Sunsilk Volume + - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-04-19, 19:52   #1
nenvena
Zadomowienie

Sunsilk Volume +

Czy ktoś już stosował te kosmetyki zwiększające objętość? Nie do końca w to wierzę, ale jednak zawsze ytrzeba spróbować, więc zastanawiam się czy nie kupić, szczególnie, że nie sta takie drogie, jak podaja w opisie na Wizazu-około 6 zł. Zastanawia mnie tylko temet mleczka-bez spłukiwania-podobno cienkie, przyklapnięte włosy nie powinny być traktowane preperatami bez spłukiwania-chyba, że to ma być zamiast pianki. Jezeli ktoś już stosowal, błagam o info na temet tych kosmetyków i który najlepiej kupić- czy może wszystkie? Mam dośc gęste, ale cienkie włosy-nadaje się dla mnie? (chyba własnie o takie włosy tu chodzi?)
nenvena jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-19, 20:03   #2
Jadja
Rozeznanie

Re: Sunsilk Volume +

Ja chciałam sobie kupić to mleczko(ta pani na reklamie miała taaakie piekne włosy ) ale w ostatnim Cosmopolitanie była jego próbka, dosyć spora( a także nowego kremu Liposyne Vichy). Użyłam tego mleczka 2 razy, niestety nie zauważyłam nic specjalnego. Włosy wyglądaja jak siano, choć walczyłam z nimi dzisiaj dłuugo, podkręcałam na szczotce itd, i nic. Może są troszkę miększe, ale to tylko tyle. Objętości nie dało. Włosy zawsze suszę z głową opuszczoną , i nawet tym razem to nie pomogło. Dobrze, że nie kupiłam całej buteleczki!
Stary 2004-04-19, 20:15   #3
agu.s
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 2

nie polecam, ja kupiłam i...po tym mleczku moje włosy po 3 godzinach są bardziej klapnięte niż bez niego choć nakladam go mniej niż jest napisane na opakowaniu. Rozsądek chyba dobrze Ci mówi, że włosom cieniutkim mleczko raczej służyć nie będzie
Stary 2004-04-19, 20:22   #4
Rybcia16
Rozeznanie

czyli jest beznadziejne... szkoda bo tez na to polowałam po sklepach i nie mogłam znaleźć teraz chyba zrezygnuje... A nie wiecie czy fajny jest ten szampon Timotey do brazowych włosów???
Rybcia16 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-19, 22:06   #5
nenvena
Zadomowienie

Co do szamponu to nie wiem-ale stoi u mnie w domu-ja omijam go z daleka, bo chce raczej rozjasniac Kurcze, no to szkoda z tym sunsilkiem, bo tez mi się pani z reklamy podoba Mialam kiedys z Yves Rocher taki spray do zwiękasznia objetości-ale troche sie siano robiło no i nie zawsze efekt byl widoczny! Ale może np szampon zadziała-bo to mleczko to może jest za ciekie..Chociaz ja juz tracę nadzieje, jak mi ktos racjonalnie wytłumaczy czy kosmetyk może zwiększac objętośc (widziałyście ta nowa reklame L'oreala?-jakby sie wsluchac to niezle bajery tam tłuka do głowy). Rybcia- a jak tam Twoje fryzury, niedawno pamiętam, że szukałas inspiracji?
Stary 2004-04-19, 22:17   #6
nenvena
Zadomowienie

a czy to bylo to cosmo z joasią brodzik czy jakies nowsze?
Stary 2004-04-19, 22:55   #7
koculek
Zakorzenienie

ja polecam L'Oreal Professionnel, Serie Expert, Volume Energy do kupienia w salonach fryzjerskich.
Stary 2004-04-20, 07:29   #8
Rybcia16
Rozeznanie

szukałam, szukałam, ale do końca nie znalazłam i tak muszę sie powstrzymac do wakacji, bo inaczej mi zachowanie w szkole obniżą!! (zresztą moim zdaniem to głupota zeby nauczyciele decydowali czy uczennica może mieć np. blond pasemka czy tez przyjśc w czerwonej bluzce do szkoły...) a z tym mleczkiem to sie zawiodłam bo naprawde liczyłam że bedzie fajne
Rybcia16 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-20, 07:34   #9
eklerka
Zakorzenienie

Tu masz dyskusję na temat tego szamponu
http://wizaz.pl/w-agora/download_thr...ead=1081964568

eklerka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-20, 08:58   #10
_Kasia23_
Wtajemniczenie

Re: A Elseve?

Jest tez jakis nowy Elseve, chyba fioletowy przeznaczony do zwiekszenia puszystości włosów - moze ktoś go używał?
_Kasia23_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-20, 09:28   #11
aniulek
Raczkowanie

Re: A Elseve?

Ja go używam Widziałam go już chyba na KW i miał tam całkiem dobre recenzje. Natomiast dla mnie rewelacyjny nie jest. Ma fajny zapach (ale to akurat kwestia gustu) a włosom wcale nie nadaje aż takiej puszystości. Ja mam włosy dość gęste i problemów z oklapniętymi włosami raczej niemam Więc być może oczekiwałam za dużo
aniulek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-20, 18:02   #12
nenvena
Zadomowienie

Re: A Elseve?-P.Grażynko!!!!

Może Pani nam podopowie, czy to wogole możliwe, żeby szampon, odzywka czy cokowliek mogło zwiększać objętość? Czy tylko lakier, tapirowanie itd...?????
Stary 2004-04-20, 22:23   #13
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

oczywiscie ze sa srpdki , ktore wspomagaja i zwiekszaja objetosc wlosa, ale napewno jezeli chodzi o profesjonalne to nalezy uzyc i szamponu i odzywki oraz srodka do ukladania badz pianki badz lotonu, w zaleznosci od firmy, ja niestety nie znam srodkow i ch dzialania , ze sklepu, natomiast jezeli chodzi o fryzjerskie to amplyfi Mtrix jest dobry i sprawdzony, natomiast z innych nie salonowych znajdz NA kw , mysle ze tam cos bedzie
Stary 2004-04-20, 22:31   #14
nenvena
Zadomowienie

ooo, bardzo dziękuję
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości