Co powinnam zrobić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-05-20, 22:55   #1
Rybuniia
Raczkowanie

Co powinnam zrobić?

Cześć, często tu siedzę, podczytuję, a teraz odważę się spytać Was, co zrobić z sobą. Więc tak. Od zawsze byłam blondynką- jaśniejszą, ciemniejszą- ale od zawsze. Jakieś 5 miesięcy temu zdecydowałam się na pociemnienie włosów, miało być delikatnie, teraz jestem kasztanową szatynką Mam raczej jasną cerę, nie jest zupełnie czysta, no ale nie narzekam- małe mankamenty urody tuszuję odpowiednimi kosmetykami. Oczy-niebieskie, ogromne, zawsze podkreślam eyelinerem i dość grubą warstwą tuszu, na policzki nakładam róż, a na usta zazwyczaj błyszczyk w kolorze cielistym. Potrzebuję Waszej rady. Chciałabym jakiejś zmiany. Nie z kolorem włosów- bo włosów już nie przefarbuję. Co myślicie o grzywce, prostej,długiej, do brwi? Moje włosy są z natury kręcone, bardzo grube, a ja mimo, że zdaję sobie sprawę z konsekwencji, non stop je prostuję. Może jakieś inne zmiany, dotyczące makijażu? Jestem otwarta, przyjmuję krytykę- także proszę o szczerość. Załączam kilka zdjęć- niektóre są starsze, niektóre nowsze, pozdrawiam.
Rybuniia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 10:00   #2
zawszeboska
Zakorzenienie

Dot.: Co powinnam zrobić?

Nie masz normalnych zdjęć ukazujących całą buzię?
Najbardziej podobasz mi się w tym ciemnym kolorze włosów. Grzywka prosta też jest chyba dobrym pomysłem. Masz bardzo ładne oczy.
zawszeboska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 15:11   #3
Rybuniia
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez zawszeboska Pokaż wiadomość
Nie masz normalnych zdjęć ukazujących całą buzię?
Najbardziej podobasz mi się w tym ciemnym kolorze włosów. Grzywka prosta też jest chyba dobrym pomysłem. Masz bardzo ładne oczy.
Zdjęcia wrzucałam na szybk0-te które miałam pod ręką. Potem coś jeszcze dorzucę. Strasznie mnie korci na długą, prostą grzywkę. Dzięki za komplementy!
Stary 2010-05-21, 17:22   #4
karolka1980-80
Zakorzenienie

Bardzo fajny masz kolorek, na twoim miejscu zrobiłabym grzywkę na skos, w prostej Cię nie widzę.

Ps. jakiej firmy użyłaś błyszczyka na ostatnim zdjęciu??

karolka1980-80 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 17:42   #5
magda120792
Rozeznanie

Ja bym na Twoim miejscu nic nie zmieniała.
Jesteś bardzo ładna i pasują Ci brązowe włosy (ps. nie wracaj do blondu)

"Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma"
Marilyn Monroe

magda120792 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 22:17   #6
Ewakuacja69
Rozeznanie

na ostatnim zdjeciu masz swietny kolor wlosow. jestem ciekawa jak wygladasz w kreconych wlosach. nie szkoda Ci ich?

-15kg!
Ewakuacja69 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 01:50   #7
Rybuniia
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez sylwusiakofana Pokaż wiadomość
jej ty pięknie wyglądasz jak dla mnie to nie musisz nic zmieniać śliczne oczka buzia i piękny masz kolorek na ostatnim zdjęciu jaki to kolorek? kiedyś już cie chyba pytałam ale zapytam jeszcze raz Pozdrawiam
Miałam kilka odcieni brązów na sobie- także dokładnie Ci nie powiem, ale chyba kasztanowy brąz ( na tym zdjęciu już trochę "sprany" )

Cytat:
Napisane przez karolka1980-80 Pokaż wiadomość
Bardzo fajny masz kolorek, na twoim miejscu zrobiłabym grzywkę na skos, w prostej Cię nie widzę.

Ps. jakiej firmy użyłaś błyszczyka na ostatnim zdjęciu??
Błyszczyk firmy Artdeco, był bardzo dobry, numer bodajże 26 lub 27, niestety już mi się skończył.

Cytat:
Napisane przez magda120792 Pokaż wiadomość
Ja bym na Twoim miejscu nic nie zmieniała.
Jesteś bardzo ładna i pasują Ci brązowe włosy (ps. nie wracaj do blondu)
Nie mam nawet najmniejszego zamiaru.

Cytat:
Napisane przez Ewakuacja69 Pokaż wiadomość
na ostatnim zdjeciu masz swietny kolor wlosow. jestem ciekawa jak wygladasz w kreconych wlosach. nie szkoda Ci ich?
W załączeniu zdjęcie w naturalnych włosach- wiem, znowu niewiele widać, no ale tym razem główną rolę grają tu włosy. Nie są brzydkie, wiem- układają się dość fajnie, ale o wiele, wiele lepiej czuję się w prostych.

A powiedźcie mi, dziewczyny, co myślicie o przedłużeniu włosów? Czy to bardzo niszczy włosy? I jakie pieniądze trzeba byłoby na to przygotować?
No i mówcie, co myślicie o tej prostej grzywce, bo mnie straaasznie korci!
Stary 2010-05-22, 08:13   #8
karolka1980-80
Zakorzenienie

Dzięki za info

Niestety na przedłużaniu się nie znam, ale z tego co czytałam kiedyś to jest dość drogie i niszczy włosy.

Jak cię korci ta grzywka to zetnij, jak ci nie będzie pasować to możesz ją podpiąć do góry albo poczekać aż urośnie i ściąć inaczej

karolka1980-80 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 09:40   #9
alicja_29
Raczkowanie

GG do alicja_29

Wyglądasz bardzo ładnie i moim zdaniem nie powinnaś za dużo "kombinować" ze swoim wyglądam...

alicja_29 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 10:24   #10
Rybuniia
Raczkowanie

Karolka, że dość drogie, to zdążyłam się zorientować, ale ciekawa jestem, jak to wszystko przebiega- chyba będę musiała poszperać na wizażu- znajdę coś?
Stary 2010-05-22, 11:22   #11
sylwiao931
Raczkowanie

a wiec....Nie nie nie- nierob prostej grzywki niebedzie ci dobrze... uwierz mi ... natomiast ladnie ci z grzywka na bok... a jak chodzi o kolor to na 3 i 4 zdjeciu mi sie szczerze niepodobasz ale za to 2 ostatnie sa poprostu boskie.... to jest na tyle co moge powiedziec... byc taka jaka jestes na ostatnim zdjeciu i nic niezmieniaj a kolorek taki utrzymuj...pzd
sylwiao931 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 11:37   #12
karolinka_87
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez karolka1980-80 Pokaż wiadomość

Jak cię korci ta grzywka to zetnij, jak ci nie będzie pasować to możesz ją podpiąć do góry albo poczekać aż urośnie i ściąć inaczej
popieram...
ja na Twoim miejscy również zrobiłabym sobie prostą grzywkę, skoro korci Cię od dłuższego czasu...
też długo się zastanawiałam nad prostą grzywką i... w końcu zrobiłam i nie żałuję.
a w razie gdyby Ci się nie spodobała- masz wyjście- tak jak karolka napisała- podpinać ją do góry zaręczam Ci, że i w prostej grzywce i w podpiętej do góry będziesz wyglądać ładnie, bo jak to się mówi- ładnemu we wszystkim ładnie
karolinka_87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 22:35   #13
Rybuniia
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez sylwiao931 Pokaż wiadomość
a wiec....Nie nie nie- nierob prostej grzywki niebedzie ci dobrze... uwierz mi ... natomiast ladnie ci z grzywka na bok... a jak chodzi o kolor to na 3 i 4 zdjeciu mi sie szczerze niepodobasz ale za to 2 ostatnie sa poprostu boskie.... to jest na tyle co moge powiedziec... byc taka jaka jestes na ostatnim zdjeciu i nic niezmieniaj a kolorek taki utrzymuj...pzd
2 ostatnie to nowsze zdjęcia

Cytat:
Napisane przez karolinka_87 Pokaż wiadomość
popieram...
ja na Twoim miejscy również zrobiłabym sobie prostą grzywkę, skoro korci Cię od dłuższego czasu...
też długo się zastanawiałam nad prostą grzywką i... w końcu zrobiłam i nie żałuję.
a w razie gdyby Ci się nie spodobała- masz wyjście- tak jak karolka napisała- podpinać ją do góry zaręczam Ci, że i w prostej grzywce i w podpiętej do góry będziesz wyglądać ładnie, bo jak to się mówi- ładnemu we wszystkim ładnie
Dziękuję!

Cytat:
Napisane przez sylwusiakofana Pokaż wiadomość
ja przedłużam metodą clip-in albo clip-on jak kto woli i jestem bardzo zadowolona dopinam i odpinam kiedy chce nie zniszczyłam włosów taśmy nigdy mi nie spadły super sprawa naprawdę polecam o innych metodach niestety nic nie wiem ale dużo się naczytałam ze strasznie niszczą włosy pozdrawiam
Jaki jest koszt przedłużania włosów taką metodą?
Stary 2010-05-23, 17:39   #14
SceneQueene
Zakorzenienie

Jesteś piękna. Cudowne oczy.
Ja bym nic nie zmieniała, prosta grzywka nie będzie Ci pasować, skośna i owszem.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, %, przedłużanie, pielęgnacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 20:42   #15
zawszeboska
Zakorzenienie

Dopiero teraz doczytała, że masz z natury kręcone włosy. Jestem pewna, że wyglądasz w nich ślicznie. Może wrzucisz zdjęcie, a my przekonamy Cię do zrezygnowania z prostownicy?
zawszeboska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-24, 11:44   #16
lentilka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Rybuniia Pokaż wiadomość
2 ostatnie to nowsze zdjęcia

Dziękuję!

Jaki jest koszt przedłużania włosów taką metodą?

włosy na klipsy to koszt od 100 do 400 nawet i wiec zależny jakiej jakości

mówisz i widać ze masz dużo włosów w takiej sytuacji musiał bys zakupić 2 zestawy włosów co najmniej to by było juz strasznie nie wygodne ja przedłużam włosy na ringi i miomo ze na tym dorabiam nie będę cie oszukiwać -przy 1 założeniu na koło 2-3 miesięcy włosy nie sa az tak obciążone ale mam klientki co noszą włosy nawet rok osoby o słabszych włosach maja szybkie ubytki włosów w okolicach skroni no i na całej głowie tez cisem pasemko potrafi odpaść całe z naszymi włosami a wiem po sobie ze jak raz sie założy włosy i sie przywyknie to można wpaść w obsesje ;p ty masz całkiem długie włoski a włosy naprawde dobrej jakości maja 45-50 cm to nie duzo wiecej niz ty masz koszt tez zalezy od metody i jakości włosów mozesz zrobic za 300-400 i po 2 tygodniach ich nie rozczeszesz ja pomiomo ze mam duzo mniej włosów niz ty płaciłam za swoje przedłużanie 650zł i cieszyłam sie tymi włoskami 7 miesięcy a farbowałam je i prostowałam
lentilka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-24, 14:26   #17
Rybuniia
Raczkowanie

Arrow Dot.: Co powinnam zrobić?

Cytat:
Napisane przez lentilka Pokaż wiadomość
włosy na klipsy to koszt od 100 do 400 nawet i wiec zależny jakiej jakości

mówisz i widać ze masz dużo włosów w takiej sytuacji musiał bys zakupić 2 zestawy włosów co najmniej to by było juz strasznie nie wygodne ja przedłużam włosy na ringi i miomo ze na tym dorabiam nie będę cie oszukiwać -przy 1 założeniu na koło 2-3 miesięcy włosy nie sa az tak obciążone ale mam klientki co noszą włosy nawet rok osoby o słabszych włosach maja szybkie ubytki włosów w okolicach skroni no i na całej głowie tez cisem pasemko potrafi odpaść całe z naszymi włosami a wiem po sobie ze jak raz sie założy włosy i sie przywyknie to można wpaść w obsesje ;p ty masz całkiem długie włoski a włosy naprawde dobrej jakości maja 45-50 cm to nie duzo wiecej niz ty masz koszt tez zalezy od metody i jakości włosów mozesz zrobic za 300-400 i po 2 tygodniach ich nie rozczeszesz ja pomiomo ze mam duzo mniej włosów niz ty płaciłam za swoje przedłużanie 650zł i cieszyłam sie tymi włoskami 7 miesięcy a farbowałam je i prostowałam
Więc jeśli ja mam dość zniszczone włosy- nie powinnam ryzykować? Przyznam, że byłam przygotowana na koszy 300-400zł, cena 650zł mnie trochę zszokowała. Mogłabyś mi pokazać jakieś swoje zdjęcie w przedłużonych włosach?
Stary 2010-05-24, 23:32   #18
lentilka
Zakorzenienie

POWIEM TAK EFEKT JEST SUPER MOŻNA JUŻ ZNALEŹĆ NACIĄGACZKI NA AELLGRO CO PRZEDŁUŻAJĄ NATURALNYMI ZA 350ZŁ ja tak poszłam 1 raz i płakałam za kasa za wypadającymi włosami syntetykami tylko na klipsy bo przedłużyć na stałe to piekło

szczerze to szkoda włosów ja miałam załozone przez ponad rok mija teraz 2 lata i dalej mam braki w okolicach skroni i ogolnie

1zdjecie dł bez doczepionych tak trosze do końca karku

2 to włosy załone za 500zł po roku czasu 3 dziejcie to te same włosy skrócone włosy miały wtedy około roku i 7miesiecy widac juz ze sa podniszczone wybacz takie zdjęcia ale nie byłam na swoim kompie

ja o swoje nie dbałam wogole wiec mogły wytrzymać dłużnej

jesli chcesz to pytaj
lentilka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-28, 15:55   #19
pigula1990
Zadomowienie

Bardzo sliczna z Ciebie dziewczyna i na pewno nic bym nie zmieniala, gdybym miala Twoja urode
Zapytam tylko: jakiego podkladu uzywasz;> Bo widze ze jest bardzo dobry ;>

pigula1990 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 23:16   #20
Rybuniia
Raczkowanie

Nie posłuchałam się i zrobiłam grzywkę .. Mimo wszystko, efekt chyba mi się podoba.

A co do podkładu - Maybelline Affinitone.
Stary 2010-06-06, 12:42   #21
Rybuniia
Raczkowanie

To jak- może być z tą grzywką, czy ją z powrotem zapuszczać?
Stary 2010-06-06, 20:48   #22
inc0rrect
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

sliczna jestes wiec we wszystkim Ci ladnie

musisz sie zdecydowac w czym się lepiej czujesz, dobrze Ci w tej prostej grzywce, jednak mi sie bardziej podobalaś na pierwszych zdjęciach ;p bo teraz w tej calkiem inaczej wygladasz, jakos wedlug mnie wtedy bylo lepiej

znow masz cos wspanialego na ustach;p co to za pomadka?

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-06, 22:02   #23
Rybuniia
Raczkowanie

No tym razem cię zaskoczę, bo to taka zwykła, ochronna pomadka z Nivea, nadająca lekki połysk- różowe opakowanie Ja z natury mam bardzo jasne usta- właściwie nie wiem dlaczego.
Stary 2010-06-06, 23:51   #24
Madii89
Raczkowanie

Ta grzywka pasuje do Ciebie! Dobrze zrobiłaś!
Stary 2010-06-23, 21:14   #25
Rybuniia
Raczkowanie

Grzywka trochę urosła, trochę inaczej ją zaczesuję i czuję się naprawdę dobrze
Stary 2010-06-23, 21:42   #26
dilara
Raczkowanie

a mi sie najbardziej podobalas w tych kasztanowych wlosach z tym lekko rudawym refleksem z grzywka na bok.... miodzio sliczna z ciebie dziewczyna wiec i tak wszytko ci pasuje
dilara jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 22:16   #27
Rybuniia
Raczkowanie

Cześć, długo się nie odzywałam. Grzywka urosła, ja się trochę przez wakacje opaliłam, wyglądam teraz tak, jak na załączonych zdjęciach. Co myślicie o włosach? Zmieniać coś? No i jaki kolor polecacie, bo zamierzam je pociemnić?
Stary 2010-09-23, 23:03   #28
niebieski BoMbel
Raczkowanie

Sliczna jestes nic nie zmieniaj !!
jak robisz makijaz i jakich kosmetykow uzywasz??

powróciłam do naturalek : 18.07.2010

Matura 2011

19.08.2010 - ZDAŁA PRAWKO ZA PIERWSZYM RAZEM! to bziuuum...
niebieski BoMbel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 21:55   #29
Irisfeal
Wtajemniczenie

Byłoby o wiele łatwiej coś doradzić gdybyś dodała chociaż jedno zdjęcie na którym widać Ci całą twarz i na którym nie masz tak wybałuszonych oczu Tutaj nic nie widać. Przy tak jasnych ustach, jasnej cerze i jasnych oczach pasują praktycznie wszystkie kolory oprócz czerni i bardzo ciemnego brązu.

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-25, 10:28   #30
judge
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Pokaż wiadomość
Byłoby o wiele łatwiej coś doradzić gdybyś dodała chociaż jedno zdjęcie na którym widać Ci całą twarz i na którym nie masz tak wybałuszonych oczu Tutaj nic nie widać. Przy tak jasnych ustach, jasnej cerze i jasnych oczach pasują praktycznie wszystkie kolory oprócz czerni i bardzo ciemnego brązu.
zgadzam się z poprzedniczką A najlepiej z mniejszą ilością makjażu wtedy można zobaczyć prawdziwy odcień cery, oprawe oczu
Sama wiem po sobie że jak się mocniej podmaluję i pobawie się troche bronzerem to mogę być nawet latynoska brunetką a kiedy mam minimum kosmetków na twarzy to dostrzegam że ciemne kolory niezbyt współgrają z moim typem urody

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości