W這sy br您owo-rude? - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2010-05-19, 14:16   #1
bergamotkaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 17
Lightbulb

W這sy br您owo-rude?

Witam, mam pewne zasadnicze pytanie. Bardzo chcia豉bym kupi tak farb by uzyska taki br您owo-rudy odcie, ale nie za ciemny. Tylko obawiam si, 瞠 nie trafi na odpowiedni farb bo zazwyczaj, kolor 豉pie zupe軟ie inaczej jak to pokazuj na opakowaniu. Moje w這sy by造 ju wcze郾iej farbowane, ale by這 to tak dawno, 瞠 kolor zd捫y si ju ca趾owicie zmy, wr璚z zla si z moim naturalnym kolorem. Obecnie mam takie jasno br您owe w這sy z z這tymi refleksami, kt鏎e miejscami wygl康aj jak 鄴速e, co mi si bardzo nie podoba. Chcia豉m spyta czy mog造by軼ie mi co doradzi a propos wyboru odpowiedniej farby, by uzyska kolor o kt鏎ym m闚i豉m wy瞠j. Je瞠li natomiast mia造by軼ie inne propozycje kolor闚 do moich niebieskich oczu, kt鏎e chcia豉bym jako podkre郵i kolorem w這s闚, to ch皻nie pos逝cham Mog te doda, 瞠 moja cera jest lekko r騜owa, czasami sk這nna do wyprysk闚 jednak sprytnie tuszuj jej niedoskona這軼i odpowiednimi kosmetykami i staram si jej nadawa brzoskwiniowy odcie.
bergamotkaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-05-19, 20:05   #2
mallflower
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 155
Dot.: W這sy br您owo-rude?

to dokladnie jak ja mam tez jasna troche rozowa cere ktora zmieniam w brzoskwiniowa i takze niebieskie oczy,radzilabym ci zimny sredni braz,nie cieply i nie rudy bo osobom z jasna cera i niebieskimi oczami pasuja wlasnie zimne brazy..sama mam teraz ufarbowane w ostatnia niedziele pralina i tylko czekam az za kilka dni pofarbuje wlasnie srednim zimnym brazem(medium ash brown z clairola) bo nie moge na siebie patrzec!nie pasuje mi taki jasny rudo-br您..
mallflower jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-05-20, 10:07   #3
bergamotkaa
Przyczajenie

mhm wiesz, zawsze mog spr鏏owa jak mi si nie b璠zie podoba ten rudo-br您owy kolorek to przefarbuj, bo wiesz, ka盥y lubi co innego i widzi siebie inaczej
Ja mam zamiar kupi farb fryzjersk matrixa albo voila bez amoniaku, to teoretycznie zawsze mog jeszcze zapyta fryzjerki co ona o tym my郵i, ale dzi瘯i za rad
Stary 2010-05-20, 11:05   #4
warszanianka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 75

je瞠li chcesz taki kolor to kup farb Loreal FERIA PREFERENCE kolor numer p15 czyli jasny machoniowy br您 (red brown) wyjdzie ci identycznie jak na opakowaniu tylko id do drogerii i zobacz opakowanie bo w internecie kolor jest przek豉many. farba mimo tego 瞠 nie profesjonalna spisuje si 鈍ietnie 豉pie r闚no i ma naprawd same zalety. Wiem bo co ok 2 miesi帷e farbuje ni mam, kt鏎a w豉郾ie o takim kolorze marzy豉.
warszanianka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-05-20, 11:11   #5
bergamotkaa
Przyczajenie

a to jest farba trwa豉?
Stary 2010-05-21, 14:11   #6
tharsis
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

Ja bym radzi豉 Wellaton, mahoniowy br您. Na takich w這sach, jakie masz, uzyskasz w豉郾ie taki kolor, o jakim m闚isz. I wiem z doswiadczenia, 瞠 Wellaton jest trwalszy od wielu innych farb.
tharsis jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
farbowanie, piel璕nacja w這s闚

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:41.