Wróć   Forum Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Wymiana doświadczeń, porady

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-05-14, 19:06   #1
aneczka90-90
Raczkowanie

swedzaca skora i pojawiajace sie krostki

Witam,
pare dni temu zauwazylam kilka krostek na policzkach blisko uszu. myslalam, ze to moze tradzik, jednak sa to miejsca swedzace i z dnia na dzien mam ich coraz wiecej! na policzku mialam malutka krostke przypominajaca potowke, delikatnie potraktowalam ja paznokciem i po chwili zrobila sie ranka ok 3mm :| dzisiaj swedzial mnie policzek, drapalam go i powyskakiwaly mi kolejne czerwone, wypukle punkciki, ktorych boje sie dotknac, bo zaraz sie rozdrapia i porobia ranki.

dodam , ze biore 3 opakowanie yasmin z tym, ze nie robilam teraz przerwy, pokrzywe pilam do niedawna regularnie, kazdego ranka, teraz od paru dni nie zaparzalam, kosmetykow nie zmienialam, za 2 tyg mam wizyte u dermatologa, bo z 3 miesiace temu na brzuchu pojawily mi sie biale plamki.
po hormonach nigdy nie mialam jakis wiekszych zmian w organizmie, jesli jednak jakims cudem jest to wina yasminu to i tak niedlugo zmieniam na cilest, ktory moj organizm dobrze tolerowal.

mam nadzieje, ze cos poradzicie, poniewaz boje sie, ze do wizyty u dermatologa bede cala pokryta krostkami....

Edytowane przez aneczka90-90
Czas edycji: 2010-05-14 o 19:08
aneczka90-90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 13:17   #2
aneczka90-90
Raczkowanie

Dot.: swedzaca skora i pojawiajace sie krostki

halo ??
Stary 2010-05-17, 15:26   #3
aneczka90-90
Raczkowanie

miejsca zainfekowane i te w ktorych maja pojawic sie nowe krostki strasznie swedza, zamiast byc lepiej jest coraz gorzej... od wczoraj stosuje masc antivir, obstawiam, ze jest to opryszczka, ale jak juz wspomnialam, efektow pozytywnych brak...
Stary 2010-05-23, 11:04   #4
aneczka90-90
Raczkowanie

okazalo sie, ze jest to polpasiec, bardzo zaluje, ze nie zareagowalam wczesniej tylko po tyg... babli na twarzy mam coraz mniej, dzieki Bogu, zaczely robic sie strupki z ktorych zmyc ciezko fiolet i pudroderm, wiec kiepsko gdziekolwiek wsrod ludzi wyjsc... najgorsze, ze niby polmetek przedemna a to niewdzieczne cholerstwo tworzy wokol strupow brunatne plamy...
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości