Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-12-22, 19:44   #721
annbuss
Przyczajenie

Dot.: !! LISTA NAJLEPSZYCH FRYZJERÓW W POLSCE !!

Chciałabym przestrzec przed florystką z Kliniki Urody w Wilanowie. Pani tzw. stylistka na moje prośby, aby tam skrócić, a tam zostawić zrobiła dokładnie na odwrót, dodając, że jest przecież stylistką i wie co robi. Gdybym jej nie powstrzymała obcięłaby pewnie więcej. Zrobiła 5 cięć, ale za to skutecznie oszpecających....Mam kręcone włosy , a ona nawet nie chciała obejrzeć moich włosów przed myciem, jak się układają jaki jest ich skręt, faktura, chociażby przedziałek itp.... Wykupiłam z Gruponu pakiet, który miał zawierać rekonstrukcję włosa, strzyżenie, modelowanie (w wykonaniu Pani to było po prostu koszmarne napuszone afro). Rekonstrukcji włosa się nie doczekałam, a usłyszałam jedynie, że jej nie potrzebuję i nic w zamian mi nie zaoferowano (a miałam do wyboru jeszcze badanie trychologiczne, ale niestety Pani zdążyła już zmoczyć mi głowę i było za późno...). Zapłaciłam więc jak za zboże za coś co mój mąż finansista (że nie fryzjer, artysta czy muzyk) o dwóch lewych dłoniach zrobiłby to lepiej. Zła jestem sromotnie bo na własne życzenie sobie ufundowałam tych co najmniej kilka dni złości, a tygodni smutku( Nie POLECAM! Omijać szerokim łukiem!!!!!!!!!!!

Oto frustracje, a polecam gorąco Panią Renatę Lenczewską lub Dąbrowską (nigdy nie pamiętam czy ma dwa nazwiska czy jedno z nich) Jest nauczycielką fryzjerstwa w W-wie i perfekcjonistką. Płacę 105 pln, ale wychodzę perfekcyjnie ścięta.... Przyjmuje na KEN 15 w Warszawie. Stronki jej brak, trochę się czeka ale warto.
annbuss jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-23, 11:33   #722
kathy579
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579

annbuss

;23933951]Chciałabym przestrzec przed florystką z Kliniki Urody w Wilanowie. Pani tzw. stylistka na moje prośby, aby tam skrócić, a tam zostawić zrobiła dokładnie na odwrót, dodając, że jest przecież stylistką i wie co robi. Gdybym jej nie powstrzymała obcięłaby pewnie więcej. Zrobiła 5 cięć, ale za to skutecznie oszpecających....Mam kręcone włosy , a ona nawet nie chciała obejrzeć moich włosów przed myciem, jak się układają jaki jest ich skręt, faktura, chociażby przedziałek itp.... Wykupiłam z Gruponu pakiet, który miał zawierać rekonstrukcję włosa, strzyżenie, modelowanie (w wykonaniu Pani to było po prostu koszmarne napuszone afro). Rekonstrukcji włosa się nie doczekałam, a usłyszałam jedynie, że jej nie potrzebuję i nic w zamian mi nie zaoferowano (a miałam do wyboru jeszcze badanie trychologiczne, ale niestety Pani zdążyła już zmoczyć mi głowę i było za późno...). Zapłaciłam więc jak za zboże za coś co mój mąż finansista (że nie fryzjer, artysta czy muzyk) o dwóch lewych dłoniach zrobiłby to lepiej. Zła jestem sromotnie bo na własne życzenie sobie ufundowałam tych co najmniej kilka dni złości, a tygodni smutku( Nie POLECAM! Omijać szerokim łukiem!!!!!!!!!!!

...pomyliłaś wątek- powinnaś to opisać w Najgorsze wizyty u fryzjera http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=50419

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2010-12-23 o 11:35
kathy579 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-27, 12:32   #723
annbuss
Przyczajenie

Tam też to zrobiłam:ehem :
annbuss jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 13:19   #724
stella351
Przyczajenie

Ja chciałabym polecić salony HairStyle Professional w podwarszawskim Wołominie i Kobyłce. Pracują tam dwie fryzjerki Marzena, przedłużam u niej i farbuje włosy, jest I v-ce mistrzynią Polski w przedłużaniu włosów-rewelacja bardzo polecam, oraz Agnieszka fryzjer-stylista specjalizuje sie w strzyżeniu i farbowaniu. Mają też świetną kosmetyczke, przedłużałam u niej rzęsy jedna do jednej, czy coś takiego, bo wiem ze mają też jakąś metode na dwa tygodnie, mowiły ze to jakaś nowość, ale nie próbowałam.
Ceny dużo niższe niż w Warszawie, bynajmniej jeśli chodzi o rzęsy i przedłużanie włosów, ja jestem z warszawy i tam jezdze . Polecam http://www.studiourody-hairstyle.serd.pl/ to jest ich strona.
stella351 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 19:24   #725
kamelia12345
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez elzbietka55 Pokaż wiadomość
Witaj mam pytanie na jakiej ulicy znajduje sie salon? Mam wlosy do ramion lekko wycieniowane z prosta grzywka i chcialabym zmienic fryzurke nawet kto wie moze zdecyduje sie na radykalna zmiane?. Myslisz ze Mirek lub Ewelina doradzili by mi cos fajnego? Ile kosztuje tam strzyżenie?
Fryzjer Mirosław prowadzi teraz swoj salon na ulicy ŁASKIEJ 49 w Zduńskiej Woli i jest najlepszym fryzjerem w mieście!! niedawno u niego byłam i z pewnościa tam jeszcze wroce!! Polecam Go wszystkim moim znajomym bo świetnie dobiera kolory i strzyże. Co prawda żeby sie dostać musiałam czekać ponad dwa tygodnie ale było warto! Polecam!
kamelia12345 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 10:58   #726
heyday
Raczkowanie

Dot.: !! LISTA NAJLEPSZYCH FRYZJERÓW W POLSCE !! WROCŁAW

Polecam "SZALONE NOŻYCZKI"
Wrocław; pl. marsz. Piłsudskiego 11
polecam REGINĘ mam bardzo długie grube włosy (do pasa) i mycie z odżywką, farbowanie włosów lub odrostów znów mycie z odżywką, suszenie i prostowanie lub nakręcanie końcówek na grubą szczetkę płacę między 50 a 80 PLN!!!!!!!!!!!!!
Nigdy też nie widziałam TAM żeby salon świecił pustkami chyba tylko pod koniec dnia jak jestem ostatnią klientką

http://wizaz.pl/akcje/pantene/wygraj-metamorfoze-z-pantene-na-antenie-tvn/profil.php?pid=626660

Dziękuję Wszystkim za oceny te wysokie i niskie

Edytowane przez heyday
Czas edycji: 2011-03-02 o 23:46
heyday jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 16:38   #727
Sooki
Przyczajenie

Witam wszystkich,
Szukam dobrego fryzjera w Krakowie w rozsądnej cenie, pomóżcie
Sooki jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 08:11   #728
margo_z
Przyczajenie

Dot.: !! LISTA NAJLEPSZYCH FRYZJERÓW W POLSCE !! WROCŁAW

Cytat:
Napisane przez heyday Pokaż wiadomość
Polecam "SZALONE NOŻYCZKI"
Wrocław; marsz. Piłsudskiego 11
polecam REGINĘ mam bardzo długie grube włosy (do pasa) i mycie z odżywką, farbowanie włosów lub odrostów znów mycie z odżywką, suszenie i prostowanie lub nakręcanie końcówek na grubą szczetkę płacę między 50 a 80 PLN!!!!!!!!!!!!!
Nigdy też nie widziałam TAM żeby salon świecił pustkami chyba tylko pod koniec dnia jak jestem ostatnią klientką
możesz napisać, w którym miejscu jest wejście do salonu? Czy jest to budynek ASCO?
margo_z jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 15:18   #729
Marcin9
Przyczajenie

Ja mogę polecić salon fryzjerski u mnie w Olsztynie, na ulicy kościelnej. Salon nazywa się Magda, chodzę tam już od kilku lat.
Marcin9 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 16:37   #730
ona_saraj
Przyczajenie

Smile Dot.: !! LISTA NAJLEPSZYCH FRYZJERÓW W POLSCE !!

Cześć dziewczyny

Może komuś poradzę. Przeprowadziłam się 4 lata temu do Wawy z Gdańska. Zostawiłam tam niestety swoją ukochaną stylistkę fryzjerkę. Nie chciała ze mną się przeprowadzić. Chodziłam do niej w sumie 6 lat. I w warszawie zaczął się problem. Znaleźć kogoś godnego uwagi to jakaś masakra. Nie ukrywam, że przeszłam cały przekrój stylistów od Czajkopodobnych poprzez inne równie "znane" nazwiska i byłam przerażona. W końcu w zeszłym roku znalazłam!! Przez zupełny przypadek. Na imprezie w Platinium znajomej siostra miała super zrobione cięcie włosów i kolor. I od słowa do słowa. Jednym zdaniem. Ania Karaś - Instytut Urody Lavender, Warszawa Cenrum. Macie pytania piszcie
ona_saraj jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 16:38   #731
slodka_zemsta
Przyczajenie

Polecam Michała, ul. Próchnika 16
slodka_zemsta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 17:59   #732
madzius_krk
Raczkowanie

Send a message via Skype™ to madzius_krk

Witam

Chciałabym zapytać, czy ktoś już "oddał" swoje włosy w ręce Pani Marty w Saffron Beauty w Krakowie?
Jestem bardzo ciekawa, czy jest równie dobra jak Pan Szymon
Stary 2011-03-31, 17:27   #733
KARMEN 007
Raczkowanie

Witam Dziewczynki, poleciły byście mi jakiś fajny salon fryzjerski w okolicy Kotliny Kłodzkiej ?

Piękno jest wiecznością przeglądającą się w zwierciadle.

KARMEN 007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 14:55   #734
tulimuli
BAN stały

Dot.: Re: !! LISTA NAJLEPSZYCH FRYZJERÓW W POLSCE !!

Pani Renata ))))) ul. Chrobrego 20 Chorzow--wlascicielem zakladu jest p. Tadeusz Glod.

Ona jest po prostu genialna. Wie SAMA-jaka fryzure dobrac-nie trzeba duzo tlumaczyc! Przy tym dobiera kolor i fryzure perfekcyjnie. Dla mnie jest po prostu NAJLEPSZA

Edytowane przez tulimuli
Czas edycji: 2011-06-26 o 14:05
tulimuli jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 10:21   #735
playboykaa77
Zadomowienie

Dot.: Re: !! LISTA NAJLEPSZYCH FRYZJERÓW W POLSCE !!

Marcin - Hair Line krakowskie 70
Lublin
pelen profesjonalizm zawsze wychodze z tym co chcialam
playboykaa77 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 22:12   #736
mikrobeusz
Przyczajenie

Cześć
Szukam pilnie dobrego fryzjera we Wrocławiu. Mam długie, miękkie, brązowe włosy ( za pupę). Ostatni raz u fryzjera byłam 6 lat temu. Szukam kogoś kto zna się na długich włosach bo zależy mi na jakimś fajnym cięciu tak by nie były krótsze niż do pasa. Chciałabym je też zafarbować, ewentualnie jakiś skręt który by się utrzymał na włosach tej długości bo moje są naturalnie falowane ale prostują się pod wpływem własnego ciężaru.
Polećcie proszę kogoś!!!
Za niecały miesiąc idę na imprezę i zależy mi na nowej fajnej fryzurze.
mikrobeusz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 15:39   #737
olga31
Przyczajenie

witam wszystkich
jezeli chodzi o dobrego fryzjera to poleam w lodzi na ul. wigury11 salon katrin super obsluga a nozyczki same lataja nad glowa fachowosc na 100 cena rowniez przystepna za wlosy do ramion zalacilam strzyzenie i modelowanie 60 zl.klimat rowniez super goraco polecam
olga31 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 19:13   #738
madzialena95
Raczkowanie

Ja mam świetny salon w Wolsztynie, "Kosmyk" na ul. 5 stycznia. Ceny niskie (za ściecie nie zapłaciłam nigdy więcej jak 20 zł), miła obsługa i zawsze wychodze z fajna fryzura.
madzialena95 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 14:10   #739
katrybak
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez mikrobeusz Pokaż wiadomość
Cześć
Szukam pilnie dobrego fryzjera we Wrocławiu. Mam długie, miękkie, brązowe włosy ( za pupę). Ostatni raz u fryzjera byłam 6 lat temu. Szukam kogoś kto zna się na długich włosach bo zależy mi na jakimś fajnym cięciu tak by nie były krótsze niż do pasa. Chciałabym je też zafarbować, ewentualnie jakiś skręt który by się utrzymał na włosach tej długości bo moje są naturalnie falowane ale prostują się pod wpływem własnego ciężaru.
Polećcie proszę kogoś!!!
Za niecały miesiąc idę na imprezę i zależy mi na nowej fajnej fryzurze.

kolo rynku dosc potezny salon matrixa i tam tylko jeden pracuje Pawel
kolo 40stki )) polecam
katrybak jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-30, 20:29   #740
korabrzozy
Raczkowanie

Thumbs up Dot.: !! LISTA NAJLEPSZYCH FRYZJERÓW W POLSCE !!

Witam. Jestem tu nowa, ale postanowiłam wtrącić swoje trzy grosze.
Od siedmiu lat chodzę do Basi Pieczary do salonu Avant Apres w Krakowie i jestem bardzo zadowolona.
Od pierwszej wizyty jestem platynową blondynką i doprawdy nie wiem jak ona to robi, ale włosy po tych kilku latach rozjaśniania wciąż są zdrowe, błyszczące i odpowiednio nawilżone. Ścina tak, że włosy układają się same- wystarczy wysuszyć.
Mąż strzyże się u Kuby w tym samym miejscu i wygląda świetnie.

Niestety trzeba się zapisywać dużo wcześniej, no i ceny też nie najniższe, ale uważam że warto poczekać trochę dłużej, a potem słyszeć ochy i achy.
Często chodzę na czesanie do osiedlowego salonu i każda nowa fryzjerka pyta " a kto pani tak pięknie blond położył?"
korabrzozy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 13:04   #741
agaola89
Rozeznanie

Z krakowskich fryzjerów polecam salon Maniewski na Rynku. Miałam u nich metamorfozę i jestem baaardzo zadowolona Mają też fajne promocje i konkursy na facebooku (właśnie stąd się dowiedziałam o akcji metamorfoza ).
Stary 2011-08-22, 14:55   #742
guacamole
Wtajemniczenie

Wroclaw i Warszawa

We Wroclawiu jest salon L'Oreal na Jaracza (numer bloku chyba 4 lub 6), gdzie 2 lata temu strzyglam sie u dwoch mlodych fryzjerek. Choc za marka L'Oreal nie przepadam, za tamtymi fryzjerkami bardzo. Obie niezbyt wysokie, jedna miala aparat na zebach. Bardzo mile i swietnie strzyga.Farbowalam tam wlosy tonerem i fryzjerka dobrala mi jeden kolor na koncowki wlosow, by nie poglebiac ciemnego wlosu, a na odrost tez nieco inny - by zachowac rownowage. Efekt wspanialy, a za ciecie z odzywka i farbowaniem zaplacilam 170 zlotych. Dostalam jeszcze kilka probek kosmetykow w fajnych podroznych pojemnosciach 30 ml. Samo ciecie kosztowalo 75 zl.

Nie wem, czy te panie jeszcze tam pracuja, bo wyprowadzilam sie z Polski.

Warszawiankom w drodze i podrozniczkom oraz milosnikom zachowawczej linii strzyzenia polecam panie w Hair Coif. Strzyglam sie tam kilka razy, w oczekiwaniu na Intercity, i bylam zadowolona. Cena strzyzenia to jakies 80 zlotych. Nie zaszkodza, nie tna 10 cm zamiast 3, maja dobre produkty.

Edytowane przez guacamole
Czas edycji: 2011-08-22 o 15:01
guacamole jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 06:31   #743
katrybak
Przyczajenie

Dot.: Wroclaw i Warszawa

Gliwice studio Chili ul Skowrończa 3 pracuje na produktach schwarzkopfa
katrybak jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 21:41   #744
voe
Przyczajenie

Kochane forumowiczki mam problem. Poszukuję dobrego fryzjera w Bydgoszczy lub okolic. Chciała bym nareszcie trafić na fryzjera z wyobraźnią do długich włosów. Niestety prze tyle lat nie mam szczęścia. Nie trafiłam jeszcze na fryzjera, który nie obcina włosów na krótko. Możecie coś polecić.
Stary 2011-09-17, 09:18   #745
marlenka444
Przyczajenie

Polecam Piotra Janusa z Krakowa. Pisałam już o nim na forum. Jest SUPER!!!

pozdrawiam
Marlena
marlenka444 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 19:00   #746
Nina0007
Raczkowanie

Hej, tutaj mają listę fryzjerów z opiniami, można poszukać wg. miast, mam nadzieję, że znajdziecie jakiegoś dobrego http://www.dbajosiebie.info.pl/salony-fryzjerskie
Nina0007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 22:32   #747
voe
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Nina0007 Pokaż wiadomość
Hej, tutaj mają listę fryzjerów z opiniami, można poszukać wg. miast, mam nadzieję, że znajdziecie jakiegoś dobrego http://www.dbajosiebie.info.pl/salony-fryzjerskie
Strona ciekawa, ale na dość dużą ilość tylko jeden salon miał opinie i to skrajne.
Nadal liczę na opinie na temat fryzjerów z Bydgoszczy i okolic.
Stary 2011-10-12, 09:46   #748
betty0502
Wtajemniczenie

GG do betty0502

Okolice Katowic i Mysłowic:

Polecam: salon farouk w Lędzinach k. placu targowego:

Pani Aneta robi śliczne fryzury okazjonalne w tym ślubne, zwraca uwagę na każdy szczegół. Fryzura musi być idealna i tak jest. Trzyma się nawet do 4 dni Ładnie obcina, ładnie farbuje - jestem bardzo zadowolona

Cena za farbowanie długie włosy: 150 zł
Cena za fryzurę ślubną długie włosy: 100 zł
Cena za fryzurę okazjonalną długie włosy: 75 zł

Katowice:
P. Beata Ryguła ul. Lelków 7
P. Krzysztof Pajor (adres j/w)

32-209-10-27

Super farbują i robią super fryzury

Cena za farbowanie: ok 160 zł długie włosy
betty0502 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-19, 23:53   #749
Dagulka27
Przyczajenie

Dot.: !! LISTA NAJLEPSZYCH FRYZJERÓW W POLSCE !!- Łódź

Dziewczyny a możecie polecić kogoś sprawdzonego z Łodzi??
Dagulka27 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-02, 17:24   #750
maxima90
Raczkowanie

Dot.: !! LISTA NAJLEPSZYCH FRYZJERÓW W POLSCE !!- Łódź

Ja z ręką na sercu polecam Studio Fryzur w podkrakowskich Michałowicach i Panią fryzjerke Darię. Kobieta rewelacyjnie zna się na rzeczy! MA świetną ręke, wyczucie i pomysł na fryzure. Na prawde warto podjechać ten kawałek. Ceny mają całkiem korzystne i ja jestem zawsze bardzo zadowolona.
maxima90 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości