Przciemnianie W這s闚 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2010-05-23, 15:57   #1
Adi009
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

Przciemnianie W這s闚

Witam...
Moj problem polega na tym iz mam dziwny kolor wlos闚 mianowicie jest to jasniutki braz z rudym polyskiem z w sloncu... Jedni mowia iz jestem rudy a niekt鏎zy iz mam brazowe wlosy dlatego chcialbym je troche przyciemnic i tu pytanie do was jaki szmpon bylby do tego najlepszy slyszalem ze Timotei z henna do brazowych w這sow jest dobry. Zaznacze iz nie chce sie farbowac jako iz jestem chlopakiem... Chcialbym je tylko przyciemnic o ton lub dwa.. Tylko nie wiem jakiego preparatu mam uzyc...
Z gory dziekuje za odpowiedz.
Adi009 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-05-23, 16:23   #2
scooby0
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 318
Wpisy w blogu: 1
GG do scooby0
Dot.: Przciemnianie W這s闚

s造sza豉m co o dzia豉niu olejku rycynowego 瞠 przyciemnia w這sy : no ale r闚nie z t henn dobry pomys : czekamy dalej a kto si wypowie .
Stary 2010-05-23, 16:31   #3
HarajukuChilli
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 862

Cytat:
Napisane przez Adi009 Poka wiadomo嗆
Witam...
Moj problem polega na tym iz mam dziwny kolor wlos闚 mianowicie jest to jasniutki braz z rudym polyskiem z w sloncu... Jedni mowia iz jestem rudy a niekt鏎zy iz mam brazowe wlosy dlatego chcialbym je troche przyciemnic i tu pytanie do was jaki szmpon bylby do tego najlepszy slyszalem ze Timotei z henna do brazowych w這sow jest dobry. Zaznacze iz nie chce sie farbowac jako iz jestem chlopakiem... Chcialbym je tylko przyciemnic o ton lub dwa.. Tylko nie wiem jakiego preparatu mam uzyc...
Z gory dziekuje za odpowiedz.
Najlepiej dzia豉 olejek rycynowy kt鏎y dodatkowo bardzo, bardzo dobrze od篡wi i odnowi twoje w這sy,pami皻aj tylko 瞠by go dobrze zmy!
Olejek rycynowy to 鈔odek an przeczyszczenie do kupienia w aptekach za ok 2,5z, ale znacznie cz窷cie u篡wany jest jako od篡wka do w這s闚 zniszczonych, wypadaj帷ych, przesuszonych i tych bardzo rzadkich. Poleca osobi軼ieklask i:
Level 1: 10 /10
HarajukuChilli jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-05-24, 13:59   #4
Adi009
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

Wszystko dobrze, pieknie tylko po jakim czasie on sie zmywa i czy mozna go stosowac codziennie jak szampon i na ile wystarcza ten olejek?
Adi009 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-05-24, 22:56   #5
rapunzel8
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 095

szampon do mycia w這s闚 nie przyciemni znacz帷o w這s闚, a na pewno nie o ton. produkty z henn mog zreszt pog喚bia rudawy odcie- a tego chyba nie chcesz z tego co rozumiem- oczywi軼ie po szamponie timotei nic takiego ci nie grozi, bo nie b璠zie 瘸dnej r騜nicy.

mo瞠sz spr鏏owa zio這wych p逝kanek, np Herbaflos- p逝kanka przyciemniaj帷a do w這s闚(w sklepach zielarskich i aptekach) albo p逝kanki z kory d瑿u.

olejek rycynowy nak豉da sie na w這sy jak od篡wk

瞠by by造 jakiekolwiek efekty trzeba takie zabiegi powtarza regularnie, co jest do嗆 uci捫liwe- zw豉szcza 瞠 jeste facetem, a wi瘯szo嗆 m篹czyzn raczej nie wykazuje si a takim masochizmem w d您eniu do poprawy wygl康u jak kobiety

najskuteczniejsza metoda to koloryzacja-pytaj u fryzjera o specjalna kloryzacj dla m篹czyzn, tu masz przyk豉dowy produkt
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-29...a-mezczyzn.htm

oczywi軼ie naj豉twiej jest polubic sw鎩 w豉sny kolor- cz瘰to to co da豉 nam natura jest tym co nam najbardziej pasuje
rapunzel8 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:37.