blond jest nudny! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-04-25, 10:41   #1
Equita
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

blond jest nudny!

Od lat mam jasne popielate blond wlosy. Wiem, ze mi pasuja, bo mam jasna karnacje i szaroniebieskie oczy. Moje naturalne wlosy maja odcien ciemnego mysiego blondu. Tydzien od rozjasniania/farbowania popielaty odcien znika i pojawia sie lekko rudy. Moje wlosy lekka faluja i obecnie sa mocno wycieniowane. Wybralam juz ksztalt fryzury (wycieniowana do ramion) Mam nadzieje ze bedzie mi pasowac. A teraz czas na nowy kolor. Marzy mi sie ciemno-czerwony. Ale kompletnie nie wiem czy nie bede zalowac tej decyzji i jaka farbe (nr, firma) wybrac. Przesylam moje zdjecie. Wiem jedno. Blond znudzil mi sie!
http://suwaczki.maluchy.pl/sl-21469.png

http://bubbleplanet.blox.pl/html
Equita jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-25, 11:04   #2
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl

Re: blond jest nudny!

Witaj Majalee
Ja wychodzę z założenia, że włosy to nie ręka odrosną

Ale zmieniając kolor pamiętaj o kilku rzeczach.
-Czerwony kolor jest kolorem bardzo nietrwałym i szybko wypłukuje się na brąz;
-Nie wiem czy wcześniej nie powinnaś zrobić pigmentacji, aby kolor jednak był trwalszy - na rozjaśnianych nasycone kolory giną w oczach
- na tych przefarbowanych powrót do koloru pipielaty blond praktycznie będzie niemożliwy; Będziesz musiała poczekac aż odrosną, albo ewentualnie pogodzić się ze złotym, a może nawet rudawym odcieniem;

Serdecznie pozdrawiam

AgaZ
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-25, 13:28   #3
systematica
Wtajemniczenie

Agnieszka Zembrzycka napisał(a):

> -Czerwony kolor jest kolorem bardzo nietrwałym i szybko wypłukuje się na brąz;

A ja Szefowej wejdę w słowo i dodam - zgadzając się w 100% ze wszystkim pozostałym co napisała, że jest jednak metoda trwałej i nie zmywającej się koloryzacji w czerwonych, bardzo nasyconych odcieniach, w której używa się specjalnych dodatkowych pigmentów. U L'Oreala nazywa się to Elumen (na co dzień ma to na głowie niejaki Wiśniewski ) Te same pigmenty zastosowane są w farbie Recital "intensywne czerwienie" Sprawdziłam na własnej główce - odcień (ciemna czerwień nałożony na jasnobrążowe rozjaśnione balejażem włosy) wyszedł piękny, świetlisty i nie wypłukał się do czasu aż musiałam fabować włosy z powodów odrostów.
Ta linia Recitali z dodatkowym pigmentem jest o 100% lepsza niż pozostałe odcienie - ostatnio kupiłam zwykły Recital i nie umywa się trwałością do tego czerwonego.
Chyba podobny system ma też Wella, ale na ten temat tylko mi dzwoni
Ale na rozjaśniane włosy to ja bym się bała sama kłaść farbę - lepiej wybierz sie do fachowca
Stary 2004-04-25, 13:38   #4
Equita
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

Dzieki za rady
No takich wlosow co ma Wisniewski to nie chce miec na pewno ale wyprobuje ta farbe, ktora mi polecilas
Moze wczesniej znajde jaks saszetke, zeby wyprobowac odcien na kilka dni. Ja naprawde nigdy nie mialam ciemnych wlosow...
A co proponujecie z fryzura?
Dla mnie nudy na pudy, mam dosc grania "laluni"
http://suwaczki.maluchy.pl/sl-21469.png

http://bubbleplanet.blox.pl/html
Equita jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-25, 20:17   #5
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

pare fotek z fryzurkami , w ktorych sie odmienisz ale niestety musisz je prostowac najlepiej prostownica na pare teflonowa lub ceramiczna, bo nie wysusza wlosow, co do kloru ja bym zostala przy blondzie mozna zrobic baklazanowy spod , czekoladowy, a nawet ciemno bordowy, i jakis akcent na powierzchni, ale czerwien raczej nie jest dla ciebie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg m41.jpg (1,3 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 19.jpg (25,8 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryz1.jpg (31,3 KB, 2 załadowań)
Stary 2004-04-25, 20:23   #6
Nutka
Nutka nie gryzie!

No tak a ja jestem farbowana czerwona (Welli - Kolorado, Wulkaniczna..itp) mam zielone oczy .. i.... marzę o tym żeby sobie zrobic blond Niestety wszyscy , w tym moja fryzierka twierdza ze nie powinnam tego robić bo mi nie bedzie pasowalo i będe wyglądała okropnie
Dlaczego my baby jesteśmy takie przekorne..???
A TY maja jesteś taka sliczna blondi ehhhh zycie...

_________________________ _________________________ _
_________________________ _________________________ _

WYSZUKIWARKA nie gryzie

mikroREKLAMA
Moje gotowanie
Dzielimy się wiedzą jak przyrządzić, ugotować i upiec tak wspaniale jak nasze babcie!

Ta reklama pokazywana jest pod 4 169 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Nutka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości