Sztywne suche w這sy a 瞠lazko? - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2004-03-29, 21:51   #1
Carla_x
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 71

Sztywne suche w這sy a 瞠lazko?

Mam d逝gie, g瘰te, proste i sztywne w這sy. Trudno cokolwiek z nimi zrobi. Na domiar tego jakis czas temu zostaly po瘸dne zniszczone przez farbowanie a dok豉dnie baleja. Dlugo musialam czekac 瞠by choc w czesci wr鏂i造 do stanu normalno軼i. Niestety do g豉dko軼i jeszcze im daleko! Jeszcze troche przypominaj sianko. Co bardzo mnie smuci!!! Co bym da豉 瞠by wygl康a造 tak jak po 瞠lazku - par razy sie o tym przekona豉m, bomba Chcia豉bym z niego korzysta raz na tydzien (bo tak czesto myje g這w) ale boj si 瞠 znowu b璠zie tak jak po farbie - chyba bym sie za豉ma豉 S造sz r騜ne opinie na ten temat, wi璚 prosz doradzcie mi drogie Panie czy korzysta z niego czy u篡wa mo瞠 jaki od篡wek do zada specjalnych - o ile s jakies kt鏎e poradzi造 by sobie z wyg豉dzeniem cho w cz窷ci moich suchych w這s闚 (jesli tak to podajcie jakies przyk豉dy, firmy)
Serdecznie dziekuj.
Ps.wiem ze zachwalacie zel Goldwella do stylizacji.Postaram sie wypr鏏owa!
Ps.Podajcie prosze jakies super odzyweczki ze sp逝kiwaniem do ujazmiania
Ps.A co z tymi kosmetykami Matrixa? Juz cos wiadomo? Ale sie rozpisa豉m...he he
Carla_x jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-03-30, 23:02   #2
Carla_x
Raczkowanie

Re:Sztywne suche w這sy a 瞠lazko?

Halo czy ktos tam jeszcze jest? Doczyta豉m ze mocne 鈔odki do stylizacji sa niewskazane dla przesuszonych w這sk闚 - takich jak moje. Czy 瞠lik Goldwella tez mam do tego zalicza???
Mo瞠 jak poskacze to mnie kto dostrze瞠
Stary 2004-03-31, 23:00   #3
gaga
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 305
GG do gaga

Hi!
o prostowaniu w這s闚 i kosmetykach do nich pisa造鄉y tu wiele,wyszukiwarka znaidziesz napewno cos dla siebie i o matrixie i goldwellu , jak to nie wystarczy to zapytaj o jeszcze
Stary 2004-04-01, 08:18   #4
Carla_x
Raczkowanie

Dzieki Gra篡nko!
Przejza豉m juz wszystkie fora ze suchymi w這skami. Wczoraj kupilam 瞠lik Goldwella oraz maseczk nawil瘸j帷 Schwarzkopfa "BC bonacure". Owszem w這ski sa mi瘯kie ale a takie super super g豉dkie to raczej nie I juz nie wiem czy to maseczka bardziej pomogla czy ten zelik. Cho te przy sk鏎ze naturalne zrobi造 sie swiec帷e ale te wysuszone...Bynajmniej nie zalezy mi na efekcie puszysto軼i-co to to nie-mam ich wystarczaj帷o duzo!!! (mo瞠 skorzysta z L'anzy, seria urban elements-leave-in-conditioner. Podobno lekko obci捫a w這ski).Fakt faktem ze nigdy tak nie naprostuje w這sk闚 Zelikiem na szczotce jak ty profesjonalnie badz jak po prostownicy.

S康zisz ze ten Schwarzkopf to dobry produkt (jesli chodzi o nawil瞠nie)czy wybrac jakis inny, lepszy. Mo瞠 zmieni szampon-uzywam zwyk貫go rumiankowego "Familijny" (jestem jasn szatynk).

Czy s康zisz 瞠 WAX bylby dla mnie odpowiedni b康z nafta kosmetyczna (a zaznaczam ze lykam skrzyp)? Czyta豉m 瞠 henna zamyka i otacza luske ale powoduje ze farba lub inne specyfiki mo瞠 zle zareagowa. Czy to prawda? Mo瞠 kiedy zrobi sobie jak捷 delikatn plukaneczk albo cos?

Co do prostownicy to jakos nie znalazlam odnosnika do suchych w這sk闚 na forum- a przej瘸豉m na prawde nie ma這

Ps.Mam problem z wejsciem na Twoj stronk-nic sie nie otwiera. Gdzie stacjonujesz?
Stary 2004-04-01, 08:54   #5
gaga
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 305
GG do gaga

musisz troche uzyc tej odzywki
od razu nie zadzia豉, dobrze ze lykasz skrzyp, nie jest to najlepsza firma , ale daj troche czasu,stronka mi sie nie otwiera , gdyz przerabiam ja na jeszce bardziej profesjonalna, i pod katem firmy ktora teraz pracuje, Renee Blanche

Stary 2004-04-01, 10:15   #6
Carla_x
Raczkowanie

Grazynko to podaj prosze jak捷 inn od篡weczk. Oczywiscie nie super drogie. Mo瞠 ta L'anza albo Farouk-Silk Therapy? Ch皻nie skorzystam szczeg鏊nie jezeli bedzie polecona przez Ciebie

Jezeli chodzi o od篡wk to jakie s lepsze: ze splukiwaniem czy bez splukiwania? Ro積e opinie czyta豉m.

A mo瞠 czasami jeste w Poznaniu..ha ha
Napisz w jakim miescie sie znajdujesz
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:29.