szukam koloru - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-03-26, 17:59   #1
mmartaa
Raczkowanie

szukam koloru

Witam drogie wizazanki ,przejdę od razu do rzeczy mianowicie ,mój naturalny kolor włosów to ciemny brąz ,kolor oczu zielony.Pytanko dotyczy farbowania ,chciałabym na swięta pomalować sobie włosy raczej szamponem w ostateczności farbą ,mam bardzo gęste włosy i muszę co najmniej zużywać 3 opakowania szamponu .Obecnie moje włosy są koloru raczej jasny brąz bo 4 miesiące temu farbowałam. Chciałabym pomalować sobie na średni brąz ale boje się że wyjdą za ciemne ,nie pasuje do mnie bardzo ciemny kolor ,raz jak pomalowałam czekoladowym kolorem wyszedł za cimny ,malowałam też burgundem farbą z Palette (nie wiem czy dobrze napisałam nazwę)i o zmoro wyszły za ciemne prawie wpadające w czarny.Więc czy jak pomaluje średnim brązem nie wyjdą za ciemne?.A może znacie jakieś inne fajne kolory ,które mają fajny odcień będe wdzięczna za każdą odpowiedz serdecznie pozdrawiam.
Stary 2004-03-26, 19:00   #2
be_be
Raczkowanie

GG do be_be
Re: szukam koloru

widze, ze nie tylko ja mam taki problem z farbek, polecam joanna naturia, orzechowy braz, ale ejst to raczej jasny kolor. jezeli na Towich, podobnie jak na moich wlosach czekoladowe brazy wychodza za ciemne, ten powinien byc w sam raz. u mnie sprawdzila sie tez palette, nr 750 bodajze. nazywa sie chyba czekoladowy (ehhh.. ) braz, ale nie absolutnie nie wychodzi czarny. buziaki ;*
be_be jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-26, 19:26   #3
mmartaa
Raczkowanie

Bardzo dziękuje za odpowiedz ,jeśli mówisz że absolutnie nie wychodzi ciemny to pewni się skusze .najgorsze jest to że mam włosy prawie do pasa lekko falowane i w dodatku gęste więc muszę kupować od 3 do 4 szmponow więc na palette jeszcze mnie stać,bardzo ci dziękuje aha jeszcze jedno ta palette to też farba?.Pozdrawiamiczeka m na jakieś jeszcze wskazówki:bużka pa.
Stary 2004-03-27, 09:44   #4
be_be
Raczkowanie

GG do be_be

a wiesz, kurcze, nie pamietam. ale chyba farba... szamponow probowalam raz, londa - zlocisty braz. i wyszedl...rozowy! zobacz sobie jeszcze w sklepie, tak dla pewnosc, ten orzechowy braz joanny, moze Ci sie spodoba pozdrawiam serdecznie.
be_be jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-27, 10:00   #5
mmartaa
Raczkowanie

Wielkie dzięki za odpowiedzi ,chciałam kupić jakieś szampony o ciekawych kolorkach ale chyba w farbach jest większy wybór pozdrawiam serdecznie pa.
Stary 2004-03-27, 13:55   #6
mouse
Raczkowanie

Cześć!
Możesz też zobaczyć nowość na sklepowych półkach- Garnier, colors naturals - reklamowane przez Joannę Brodzik.
Z brązów do wyboru masz: jasny złoty brąz, jasny brąz, brąz, ciemny brąz.. wiec jest z czego wybierać...
Ja wczoraj kupiałam sobie jasny złoty brąz (w promocji za 8 zł z groszami w Rossmannie).. i muszę powiedzieć, że od 30 minut cieszę się tym naturalnym kolorkiem... ani za jasnym ani za ciemnym ...
Dodam tylko, że ostatio farbowałam włoski Wallą, Decore- jasny brąz- i wyszedł mi czarny! :[.. Przed użyciem Garniera miałam już trochę wypłowiały kolor, ale teraz mam naprawdę brązowe włoski
Pozdrawiam
mouse jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-27, 18:03   #7
mmartaa
Raczkowanie

Witam powiadasz że kosztuje tylko 8zł przecież to prawie za darmo w takim razie lecę w poniedziałek pobuszować po sklepach i poszukać tej farby z promocji,naprawdę wielkie dzięki że mi o tym powiedziałaś i ostrzegłaś przed Wellą Decore bo wlaśnie widziałam ją w moim mieście w całkiem przystępnej cenie. Naprawdę wielkie dzięki warto czasami się popytać bo nie chce mieć znowu czarnych włosów.Więc tak jak już powiedziałaś że jasny brąz Decore wyszedł czarny , a ja napewno uwieżyłabym że wyjdzie jasny to chyba jest za co dziękować.Mam jeszcze jedno pytanie do ciebie ,czy może próbowałaś kiedyś odcieni takich jak fiolet i bakłażan? może też znasz jakieś kolorki warte polecenia .Serdecznie pzdrawiam i jeszcze raz dziękuje pa.
Stary 2004-03-28, 14:38   #8
mouse
Raczkowanie

Cieszę się, że mogłam pomóc . Mam tylko nadzieję, że będziesz równie zadowolona z Garniera- naturals colors, jak ja...Niestety włos włosowi nierówny ..
Co do odcieni o które pytałaś, nie używałam żadnego z nich... Zdecydowanie preferuję naturalne kolorki, a fiolet to już dla mnie ekstrawaganca
Pozdrawiam cieplutko
mouse jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 22:23   #9
maaadzia3
Przyczajenie

Dot.: szukam koloru

Ja farbowałam włosy farboa garniera color naturals- jasny braz i wyszedł mi czarny tylko moze bo jakis 3 tygodniach było widac jakis brąz ale juz były wtedy odrosty i znowu trzeba bylo farbowac:/
maaadzia3 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości