szapon koloryzujący - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-03-26, 12:34   #1
kasiulekk
Raczkowanie

GG do kasiulekk

szapon koloryzujący

Jak to jest kochane, poradżcie proszę . Szampony koloryzujące niszcz a włoski, czy nie ? Jakiego najlepiej używać ? Jak często można się tym barwić ???
kasiulekk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-28, 20:18   #2
sun_shine
Raczkowanie

Re: szapon koloryzujący

witam moje wlosy sa raczej delikatne wiec balam sie ze nawet szampon koloryzujacy spowoduje ze bede musiala odwiedzac perukarza ,ale tak sie nie stalo i dlatego moge z czystym sumieniem powiedziec ze(no przynajmniej w moim przypadku)szamponiki nie niszcza wlosow,za to nadaja im silny polysk i caliem mocno widoczna zmiane kolorku,ja uzywam palette na 8 myc i raz na jakis miesiac,mam nadzieje ze to chcoiaz ciut udziueli odp na Twoje pytanie pozdrowionka
W.Szymborska
sun_shine jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-29, 09:00   #3
kasiulekk
Raczkowanie

GG do kasiulekk

Dziękuję Ci bardzo ! A czy szamponem można troszkę rozjaśnić włoski, czy tylko farbą ?
Buziaki
Stary 2004-03-29, 12:42   #4
mmartaa
Raczkowanie

Ostatnio gosciłam tutaj z pytankiem o polecenie dobrego koloru ,bo jak ostatnim razem farbowałam włosy szamponem o kolorze czekoladoeym to wyszedł mi czarny ,więc powiem ci co ja myślę z własnego doświadczenia ,farbuję włosy od 10 lat z małymi przerwami farby na pewno bardziej rozjaśniają włosy ato dlatego że mają więcej amoniaku ,szampony zaś mniej ale muszę ci powiedzieć że np. po szamponach nie widać aż tak odrostów zależy oczywiście jaka jest różnica między twoim kolorem włosów a farbowanym bo jeśli tylko o 2 tony to prawie nie widać odrostów ,mówię tu o własnym doświadczeniu ,które w tej materi mam niemałe ,kiedyś jak miałam krótsz włosy to farbowałam droższymi farbami iszamponami teraz muszę kupować od 3 do 4 tub tak więc muszę toche się szczypać (ale się rozpisałam) chodzi mi o to że szampony na pewno niszczą mniej włosy ale farby czasami dają intensywniejszy kolor i naprawdę nie ma tak wielkiej różnicy między drogimi kl A a tymi tanimi kl B wiem bo sprawdziłam jak również moja siostra ,która jest szatynką i ostatnio pomalowała sobie farbą Loreala na złoty kasztan i po 2 tygodniach nie było koloru byłyśmy w szoku że niby dobra firma i mogła cieszyć się tylko 2 tygodnie pomimo ze malowała na naturalne włosy tak więc różnie to bywa ale z czystym sumieniem polecam ci Palette szampony są naprwdę trwałe pozdrawiam serdecznie pa.
Stary 2004-03-30, 15:52   #5
kasiulekk
Raczkowanie

GG do kasiulekk

Bardzo Ci Martusiu dziękuję !
Stary 2004-03-30, 15:58   #6
mmartaa
Raczkowanie

Proszę bardzo mam nadzieję że mogłam ci pomóc.

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości