Jak wyrównać kolor? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-05-18, 10:04   #1
nanook
Przyczajenie

Question

Jak wyrównać kolor?

Mam długie, równe i bardzo gęste włosy koloru jasny brąz. Od niedawna je farbuję, bo pojawiła się siwizna. I tu wyniknął następujący problem - mam na głowie nierówny kolor. Wszystko przez to, że za nic nie mogę znaleźć odcienia rudo-brązowego jaki by mi w pełni odpowiadał Przy drugim farbowaniu wyszedł czerwonawy odcień, zdecydowanie mi się nie spodobał. W salonie poradzono mi dekoloryzację. Wyszła ona tak, że przy skórze miałam włosy dużo jaśniejsze niż reszta - jakieś 4 - 5 cm. Teraz stabilnie po kolejnych farbowaniach mam w tym miejscu dziko rudy kolor, choć reszta jest w miarę stonowana, nasycona ale ciemniejsza z większą ilością brązu. Czy można coś zrobić, żeby jakoś wyrównać kolor ? Wszelkie porady i wasze doświadczenia będą dla mnie cenne.
nanook jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 12:58   #2
nanook
Przyczajenie

Dot.: Jak wyrównać kolor?

Ha, nikt nie pisze, sama więc pociągnę wątek. Wróciłam właśnie ze sklepu fryzjerskiego, gdzie dano mi następujacą poradę: przy następnym farbowaniu, używajac tej samej farby co ostatnio, bez zmieniania odcienia, odrosty i ten ostry kolorek pokryć farbą z utleniaczem 3%, a na resztę dać jak zwykle 6%.
No, może teraz jakiś specu coś skomentuje? Jeśli do porady potrzebne są dodatkowe informację co do tego, co działo się ostatnio z moimi włosami, chętnie podam.
Stary 2010-05-19, 18:59   #3
madziuska2202
Przyczajenie

A więc tak.. Miałam podobny problem, udałam się do PROFESJONALNEGO salonu Loreal'a i oni problem rozwiązali ;]] radzę Ci się udac do takiego fryzjera, z ciekawością dowiem się efektu tzw. procentów, gdyż nigdy się na to nie zdecydowałam
madziuska2202 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-19, 21:07   #4
patrycja350
Zadomowienie

Hmmm dziwne czemu na odrost polecili Ci 3% wodę a na końce 6%...
Zawsze jest na odwrót...
A jeśli masz mały procent siwych włosów to wogole mozewsz farbować na 3%.. co do wyrównania koloru musiałabym to zobaczyć..a moge wiedzieć skąd jesteś??

,,człowiek jest największym drapieżnikiem na świecie''

15.06.2009- FRYZJERKA

patrycja350 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 19:01   #5
nanook
Przyczajenie

Obecnie mieszkam poza Polską - w przyszłym tygodniu będę parę dni w Warszawie. Ale do tego czasu mam zamiar pójść do salonu u siebie, najpierw tylko porozmawiać - zobaczymy, co mi zaproponują.
Stary 2010-05-22, 19:14   #6
stysiula11
BAN stały

tak jak się spodziewałam też mam problem z wyrównaniem koloru i chyba zostaje mi jakiś dobry fryzjer tylko jak go znaleść
stysiula11 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 09:09   #7
madziuska2202
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez stysiula11 Pokaż wiadomość
tak jak się spodziewałam też mam problem z wyrównaniem koloru i chyba zostaje mi jakiś dobry fryzjer tylko jak go znaleść
uwierzcie mi, że salony L'Oreal'a nie gryzą i są naprawdę skuteczne, jeśli nie ma go w Waszej miejscowości, dla ładnych włosów warto się przejechać.
tuttaj: '' http://www.lorealprofessionnel.p l/_pl/_pl/salon-locator/index.aspx?tc=Navigation^ Nav_Locator& ''
wpisujecie miejscowość i Wam najbliższy salon znajduje
pozdrawiam ;*
madziuska2202 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 20:35   #8
patrycja350
Zadomowienie

nie chce negować Loreala ale te farby sie wymywają i znam trochę od wew. strony co tam sie dzieje to bałabym się tam pracować jako fryzjer ;p wiekszosc fryzjerów umie wyrównać kolor...

,,człowiek jest największym drapieżnikiem na świecie''

15.06.2009- FRYZJERKA

patrycja350 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości