Kosmetyki BEAUTYCYCLE firmy Amway - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-05-20, 14:32   #1
iwona200
Zakorzenienie

Kosmetyki BEAUTYCYCLE firmy Amway

Przypadkiem w artykule na wizażu trafiłam na kosmetyki firmy Amway BEATYCYCLE. Nie znalazłam opinii na ich temat, ale bardzo mnie zaintrygowały Tutaj strona:

xxxxxx
Czy miałyście z tymi kosmetykami styczność? Ja mam cerę tłustą także najbardziej interesują mnie produkty oznaczone jako ziemia

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2013-11-17 o 19:15 Powód: link
iwona200 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-03, 11:18   #2
Amanda:)
Zadomowienie

Dot.: Kosmetyki BEAUTYCYCLE firmy Amway

Też zainteresowały mnie te kosmetyki ale za bardzo nie wiem jak je zdobyć, wolałabym po prostu iść do sklepu i je kupić

Amanda:) jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-03, 17:45   #3
Nelkomama
Rozeznanie

Czyżby konsultantka? heh..
a może wypowiedzą się osoby, które stosowały te produkty, bo z ust konsultantki mało wiarygodnie to wszystko brzmi.
Nelkomama jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 20:25   #4
Amanda:)
Zadomowienie

Jestem zainteresowana ale raczej nie na tyle żeby ryzykować kupowanie w ciemno. Wolę przeczytać skład w sklepie, pomacać. Z tego powodu omijam kosmetyki katalogowe typu Avon i pewnie dopóki nie pojawią się w sklepie to raczej ich nie spróbuje.

Amanda:) jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 08:19   #5
Nelkomama
Rozeznanie

gabi_ab a używasz tylko tych kosmetyków? Bo forum wizaż jest tak ogromne i ma mnóstwo tematów a Ty tylko w tym piszesz...
Nelkomama jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 13:45   #6
MacCloskey
Przyczajenie

Witam! Używam kosmetyków beatycycle. Dla mnie są idealne. Do tej pory nie mogłam sobie poradzić z podrażnieniami po użyciu popularnych kremów. Podrażniały mnie nawet iwostiny :/ Za namową mamy zaczęłam używać artistry i rzeczywiście cera mi się poprawiła ale cena kremów jak dla mnie zabójcza. Kiedy pojawiło się beatycycle "rzuciłam" się na nie i jestem bardzo zadowolona. Zużyłam cały zestaw "powietrze" (cleanser, tonik, krem na dzień i na noc) dla cery dojrzałej a teraz używam zestawu "woda". Pod oczy stosuję krem regenerujący "ogień".
Polecam
MacCloskey jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 21:23   #7
Ona_12345
Przyczajenie

Hej,
Ja wam musze powiedziec ze tez uzywam tych kosmetykow i jestem ogromnie zadowolona Fakt, ze cena nie jest mala, ale czasem lepiej zaplacic wiecej za dobre rzeczy Poza tym kosmetyki sa bardzo wydajne i w rezultacie wcale nie wychodzi wiele drozej niz inne Jesli kogos interesuja jakies namiary na przedstawiciela to odezwijcie sie do mnie na priv to dam Wam maila do tego u ktorego kupuje (dziala w rejonie trojmiasta, ale moze tez podeslac gdzie indziej no i na miejscu dowozi pod drzwi a wysylkowo z tego co wiem to dostawa gratis )
pozdrawiam
Ona_12345 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 14:17   #8
Megan17
Przyczajenie

Witam Wizażanki
Natknęłam się na to forum i mogę powiedzieć , że kosmetyki (i nie tylko) tej firmy naprawdę są warte swojej ceny). Jak dotąd nie znam osoby, która by była niezadowolona.
Czytając różne fora zorientowałam się że wiele osób jest zainteresowanych produktami ale zupełnie nie wie jak i przez kogo je dostać. Amway funkcjonuje na zasadach sprzedaży bezpośredniej(podobnie jak Avon), a ja
jestem jedną z konsultantek i działam na terenie Przemyśla i Lublina. Jeżeli jest ktoś chętny, może za moim pośrednictwem złożyć zamówienie. Ponadto firma gwarantuje zwrot pieniążków, jeśli kosmetyk nie sprostał oczekiwaniom.
Wszystkie swoje dane podaję na priva.
Megan17 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 15:04   #9
irlandia87
Zadomowienie

GG do irlandia87

a ja wczoraj malowałam się całą gamą beautycycle

podkład - rewelacja świetne kolory, krycie, nawilżenie, trwałość
korektor - dość twardy, dobrze kryje
puder - dobrze matuje, nie wysusza
cienie - lekko perłowe, kolorki ładne, nie rolują się nawet po całym dniuświetnie prezentują się na powiece
tusz - mocna czerń, nie osypuje się i nie rozmazuje, lekko pogrubia i wydłuża
kredka - wytrzyma cały dzień bez rozmazywania
szminki - kolory śliczne nie wysuszają, trwałość w miarę
błyszczyk - j.w.
róż - nienachalne kolorki, lekko mieniące, również trwałe

podsumowując jestem zadowolona
cena myślę, że jest do przyjęcia a jakość bardzo dobra
sama zamierzam skompletować zestaw
Polecam

irlandia87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 12:07   #10
botwinka
Przyczajenie

Hej,

Z czystym sumieniem mogę polecić kosmetyki pielęgnacyjne. Obecnie używam tych z linii WODA (intensywnie nawilżające) i ZIEMIA (do cery tłustej i mieszanej). Moja cera, skłonna do wyprysków i przetłuszczania się znacznie się poprawiła! Oczywiście raz w miesiącu gdy szaleją hormony wyskoczy mi jakaś krostka, ale poza tym mam naprawdę nawilżoną i gładką skórę. Mogę dodać, że mój tryb życia nie służy za bardzo mojej skórze, niedosypianie, nieregularne posiłki, papierosy itp. a jednak moja cera wyraźnie zyskała na urodzie.

Co do kosmetyków kolorowych... cóż, tu mój zachwyt i entuzjazm maleje. Używam obecnie tuszu Beautycycle Dramatic Lengths Mascara i muszę przyznać że nie jest rewelacyjny. Mam krótkie i rzadkie rzęsy i potrzebuję tuszu, który uwidoczni moje oko. Tymczasem ten nie daje takiego efektu, nie mam ani wyraźnie wydłużonych, anie też jakoś pogrubionych (co akurat nie jest chyba obietnica producenta bo tusz się zwie dramatic lengths a nie volume ) Szczoteczka jest taka jakaś trójkątna, tzn zwężana przy końcówce i spiralna, dla mnie żadna rewelacja. Ponadto, jako że sporo czasu spędzam na powietrzu, potrzebuję takiego który poradziłby sobie z różnymi warunkami pogodowymi, a ten się chyba szybko poddaje. Pod koniec dnia mam panda eye, co nie wygląda zbyt schludnie. Jedyną zaletą jest kolor - wyraźna czerń.

Drugi kosmetyk z tych Beautyclycle kolor, którego używam to błyszczyk. Szczerze mówiąc rzadko maluję usta, ale jak już decyduję się na błyszczyk to liczy się dla mnie zapach / smak i właściwości nawilżające. W tych kategoriach ten z beautycycle oceniłabym na 5! Dlaczego? Bo nie znoszę takich cukierkowo-landrynkowych zapachów ktore ma większość błyszczyków (np loreala Glam Shine). Beautycycle pachnie łagodnie owocowo-galaretkowo Fajnie nawilża, a co do trwalości to sądzę że ma średnią, ale mi to akurat nie przeszkadza

Z moich doświadczeń to tyle, mogę jeszcze dodać że moja mama ma podobne odczucia. Używa pielęgnacyjnych POWIETRZE i jest meeega zadowolona a z koloru miała szminkę i mówi że bez rewelacji, jakaś twarda i sucha.

Edytowane przez botwinka
Czas edycji: 2010-10-26 o 08:36
botwinka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 12:03   #11
estraa
Przyczajenie

Z beutycycle używam krem ZIEMIA na dzień. Jest świetny stosuję go jak tylko zauważę jakieś niedoskonałości na skórze mojej twarzy. Moja koleżanka jest konsultantką w firmie Amway więc mnie namówiła. Cena też nie zbyt wygórowana. Jest bardzo wydajny. Posiada przyjemny, delikatny zapach.
Jedyny minus jest taki, że jeśli będę codziennie stosowała ten krem skóa robi mi się bardzo sucha :/
estraa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-11, 20:27   #12
kiiciek
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez estraa Pokaż wiadomość
Z beutycycle używam krem ZIEMIA na dzień. Jest świetny stosuję go jak tylko zauważę jakieś niedoskonałości na skórze mojej twarzy. Moja koleżanka jest konsultantką w firmie Amway więc mnie namówiła. Cena też nie zbyt wygórowana. Jest bardzo wydajny. Posiada przyjemny, delikatny zapach.
Jedyny minus jest taki, że jeśli będę codziennie stosowała ten krem skóa robi mi się bardzo sucha :/
Spróbuj w takim razie z serii Woda bo wygląda na to, że masz przesuszoną skórę wewnątrz. Dlatego od czasu do czasu pojawiają się niedoskonało bo skóra się broni przed wysuszeniem wytwarzając sebum. Najlepszy zestaw dla Ciebie będzie Krem do mycia twarzy WODA, tonik ZIEMIA i krem na dzień z serii WODA. Od razu mówię, że tonik jest bardzo ważny bo bez niego ponad połowa kremu się nie wchłania. To powie każda kosmetyczka.
kiiciek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-17, 17:02   #13
loneliness18
Rozeznanie

Niedawno zetknęłamsię po raz piewszy z kosmetykami amway i jestem zadowolona choć przyznam, że ceny..... masakra Obecnie stosuje żel oczyszczający beautycycle z seri woda - nie wysusza, skóra jest nawilzona - jedynie co to draxni mnie ten efekt " naolejonej" twarzy w trakcie mycia:/ Zastanawiam się nad upnem kremu ale za 60 zł nie wiem czy warto...
Stary 2014-02-17, 19:59   #14
monaqua
Przyczajenie

Ja kupiłam sobie kredkę do oczu beautycycle i jestem zadowolona. Wydajna, nie rozmazuje się, bardzo trwała. Innych kosmetyków jeszcze nie próbowałam, ale myślę że z czasem. Poza tym sprzedaż produktów Amway w porównaniu do AVON to świetny sposób na zarobienie pieniędzy. Byłam na kilku seminariach i się przekonałam. Mój facet właśnie zaczyna z tym swoją przygodę. Według Roberta Kyosaki na obecne czasy to najpewniejszy sposób zarabiania pieniędzy.

---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------

Cytat:
Napisane przez monaqua Pokaż wiadomość
Ja kupiłam sobie kredkę do oczu beautycycle i jestem zadowolona. Wydajna, nie rozmazuje się, bardzo trwała. Innych kosmetyków jeszcze nie próbowałam, ale myślę że z czasem. Poza tym sprzedaż produktów Amway w porównaniu do AVON to świetny sposób na zarobienie pieniędzy. Byłam na kilku seminariach i się przekonałam. Mój facet właśnie zaczyna z tym swoją przygodę. Według Roberta Kyosaki na obecne czasy to najpewniejszy sposób zarabiania pieniędzy.
http://www.youtube.com/watch?feature...&v=5pnNmTjNkR0
monaqua jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości