P.Grażynko,proszę o pomoc!pozostałych również zapraszam:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-04-18, 17:24   #1
*Sylvia*
Raczkowanie

GG do *Sylvia* Wyślij wiadomość przez MSN do *Sylvia*

P.Grażynko,proszę o pomoc!pozostałych również zapraszam:)

Okrągła twarz źle wygląda w krótkich włosach

Podstawowym błędem przy doborze fryzury jest skupianie się tylko na kształcie głowy i twarzy. Tymczasem ważne są proporcje całego ciała, a wiele osób o solidnej posturze wygląda naprawdę dobrze w krótkiej fryzurce. Pod warunkiem że jest ona maksymalnie prosta, a włosy ładnie przylegają do głowy. Wariant "puszysta fryzura dla puszystych kobiet" odpada! Z doświadczeń Jagi Hupało, stylistki fryzur, wynika, że co prawda krótkie włosy zmniejszają optycznie głowę, ale za to bardziej widoczne stają się wtedy ramiona. Jeśli są masywne lub pulchne, gra niewarta jest świeczki. Jeśli zaś szczupłe, cała sylwetka nabiera lekkości.
Według Roberta Kupisza, fryzjera-stylisty, okrągłą twarz można optycznie pomniejszyć kolorami włosów, asymetrycznie przecinającymi twarz pasmami grzywki. Niekoniecznie muszą to być od razu nieszczęsne "pazurki", które na stałe weszły do kanonu naszego fryzjerstwa. Jest wiele innych sposobów: pasma wyciągnięte na twarz, ukośne pasma dłuższych włosów lub fryzury krótsze z tyłu, a dłuższe z przodu.

Oto,co wyczytałam w serwisie Polki na wp,i zgadzam sie z tym,ze np.wszyscy wciskaja nieszczesne pazurki,ktore wygladaja okropnie,czy zgadza sie Pani z tym artukulem?I najwazniejsze,chcialabym zobaczyc przyklady takich fryzur,jestem osoba wysoka,szczupla,a twarz mam okragla i pulchna-straszne!We wtorek chce isc do fryzjera a nie wiem jak sie sciac,mam cienkie,proste,troche za ramiona wlosy.Prosze o pomoc-z gory dziekuje!
Stary 2004-04-21, 00:27   #2
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga
Re: P.Grażynko,proszę o pomoc!pozostałych również zapraszam:)

to znaczy ze osoby puszyste o szerokich ramionach nie maja czego oczekiwac od takich stylistow?!!
moim zdaniem osoby o okragłej buzi wygladaja beznadziejnie w płaskich fryzurach, puszyste natomiast jak najbardziej wwe fryzurach posrzepionych, najlepszym przykładem jest fryzura swietnie dobrana!! pani Ewy BEM!! jest to wypazurkowana (szczesliwie!) asymetryczna fryzurka!! i mimo to iz pani Ewa jest osoba puszysta, o szerokich nawet ramionach, to dobry stlista stworzył super fryzurke , i gra zawsze warta jest swieczki dla profesjonalisty!
kolorami oczywiscie , mozna wyszczuplic lub poszerzyć twarz, wysmuklic lub skrocić głowe, ale uwarzam terz ze podstawa jest dobrznie fryzury do kształtu twarzy, a potem skupienie sie na reszcie,
wcale nie uwarzam ze pazurki sa okropne, wrezc przeciwnie, dodaja nie raz uroku, pozatym wlasnie pazurkami da sie wyszczuplic , zmienic objętosc fryzury
nie wiem czy byla Pani juz u fryzjera, ale bez Pani zdjecia nie jestem w stanie doradzic fryzury

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości