianie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-10-10 18:23:04

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:59.