prawdopodobnie pęknięte naczynko na nosie :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-05-15, 13:06   #1
fanatyczka
Przyczajenie

prawdopodobnie pęknięte naczynko na nosie :(

mam taki problem, baaardzo kłopotliwy
otóż pewnego dnia wyciskałam sobie wągry czy cos takiego ^^ wiem .. okropna rzecz, ale nie mogłam się powstrzymać no i doszłam do części twarzy która określana jest nosem! no i prawie na srodku nosa przycisnelo mi sie za bardzo i niestety została po tym przyciśnięciu czerwona kropa, która już od 4 miesięcy nie chce zejść, wygląda to tak jakby mi pękło naczynko.. a cere mam taką, że naczynka są wydoczne troche ^^. Nie wiem co mam z nią zrobić.. próbowałam smarować kremem nawilżającym ale nic nei dawało ... próbowałam kremem z witaminą A i też nic moje pytanie brzymi czy ktoś już miał z takim czymś doczynienia i co zrobić żeby się to wyleczyło, żeby wkońcu sie zregenerowało... ?
fanatyczka jest offline  
Stary 2010-05-15, 13:34   #2
Muffka_
Zakorzenienie

Dot.: prawdopodobnie pęknięte naczynko na nosie :(

Ja mam cos takiego na lewym skrzydelku nosa. Pare lat temu zachcialo mi sie oczyscic caly nos z wagrow...i tak mijaja lata a to nie znika. Wlasciwie to juz sie z tym pogodzilam i przyzwyczailam. Ale jesli ty masz to swieze to moga byc szanse ze zniknie
Muffka_ jest offline  
Stary 2010-05-15, 13:36   #3
Linka_
Raczkowanie

Rzeczywiście całkiem możliwe, że jest to pęknięte naczynko - w takim wypadku całkowite usunięcie jest możliwe tylko poprzez profesjonalny zabieg, kemy mogą zmniejszyć jego widoczność i zapobiegać do pewnego stopnia powstawaniu następnym.
Polecam wątek: http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=15575 i na przyszłość delikatniejsze traktowanie twarzy, zwłaszcza gdy, jak piszesz, masz objawy cery naczynkowej.
Linka_ jest offline  
Stary 2010-05-15, 19:20   #4
ferguusson
Zakorzenienie

prosze kontynuować dyskusję na wątku podanym przez Linkę, po uprzedniej lekturze.

MAC

exchange
ferguusson jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości