Jak w 3 m-ce poprawić stan włosów?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-04-10, 14:19   #1
Oliweczka
Przyczajenie

Jak w 3 m-ce poprawić stan włosów??

Moze ktos mi doradzi jak w 3 miesiące poprawić stan długich prostych włosów??? na wesele chcę mieć rozpuszczone włosy więc muszą być ozdobą samą w sobie. I jeszcze pytanie - czym je nabłyszczyć na samą uroczystość, zeby nie było efektu cięzkich, przetłuszczonych włosów, a wyglądały na zdrowe i lśniące???
Oliweczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-10, 14:28   #2
Trishy
Raczkowanie

Re: Jak w 3 m-ce poprawić stan włosów??

hey
hmm mysle ze mozesz sobie zafundowac jakas kuracje odzywiajaca wlosy u fryzjera.Sa tez dostepne roznego rodzaju nablyszczacze do wlosow np goldwella, moja mama uzywala kiedys takiego i byl super.Mylse ze jakies podciecie koncowe jtez jest wskazane zeby nie byly porozdwajane. Prywatnie uwazam ze na slub lepiej wygladaja wlosy upiete jakos pieknie, niz rozpuszczone, bo rozpuszczone mozna nocis na codzien, a na slub naley wygladac niezwykle i niecodziennie.jest tyle super fryzur na dlugie wlosy, ja bym sie raczej zdecydowala na fajna fryzurke.
Trishy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-10, 18:47   #3
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga
Re: Jak w 3 m-ce poprawić stan włosów??

mozesz zastosowac serum na konce i nabłyszczacz z serii np Renee Blanche do kupienia w salonach fryzjerskich, zreszta powinnas wybrac sie do dobrego salonu tam poradza Ci napewno

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości