Pomocy!!!! jestem zly na wlosy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-04-10, 22:41   #1
DIKSON
Przyczajenie

Pomocy!!!! jestem zly na wlosy

Witam, mam problemy ze swoimi wlosami. Jak wiecie wlosy dla facetow sa bardzo wazne Jeszcze ponad pol roku temu mialem gesta i bardzo fajna czuprynke, ale niestety to sie popsulo. Moje wlosy zrobily sie rzadkie i cienkie nie mam pojecia co jest tego powodem. Robilem badania, z moim zdrowiem jest wszystko ok. Wykluczam tez lysienie genetyczne Mam nadzieje ze ktos mi pomoze. Ostatnio uzywam ampulek SEBORADIN, (2 dni) jak narazie nie widze poprawy moze musze poczekac. Odzywke nakladam wieczorem na umyte, mokre wlosy (wcieram ja w skore glowy). Zauwazylem ze na drugi dzien, wlosy sa obciazone takie przyklapniete, ani jeden wlos nie odstaje od skory glowy) Czy to normalny objaw?? Moze jest to odzywka nie na moje wlosy. Slyszalem tez ze jak sie mysli bez przerwy negatywnie o kondycji wlasnych wlosow to rowniez wplywa na ich wyglad.
DIKSON jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-11, 03:01   #2
mrs_e
Raczkowanie

Re: Pomocy!!!! jestem zly na wlosy

dikson napisał(a):
> Witam, mam problemy ze swoimi wlosami.
Jeszcze ponad pol roku temu mialem gesta i bardzo fajna czuprynke, ale niestety to sie popsulo.

Eee, wiesz łysięcy facet też może być sexi

Odzywke nakladam wieczorem na umyte, mokre wlosy (wcieram ja w skore glowy). Zauwazylem ze na drugi dzien, wlosy sa obciazone takie przyklapniete, ani jeden wlos nie odstaje od skory glowy) Czy to normalny objaw??

A może tej odżywki za dużo jest na Twoje włosy? I dlatego są obciążone? Albo niedokładnie ją spłukujesz?
mrs_e jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-11, 03:22   #3
mrs_e
Raczkowanie

Aha, i nie spodziewaj się efektów po dwóch dniach, kuracja trwa chyba 14 tym preparatem?

A tak poza tym to przypomniało mi się jeszcze, że:
1.jeśli to jest za tłuste to może spróbuj tonku do wcierania z tej serii
2. Kup sobie szampon Dermena
3. Albo i zachwalaną wszem i wobec odżywkę Wax
4. Lecz te włosy też od środka, czyli łykaj jakieś preparaty typu Skrzyp, czy Vitapil tudzież Silica czy co tam innego.

Taki zmasowany atak powinien pomóc, a jesli nie to...
mrs_e jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-11, 08:00   #4
Anula28
Raczkowanie

GG do Anula28

czesc mam nadzieje ze do wcierania na noc uzywasz lotionu (seboradin) bo tego jest cala seria szampon ,odzywka i lotiomn .Szampon uzywamy jak szampon . odzywke na umyte wlosy delikatnie wcieramy i pozostawiamy na kilka minut po czym splukujemy dokladnie woda . Lotion (ten przezroczysty w buteleczce) wcieramy najlepiej na noc w skore glowy delikatnie masujac .Poniewaz w skladzie jest wyciag z dziurawca nie nalezy takiej glowy wystawiac na dzialanie promieni slonecznych bo moze dojsc do popazenia ale jesli wcierasz to na noc to nie ma problemu. Dwa dni to za malo, przy regularnym wcieraniu ( ja uzywalam z tej serii tylko lotionu i efekty byly ale mozesz zastosowac caly zestaw jesli bedzi Ci odpowiadac to powinno spotegowac efekt) wiec przy regularnym codziennym wcieraniu lub co drugi dzien ( ale naprawde regularnie )efekty beda widoczne po okolo miesiacu w postaci odrastajacych nowych krociutkich wloskow ,poniewaz ten preparat dziala na cebulki wlosa pobudzajac je do wzrostu ( oczywscie znika tez lupiez i swiat skory jeli byly ) kuracja jest dluga ale efekty sa . Ja mimo ze wloski mi juz wrocily do stanu poczatkowego nadal stosuje ten lotion z tym ze co drugi dzien i po skonczonej buteleczce robie sobie tydzien- dwa przerwy . Zycze powodzenia .
PS a jesli to jednak genetyka to uwierz mi ze lysi faceci sa bardzo pociagajacy

Aaa teraz przeczytalam ze masz ampulki .Tego nie stosowalam ale wiem ze kuracja nimi trwa 14 dni ( z reszta sklad tych ampulek jest prawie taki sam jak lotiony) .Jednak po 14 dniach nie liczylabym na jakies spektakularne efekty taka kuracje na pewno bedziesz musial powtarzac mysle tak po tygodniowej przerwie .Ja jednak polecam lotion do codziennego stosowania .
Anula28 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-11, 10:58   #5
DIKSON
Przyczajenie

Dzieki za porady.
Wiecie dlaczego mysle ze to nie genetyka?
Poniewaz mam brata blizniaka i u niego nie zauwazylem pogorszenia stanu wlosow, a po drugie w mojej rodzinie zaden facet nie ma z tym problemu. Mam nadzieje ze to jednak chwilowe problemy.

Pozdrawiam
Stary 2004-04-11, 17:39   #6
joannea
Zadomowienie

wiesz co, to moze być wszystko, łacznie ze stresem, znanym powodem wypadania wlosów. Także ogólne, długotrwale przemęczenie może się w ten sposób obrazować. Szczególnie u kobiet pojawia się ten typ łysienia, ale, co wazne, jest on odwracalny. Może zmieniłeś dietę? Składniki, jakiech dostarczamy organizmowi, mają duży wpływ na kondycję włosów?
Uzupełnienie profilu byłoby wskazane - nie wiemy, ile masz lat, a przecież inne mogą być przyczyny u młodego chłopaka, a inne u mężczyzny w sile wieku.

Wydaje mi się, że dobrze jest się wybrać do dermatologa - wypadaniu włosów moze też sprzyjać łupież i zapalenie mieszków włosowych, andmierne przetluszczanie skóry głowy - szczególnie, gdybyś był nastolatkiem, stawiałabym na taki łojotok. W którym miejscu wlosy przerzedzają się najbardziej? Jezeli na całości, to naprawde dermatolog może być najlepszy.

Jeżlei jednak uprezesz się wlaczyć sam, polecam wspomnianą powyżej Dermenę (opis i działanie na KW). Nie polecam natomiast Vichy, ma za małe stężenie stubstancji aktywnych (działa raczej na zasdadzie placebo). Mozesz też spytać w aptece o inne środki - najłatwiej będzie po prostu pogadać z farmaceutą.
joannea jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-11, 20:25   #7
DIKSON
Przyczajenie

Biore tez pod uwage stres w ostatnim czasie bylo go troche w moim zyciu Natomiast jezeli chodzi o diete, Hmm mysle ze odzywiam sie zdrowo, dostarczam organizmowi wszystkich niebednych skladnikow.

Jezeli chodzio miejsca wypadania wlosow, to nie ma miejsc w ktorych bardziej jest to nasilone. Wydaje mi sie ze dotyczy to calosi.

PS. Jestem mlodym czlowiekiem, ktory niedawno przekroczyl dwudziestke
Stary 2004-04-14, 20:06   #8
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

Lysienie moze miec rozne podłoża, np tzw łysienie rozlane , typu androgennego, przyczyny moga byc rozne : malo zelaza we krwi,wybuchowosc, choroby tarczycy, nerwowosc, zachwiania hormonalne, dziedziczne(ze strony mamy i taty , nawet do kilku pokolen), racze nie dochodzi do całkoitego wyłysienia, jednak włosy sa przerzedzone.
łupiez moze być powodem wypadania włosów,jak rowniez zazywanie lekow, jak zapobiegac pisalismy duzo na tej stronie, znajdz wyszukiwarka wypadanie włośów

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości