w這sy baaaardzo suche - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2004-04-10, 07:54   #1
Calimero
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 187
GG do Calimero

w這sy baaaardzo suche

Czy znacie jakies godny polecenie preparat do w這s闚 suchych? Od pol roku prostuje w這sy i mimo stosowanie r騜nych preparat闚 nawil瘸jacych ( takich dost瘼nych w sklepch: szampony do w這s闚 suchych, maseczki itp) oraz zastrzyk闚 witaminowych, mam na g這wie "siano" w這sy straci造 blask i wygladaj bardzo neizdrowo. Dodam ze mam baleja. Bardzo prosze o pomoc.
Stary 2004-04-10, 09:20   #2
tomaszeg
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 158
GG do tomaszeg
Re: w這sy baaaardzo suche

ja znam, ale mo瞠sz mie k這poty z ich dostaniem...

to Satinique
pocz患szy od szamponu z od篡wk
przez od篡wki
spray nawil瘸j帷o-ochronny
po intensywnie nawil捫aj帷 i regeneruj帷 maseczk
i wyg豉dzaj帷e i nadaj帷e po造sk serum do w這s闚

pozdrawiam i my郵, 瞠 nied逝go doczekasz si porady z kt鏎ej b璠ziesz mog豉 skorzysta
Stary 2004-04-10, 11:01   #3
m這daa
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 363

Ja moge Ci polecic odzywki GlissKur (ja bylam b.zadowolona z odzywki 3-minutowej do wlosow suchych), a poza tym super jest Natural Classics, Henna Treatment Wax (poczytaj na KW). Moje wlosy po tych kosmetykach wygladaja zdecydowanie lepiej, bo mialam baardzo przesuszone (suszarka, pianki itd.) wiec proponuje takze zrezygnowanie chociaz na jakis czas z suszenia i nakladania lakierow, pianek, a efekt zobaczysz szybko.

pozdrawiam
m這daa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-04-10, 11:39   #4
Trishy
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 228

hey
ja tez prostuje wlosy, ale na szczescie nie mam tego problemu. Nie wiem czy uzywasz balsamow to prostowania wlosow, zapobiegaja one wysuszeniu wlosow i ich zniszczeniu w czasie prostowania, same szampony nie pomoga ci. Kup sobie balsam wspomagajacy prostowanie wlosow, albo przestan prostowac przez kilka miesiecy, zetnij zniszczone koncowki, nie farbuj przez jakies czas i kup dobry szampon nawilzajacy najlepiej w aptece, te sprzedawane w sklepach to komercja i nie pomagaja.inaczej na starosc bedziesz miala problem ze znikoma iloscia wlosow.
Trishy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-04-14, 19:48   #5
gaga
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 305
GG do gaga

poszukaj na Kw. jest tam duzy , sprawdzony wybor kosmetyk闚, i rowniez tu na stronce pisalismy duzo o pielegnacji wlosow suchych
Stary 2004-04-14, 20:02   #6
nenvena
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 605

Proponuje regeneruj帷a maske do w這sow farbowanych Avonu. Mam rozjasniane w這sy-niesamowicie si plata造 i 豉ma造 ale przesz這 po uzyciu tego preparatu. Trudno sie ja sp逝kuje, ale jest to odzywka ktora naklada sie 1 raz w tygodniu, poza tym w這sy slicznie sie b造szcza i 豉dnie pachna Pamietaj, ze nie nalezy przesadzac z odzywkami-mam na myskli trzymanie ich zbyt dlugo. Substancje w nich zawarte (chodzi tu o alkohol), dzialaja wtedy odwrotnie i zamiast nawilzac-wysuszaja. Dobra jest tez kuracja zoltkiem i piwem i socszkiem z cytryny (jedno zoltko, troche piwa-na oko i sok z cytryny)Potrzymac pod cieplym recznikiem (i folia) kilkanascie minut i splukac dokladnie!
nenvena jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:07.