Diacolor- L'oreal - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-03-26, 11:37   #1
j.u.s.t.y.s.k.a.
Przyczajenie

Diacolor- L'oreal

Mam pytanko czy Diacolor jest farbą czy szamponem ? Chodzi mi o to czy są po nim odrosty ?
j.u.s.t.y.s.k.a. jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-26, 14:47   #2
siivaa
Przyczajenie

Re: Diacolor- L'oreal

Hej!Nie znam tej farby lub szamponu,ale jeżeli chodzi o to czy pokryje odrosty to zależy od tego jak mocny jest ten produkt.Od czasu do czasu używam tylko szponu koloryzującego aby odświeżyć kolor i odrosty taki szampon też pokryje przynajmniej na jakiś czas.To wszystko zależy też jakie masz włosy i czy chcesz je pofarbować czy odświeżyć tylko kolor.
siivaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-26, 15:24   #3
Martika
Raczkowanie

Witam! Ja miałam okazję koloryzować włosy Diacolorem i bardzo gorąco go polecam. Nie ma po nim absolutnie żadnych odrostów, pięknie ożywia kolor i nadaje włosom cudowny połysk. Nie jest to farba więc nie można zmienić radykalnie koloru włosów a jedynie ożywić ich naturalny kolor lub nadać włosom piękne refleksy w innym odcieniu.Pozdrawiam ...
Martika jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-26, 15:29   #4
j.u.s.t.y.s.k.a.
Przyczajenie

A jakim kolorem robiłaś włoski ?
j.u.s.t.y.s.k.a. jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-26, 17:23   #5
Martika
Raczkowanie

Nie pamiętam jak dokładnie nazywał się ten kolor ale był to piękny odcień czerwieni z fioletem. Moje naturalne włosy to bardzo ciemny brąz więc trudno mi uzyskać widoczny efekt koloryzacji przy stosowaniu szamponów koloryzujących (a tylko tych używam, nigdy nie używałam farby)ale Diacolorek w tym odcieniu pięknie się sprawdził W przyszłym tygodniu wybieram się do fryzjera na koloryzację właśnie Diacolorkiem i mam zamiar "poszperać" jeszcze wśród innych odcieni.A wybór jest spory ..... pa,pa
Martika jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-27, 11:42   #6
Sophie86
Zadomowienie

Exclamation Diacolor i co dalej?

Ok. 2 tygodnie temu dalam sie namowic na zrobienie Diacoloru Richese z Loreala. Bylam naprawde zadowolona,ale teraz kolor prawie sie wyplukal -zaczynaja przeswitywac nieladne odcienie z poprzedniej,nieudanej koloryzacji.
I mam pytanie - czy kolejny raz rowniez zdecydowac sie na ta farbe ,liczac ze za ktoryms razem ten odcien na wlosach bedzie mocniejszy i bedzie sie slabiej wyplukiwac,czy moze dac sobie z tym spokoj,bo efekt wyplukiwania moze byc taki sam jak teraz :/ ? Moze ktoras z Was miala podobna sytuacje po tej farbie?
Pozdrawiam
Sophie86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-27, 11:44   #7
neonka28
Zakorzenienie

Dot.: Diacolor i co dalej?

A jaki mialas wczesniej kolor wlosow z nieudana koloryzacja?
I jakim odcieniem Diacoloru koloryzowano twoje wlosy?
neonka28 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-27, 11:48   #8
Sophie86
Zadomowienie

Wczesniej mialam odcien Sacre Brun z Loreala Coleur Experte (wyszedl miedziany,mial byc zimny popielaty ciemny blond), diacolor byl zrobiony odcieniem zmrozony kasztan.
Naturalne odcien wlosow to sredni,popielaty braz.
Stary 2005-09-27, 12:13   #9
neonka28
Zakorzenienie

Lubie zmrożony kasztan.Robie nim często balajaże.Myśle że powinnać zaryzykować i jeszcze raz pokoloryzowac diacolorem.Rzadna farba nie da ci takiej delikatnosci i połysku jak diacolor.Można by bylo spróbowac i pomieszać zmrozony kasztan z brązem.Diacolory mozna mieszac ze sobą.Wydaje mi sie ze wtedy kolor lepiej by sie trzymal Twoich wlosow(one sa uwrazliwione tzn.kolor zmienilas ale poprzednie farby są pod spodem).Oczywiscie po wymieszaniu kolor sie zmieni na inny.Pozdrawiam
Stary 2005-09-27, 12:43   #10
Sophie86
Zadomowienie

Wlasnie dlatego jestem zadowolona z tego,ze nie mam zniszczonych wlosow. Zrobie tak jak mowisz - poprosze o wymieszanie .
Dzieki serdeczne za rade
Stary 2005-09-27, 13:01   #11
wersta
Zakorzenienie

diacolor jest farbą zmywalną- coś na zasadzie szamponu koloryz. czyli na stałe na pewno nie zafarbuje. wiem, bo przez 2 lata mnie tym farbowali, aż wreszcie zdecydowałam się na prawdziwą farbę.
wersta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 01:31   #12
wicca
Raczkowanie

Diacolor - czy warto?

Witam serdecznie,
czy któraś z was zdecydowała się na koloryzację Diacolor L'oreala? Czy rzeczywiście zabieg nie niszczy włosów? Moje włoski, niefarbowane od 10 miesięcy wróciły do naturalnego ciemnego blondu, ale pozostały jaśniejsze pasma po wcześniejszym farbowaniu na jasny blond. Zastanawiam się czy Diacolor wyrówna różnicę w odcieniu, czy może jednak zdecydować się na koloryzację innymi farbami L'oreala?
wicca jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 17:34   #13
wicca
Raczkowanie

Dot.: Diacolor - czy warto?

dziewczyny, prosze ładnie o pomoc
Stary 2005-11-05, 18:34   #14
neonka28
Zakorzenienie

Ja pracuje Diacolorem i lubie nim koloryzować.To srodek bez amoniaku i o konsystencji plynnego żelu,nadaje połysk.
Co do krycia twoich jasniejszych pasemek to zalezy od tego czym byly koloryzowane.Napewno jesli byly uwrazliwione czyli tępe ,przejasnione i trudne w rozczesywaniu to nie pokryje w 100%.Zreszta żadna farba tego nie zrobi za pierwszym razem.Po jakims czasie pasma te będą"wychodzić ".
Napewno diacolor ożywi Twoje włoski,nada "jakiś"kolor.Jest bezpieczny nawet w dniu robienia trwałej ondulacji.
Stary 2005-11-06, 13:56   #15
wicca
Raczkowanie

Dzięki śliczne Neonko. . Ma dylemat vide farbowania - za rok we wrześniu mam ślub i starsznie zależy mi na wyrównaniu koloru a poźniej na jego ożywieniu z ciemnego blondu do barwy zbliżonej, ale ze złotym połyskiem. Uff . Obecnie, aby zregenerować włoski, szaleję z serią Absolut Repair i rekonstruktorem K-Pak Joico i nie chcę ich specjalnie niszczyć farbowaniem. Mimo to wolałabym już teraz wypróbować nowy kolor, żeby poźniej nie było ewentualnych niespodzianek. Mam więc jeszcze jedno pytanie - czy ewentualnie polecałabyś jakąś inną farbę L'oreala (np. Luo Color) do mocniejszego pokrycia włosków, czy jednak należałoby pozostać przy Diacolorze? Aha, i czy polecałabyś salon Jean Louis David jeśli chodzi o koloryzację (mieszkam w Trójmieście)? Wiecej nie męczę. PS Masz prześliczną fryzurkę i kolor włosków
Stary 2009-05-16, 15:09   #16
seaside1
Przyczajenie

Dot.: Diacolor- L'oreal

Witam! wczoraj u mojego fryzjera zdecydowałam sie na DIACOLOR odcień 4.15 pierwszy raz w zyciu koloryzowałam włosy, mój naturalny kolor to głęboki brąz, wszyscy bardzo polecali mi te szampony bo nie zostają po nich odrosty, miejmy nadzieje ze tak jest bo chyba lepiej czułam sie z moim naturalnym kolorem, chociaz ta zmiana jest korzystna, jak kolor zacznie sie spłukiwać napisze czy beda odrosty których potwoernie sie boje!
seaside1 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości