Wróć   Forum Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Wymiana doświadczeń, porady

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-05-23, 13:56   #1
aniolek197
Raczkowanie

No-scar krem z masy perłowej - NA ROZSTEPY ???

Witam . Mam probelm . Mam 19 lat i mam rozstępy na piersiach. Mam je już rok a sa nadal czerwone. Czy któraś z was używała może kremu bądz kapsułek z masy perłowej No-scar ? Słyszałam , ze pomaga, ale chciałabym usłyszeć wasze opinie.
Jestem tu nowa, jeśli pisze w złym dziale prosze o przeniesienie .

Pozdrawiam serdecznie

Edytowane przez aniolek197
Czas edycji: 2010-05-23 o 14:07
aniolek197 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 15:22   #2
NaturalWomen
Rozeznanie

Dot.: No-scar krem z masy perłowej - NA ROZSTEPY ???

Hej, ja też pisze pierwszy raz chociaż zalogowałam się już jakiś czas temu. Miałam krem No-scar jakiś jakieś dwa lata temu, naczytałam się pozytywnych recenzji na necie i bardzo chciałam go mieć. Nie mam żadnych blizn bądź przebarwień tylko chciałam żeby moja buźka ładniej wyglądała. Kremik jest całkiem przyjemny, twarz po nim jest rozświetlona i wypoczęta. Mojej mamie też podpasował, bo mi go podkradała Myślę, że No-scar może ci pomóc, może nie zlikwiduje rozstępów, ale powinny być mniej widoczne. Tylko z tego co pamiętam, to on nie jest zbyt wydajny...
Stary 2010-05-24, 16:09   #3
BrigitteBardot
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez aniolek197 Pokaż wiadomość
Witam . Mam probelm . Mam 19 lat i mam rozstępy na piersiach. Mam je już rok a sa nadal czerwone. Czy któraś z was używała może kremu bądz kapsułek z masy perłowej No-scar ? Słyszałam , ze pomaga, ale chciałabym usłyszeć wasze opinie.
Jestem tu nowa, jeśli pisze w złym dziale prosze o przeniesienie .

Pozdrawiam serdecznie
Słyszałam o tym kremie dość dużo, podobno jest skuteczny ale moim zdaniem dość drogi.
Z tańszych sposób na rozstępy działa:
- oliwka (zwykła oliwka dla dzieci np. HIPP albo Babydream do kupienia w Rossmanie)
- maść cebulowa CEPAN (kosztuje grosze)
- kremy z mocznikiem (w aptece można kupić Cerkoderm, Oxedermil itd., farmaceuta powinien doradzić, kosztują około 20zł czyli mniej niż No-scar).
- maść z witaminą K

Na twoim miejscu zaczęłabym od kuracji mocznikiem.

Szkoda, że to na piersiach, bo to dość delikatna część ciała, a podobno rewelacyjne efekty można osiągnąć peelingiem i masażami szorstką gąbką (przynajmniej podobno na udach się to sprawdza). Ale przy biuście odpada. Powodzenia w walce

Edytowane przez BrigitteBardot
Czas edycji: 2010-05-31 o 18:05
BrigitteBardot jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 10:53   #4
pixies20
Rozeznanie

Podpinam się pod wątek, żeby forum nie zaśmiecać.

Dziewczyny, stosowała może któras z was ten krem na blizny po oparzeniach? Wszędzie stykam sie z opiniami osób, które stosowały go na trądzik, a mało kto pisze o oparzeniach. Czy on faktycznie pomoże?
Mój TŻ ma oparzony fragment twarzy, stało się to przedwczoraj, więc sie jeszze goi, ale chciałabym kupic mu ten krem, żeby zaczął jak najszybciej po zagoieniu stosować. Warto?
pixies20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 23:26   #5
Azime
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez BrigitteBardot Pokaż wiadomość
Słyszałam o tym kremie dość dużo, podobno jest skuteczny ale moim zdaniem dość drogi.
Z tańszych sposób na rozstępy działa:
- oliwka (zwykła oliwka dla dzieci np. HIPP albo Babydream do kupienia w Rossmanie)
- maść cebulowa CEPAN (kosztuje grosze)
- kremy z mocznikiem (w aptece można kupić Cerkoderm, Oxedermil itd., farmaceuta powinien doradzić, kosztują około 20zł czyli mniej niż No-scar).
- maść z witaminą K

Na twoim miejscu zaczęłabym od kuracji mocznikiem.

Szkoda, że to na piersiach, bo to dość delikatna część ciała, a podobno rewelacyjne efekty można osiągnąć peelingiem i masażami szorstką gąbką (przynajmniej podobno na udach się to sprawdza). Ale przy biuście odpada. Powodzenia w walce
A czy te preparaty pomogą na "stare" rozstępy? Takie białe?
Azime jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 11:51   #6
ciekawaswiata22
Raczkowanie

ja uzywalam tego kremu i niestety nic mi nie pomogl, stosowalam juz wiele kremow balsamow z bardzo dobrymi opiniami gdzie wielu osobom pomogly a mi zaden nie pomogl, doslownie ani troszeczke

Edytowane przez ciekawaswiata22
Czas edycji: 2012-08-24 o 11:52
ciekawaswiata22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-03, 17:10   #7
domisam
Przyczajenie

Ogólnie krem bardzo dobrze regeneruje skórę. Nie smarowałam nim co prawda rozstępów, ale za to blizny po ospie, bo zachorowałam w późnym wieku i nie goiły się już tak szybko. Zdecydowanie stały się bardzo płytkie, i pod makijażem prawie niewidoczne straciły też czerwony kolor, pierwsze efekty widziałam już po tygodniu regularnego stosowania. Myślę, że na rozstępy mogą bardzo pomóc, bo są to o wiele mniej problematyczne blizny niż dziury na czole
domisam jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
kremy, rozstępy

Nowe wątki na forum Dermatologia

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości