Jak uzyskać takie kolory?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2004-04-16, 18:52   #1
Jadja
Rozeznanie

Jak uzyskać takie kolory??

Ja już z uporem maniaczki pytam sie o tą fryzurkę Tym razem jednak chciałabym się dowiedzieć, jak uzyskać takie kolory i czy to wogóle jest możliwe przy moim obecnym kolorze? Zacznę jednak od początku: ufarbowałam włosy Palettą,(czerwień jakaś ) sądząc, że zaraz wypłowieje do jasnego koloru, jak to zawsze bywało. W miedzyczasie zaczęłam uzywać odżwyki, która sprawiła, że włosy są w dobrej kondycji, ale kolor się nie wypłukał Dlatego teraz musiałam uzyć farby o zblizonym kolorze, tym razem postanowiłam przetestować Safirę. Na razie kolor także się trzyma dobrze, do mojej wymarzonej fryzurki brakuje mi jeszcze trochę długości, myślę, że za jakieś 2-3 miesiące już powinnam uzyskać tą długość. Będzie mnie czekało jeszcze w międzyczasie farbowanie. Mam zatem pytanie, czy uda mi się z czerwieni uzyskać takie kolory? Zmienię na jakiś czas odżywkę, może kolor zejdzie choć troszkę, jeśli tak sie stanie , to jakim kolorem ufarbować? Kasztan? Grażynko pomocy
Mam nadzieje, że nie namieszałam straszliwie.
Pozdrawiam
Ada M.
P.S. Na wydrukowanym zdjęciu kolory są prawie o ton jaśniejsze, niż te które widać. Szczerze powiem, że bardziej mi sie podobają choć raz chciałabym wyglądać inaczej, tylko czy się uda?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Image20.jpg (131,9 KB, 8 załadowań)
Stary 2004-04-20, 23:42   #2
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga
Re: Jak uzyskać takie kolory??

to raczej wyglada na kolor bakłażana,czyli taki fioletowy brąz,i jezeli polozysz ten czy jakikolwiek kolor na tek , który masz, to czerwien będzie przebijac, a jesli chodzi o otrzymanie jakiegos jasnego, to podejrzewam , ze raczej uzyskasz jakis rudawy , tak czytak powinnaś ściągać kolor, wtedy okarze się co i jak
Stary 2004-04-22, 17:37   #3
Jadja
Rozeznanie

Dziękuję pięknie za odpowiedź!
przestanę używać tej odżywki, która sprawia, że kolor tak długo się trzyma, być może kolor się wypłucze(myję włosy codziennie). A jeśli nie, to czy jest jakiś sposób na ściągnięcie koloru? Czy tylko wizyta w salonie?
Czy dobrym pomysłem byłoby zatsosowanie nowej farby L'Oreala Feerii dla brunetek, która to podczas farbowania rozjasnia włosy? Tylko czy uda mi się to na włosach już farbowanych?(przyznam, że nie czytałam dokładnie o tej nowej Feerii, czy na włosy farbowane podziała). Bardzo zależy mi na tych kolorach, chciałabym wreszcie(po 10 latach farbowania na czerwienie) mieć coś innego na głowie.
Pozdrawiam i dziękuję
Ada M.
Stary 2004-04-22, 22:33   #4
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

sciagac kolor polecam tylko w dobrym salonie, farba na farbe, to nie do zrobienia...

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości