blond-tylko jak??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-04-02, 15:22   #1
olkaaa;)
Przyczajenie

blond-tylko jak???

mam pytanie.jestem ciemna blondynka i od jakiegos czasu farbuje wlosy na jasny blond(pasemka,farba).zabi eg u fryzjera jest dosc kosztowny,jednak mam zle wspomnienia co do samodzielnego rozjasniania(rudzielec wyszlam,wiec i tak skonczylo sie u fryzjera)chcialam spytac czy farba jasny blond pokryje ciemne odrosty??jesli nie,to jak powinnam je zafarbowac?czym??
olkaaa;) jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-02, 20:01   #2
Akwarela
Raczkowanie

Re: właśnie tak...

patrz na tył pudełka farby. czasami odrost należy zdekoloryzować używając dość silnego rozjaśniacza (nakładasz tylko na ciemne partie włosów aby nie spalić już wczesniej tlenionych kłaczków), a dopiero po tym zabiegu można ufarbować całość włosów farbą o wymarzonym odcieniu blondu.
Akwarela jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-04, 11:13   #3
ola.
Raczkowanie

A może spróbuj farby superrozjasniajacej, nie trzeba wtedy uzywac rozjasniacza i farby, bo troche to czasochlonne Mój naturalny kolor wlosów to średnio-ciemny blond, i taki superrozjasniajacy odcien bardzo ladnie rozjasnia mi odrosty. Pamietaj jak juz bedziesz miala taka farbe zeby po miesiacu farbowac tylko odrosty.
ola. jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-04, 12:33   #4
olkaaa;)
Przyczajenie

bardzo dziekuje za odp!!chcialabym sie tylko dowiedziec jak nazywa sie ta superrozjasniajaca farba??jaka firma??jakiej uzywasz??czyli rozumeim ze moge nalozyc ja na odrosty i ciemne fargmenty zostana pokryte??nei wyjdzie mi rudy czasem?(bo jzu raz przez to pzrechodzilam z rozjasniaczem;( prosze o odpowiedz!!! PS.TEZ JESTEM OLA)
Stary 2004-04-04, 13:27   #5
ola.
Raczkowanie

ja napisał(a):
> bardzo dziekuje za odp!!chcialabym sie tylko dowiedziec jak nazywa sie ta superrozjasniajaca farba??jaka firma??jakiej uzywasz??

Wiekszość firm ma takie superrozjasniające odcienie. Ja uzywam róznie, raz Palette superrozjasniający platynowy blond, wtedy nie zostaniesz kurczaczkiem , ostatnio skusilam sie na Nutrisse Natea Garniera, odcien chyba 100 superrozjaśniający bardzo jasny naturalny blond czy jakos tak , ale bardzij zółtawy. Natea z tego co widziałam ma kilka odcieni superrozjasniających, od żółtawych naturalnych do bardzo jasnych popielatych. Uzyłam tez kilka razy farby superrozjaśniającej Venita superrozjasniający pastelowy blond bo skusila mnie cena 6 zl i byłam bardzo zadowolona. Jeśli nie chcesz wyjśc zółtawo-rudawa to polecam raczej chlodne odcienie, popielaty albo platynowy.

czyli rozumeim ze moge nalozyc ja na odrosty i ciemne fargmenty zostana pokryte??

możesz nałozyc ja na odrosty, i taka farba rozjasnia naturalne wlosy, sredni czy ciemny blond, zobacz tez na opakowaniu, tam sa zawsze zdjecia z tyłu.

nei wyjdzie mi rudy czasem?(bo jzu raz przez to pzrechodzilam z rozjasniaczem;(

a jakiego rozjasniacza uzywalas? bo jak rozjasnialam pierwszy raz Venita i sie zagapilam w serial to wyszly mi prawie biale
Jezeli uzyjesz jakiegos platynowego odcienia to nie moga Ci wyjsc zółte. Unikaj naturalnych blondów, beżowych, słonecznych itp.

prosze o odpowiedz!!! PS.TEZ JESTEM OLA)

Ja mam Ola na drugie

ola. jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-04, 20:58   #6
olkaaa;)
Przyczajenie

strasznie ci dziekuje!!chyba skorzystam z twojeje rady i rozejrze sie za taka superroz-farba.mam nadzieje ze ruda nie bede.a co do tamtego rozjasniacza-nie pamietam nazwy(zolte opakowanie z kobitka)i...wole nie pamietac!!jak juz sie "wyblonduje"to dam znac o efektach)wielkie dzieki!!
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości